Skocz do zawartości


Zdjęcie

ET/UFO Disclosure - rewolucja rozpoczęta


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
231 odpowiedzi w tym temacie

#61

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A czy ktoś tu mówi, że

a nie zakładać z góry że to co pokażą nam na youtube to na pewno ufo.


Ty nie próbuj nam wmówić tego co nie powiedzieliśmy.

zresztą...
  • 0



#62

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jeśli nie zakładasz z góry że coś co widać na filmie to ufo, to dlaczego zawsze dodajesz komentarz ,,haha zaraz sceptycy napiszą że to fake"?
Gdybyś nie zakładał że to prawda to powinieneś raczej pisać coś w stylu ,,może sceptycy ocenią czy ten film jest fakem albo nie"
  • 1



#63

IteratorZX81.
  • Postów: 98
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tyle że sceptycy, szczególnie z twojego gatunku na wszystko mówią że to fake. Ja co prawda wiem, że UFO jest zjawiskiem realnym, jednak staram się zachowywać obiektywizm. Umiem odróżnić chińskie lampiony, grafikę 3D (to akurat łatwo, bo mimo, że nawet w Blenderze się da, to ciężko zrobić przekonywującą grafikę - a to światło pada w innym kierunku, a to nie odbija otoczenia) czy inne tego typu rzeczy od prawdziwych obiektów. I zmień proszę cię ten twój nick, bo nie wiesz wszystkiego. Nikt nie wie - nawet ja (a sporo w życiu przeszedłem, uwierz mi). Takim nickiem tylko sobie robisz obciach. Szczególnie w obliczu tego co ma nastąpić (btw. shortez - masz jakieś nowe info, chętnie poczytam, nawet w English). Zresztą co taki zblazowany człowiek jak ty może wiedzieć...
  • 0

#64

Husarz.
  • Postów: 88
  • Tematów: 17
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Wiem, że prezydent USA nie jest w stanie wyciągnąć prawdy na wierzch, dlatego mówiłem o tej całej strukturze rządowej. Któryś z ich prezydentów kiedyś przed tym przestrzegał (nie pamiętam, który dokładnie).

Bardzo dobry filmik nam tu wrzuciłeś, widać nawet jak tworzą wspólnie trójkąt. Pewne jest, że znaczny procent obserwacji "UFO" to zjawiska, które można wyjaśnić. Balony, zjawiska meteorologiczne, itd. ale zostaje pewien procent niewyjaśnionych obiektów, czy niby spotkań z obcymi.

Najważniejszym dowodem działalności obcych istot są dla mnie kręgi zbożowe. Pojawią się np. w Anglii w bardzo krótkim czasie, olbrzymich rozmiarów i nietypowych kształtach. W latach osiemdziesiątych pewni ludzie przyznali się do wykonania wielu rysunków w zbożu. Niektórzy z nich twierdzili, że początkowo kręgi te były gigantycznymi dziełami sztuki, które miały zostać sfotografowane. Panowie Doug i Dave, zajmujący się wykonywaniem takich rysunków w zbożu, często byli oskarżani o współpracę z agencjami wywiadowczymi. Ludzie tworzący rysunki wiodą spory z ufologami, że to oni, nie zaś istoty pozaziemskie są autorami dziwnych kompozycji. Jeszcze inna teoria głosi, że niektóre koła powstały w wyniku dziwnych zjawisk meteorologicznych, np. światła popielate, wiry plazmy (??).

Pod koniec lipca 1998 roku w pobliżu Oudenaarde w Belgii pojawił się okrągły piktogram o średnicy 27metrów. Symetryczny rysunek wykonany na polu dojrzałego zboża charakteryzował się geometryczną precyzją, każda z linii miała szerokość 2 metrów. Lokalni ufolodzy ochrzcili kręgi w zbożu mianem "Gwiazdy Dawida" z powodu figury umieszczonej w centrum kompozycji, przypominającej gwiazdę o sześciu wierzchołkach. Był to ostatni z ośmiu takich rysunków odkrytych w Belgii, począwszy od czerwca tego roku. Wykonanie tej gwiazdy zostało ponoć "zlecone" przez belgijską telewizję doświadczonym specom od rysunków w z zbożu. Badacze wskazali na charakterystyczne znaki potwierdzające, że kompozycje te zostały zrobione przez człowieka. Mówili, że po wejściu do środka kręgu nie doświadczali uczucia znajdowania się we wnętrzu "prawdziwego" koła.

Także staranie się dezinformować społeczeństwo leży w gestii rządów. Ludzie nie są w stanie skopiować tych wspaniałych wzorów, a tym bardziej wytworzyć pola, które są odczuwalne w ich obrębie. Niektóre niosą ze sobą przesłania. Myślę, że to są najlepsze dowody przedstawiające wizyty obcych przybyszów na Ziemi.

Jak napisałeś wiem wszystko : "Nauka nie jest ani zła ni dobra, bo technologie mogą zarówno szkodzić człowiekowi jak i mu pomóc, wszystko zależy od tego w jakim celu zostaną użyte, np. siekierą można drzewo rąbać albo kogoś porąbać. Prąd dzięki któremu działają urządzenia elektroniczne służy w paralizatorach do obezwładniania ludzi".

Sam wskazujesz na to, że to w rękach człowieka leży wybór co zrobi z tą technologią.
  • 0

#65

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Był podobno przeciek z wikileaks o ufo ale okazało się to oszustwem pewnego faceta który wymyśla tematy aby jego witryna była popularna więc narazie jeszcze nie ma nic nowego.
  • -1



#66

ultimate.

    Animam debeo !

  • Postów: 500
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tak sądzę. Prezydent USA nie ma tak szerokich kompetencji jak np. prezydent Polski.

A co do ufo



Trzeba szukać racjonalnych wyjaśnień, a nie zakładać z góry że to co pokażą nam na youtube to na pewno ufo.


To fake !!! Widać na 100 % że to nie balony !!! Poza tym na youtube można znaleźć setki takich filmików co to niby przedstawiają te tajemnicze balony !!!

sorki za of...;-)
  • -1



#67

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Chociaż znalazłem pewien ciekawy artykuł

UFO Knowledge A Secret Of US President Reagan?

http://area51bloggin...esident-reagan#


Użytkownik shortez edytował ten post 22.01.2011 - 11:35

  • -1



#68

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

I zmień proszę cię ten twój nick, bo nie wiesz wszystkiego. Nikt nie wie - nawet ja (a sporo w życiu przeszedłem, uwierz mi)

Dzięki za propozycję, ale nie skorzystam.
Domaganie się ode mnie żebym zmienił swój nick to jak namawianie kogoś żeby zmienił nazwisko ,,Mądry" bo do niego nie pasuje. Domagaj się od tych wszystkich których nicki nie pasują do nich żeby je zmienili. Np. takie nicki jak ufok, szkielet, mucha.
Pamiętam cię Iterator z paranormalium. Nie zrobiłeś na mnie dobrego wrażenia. No ja też potrafię odróżnić lampiony i samoloty albo ewidentne fejki np. ufo z haiti ale wielu nie potrafi, widać to na tym forum jak na wielu innych.
Czepianie się mojego nicka uważam za nudne. Reszta potem bo teraz mi się nie chce.
Macie jeszcze jeden film


Użytkownik wiem wszystko edytował ten post 22.01.2011 - 13:16

  • 0



#69

Husarz.
  • Postów: 88
  • Tematów: 17
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Filmik, który właśnie przedstawiłeś wiem wszystko, dowodzi tylko bezczelnego "fejkowania" zdjęć UFO przez ludzi. Takie sztuczne zdjęcia mają za zadanie wprowadzać innych w błąd i nastawiać na bagatelizowanie pozostałych obserwacji. Są ludzie na świecie, którzy czują się niedocenieni i podkładają takie świnie, czy to w internecie, czy to w prasie. Być może wkład dezinformacji przez rząd??

Obejrzyj sobie np. zdjęcia wykonane 3 sierpnia w 1965 roku przez pana Rexa Heflina, inżyniera drogowego. Jechał samochodem wzdłuż szosy, kiedy we wnętrzu auta udało mu się przechwycić lecący spodek. Nie chce mi się więcej tutaj o tym pisać, znajdziesz wiele informacji na ten temat bez problemu w internecie. Głownie chodzi o to, że oglądałem kiedyś o tym zdarzeniu program na discovery i zrobili symulację miejsca w którym wtedy znajdował się Rex i UFO. Również dzięki sporządzonym, bardzo dokładnym obliczeniom przez tego pana, idealnie można było wpasować ów obiekt w scenerię. Jego przybliżone rozmiary, ułożone pod takim samym kątem i z tej samej odległości obserwacji, dały piorunujący, identyczny efekt! Oczywiście do tego opinie speców, od fotografii, jak i samego, starego aparatu (patrząc z dzisiejszego punktu widzenia), którym wykonano zdjęcia. Np. czy w tak krótkim czasie możliwe było wykonać 3 czy 4 zdjęcia przelatującego spodka. I powiem ci, że tak, było to jak najbardziej możliwe.

Użytkownik Husarz edytował ten post 22.01.2011 - 18:15

  • 0

#70

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

UFO DISCLOSURE Blocked by Government High Treason!

I am posting this new thread because the issue of WHY Disclosure hasn't happened yet in the face of millions of elements of evidence has most Ufologists puzzled and shocked.


Yet there is a reason for this absence of disclosure, and it goes far beyond a few rogue government agencies, benevolent scientists members of MJ-12 or its 40 member successor group, military command prerogatives or secret agency Black Ops agendas.


DISCLOSURE WOULD PROVE HIGH TREASON BY OUR ENTIRE ELITE.



The reason for this is that I have determined - and politely request to be humored until proven wrong - that there is no actual difference between trans-dimensional entities and extraterrestrial Aliens.


Whether they come here across any geographic distance is irrelevant, given that what matters is that they are either here or they are not here. That they happen to routinely appear and disappear, enter and exit our physical dimension is a matter of accounting for many instances of such expert eyewitness testimony.


"Dimensional" beings aren't any less real or any less physical.


The reason I have come to this conclusion is that after years of analyzing UFO events and investigating the Royal Elite and Illuminati Satanist cult rituals, a pattern has emerged correlating the evocation of demons through dimensional portals - aka Stargates - and UFO activity.


If you are interested in larger aspects of this relationship I invite you to briefly scan the posts in the other thread in this forum section concerning the more extreme consequences of our interactions with Aliens.


Human Genocide: Cover-up Operations for ALIEN HARVESTING ?


We are today confronted with several very disturbing phenomena. They are in all likelihood each related. I think also that we may find an intensification of UFO activity after wars and genocide, although such a statistical correlation still needs to be assessed. However here are schematically the main conclusions of my research:



Evoking Demons = Opening Stargates


Alien Presence = Demonic Abuse


UFO Activity = Hell Unleashed


ALLEGIANCE TO ALIENS = HIGH TREASON



The reason I state that Allegiance to Aliens is HIGH TREASON is simple. All governments and nations of Earth have legislation with the highest penal consequences for acts of High Treason which consist in betraying your allegiance to a nation, a constitution, a state, a People for any outside interest.


ALIENS - whether physical extraterrestrials stuck like we are in this physical dimension or whether entities of a different nature which can move between dimensions and INVADE our own physical realm - are by any definition of the terms "an outside interest" which has been proven countless times and in many ways to be in opposition to our own interests.


Therefore anyone AIDING AND ABETTING these potential ENEMIES against the interest of their nation and even of the whole of the HUMAN SPECIES are GUILTY OF HIGH TREASON.


THIS IS THE REASON FOR THE UFO COVER-UP


For it is not only our government officials, those embedded in our administrations and multinational corporations, the military establishment and their industrial counterparts who are GUILTY of Treason. It is the entire Elite Class from the Royal Bloodline Families to their Stealth Bloodline Illuminati brethren who have brought this plague of ALIENS onto our planet as so many predators against humanity.


This is not a new situation. It has gone on for thousands of years, in our own records since the most remote antiquity of Edom and Babylon. They are offshoots of the Egyptian Brotherhood of the Serpent, their occult lore passed on through Secret Societies and hermetic priesthoods in every society about the Globe. They have continuously practiced Black Magick to evoke Djins, Genies, Demons, Spirits, Entities from another dimension. This has brought forth undetectable presences, invisible forces, powers which they have harnessed for their own purposes but at a price, the price of taking the rest of humanity hostage and selling our souls as a money of exchange, an ethereal energy source for Alien consumption.


I contend that the very presence of UFOs and Alien Close Encounters is facilitated and assisted by our Ruling Elite using us as so many cattle for mutilation, as we are to provide our anguish at torture for their entertainment and be perfectly possessed as hosts or taking in ritual sacrifice.


Our Ruling Elite meet regularly at set ritual dates for ceremonial offerings and to organize the launching of wars when summoning these beings for their own purposes. I have seen one such entity myself and cannot doubt their very real and totally physical existence. They are major powers to be contended with, but before that we must first contend with their Earthly accomplices, the Ruling Elite who through their Satanic cult summon them to their service and in so doing take them as their Master.


We must therefore not be surprised to see so many of our rulers so perfectly possessed that they appear to be Shapeshifting Reptilians - they are in bed with them and thus have become embedded Reptilians amongst us. Also we cannot forget that in various traditional religions, whatever their dogma, there has been mention of an Evil malevolent force bent upon the oppression and destruction of humanity, predators seeking to rob us of our souls. We have been warned and need to heed this warning.


Our Elite in their veneration of Satan, Baphomet, the Devil, Lucifer, Jah-Bul-On or whatever other name you wish to give the ALIEN DRACONIAN ENTITY which we today in UFO Folklore we call the Draco Reptilians from Alpha Draconis, our Elite summon them to occupy our territory and afflict humanity with wars, confusion and death as only the opening of the Gates of Hell could bring. For this reason I officially declare:


OUR ROYAL AND ILLUMINATI ELITES ARE TRAITORS !


We must push forward with our own disclosure of the UFO / ALIEN Phenomena and proceed with their undelayed Arrest and Trial on all counts of:


CRIMES AGAINST HUMANITY AND HIGH TREASON.


Źródło : http://www.abovetops...hread652006/pg1


+ Inny ciekawy link : Former CIA NSA Expert Discusses Upcoming Alien UFO Disclosure by US Government

Użytkownik shortez edytował ten post 24.01.2011 - 12:05

  • -1



#71

unwanted.
  • Postów: 126
  • Tematów: 3
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Prawda jest taka że nawet jak cały świat przyzna że ufo istnieje , i pokażą na to dowody, to i tak ktoś stwierdzi że to spisek i że to nie prawda :P
  • 0

#72

Mehitabel.
  • Postów: 758
  • Tematów: 45
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Chińska państwowa telewizja Xinhua,tuba oficjalnej linii rządu Państwa Środka wyemitowała w czasie głownego wydania wiadomosci reportaż o postępującym w USA procesie oficjalnego odtajnienia faktu istnienia oraz zaawansowanej ingerencji cywilizacji pozaziemskich na Ziemi:

Chinese National TV reporting impending UFO/ET disclosure by Obama government Continue reading on Examiner.com: Chinese National TV reporting impending UFO/ET disclosure by Obama government - Seattle exopolitics | Examiner.com http://www.examiner.com/exopolitics-in-seattle/chinese-national-tv-reporting-impending-ufo-et-disclosure-by-obama-government#ixzz1BwR8H1sv

Chinese National Television Xinhua news is now reporting an impending extraterrestrial disclosure by the Obama administration.

The unprecedented national China TV news bulletin that U.S. President Barack Obama may be preparing to disclose U.S. relations with specific extraterrestrial races was broadcast on the official channel Xinhua on January 4, 2011
on the eve of China President Hu Jintao's state visit to the United States.

The Xinhua China TV broadcast on the official news channel stating that President Barack Obama may be preparing an official U.S. disclosure of the extraterrestrial presence by one perspective may be fueled by an “Extraterrestrial disclosure race” now developing between China, the U.S., and other major space powers as to which nation will be the first nation will use the authority of its Head of State and secret ET files to authoritatively declare there is an extraterrestrial presence on Earth.




http://www.youtube.com/watch?v=TMP_qcVo4zw&feature=player_embedded#!


@IteratorZX81:
I właśnie dlatego streszczenie treści masz w podanym powyżej linku:)

Użytkownik Mehitabel edytował ten post 25.01.2011 - 10:06

  • 0

#73

IteratorZX81.
  • Postów: 98
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mehitabel, wszystko fajnie, ale ja chińskiego nie znam, więc ten filmik jest dla mnie i pewnie dla większości niezrozumiały.
  • 0

#74

wujek1985.
  • Postów: 146
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Czyżby zaczynało robić się gorąco?? czekam na dalsze newsy...no i wszystko fajnie ale z chińskiego to znam tylko zupki tao-tao i vifona z Radomia:P

Użytkownik wujek1985 edytował ten post 25.01.2011 - 10:09

  • 0

#75

Mehitabel.
  • Postów: 758
  • Tematów: 45
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jest bardzo prosty sposób aby dowiedzieć się z pierwszej ręki-bez korzystania z tłumaczenia zamieszczonego na Examinerze-o tym co zostało powiedziane w pokazanym serwisie informacyjnym.Wystarczy mail na adres

[email protected]

z powołaniem się na źródła które podałem i prośbą o ich weryfikację.

Po co denerwować się co tak naprawdę zostało powiedziane i argumentować brakiem mozliwości potwierdzenia informacji,
kiedy można rzecz załatwić naprawdę profesjonalnie.

I tak jeszcze zupełnie na wszelki wypadek,gdyby ktoś miał wątpliwości czy Xinhua jest na pewno mainstreamowym źródłem:

Xinhua

Agencja Informacyjna Xinhua (wym. śin-hła, dosł. Nowe Chiny, ang. Xinhua News Agency) - państwowa agencja prasowa Chińskiej Republiki Ludowej i najważniejsza w Chinach instytucja zajmująca się zbieraniem i obróbką informacji prasowych, a także organizacją konferencji z udziałem polityków i instytucji rządowych. Xinhua nie jest jedyna, w kraju działa również Chińska Agencja Prasowa (?????, ang. China News Service).

Xinhua podlega pełniącej funkcję rządu Radzie Państwowej ChRL i jest według krytyków narzędziem państwowej propagandy. Organizacja Reporterzy bez Granic (RSF) nazywa Xinhua największą na świecie agencją propagandową [1], aczkolwiek w rankingu RSF Xinhua awansowała w ostatnich latach, co oznacza, że jest oceniana lepiej, niż w latach poprzednich.

Podobnie jak polski PAP czy amerykańska AP, Xinhua dostarcza wiadomości, które są podstawą pracy dla krajowych mediów. W porównaniu do innych światowych agencji wyróżnia ją to, że podlega również Departamentowi Propagandy Komunistycznej Partii Chin. Po drugie, jest jedną z największych instytucji prasowych na świecie - zatrudnia 10 tys. pracowników (dla porównania Reuters ma ich jedynie 1,3 tys.). Xinhua ma 107 biur zagranicznych (także w Warszawie) oraz 31 biur lokalnych w Chinach. Pracują w nich korespondenci, którzy zbierają informacje na użytek chińskiej prasy. Według RSF, chińscy dziennikarze nie są tak nastawieni na sukces jak ich koledzy z Reutersa czy AP i częściej polegają na materiałach prasowych w kraju, w którym przebywają. Niechętnie zbierają informacje na miejscu wydarzeń.

Ponieważ większość chińskich mediów nie stać na utrzymanie zagranicznych korespondentów, informacje zagraniczne czerpią one z serwisu Xinhua. Tym bardziej, że chińskie władze starają się ostatnio [2] ograniczyć do kraju napływ "nieautoryzowanych" wiadomości. W systemie informacyjnym ChRL Xinhua pełni rolę podobną, jak projekt Złota Tarcza w przypadku chińskiego internetu.

Dziennik Ludowy, czołowy organ partii w Pekinie, 25 proc. swoich informacji czerpie z serwisu Xinhua. Sama agencja Xinhua również jest wydawcą ok. 20 tytułów, wydawanych w takich językach jak chiński, angielski, hiszpański, francuski, rosyjski oraz arabski.

Podobnie jak inne instytucje rządowe, Xinhua w ostatnich latach została poddana redukcji dotacji od państwa w tempie ok. 7 proc. rocznie. Obecnie państwo dokłada się do budżetu agencji jedynie w wysokości 40 proc. i efekcie zarząd szuka przychodów w takich dziedzinach jak public relations, budownictwo czy informacja biznesowa.

W przeszłości agencja Xinhua przyciągała młodych, utalentowanych dziennikarzy, ale obecnie w związku z urynkowieniem chińskich mediów musi konkurować z gazetami, telewizją i radiem, które oferują młodym talentom dużo atrakcyjniejsze warunki. Przykładowo gazeta Xinmin Evening News w Szanghaju zapewnia mieszkanie, podczas gdy w Xinhua ten przywilej jest zarezerwowany jedynie dla starszych reporterów.



Użytkownik Mehitabel edytował ten post 25.01.2011 - 11:42

  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych