Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziwny kontakt z drugą osobą


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

#16

Roxeyka.
  • Postów: 6
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Z perspektywy tego, co w życiu widziałam i zaobserwowałam w kwestii związków starszych chłopaków ze sporo młodszymi dziewczynami (w tym wieku różnica 4 lat to sporo) to aż chciałoby się powiedzieć, że on Cię wkręca, nastawia tak, żebyś myślała, że jest w tym coś wyjątkowego, a tak naprawdę ma w głowie tylko jedno - jak zaciągnąć Cię tam gdzie to jeszcze nielegalne.
Ale skoro człowiek potrafi uwierzyć w rzeczy najbardziej nieprawdopodobne to dlaczego nie uwierzyć, że między wami naprawdę jest coś wyjątkowego. Jeśli jest to taka więź jak wynika z opisu, jeśli istnieje ona naprawdę to tylko wam pozazdrościć - nie powinnaś się martwić kiedy zdarza Ci się coś pięknego.

Nienienie. Ja wiem, że jemu nie o to chodzi. on nawet nie porusza tego temtu... wgl nam nie chodzi o to... ;
  • 0

#17

bardziejswiadomy.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

witaj Roxeyka

ja chyba mam podobny problem
mam pytanie, czy będąc w pobliży niego czujesz się dziwnie, trudno mi to określić, coś jakby nieopisane ciepło, które otacza Cię z każdej strony?

Kiedyś zwróciłem uwagę na pewną dziewczynę, gdy pierwszy raz z nią rozmawiałem właśnie tak się poczułem (no i zawsze tak mam) nie mogłem później spać przez kilka nocy. Myślałem że pierwszy raz w życiu się zakochałem, ale później wydarzyło się coś dziwnego. Nad ranem coś mi się śniło nieistotnego, przebudziłem się i miałem wizję że coś jej się stało. Załamałem się bardzo, aż się popłakałem bo często mam prorocze sny itp. Tego samego dnia ją zobaczyłem i okazało się że miała mały wypadek. Wątpię żeby to był przypadek, drugi raz w życiu miałem tak wyraźną wizję, tak jakby stała obok mnie.
Masz tak że wyczuwasz spojrzenia ludzi nawet gdy patrzą na Ciebie z tyłu? albo czy on Ci mówił że tak ma?
  • 0

#18

Angius.
  • Postów: 59
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moje zdanie jest takie: pielęgnujcie tę fascynującą więź, jednak ostrożnie.

Sam spotkałem się z czymś takim - ba - sam czegoś takiego doświadczyłem. Sytuacja, gdy widzisz dziewczynę po raz pierwszy na oczy i... Masz ochotę się jej z miejsca oświadczyć. Siedzicie i w tym samym momencie mówicie to samo słowo. Wasze kosmogramy się idealnie uzupełniają, a runy wróżą świetlaną przyszłość związku - to jest ta nieopisana więź, której nikt nie jest w stanie racjonalnie wytłumaczyć.

Ale po co to tłumaczyć? Po co tłumaczyć, że róża jest taka a taka, bo ma taki genotyp, skoro wystarczy wiedzieć jedno - jest piękna Dołączona grafika
  • 0

#19

Skyline.
  • Postów: 26
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ktoregos razu w szkole dostalam kiepska ocene. zamknelam sie w szkolnej lazience i zaczelam plakac. wtedy napisal mi sms'a: dlaczego placzesz? ja sie przestraszylam bo mu nie mowilam.



Najbardziej to mnie ciekawi. Od zawsze interesowały mnie tego typu zdarzenia. Jak ktoś może wiedzieć o czymś tak z nikąd? Wyczucie emocji na odległość bliskiej osoby? Pewien rodzaj telepatii albo zmyślony element tej historyjki. Dziwi mnie też, dlaczego wszyscy tutaj życzą ci szczęścia (oczywiście jak też :mrgreen: ) zamiast wyjaśnić to zdarzenie. Gdyby mnie to spotkało od razu by mnie to zaniepokoiło ale jednocześnie zaintrygowało.
  • 0

#20

fobic.
  • Postów: 24
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Cóż ... O psychologa czy psychiatrę martwić się nie musicie jesteście zdrowi :) Niektórzy ludzie są ze sobą specjalnie połączeni potrafią niekiedy odgadywać myśli no i tak jak w waszym przypadku uczucia. Tylko tyle że z reguł związki takich osób nie wypalają ...
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych