Skocz do zawartości


Zdjęcie

Snuff Films


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
76 odpowiedzi w tym temacie

#46

Arctur V..
  • Postów: 311
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

zwierzę nie zabije dla zabawy.


Moje doskonale odżywione koty z wielką radością łowią ptaki i myszy, po czym z radością dręczą je na śmierć w taki sposób, że pozwalają im odejść/odlecieć kawałeczek, a potem rzucają się na nie znów. Zapewne rodzina takiego ptaka/myszy przypatrując się owemu procederowi, odczuwa to samo, co wy, oglądając wspomniany film, a gdyby jeszcze miały swoje mysio-ptasie forum, to umieszczałyby tam identyczne wpisy.
  • 1

#47

Hologram.
  • Postów: 735
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Mną bardziej wstrząsną filmik, na którym meksykańska mafia obcina przyrodzenie młodemu chłopakowi, a potem głowe i wszystkie kończyny. Wygląda to na rzeż, człowiek traktowany jak świnia.
  • 0

#48

666.
  • Postów: 260
  • Tematów: 36
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Mną bardziej wstrząsną filmik, na którym meksykańska mafia obcina przyrodzenie młodemu chłopakowi, a potem głowe i wszystkie kończyny. Wygląda to na rzeż, człowiek traktowany jak świnia.


dałbyś link? normalnie nie przepadam za takimi rzeczami, ale z drugiej strony praktyk w p kostnicy nie bede mial, a anatomia per se zaczela mnie od niedawna interesowac

Użytkownik 666 edytował ten post 14.05.2012 - 13:10

  • 0

#49

Po_prostu.
  • Postów: 264
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Zło należy tępić z najwyższą surowością i gorliwością z tej przyczyny że dżemie ono w każdym z nas.

Ale w jakim dżemie? Jeśli jagodowym, to już po mnie :(

Ale tak generalnie to zgadzam się z tą myślą. Trzeba unikać wszelkich bodźców, które mogą nas uniewrażliwić na zło, okrucieństwo itp. Jeśli za dużo się tego naoglądamy, to wielu z nas może zacząć się brutalizować. Ale poza unikaniem takich bodźców ważne jest też umiejętne dawanie upustu złości i frustracji, trzeba znaleźć jakieś ujście dla negatywnych emocji, inaczej kumulują się one w człowieku i może dojść do nieoczekiwanego wybuchu :/
  • 2

#50

Arctur V..
  • Postów: 311
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

nie rozumiem, jak można zabić człowieka dla zabawy, tylko po to, żeby zobaczyć "co się stanie"


No cóż, to zawsze świadczy o jakim badawczym umyśle i może gdzieś, kiedyś przyczynić się do poszerzenia wiedzy gatunku ludzkiego.

Znacznie gorzej jest zamordować dla przekonań, religii lub ideologii.
  • -2

#51

Hologram.
  • Postów: 735
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

666

Liveleak, tam tego gówna jest mnóstwo. Ale nie polecam oglądać, czujesz się wtedy jak zwierze.
  • -2

#52

McNugget.
  • Postów: 562
  • Tematów: 10
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Mój post może zawierać treści degustujące i kontrowersyjne. Jeśli nie lubisz takich tematów - nie czytaj.

Z tego typu filmików znam Luka Magnotta Video [kanibalizm+nekrofilia (tak!)+konsumpca skóry+odcięcie kończyn] oraz maniaków z Dniepropietrowska. Nie uznaję że snuff to też to co jest na LiveLeak. Oba filmiki które wymieniłem bardzo łatwo znaleźć. Co do zdjęcia z żołnierzem i nogami to było na HCfor, ktoś pisał czemu uważa że fake, temat bodajże zatytułowany 'Twardziel'. Linków nie dam do niczego.

Pokazywał mi takie zdjęcia i filmy, że nie jeden z was by wymiękł. On tego nie wrzuca nawet na net bo ma to dla siebie, taka osobista "przeszłość" i "pamiątka". np zdjęcia odciętych głów, nóg leżących gdzieś dalej od ciała, czy nawet kręcone filmy z samej akcji.

Przy zdjęciach zmasakrowanych/odciętych głów mamy wymiękać? Widziałem zdjęcie dziewczynki obdartej ze skóry, poćwiartowanej i wrzuconej do kanału razem z resztkami, zdjęcie gościa który wyglądaj jakby krzyczał, bez skóry na głowie i opuszków palców, reszta w ćwiartkach, babkę spod kombajnu [chyba], poćwiartowanych/wypatroszonych/wklepanych/rozerwanych/rozmazanych...

Co do działu /x/ to chętnie poszukam tych filmów jednak przez weekend mnie nie będzie. Ponoć w sieci TOR też jest snuff typowo pedofilski ale na razie się nie natknąłem, tylko zdjęcie zwłok ale nie opisując zbyt szczegółowo, bo nie po to ten portal jest.

Co do filmów to w Nekromantiku była scena retrospekcji [chyba] bohatera i obdzieranie królika ze skóry i patroszenie go w tejże scenie i ponoć użyli żywego. Ale nie lubię oglądać filmów więc zbyt dużo na ten temat nie wiem.

O tego typu forach [HCfor, GoreGrish, Documenting Reality, Torowisko /bo na Onionforum już się nie załapałem/ rotten] powiem tak: osoby które raz to obejrzały dzielą się na dwie grupy. Te, które uważają że to ohydne i podobnych zdjęć/filmów nie chcą więcej oglądać i na te, które to cholernie wciąga, bez żadnych płaczów i empatii... Owszem, na HCfor ludzie piszą, że płaczą pod zdjęciami dzieci (powiedzmy z aborcji by nie przytaczać innych przykładów). A mnie to nie rusza. Nie rusza mnie śmierć człowieka którego NIGDY nie znałem, nie widziałem, nie wiem gdzie mieszkał, jaki był, ba, nawet imienia nie znam. To dla mnie kolejne zdjęcie które ktoś wstawił wśród tysięcy zdjęć innych porzuconych noworodków, płodów i dzieci z poronienia. Większość ludzi powie: psychol! Ale psychopatą nie jestem. Wiem że takie będą reakcje i nie obchodzi mnie to. Zainteresowanie jak każde inne. A to że mam jakieś problemy ze sobą, bo takie sugestie też są, to zupełnie na innej płaszczyźnie i to nie temat na dyskusję tutaj. I w ogóle nie temat na dyskusję.

Mówię o polskich TORowcach, gdzie się roi od psycholi. To co tam przeczytałem, przechodzi ludzkie pojęcia.

Sporo rzeczy tam to prawdopodobnie prowokacja. Konsekwencją tego jest że zrobił się jeden wielki burdel i nikt tam nie wie czy traktować się poważnie...

Cóż, jeżeli oglądałem ten film zajadając się paczką czipsów Lay's, to chyba zaliczam się do ludzi ze spaczoną psychiką. Jedyny niesmak jaki pozostawił po sobie film tych kretynów, to fakt że zabili oni bezbronnego, bezdomnego, starszego człowieka.

Też mnie to zastanawia. Oglądam sobie zdjęcie gościa który został czymś oblany i podpalony. Widziałem masę podobnych. Nie rusza mnie to. Ale po co zabijać niewinnego człowieka?

Użytkownik McNugget edytował ten post 21.09.2012 - 19:50

  • 1

#53

Tromasz.
  • Postów: 114
  • Tematów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

McNugget - jakbym czytał siebie :)

Również naoglądałem sie w swoim zyciu oblesnych i masakrycznych rzeczy i nic mnie z tego jeszcze nie poruszylo..pocwiartowane ciala czy masakrowanie zwierzat - tak jak napisales - raczej mnie to wciąga. Natomiast tylko teoretycznie, w praktyce raczej nie chcialbym nikogo wypatroszyć czy po prostu zabić. Ogladac lubie, jest to cos czym sie wyrozniam wsrod calej masy szarych ludzi majacych psy w domu i interesujacych sie samochodami (bez obrazy :) )

Coz, czekam az wrocisz moze nawiazac sie ciekawa dyskusja :-)
  • 0

#54

wrażliwy_twardziel.
  • Postów: 4
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Co do działu /x/ to chętnie poszukam tych filmów jednak przez weekend mnie nie będzie. Ponoć w sieci TOR też jest snuff typowo pedofilski ale na razie się nie natknąłem, tylko zdjęcie zwłok ale nie opisując zbyt szczegółowo, bo nie po to ten portal jest.


A feeee!
Naprawde dawno nic mna tak nie wstrzasnelo, mysle ze trzeba reagowac za wczasu. wykonalem odpowiedni telefon, dyzurny byl bardzo rad za przekazane informacje i powiedzial, ze moge byc spokojny bo zajmom sie ta sprawa.
pozdrowionka bimbaski
  • 1

#55

marker762.
  • Postów: 81
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jakoś mi się nie wydaje by stan wojny w jakikolwiek sposób usprawiedliwial porwania gwałty lub tym podobne...

Użytkownik marker762 edytował ten post 22.09.2012 - 16:53

  • 0

#56

666.
  • Postów: 260
  • Tematów: 36
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Z tego typu filmików znam Luka Magnotta Video [kanibalizm+nekrofilia (tak!)+konsumpca skóry+odcięcie kończyn] oraz maniaków z Dniepropietrowska. Nie uznaję że snuff to też to co jest na LiveLeak. Oba filmiki które wymieniłem bardzo łatwo znaleźć. Co do zdjęcia z żołnierzem i nogami to było na HCfor, ktoś pisał czemu uważa że fake, temat bodajże zatytułowany 'Twardziel'. Linków nie dam do niczego.


Na liveleak nic ciekawego nie znalazlem o tej tematyce, ale czy jest mozliwosc objerzenia filmu Luka Magnotta Video? Jezeli tak, to moglby ktos dac linka?
Pozdrawiam
  • 0

#57

Vintagee.
  • Postów: 20
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jest możliwość, wystarczy poszukać. Mnie to zajęło 2min. Z czystej ciekawości obejrzałem. Bez większych emocji ale z dziwnym uczuciem podczas oglądania.
  • 0

#58

Mr. Mojo Risin'.
  • Postów: 988
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Gorsze są lewackie szumowiny, które wmówiły o potrzebie resocjalizacji chorych psycholi.


Zaraz po wprowadzeniu na salę sądową powinny padać wyroki śmierci przez powieszenie, zero dyskusji, wyprowadzenie korytarzem do sali egzekucji, a później zwłoki do pieca.

Tfu.
  • 6



#59

Pepper.
  • Postów: 74
  • Tematów: 4
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Gorsze są lewackie szumowiny, które wmówiły o potrzebie resocjalizacji chorych psycholi.


Zaraz po wprowadzeniu na salę sądową powinny padać wyroki śmierci przez powieszenie, zero dyskusji, wyprowadzenie korytarzem do sali egzekucji, a później zwłoki do pieca.

Tfu.


a co powiesz o sytuacji jaka zostala pokazana w filmie "Huragan" czy "Skazani na Shawshank" ? Tacy ludzie nie mieliby szansy udowodnic swojej niewinnosci. Czy to byloby w porzadku?
  • 0

#60

Mr. Mojo Risin'.
  • Postów: 988
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Proponujesz wypuszczenie i nie karanie setek psychopatycznych morderców, których wina jest udowodniona, bo paru może być naprawdę niewinnych?

Czy to by było w porządku?
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych