Skocz do zawartości


Zdjęcie

Chyba mam gościa...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
39 odpowiedzi w tym temacie

#31

harap.
  • Postów: 210
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Stało się.
Intruz został schwytany i stracony. Swoją drogą, nie uwierzycie gdzie...
Stało się to przez przypadek. Zostawiłem jedną łapkę, w sumie dla żartu, w kuchni na lodówce. Jakież było moje zdziwienie, gdy dziś rano zobaczyłem tam truchło myszy. Naprawdę, nie wiem jak te stworzenia dają radę włazić na takie wysokości...
Anyway, zdarzyło się tak jak wieszczyliście, dzięki wszystkim za pomoc w pozbyciu się prześladującej mnie 'zjawy' :mrgreen:
Temat do zamknięcia.

Użytkownik harap edytował ten post 05.02.2011 - 05:13

  • 0

#32

Macrognathus.
  • Postów: 19
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zbyt łatwo sprawę zbyłeś. Mysza to dobre wytłumaczenie takie "realne". Oczywiście ja doszukuje się tu paranormalności na siłę, lub może ty doszukujesz się na siłe normalności. Jedno z dwojga.
Chce tylko powiedzieć że duchy i niewyjaśnione zjawiska to jest tak naprawdę norma , szczególnie w tych czasach , i ogromna większość kontaktów z duchami jest zbywana tylko dlatego że nie powtarzają się cyklicznie. W twoim przypadku z pewnością będzie się to powtarzało.

Użytkownik Macrognathus edytował ten post 05.02.2011 - 08:25

  • 0

#33

Mischakel.

    Ataman

  • Postów: 762
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

@up
Problem rozwiązany, niestety dla niektórych nie był to duch, jasna sprawa.
Swoją drogą to chyba jeden z nielicznych tematów, który doczekał się rozwiązania, głównie dzięki temu, że autor tematu faktycznie chciał rozwiązania sprawy. Wyśmienicie :)
  • 0

#34

Suchyy.
  • Postów: 17
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

harap, z tymi gryzoniami jest tak że jeśli jest jedna to i może być ich więcej ;). Proponuje Ci profilaktycznie zostawić jeszcze na kilka dni łapki dla świętego spokoju i 100% pewności. Pozdrawiam
  • 0

#35 Gość_mroova

Gość_mroova.
  • Tematów: 0

Napisano

Poczęstuj gościa chlebem i solą. Chlebem w łeb a solą w oczy.



tekst rozbawił mnie do łez -plus for you
  • 0

#36

Brivion.
  • Postów: 282
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Na bank mysz. Sam mam myszy (hodowlane) i znam sie na temacie. Poczuła zapach jedzenia z miski wiec probowała sie dostac do niego. Uwierz mi, myszy sa tak szybkie ze nie zauwazyłbyś jej ruchu świecąc komórką. A z klawiatura prosta sprawa, zrobiła sobie spacerek. Tylko mi nie mów, ze ona nie mogla wejsc na biórko, ze to niemozliwe. Ja moja mysz znalazłem wiszącą łapkami na suficie. Mysze nie znaja rzeczy niemozliwych.
  • 0

#37

WHITNAMCZYK.
  • Postów: 10
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Brivion, chyba za późno odpowiedziałeś, wiadomo już że to mysz (Pierwsza wypowiedź na tej stronie)...
  • 0

#38

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czyli przypuszczenia okazały się trafne, jednak to była mysz. Dobrze że sprawa się rozwiązała, wielu uznało by że to duch bo każde inne wyjaśnienie uznaliby za mniej prawdopodobne.
  • 3



#39

Brivion.
  • Postów: 282
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

WHITNAMCZYK

Faktycznie, dzieki, nie zauważyłem :)
  • 0

#40

taght.
  • Postów: 275
  • Tematów: 10
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Dla sprostowania dodam, że mysz nie ma większych trudności ze wspinaniem się na pionowe obiekty.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych