Skocz do zawarto¶ci


Zdjęcie

Dziwny kontakt z drug± osob±


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedĽ
19 odpowiedzi w tym temacie

#1

Roxeyka.
  • Postów: 6
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dzień dobry. Mam nadzieję, że przez moj wiek, nie zostanę zjechana przez użytkowników mam 13, no prawie 14 lat. ale nie wazne. Mam problem. Tzn. tak mi sie wydaje. w styczniu na wyjeżdzie poznałam kolege. jak ko zobaczyłam odnosiłam wrazenie, ze go znam... Ale zostwilam to w spokoju. Problem się zrobil, jak zaczełam sie z nim poznawać blizej. okazalo się, ze on rozne rzeczy widzi. Rzeczy typu wizje. nie przepowiada przyszlosci, nie wrozy z kart. Po prostu widzi rzeczy ktore s± bez sensu. ni ejest chory pschicznie, zadne badania na to nie wskazuja. nie bierze narkotykow... Ja sie tego balam... ktoregos razu w szkole dostalam kiepska ocene. zamknelam sie w szkolnej lazience i zaczelam plakac. wtedy napisal mi sms'a: dlaczego placzesz? ja sie przestraszylam bo mu nie mowilam. nie wiedzialam skad o tym wiedzial. Teraz juz nie boje sie, bo smam wyczuwam jego nastroje, uczucia.. To nie jest zle, to jest nawet uzyteczne. w koncu doszlo do tego, ze sie sobie spodobalismy, mimo roznicy wieku(starszy 4 lata). Zaczelismy sie zastanawiac nad tym wszystkim... Oboje interesujemy sie upadlymi aniolami.... to moze miec jakis zwiazek z tym? czasami sni mu sie to samo co mi... moze tak jakby 'wchodzic do mojego umyslu'. ale nie zawsze. Mimo ze rzadko sie widujemy, to wiem o nim wszystko. doslownie wszystko. Ostatnio, po tym jak sie calowalismy, doszlo do mnie uczucie, jakbym to z nim juz kiedys robila... mimo ze to byl pierwszy raz,,, Zastanawialam sie, czy np. to nie chodzi o swego rodzaju reinkarnacje. czy mozliwe, ze to wszystko juz bylo.. kiedys... i teraz jest probem, bo wydaje mi sie ze jezeli to juz bylo to napewno bylo dobrze i los wszystko nam ulatwial... a teraz wszystko jest utrudniane... Myslicie ze to mozliwe? Pod Bogiem przysiegam, że mowie prawde, bo po co mialabym klamac?

P.S: Wszystko co jest tu opisane dotyczy tylko jego. z nikim innym tak nie mam. prosze o pomoc. I wasze opinie,
  • 0

#2

Shi.

    關帝

  • Postów: 997
  • Tematów: 39
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mówi się, że po urodzeniu dusza człowieka zostaje rozdzielona na dwie części i właśnie dlatego szukamy tej naszej drugiej połówki ;).

Nie wiem czy to prawda, ale czasami wydaje mi się, że coś w tym jest ;).

Aha i pozostańcie na razie przy całowaniu, nawet jak będzie nalegał żeby sprawdzić czy kiedyś czegoś więcej nie próbowaliście :P - wybacz nie mogłem się powstrzymać :D.

Użytkownik Shinji77 edytował ten post 01.01.2011 - 18:22

  • 1



#3

Roxeyka.
  • Postów: 6
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mówi się, że po urodzeniu dusza człowieka zostaje rozdzielona na dwie części i właśnie dlatego szukamy tej naszej drugiej połówki ;).

Nie wiem czy to prawda, ale czasami wydaje mi się, że coś w tym jest ;).

Aha i pozostańcie na razie przy całowaniu, nawet jak będzie nalegał żeby sprawdzić czy kiedyś czegoś więcej nie próbowaliście :P - wybacz nie mogłem się powstrzymać :D.




Otóż zaskocze cie. On zawsze sie o mnie boi.. bardzo. chce mnie przed wszystkim chronic... nawet z tym pocalunkiem to bylo takie bardzo delikatne, jakby sie bal zeby mnie nie skrzywdzi...

Użytkownik Roxeyka edytował ten post 01.01.2011 - 18:24

  • 0

#4

Shi.

    關帝

  • Postów: 997
  • Tematów: 39
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie zaskoczyłaś bo przecież żartowałem tylko :) (wiem wiem, mam spaczone poczucie humoru :D). No to fajnie, że spotkałaś takiego kogoś - życzyć tylko szczęścia :)

Użytkownik Shinji77 edytował ten post 01.01.2011 - 18:28

  • 0



#5

pawaw1.
  • Postów: 604
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Otóż zaskocze cie. On zawsze sie o mnie boi.. bardzo. chce mnie przed wszystkim chronic... nawet z tym pocalunkiem to bylo takie bardzo delikatne, jakby sie bal zeby mnie nie skrzywdzi...


Normalnie jakbym znowu czytał "Zmierzch"... Edward też się bał, że skrzywdzi Belle całując ją, a i tak pojechali po całości :mrgreen:...

Wracając do tematu to można stwierdzić, że to złoty chłopak i powinnaś się cieszyć, że na takiego trafiłaś... I ja bym nie mieszał w to Aniołów, można w to wmieszać jedynie Kupidyna xD

Użytkownik pawaw1 edytował ten post 01.01.2011 - 18:54

  • 0



#6

Roxeyka.
  • Postów: 6
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ehh... wy mi nie piszcie szczescia i wgl, tylko mi powiedzcie, czy to wszystko jest normalne, czy to sie zdarza na swiecie... Bo boje sie że jestesmy para wariatow, ktorzy kwalifikuja sie do psychiatryka :<
  • 0

#7

Shi.

    關帝

  • Postów: 997
  • Tematów: 39
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wiesz, w ci±gu życia spotkałem masę ¶wirów ;), i nawet jeżeli nie jest to do końca normalne to nie kwalifikuje się do psychiatryka ;). Nie komplikuj sobie życia i nie zadręczaj sobie głowy pierdołami - masz 14 lat, fajnego chłopaka (tak mi się wydaje jak się całujecie), całe życie przed sob±. Więc baw się a nie umartwiaj niepotrzebnie :).
  • 0



#8

Roxeyka.
  • Postów: 6
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

on mi mowi to samo... ale.. to jest dziwne...
  • 0

#9

Templariusz.
  • Postów: 499
  • Tematów: 35
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Wszystko jest normalne dopóki nie utrudnia życia innym.
  • 0



#10

żaba.
  • Postów: 1070
  • Tematów: 32
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

ktoregos razu w szkole dostalam kiepska ocene. zamknelam sie w szkolnej lazience i zaczelam plakac.

współczuje takiej kruchej psychiki.

Co do tego kolesia...no raczej wariatami nie jeste¶cie. Jeżeli serio tak jest jak mówisz to nic tylko się cieszyć. dziwne to no ale.. jeżeli istnieje co¶ takiego jak bratnie dusze to może to to.
  • 0

#11

Mischakel.

    Ataman

  • Postów: 762
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Hmmm, ł±czy was więĽ mocy, powinni¶cie zostać Jedi.
A tak na poważnie, to zakładaj±c, że to nie tylko zmy¶lona fantastyczna historyjka z nutk± romantyzmu - korzystajcie z tej więzi, brzmi ciekawie i z pewno¶ci± może być przydatna, choć pewnie równie dobrze kłopotliwa. A przed poznaniem Go na obozie nie miała¶ do czynienia z czym¶ podobnym gdziekolwiek?
  • 0

#12

Erik.
  • Postów: 927
  • Tematów: 106
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Roxeyka, Jaki¶ czas temu zainteresowałem się kwesti± reinkarnacji wła¶nie do tego stopnia, że samemu lub wspólnie z innymi przeprowadziłem wiele sesji hipnotycznych. W efekcie „odnalazłem” wiele przykładów czego¶, co można by nazwać „braterstwem dusz” czy „miło¶ci± od pierwszego wejrzenia”. Występuje to u bardzo wielu par, tak samo jak „wrodzona” sympatia lub odczuwana do kogo¶ antypatia, czasem wygl±da taki zwi±zek na większy lub mniejszy kontrakt i mimo, że niekiedy kto¶ mógłby nazwać to karm±, moim zdaniem jest to często bardziej podobne jedynie do jakiego¶ rodzaju zobowi±zania, umowy czy niespełnienia. W kilku takich zauważonych przeze mnie zwi±zkach partnerskich czy nawet małżeńskich, doszukałem się zwi±zków z poprzednich żyć, które b±dĽ to w jaki¶ sposób niespełnione obecnie funkcjonuj± jako co¶ w rodzaju kontynuacji.
Kilkakrotnie jednak spotkałem się z sytuacjami rywalizacji lub chęci zdominowania kogo¶, kto nie mógł tego dokonać w domniemanym poprzednim życiu.
Niestety trudno jest to poj±ć, tym bardziej, że sama kwestia wiary w reinkarnację pozostaje nadal w sferze poszlak i domysłów, i nawet ja sam przed sob± rozważam kilka możliwych dla zrozumienia tego zagadnienia koncepcji.
Jeżeli mogę Tobie co¶ radzić, to na pewno staraj się żyć tak, aby takie domniemanie wspólnego istnienia kiedy¶ w przeszło¶ci nie zakłóciło Tobie normalnego istnienia w Twym ¶rodowisku. Z innej jednak strony zapisuj lub zapamiętuj jakie¶, wydaj±ce się Tobie dziwne, sytuacje i zdarzenia, bo moim zdaniem je¶li to odczucie blisko¶ci zaistniało w Twojej pod¶wiadomo¶ci może ono w jaki¶ sposób być istotne i kiedy¶ t± sam± drog± może nadej¶ć odpowiedĽ na twoje rozterki.
  • 0



#13

Roxeyka.
  • Postów: 6
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hmmm, ł±czy was więĽ mocy, powinni¶cie zostać Jedi.
A tak na poważnie, to zakładaj±c, że to nie tylko zmy¶lona fantastyczna historyjka z nutk± romantyzmu - korzystajcie z tej więzi, brzmi ciekawie i z pewno¶ci± może być przydatna, choć pewnie równie dobrze kłopotliwa. A przed poznaniem Go na obozie nie miała¶ do czynienia z czym¶ podobnym gdziekolwiek?

Nie nie miałam. Nawet napisałam. To tylko z nim
  • 0

#14

Freyja.
  • Postów: 164
  • Tematów: 12
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 6
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Z perspektywy tego, co w życiu widziałam i zaobserwowałam w kwestii zwi±zków starszych chłopaków ze sporo młodszymi dziewczynami (w tym wieku różnica 4 lat to sporo) to aż chciałoby się powiedzieć, że on Cię wkręca, nastawia tak, żeby¶ my¶lała, że jest w tym co¶ wyj±tkowego, a tak naprawdę ma w głowie tylko jedno - jak zaci±gn±ć Cię tam gdzie to jeszcze nielegalne.
Ale skoro człowiek potrafi uwierzyć w rzeczy najbardziej nieprawdopodobne to dlaczego nie uwierzyć, że między wami naprawdę jest co¶ wyj±tkowego. Je¶li jest to taka więĽ jak wynika z opisu, je¶li istnieje ona naprawdę to tylko wam pozazdro¶cić - nie powinna¶ się martwić kiedy zdarza Ci się co¶ pięknego.
  • 0



#15 Go¶ć_mag1-21

Go¶ć_mag1-21.
  • Tematów: 0

Napisano

Jeżeli serio tak jest jak mówisz to nic tylko się cieszyć. dziwne to no ale.. jeżeli istnieje co¶ takiego jak bratnie dusze to może to to.

Ronaldo, nie mam nic do dodania, bingo
Roxeyka
Ciesz sie dziewczyno, bo to jest radosc, odnalezienie takiego "brata", ale jak koledzy radza, glowy nie trac.
Pozdrawiam
  • 0


 

Użytkownicy przegl±daj±cy ten temat: 0

0 użytkowników, 0 go¶ci oraz 0 użytkowników anonimowych