Skocz do zawartości


Zdjęcie

Snuff Films


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
76 odpowiedzi w tym temacie

#61

Pepper.
  • Postów: 74
  • Tematów: 4
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

proponuje zniesienie kary smierci na calym swiecie.
  • -3

#62

Mr. Mojo Risin'.
  • Postów: 988
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wszyscy, którzy przyłożyli rękę do zniesienia kary śmierci, mają krew na rękach.
  • 2



#63

Pepper.
  • Postów: 74
  • Tematów: 4
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

hmm... mojo - brałeś coś czy na codzien jestes taki "bystry" ? twoje wypowiedzi sa bez sensu, lepiej idz pobiegac po dworze.

Dołączona grafika

/Ratohnhaké:ton
  • -3

#64

Tromasz.
  • Postów: 114
  • Tematów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Pepper, dlaczego chcesz utrzymywać morderców?
  • 2

#65

Pepper.
  • Postów: 74
  • Tematów: 4
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

tak jak pisalem wczesniej. Spojrz na historie "huragana" albo fikcyjna historie z "skazani na shawshank".
  • 0

#66

McNugget.
  • Postów: 562
  • Tematów: 10
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

@666 Ucinanie penisa to nic. Na HCfor było trochę zdjęć jak goście sobie rozcinali mosznę i wyjmowali jądra. Bez znieczulenia. Co do Luka Magnotta Video to poszukaj z dopiskiem 'GoreGrish' bo na tym własnie forum to jest.

Również naoglądałem sie w swoim zyciu oblesnych i masakrycznych rzeczy i nic mnie z tego jeszcze nie poruszylo..

Mnie w sumie tylko dwie rzeczy: filmik o odrywaniu martwego paznokcia i zdjęcia Alexiego Laiho w damskich ubraniach :omg:

Też nie mam zamiaru nikogo zabijać. Nie widzę w tym sensu. To czy dana niewinna osoba chce żyć to jej sprawa i nie wolno mi w to ingerować.
  • 0

#67

Mr. Mojo Risin'.
  • Postów: 988
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Spojrz na historie "huragana" albo fikcyjna historie z "skazani na shawshank".

Twoje fikcyjne historie i filmy

versus

rzeczywistość.


To jest właśnie problem ze wszelkiego rodzaju lewactwem. Biorą się za naprawianie świata inspirowani zmyślonymi historiami i fałszywymi ideami, ślepi na rzeczywistość i przeciw rozumowi (na który stale się powołują).

Użytkownik Mr. Mojo Risin' edytował ten post 24.09.2012 - 09:34

  • 4



#68

HardCandy.
  • Postów: 10
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Temat kary śmierci jest znacznie bardziej skomplikowany, niż nam się wydaje. Ja na Waszym miejscu nie głosiłabym az tak zdecydowanych sądów na ten temat. I co do tego ma "lewactwo"?.... Ostatnio bardzo często atakuje sie w ten sposób ludzi będących przeciw karze śmierci. A to jest przecież sprawa, w której NIE ISTNIEJE jednoznaczna odpowiedź na tak lub nie.

Jak dla mnie takich ludzi powinno się posyłać do ciężkich robót o chlebie i wodzie (nie jakieś tam Breiviki z bieżnią i kompem!). Choć trochę by się przysłużyło to społeczeństwu. Po prostu obawiam się pozbawiania kogoś życia w imię prawa, które nieraz jest bardzo "nieprawe". Naprawdę bardzo się obawiam.
  • 0

#69

Shi.

    關帝

  • Postów: 997
  • Tematów: 39
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

On wcale nie jest skomplikowany - bardziej skomplikowane (zakrawające na rodzaj pewnego zaburzenia psychicznego) jest twierdzenie iż normalnym jest, że rodzina zamordowanego(ej)/zgwałconego(ej) łoży na utrzymanie zwyrodnialca.

Niektóre jednostki nie są do resocjalizacji ale do likwidacji - i nie musi tego wykonywać państwo; wystarczy przywrócić wergeld 8) .

Użytkownik Shinji77 edytował ten post 28.09.2012 - 16:36

  • 0



#70

kudi.
  • Postów: 161
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Oko za oko,ząb za ząb/
  • 0

#71

Pepper.
  • Postów: 74
  • Tematów: 4
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

tak tak... masz racje... powróćmy do kodeksu Hamurabiego bo jest on akurat na twój rozum tzn. czegoś innego nie jesteś w stanie pojąć.
  • -1

#72

Dexter.
  • Postów: 306
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Oko za oko,ząb za ząb/


Pewien inteligentny pan powiedział, że uczyniłoby to ten świat ślepym, zapewne wiesz kto :) Miał rację, inaczej byś gadał gdyby to tobie przez pomyłkę obcięto ręke. Barbarzyński kodeks.

Nie jestem za prawicą czy lewicą czy innym szitem, nie interesuje mnie polityka, a mam swoje zdanie na temat kary śmierci. Mianowicie kara śmierci sprawy nie załatwi, bo po co to? Nie lepiej wysłać skazańców do niebezpiecznie trudnych wykopalisk, czy wydobycia jakichś surowców czy cokolwiek, rodzaj ludzki uwielbia niewolników, bo jest leniwy, wiec wiedzieli by gdzie wysłać więzniów (jest wiele opcji: budowy dróg, budynków) Zapominacie, że kara śmierci to dla nich PRZYJEMNOŚĆ i zbawienie. Kara śmierci stawia nas w takiej samej pozycji co tych morderców, bo czym się wtedy róznimy? jedynie celem morderstwa, ale to nadal morderstwo.

Mr. Mojo Risin'

Czy nadal byłbyś za kara śmierci gdyby okazało się, ze ktoś z twojej rodziny, przyjaciól został niewinnie skazany? przemyśl to, czy wiesz że setki a może tysiące osób zostaje NIEWINNIE skazane niekoniecznie na śmierć, ale to też się zdarza nie rzadko ? I teraz to ty masz krew na rękach, jestes morderca i brutalem.

HardCandy, dobrze powiedziane, cięzką sprawą jest wydawanie osądów bez przemyślenia wszystkich kwestii.

Użytkownik Dexter edytował ten post 23.10.2012 - 09:34

  • 0



#73

kudi.
  • Postów: 161
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dobrze ale skoro jest dowód i wszystkie poszlaki wskazują na daną osobę to dlaczego miałaby nie stracić życia bądź ręki?? A pomyśl jak ty byś cierpiał gdyby przykładowo Twoja kobieta została zgwałcona i zabita lub dziecko wykorzystane przed pedo.. Każdy mysli inaczej ale moim zdaniem 90% ludzi na świecie chciało by wprowadzić na nowo zastrzyk śmierci bądź krzesło :mrgreen:
  • 0

#74

Dexter.
  • Postów: 306
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dobrze ale skoro jest dowód i wszystkie poszlaki wskazują na daną osobę to dlaczego miałaby nie stracić życia bądź ręki?? A pomyśl jak ty byś cierpiał gdyby przykładowo Twoja kobieta została zgwałcona i zabita lub dziecko wykorzystane przed pedo.. Każdy mysli inaczej ale moim zdaniem 90% ludzi na świecie chciało by wprowadzić na nowo zastrzyk śmierci bądź krzesło :mrgreen:


Również przewidziałem tą opcję, wiem że niemiałbym sił wybaczyć. Pewnie nawet nie myślał bym o wybaczeniu, byłbym w szoku i ogromnym żalu. Ostatnio mówiłem sobie, że wrogom nalezy przebaczać i zrozumieć ich postępowanie. Jednak dopiero do czasu zdarzenia. Napadł na mnie jakiś naćpany małolat z metalową pałką i teraz jakkolwiek trudno mówić mi o przebaczeniu, chciałbym zeby gnił w więzieniu(niestety brak dowodów), chciałbym mieć wtedy broń, batona czy cokolwiek. Może śmierci mu nie życzę, ale jednak inaczej zachowałem się w takiej sytuacji niż mówiłem przedtem, nie potrafię już mu teraz wybaczyc, bo wiem, że mógl wychowywać się w bardzo złej rodzienie, ale jednak miał świadomość czynu. Jednak nadal jestem za nie mordowaniem ich a wysłaniem do np. do najcięższych wykopalisk na pustyniach, budowa dróg na pustyniach, gdzie pod mocnym dozorem napieprzali by kilofami caly dzien w upale 50 stopni, a ucieczka przez pustynie i tak grozila by smiercia. :)

Użytkownik Dexter edytował ten post 31.10.2012 - 09:52

  • 0



#75

kudi.
  • Postów: 161
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano


Dobrze ale skoro jest dowód i wszystkie poszlaki wskazują na daną osobę to dlaczego miałaby nie stracić życia bądź ręki?? A pomyśl jak ty byś cierpiał gdyby przykładowo Twoja kobieta została zgwałcona i zabita lub dziecko wykorzystane przed pedo.. Każdy mysli inaczej ale moim zdaniem 90% ludzi na świecie chciało by wprowadzić na nowo zastrzyk śmierci bądź krzesło :mrgreen:


Również przewidziałem tą opcję, wiem że niemiałbym sił wybaczyć. Pewnie nawet nie myślał bym o wybaczeniu, byłbym w szoku i ogromnym żalu. Ostatnio mówiłem sobie, że wrogom nalezy przebaczać i zrozumieć ich postępowanie. Jednak dopiero do czasu zdarzenia. Napadł na mnie jakiś naćpany małolat z metalową pałką i teraz jakkolwiek trudno mówić mi o przebaczeniu, chciałbym zeby gnił w więzieniu(niestety brak dowodów), chciałbym mieć wtedy broń, batona czy cokolwiek. Może śmierci mu nie życzę, ale jednak inaczej zachowałem się w takiej sytuacji niż mówiłem przedtem, nie potrafię już mu teraz wybaczyc, bo wiem, że mógl wychowywać się w bardzo złej rodzienie, ale jednak miał świadomość czynu. Jednak nadal jestem za nie mordowaniem ich a wysłaniem do np. do najcięższych wykopalisk na pustyniach, budowa dróg na pustyniach, gdzie pod mocnym dozorem napieprzali by kilofami caly dzien w upale 50 stopni, a ucieczka przez pustynie i tak grozila by smiercia. :)


No właśnie widzisz to nie jest też fakt tego że zła rodzina.. patalogiczne może być otoczenie(koledzy) bądź media(filmy,tv) lub po prostu psychika.. Moim zdaniem kara śmierci powinna mieć miejsce tak czy siak a czy jest ktoś z was zadowlony że LEPIEJ TO POCZYTAJ tyle w temacie ciekawe czy też będziesz tak ty jak i każdy spokojnie chodzić po ulicach :/
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych