Skocz do zawartości


Nieregualminowa interwencja


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

#16 Gość_Ξ

Gość_Ξ.
  • Tematów: 0

Napisano

W mojej opinii nie został złamany punkt 7.3. Punkt ten nie obejmuje nazw wyświetlanych, dokładnie został podany zakres obowiązywania danego punktu, tj jak czytamy: "awatarów, sygnatur, podpisów.". Zmiana nazwy wyświetlanej mojego konta nie miała więc podstawy prawnej w postaci regulaminu forum.

Twoja opinia dla administracji się nie liczy, dla nich liczy się tylko ich opinia. Oczywiście Ty masz racje, ale administracja jak to zwykło na tym forum - do błędu się nie przyzna, a jeszcze dostanie aplauz publiki, że wykonali świetną robotę. Paranormalne.pl to jedyne takie forum które znam, gdzie administracja potrafi znaleźć na kogoś punkty regulaminu, które nie istnieją. Najlepiej zróbcie sobie porządny regulamin, trzymajcie się go i przestańcie się w końcu ośmieszać. ;)

Co do samego nicku, to fakt, niezbyt finezyjny. Mogłeś się nieco bardziej postarać.

Pokerek, powiedzmy ze poczulem sie urazony Twoim marnym i prowokacyjnym nickiem takze Eury mialpodstawy zeby zmienic Ci nikc

Ja też poczułem się urażony. To, że żyjemy w wolnym kraju nie oznacza, że bez regulaminów... :o


Nick najwidoczniej nie był taki marny, skoro poczuliście się urażeni. Jednak lecieć z tym do admina jest wielką dziecinadą , ale w końcu jesteście Chrześcijanami. I w sumie teraz zrobie coś bardzo niepopularnego w waszych kręgach - wybaczę wam wasze infantylne zachowanie, i nie zgłoszę tego administracji, bo poczułem się urażony tym, że wy się poczuliście urażeni taką drobnostką.

#17

Serail.
  • Postów: 428
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 26
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zastanówmy się nad jednym. Nick ma być naszym znakiem rozpoznawczym w internecie/na tym konkretnym forum/gdziekolwiek indziej, a jeśli dany user utożsamia się z kupą Jezusa, to moim zdaniem rozmowa z takowym delikwentem jest bezcelowa. To, że widziałem już tutaj różne wariacje nicków, to jedno, ale jeśli w temacie dotyczącym bankructwa naszego kraju wypowiadał się będzie "Mam_30_cm" i "Odbyt_Mojżesza" to ktoś, kto zawita na nasze forum po raz pierwszy stwierdzi, że to nie może być miejsce, które należy brać na poważnie. A przez tematykę VRP i tak trudno jest nam taką opinię stworzyć wśród rzeszy internautów. Think about it.



#18

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Nick najwidoczniej nie był taki marny, skoro poczuliście się urażeni. Jednak lecieć z tym do admina jest wielką dziecinadą , ale w końcu jesteście Chrześcijanami. I w sumie teraz zrobie coś bardzo niepopularnego w waszych kręgach - wybaczę wam wasze infantylne zachowanie, i nie zgłoszę tego administracji, bo poczułem się urażony tym, że wy się poczuliście urażeni taką drobnostką.

Z tego co wiem, to Eury zadziałał z własnej inicjatywy (nie było raportu)... i cały Twój wywód trafił szlag ;) Poza tym nawet jeśli ktoś się poskarżył, to odwracasz kota ogonem nazywając infantylnym tego, który złożył skargę. Tak jak Serail napisał - takie nicki mogą zniechęcać nowych userów, a w zamian za to przyciągać trollów, więc kto jest tutaj infantylny ?

teraz zrobie coś bardzo niepopularnego w waszych kręgach - wybaczę wam wasze infantylne zachowanie

To już jasne jest skąd taka opinia. Wojujący ateista, zgadłem ?

Paranormalne.pl to jedyne takie forum które znam, gdzie administracja potrafi znaleźć na kogoś punkty regulaminu, które nie istnieją. Najlepiej zróbcie sobie porządny regulamin, trzymajcie się go i przestańcie się w końcu ośmieszać. ;)


Imo regulamin zły nie jest (nie wiem o co Ci chodzi z tym szukaniem punktu, może daj przykład jakiś, pomijając ten, bo z kontekstu wynika, że jest multum jakichś innych), ale można by go poprawić - przede wszystkim skrócić. Niektóre punkty się pokrywają (3.2, 3.10, 3.12, 3.13 - jeden pies), nie wspominając, że większą część punktów załatwia się na innych forach sprytnym "na forum obowiązują zasady netykiety - http://pl.wikipedia.org/wiki/Netykieta ". Ale to chyba już dyskusja w gronie moderatorów. I o ile Eury uzna to za potrzebne. Prawda jest taka, ze 99% raportów dotyczy spamu, OT, obrazy, kłótni, hotlinkowania, reklam i próśb o kasację/przeniesienie/połączenie postu/tematu, a na to punkty są napisane dobrze. Chyba tylko raz musiałem się odnieść do innego punktu, gdy ktoś znieważył hymn.



#19

PaZi.
  • Postów: 933
  • Tematów: 4
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Pokerek, dorośnij najpierw. Zachowujesz się jak szczyl z gimnazjim, który rysuje wszędzie penisy. Nawet jak ktoś nie jest urażony z powodu religii to zwyczajnie może sobie nie życzyć czytać na forum o kupie. Ja nie czuje żadnej przyjemności z przypominania sobie o ekskrementach w trakcie dyskusji o sposobie funkcjonowania naszego umysłu.

Pozdrawiam

#20

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Chyba, że Eury ustanowi precedens i będziemy mieli jasność co do interpretacji.


Jakby nie patrzeć, podpisem użytkownika na forum jest jego nick czy też nazwa wyświetlana obok posta, jednakże, żeby nie było wątpliwości w regulaminie forum zostaną wprowadzone pewne zmiany. W związku z powyższym cofam ostrzeżenie nałożone na użytkownika pokerek. Proszę też o prywatną wiadomość od pokerka z nową proponowaną nazwą wyświetlaną.



#21 Gość_pokerek

Gość_pokerek.
  • Tematów: 0

Napisano

Dziękuję, proszę o zamknięcie tematu.

#22

nexus6.
  • Postów: 1234
  • Tematów: 14
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Eury, fakt że ta nazwa jest (...), ale żyjemy w wolnym kraju, czy też nie?


Nasz kraj daleki jest od określenia go mianem wolnego.

---

Sama nazwa "Kupa_Jezusa" jest tak prostacka, że zmiany w regulaminie są dobrym pomysłem.


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych