Skocz do zawartości


Zdjęcie

OOBE - Pytanie co do opuszczania ciała\ Niebezpieczeństwo?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

#1

Fareius.
  • Postów: 15
  • Tematów: 1
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam.

Otóż ostatnio w szkole podczas gdy byliśmy na sali i oglądaliśmy mecze siatkówki zaczęliśmy z kolegą dyskutować o OOBE, PSI ballach itp. itp, czyli w większości Parapsychologią. Kiedy zeszło na OOBE to tenże znajomy także się tym interesował i doszliśmy do momentu niebezpieczeństw z tym związanych. Powiedział mi, że gdzieś czytał, że jeśli nieprawidłowo wyjdziemy z ciała (o ile coś takiego jest możliwe moim skromnym zdaniem), i np. kawałek duszy czy czym tam wychodzimy nam zostanie w ciele, to tracimy w nim czucie, ja skojarzyłem to z bólami fantomowymi w innym znaczeniu: stracimy kawałek ciała - dusza czuje jakoby wciąż tam był, stracimy kawałek duszy - ciało wie, że jest, ale odczuwamy braki.

Czy jest coś takiego możliwe? Od niedawna zacząłem się na poważnie interesować OOBE oraz LD (tu chodzi akurat o OOBE), i chciałbym się dowiedzieć o takich niebezpieczeństwach. Teraz co wieczór się relaksuje i próbuję wyjść z ciała :)

Także ten kolega powiedział mi, że czytał o tym oraz o pewnej osobie, że można używać Energii w przestrzeni Astralnej (Energia Ki, Czakry itp), i jeśli doprowadzimy do kompletnego jej zużycia, to możemy mieć problemy z powrotem.

Z góry dziękuje za odpowiedzi i Pozdrawiam użytkowników ;)
  • 0

#2

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Według mnie niemożliwym jest zostawienie kawałka duszy w ciele. Jak kobieta rodzi dziecko, to nie zostawia kawałka tego dziecka w sobie.
A co do tej energii to się nie wypowiadam, bo nie słyszałem jeszcze o czymś takim jak utrata energii i niemożność powrotu do ciała, nie przeżyłem tego na sobie, więc siedzę cicho.
  • 0



#3

Erik.
  • Postów: 927
  • Tematów: 106
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie tylko moim zdaniem dusza ma tendencje dzielenia się i przenikania. I to nie tylko w momencie wyjść z ciała, czasem podczas snu (przejścia do światów równoległych i alternatywnych. Po śmierci dusza istnieje w egzystencji tego, który już nie żyje i w miejscu przejściowym dusz (życiu między życiami), jak i w ewentualnej kolejnej inkarnacji. Zjawisko dzielenia (klonowania) dusz tłumaczy zarówno kwestie duchów (całych lub rozczłonkowanych dusz osób fizycznie lub mentalnie przywiązanych do swego byłego życia), schizofrenii lub rozdwojenia jaźni. Jak również zmian osobowości po przeszczepach organów, do których niejako wraca się cząstka duszy, kiedy ów organ zaczyna swe „ponowne życie” w innym ciele, co niekiedy doprowadza nawet do przejęcia pewnych cech charakteru osoby, z której organ zastał pobrany. Zajmuję się hipnozą do przeszłych żyć (reinkarnacja) i w kilku przypadkach spotkałem się z czymś co, mogłoby świadczyć o niejako istnieniu jednej i tej samej duszy u dwóch inkarnacjach osoby, która wydaje się żyć w życiu osób, które istniały równolegle w historycznym czasie.
  • 2



#4

sechmet.
  • Postów: 973
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nie to niemożliwe.

Nie ma żadnego niebezpieczeństwa ;)
  • 0

#5

Fareius.
  • Postów: 15
  • Tematów: 1
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dzięki za odpowiedzi :)

Hehe, wczoraj wieczorem (ok 22) się odprężałem. Doszedłem do momentu kiedy lewa ręka mi ciążyła i ciało też zaczęło, więc zacząłem przysypiać. Niestety, nie skontrolowałem tego... Obudziłem się o 3.40 :P Ale będę wciąż ćwiczył, aż do momentu gdy osiągnę wibracje, a wtedy podwoje wysiłki.

Użytkownik Fareius edytował ten post 12.02.2011 - 17:36

  • 0

#6

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Fareius

Zamiast czekać biernie na wibracje zacznij ćwiczyć z ciałem astralnym.
Już samo to poznanie swojego ciała subtelnego i ćwiczenia z nim pozwolą Ci przesunać świadomość w inny wymiar co z kolei pewnoscią pozwoli Ci świadomie odbywać podróże oobe.

pozdrawiam,

Użytkownik Aidil edytował ten post 13.02.2011 - 08:23

  • 0



#7

żaba.
  • Postów: 1070
  • Tematów: 32
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

nie ma szans by dusza nie wróciła, czy cokolwiek w te klocki bo po prostu ona nigdzie nie wychodzi ;) wg. mnie oobe jest niczym innym jak podróżą po własnym umyśle
  • 0

#8

Odys96.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ćwicz dalej może Ci się uda. :)

Edycja: Przemo.
Poprawiłem błędy.

Użytkownik Przemo edytował ten post 24.02.2011 - 17:00
Reakcja na raport.

  • 0

#9

Gmork.
  • Postów: 306
  • Tematów: 5
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Niestety to prawda. Codziennie chodzisz obok ludzi bez kawałka duszy. Jak nieprawidłowo wyjdziesz z ciała grożą ci takie konsekwencję jak pisanie głupich postów, głupota ogólna, wiara we wszystko co znajduję się na portalach typu paranormalne bez wyjątku i nie myślenie samodzielne. Oprócz tego osoby takie mają tendencję do pytania o głupie rzeczy które gdzieś przeczytali. W późniejszych etapach objawia się notorycznym czytaniem brukowców i bezwzględna wiara we wszystko co tam piszą. Znane są przypadki gdzie ludzie zaczęli nawet czytać artykuły w Przeglądzie TV.
  • 2

#10

zdress.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To jest pułapka szatana, więc zatracenie duszy swojej i innych jak będziesz w to wciągał jest niebezpieczeństwem.

Coś więcej na temat




lub

http://www.egzorcyzm...i-im-podobnych-

lub

http://www.katolik.p...3532&t=3447&v=f

lub



Nawet o tym nie myślcie to kończy się u egzorcysty i ciągnie się potem całe życie lub w piekle.

Z Bogiem
  • -1

#11

czorna666.
  • Postów: 72
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Podróżuję astralnie, z moją psychiką jest wszystko w porządku, Szatan mnie nie nawiedza a i duszy nie zatraciłam. Z Bogiem ;)
  • 0

#12

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Na pewno wszystko jest w porządku? http://www.paranorma...808#entry544808
  • 1



#13

czorna666.
  • Postów: 72
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przed praktykowaniem również to występowało więc nie widzę spójności jednego z drugim mój Drogi. Ludzie słyszą/widzą i bez tego dziwne rzeczy ;)

Poza tym Szatan zastawia pułapki raczej na głęboko wierzących, praktykujących i oddających całe swoje życie wierze - przypadki opętań zdarzają się właśnie u takich osób. Dziwny zbieg okoliczności? ;)

Dużo osób podróżuje astralnie i nie ma problemów jakoś ze swoją psychiką i życiem. Wszystko zależy od psychiki. Wiadomo,że jak ktoś ma słabą psychikę to nie powinien się 'bawić' w takie rzeczy. Poza tym, zdanie, że astral jest czymś złym, że jest narzędziem, pułapką Szatana zazwyczaj mają osoby, które są bardzo związane z wiarą i kościołem bądź ludzie,którzy służą Kościołowi. Takie moje spostrzeżenia.

Użytkownik czorna666 edytował ten post 20.02.2013 - 22:42

  • 0

#14

Naele.
  • Postów: 110
  • Tematów: 5
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Poza tym Szatan zastawia pułapki raczej na głęboko wierzących, praktykujących i oddających całe swoje życie wierze - przypadki opętań zdarzają się właśnie u takich osób. Dziwny zbieg okoliczności? ;)


A skąd masz takie informacje? Bo ja mam inne:

od 42:07 do ok. 45:15

Użytkownik Naele edytował ten post 21.02.2013 - 12:22

  • 0

#15

czorna666.
  • Postów: 72
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiadomo, że Szatan może opętać każdego - tego nie kwestionuję. Jednak dużo czytałam o przypadkach opętań swego czasu, ba - w mojej okolicy kiedyś był przypadek, że dziewczyna głęboko wierząca była opętana. Ja nie uznaję kościoła katolickiego, więc ich mowy i mądrości mnie nie ruszają szczerze mówiąc. Co do wiary - wierzę w Boga. Co do podróży astralnych - ja podróżuję sporadycznie, nie codziennie. Ten przypadek z mojego tematu bywa sporadyczny, raz na jakiś czas i jakoś się tym nie zamartwiam ani nie przejmuję. Z kolei moja znajoma widzi i słyszy duchy nie astralując, więc? Coś z jej psychiką jest nie tak? Szatan ją opętał? ;) Każdy ma swoje zdanie na ten temat i swoje poglądy.

Użytkownik czorna666 edytował ten post 21.02.2013 - 15:30

  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych