Skocz do zawartości


Dzisiejsza rozmowa z prababcią...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
34 odpowiedzi w tym temacie

#16

turrkus.
  • Postów: 851
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Obejrzyj film Jamie Mussan UFO conference 2005 mexico.. Tam są, żekome zdjęcia szaraków "wychudzonych"

A oto i wychudzone szaraki z konferencji J. Maussana :smile: :
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
  • 0

#17

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

hmmm a były jeszcze jakieś?? Chodzi mi o zdjęcie w którym koleżka stoi koło czerwonego samochodu a w tle za nim taki dłuuuugi szarak...
  • 0

#18

turrkus.
  • Postów: 851
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

hmmm a były jeszcze jakieś?? Chodzi mi o zdjęcie w którym koleżka stoi koło czerwonego samochodu a w tle za nim taki dłuuuugi szarak...

Ufoka kolo czerwonego samochodu tam nie widzialem. Byly jeszcze tylko te dwa ufoki (ale jeden cos za wysoki, a drugi za niski ;-) ):
Dołączona grafika
Dołączona grafika
  • 0

#19

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

turrkus, dokładnie chodziło mi o pierwszą fotkę :) :beer:
  • 0

#20 Gość_prb

Gość_prb.
  • Tematów: 0

Napisano

Obrazki z filmu: Musiałem je lekko podkontrastować i usunąć zieloną poświatę... ;] Tak więc, babcia znowu twierdzi, że podobne, ale twierdzi jednocześnie że to na zdjęciach to gumowe lalki xD ...

Troche dłużej oglądała zdjęcie z samochodem (może dlatego, że jest niewyraźne :P ), po czym powiedziała, że to co widziała na wsi nie miało takiej płaskiej głowy.

Na ostatnie zdjęcie zareagowała śmiechem ^^.

W międzyczasie powiedziałem jej, że podejrzewa się, iż te diabły to przedstawiciele cywilizacji pozaziemskiej. Troche się zdziwiła, ale nie postanowiła przerwać współpracy :D .
  • 0

#21

MatoIto.
  • Postów: 635
  • Tematów: 4
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

prb oby tak dalej z babcią, to moze czegos sie dowiemy :drink:
  • 0

#22

mithrandir.

    Pan Satyros

  • Postów: 531
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

A raz chyba był taki filmik ciekawy z Brazylii gdzie było jakieś wesele czy urodziny i nagle jakiś szarak wielki wyskoczył i poleciał w krzaki.
Oglądałem raz yo w telewizji.
Spotkał sie ktoś z tym ?
  • 0



#23

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

prb, fajną masz prababcię :D Szkoda że moi PRA już nie żyją... moze od nich bym usłyszał podobne rzeczy, ale narzekać nei mogę, bo umnie w rodzinie krążą opowieścji o duchach i opiekunach (czy czymś takim :P )

A teraz do rzeczy. Myślę, że twoja babcie nie widziała żadnego diabła, to był 'zwykły' szraczek, bądź inny obcy. Tak jak mówiliście, pewnie w tamtych czasach takie zjawisko było bardziej powszechne niż jest teraz.... :D
  • 0



#24

PikseL.
  • Postów: 44
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Theodenja widziałem ten filmik.To fragment "Znaków" z Melem Gibsonem :mrgreen:
  • 0

#25

Milos.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Eh, chyba mój pierwszy post. czytam już dawno na tym vortalu, ale pierwszy raz zdecydowałem się coś tu napisać.

Moje prababcie już niestety nie żyją. Jedna (bardzo religijna, pochodziła z kresów) z którą mieszkałem 9 lat (tyle też miałem jak umarła) opowiadała, że w jeziorze za moim ogródkiem mieszka jakiś potwór. Podobno dwóch którzy już nie żyją mówili, że go widzieli w nocy "duży i czarny" mówili. Z tego co pamiętam było to dwóch pijaczków-gawiedziarzy, więc raczej bym w to nie wierzył. Pamiętam, że każdego lata słychać było specyficzne buczenie co jakieś 30 sekund. Nad żadnym innym jeziorem nie spotkałem się z takim czymś. Babcia opowiadała, że "chłopi" kiedyś próbowali popłynąć i zobaczyć co to, ale po drugiej zarośniętej stronie jeziora buczenie było bardziej intensywne i kolesie spękali. Kiedyś zbudowali też tratwę, ale zatonęła :-/ Jezioro coraz bardziej wysycha. Linia brzegowa cofnęła się o jakieś 20 metrów. Spowodowane jest to tym, że budowniczy gazociągu zniszczyli poniemieckie rury, którymi spływała woda z łąk. Jego satelitarne jeziorko wyschnęło jakieś 3-4 lata temu. Buczenia też już nie ma. To już chyba trzecie lato. "Potwór umarł" usłyszałem niedawno od pewnej starszej pani.
  • 0

#26

Nickcave.
  • Postów: 55
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie no babcię to masz super, paranormalna kobita z niej ;-) Niestety myślę, że większość cech tej istoty seniorka usłyszała z wioskowych plotek.
  • 0

#27 Gość_prb

Gość_prb.
  • Tematów: 0

Napisano

Nie no babcię to masz super, paranormalna kobita z niej  ;-) Niestety myślę, że większość cech tej istoty seniorka usłyszała z wioskowych plotek.

Cechy cechami, ale wygląd wyglądem ;] . A rysunek jest jednoznaczny xD .
  • 0

#28

kubis90.
  • Postów: 15
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Na świecie jest około 500 tysiecy ras kosmitów wiele ras porywa ludzi niewiadomo na jaka babcia natrafiła!!!fakt faktem diadel wiedzma czy cokolwiek co porywa to kosmita tylko kiedys sie inaczej na to mowilo też potwóR!!
  • 0

#29

Pit.

    pies Darwina

  • Postów: 1034
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

500 tysiecy ras kosmitów

skąd ty to możesz wiedziec?
  • 0



#30

Frost.
  • Postów: 104
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jak wspominal w innym temacie zostal porwany to pewnie dlatego :mrgreen:

w sumie ja musze ze swoja prababcia porozmawiac na ten temat tylko ze ona mi ciagle gada o wojnie i o tym jak sie zylo w tamtych czasach:P

Prb dowiedziales sie czegos nowego? :D
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych