Skocz do zawartości


Zdjęcie

3 UFO lecą w kierunku Ziemi- czas przybycia XII 2012


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
382 odpowiedzi w tym temacie

#61 Gość_Niedoskonały

Gość_Niedoskonały.
  • Tematów: 0

Napisano

(...)
rząd usa już od dłuższego czasu wie o tych obiektach i że możemy być pewni co do tego, że są to sztuczne obiekty, a to, że teraz będąc koło orbity plutona leci z prędkością 1/3 światła może wynikać z tego, że są pewne ograniczenia stosowane dla bezpieczeństwa (kolizje z różnymi śmieciami). Na koniec wspomniał, że kiedy będzie w odległości ziemia-mars, obiekty będą tematem numer jeden a rząd usa będzie chciał wprowadzić rząd swiatowy. Ile jest w tym racji... Nie wiadomo

shortez, mam nadzieję, że czytając te "wiadomości" będziesz sceptykiem - najlepiej załóż, że jest dokładnie odwrotnie! Miej w pamięci zwłaszcza ten mój ostatni cytat...
  • 0

#62

siewen.
  • Postów: 5
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano


(...)
rząd usa już od dłuższego czasu wie o tych obiektach i że możemy być pewni co do tego, że są to sztuczne obiekty, a to, że teraz będąc koło orbity plutona leci z prędkością 1/3 światła może wynikać z tego, że są pewne ograniczenia stosowane dla bezpieczeństwa (kolizje z różnymi śmieciami). Na koniec wspomniał, że kiedy będzie w odległości ziemia-mars, obiekty będą tematem numer jeden a rząd usa będzie chciał wprowadzić rząd swiatowy. Ile jest w tym racji... Nie wiadomo

shortez, mam nadzieję, że czytając te "wiadomości" będziesz sceptykiem - najlepiej załóż, że jest dokładnie odwrotnie! Miej w pamięci zwłaszcza ten mój ostatni cytat...

Spokojnie. Lecąc z prędkością 1/3 prędkości światła obiekt może z okolicy orbity Plutona dolecieć w okolice Ziemi w ok 15 godz. czyli przez niecałą dobę (w przybliżeniu). Światło Słońca dociera do Plutona przez ok. 5,5 godz. Mając określoną masę musiałoby to coś "wyhamować". Trudno jest pokonać wtedy ogromne przyspieszenia w bardzo krótkim czasie. Poza tym przy takiej prędkości wyleciałby dawno poza układ słoneczny gdyby miało lecieć beznapędowo (inercja dochodzi do głosu). Lepiej potraktować taką informację mrużąc oko.

Użytkownik siewen edytował ten post 06.12.2010 - 01:49

  • 3

#63 Gość_Niedoskonały

Gość_Niedoskonały.
  • Tematów: 0

Napisano

(...)
Spokojnie. Lecąc z prędkością 1/3 prędkości światła obiekt może z okolicy orbity Plutona dolecieć w okolice Ziemi w ok 15 godz. czyli przez niecałą dobę (w przybliżeniu). Światło Słońca dociera do Plutona przez ok. 5,5 godz. Mając określoną masę musiałoby to coś "wyhamować". Trudno jest pokonać wtedy ogromne przyspieszenia w bardzo krótkim czasie. Poza tym przy takiej prędkości wyleciałby dawno poza układ słoneczny gdyby miało lecieć beznapędowo (inercja dochodzi do głosu). Lepiej potraktować taką informację mrużąc oko.

Ale może mają zimowe opony? :)

A mówiąc inaczej, sugerowałem właśnie, że nic nie leci do nas, bo już tu są... Taki żarcik :)
  • 0

#64

Asmodean.
  • Postów: 139
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

No proszę Was, wierze w życie pozaziemskie, ale tak naprawdę to żaden dowód, te obiekty wydają się całkowicie nienaturalne, wygląda to jak niemal stworzone na paincie obiekty na tle kosmosu a w okół nich masa ciał niebieskich.
Niektórzy pisali że mogły to być tak zwane cygara czyli statki matki które idealnie pasowały by do tego że obca cywilizacja planuje inwazje na planete ziemię na której żyjemy, choć z tego co pamiętam z opisów ludzi w różnych tematach, czy chyba nawet nagrania/ zdjęcia to wyglądało całkiem inaczej, tutaj zaś te obiekty wyglądają niemal jak NOLe żywcem wyciągniete z jakiejś gry na pegasusa :roll:

Do tego dochodzi źródło które jest równie wiarygodne jak nasze "niewiarygodne", gdzie autor stara się robić szum za pomocą obiektów które mogły być po prostu jakimś błędem...
  • 1

#65

Havoc.
  • Postów: 47
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No proszę Was, wierze w życie pozaziemskie, ale tak naprawdę to żaden dowód, te obiekty wydają się całkowicie nienaturalne, wygląda to jak niemal stworzone na paincie obiekty na tle kosmosu a w okół nich masa ciał niebieskich.
Niektórzy pisali że mogły to być tak zwane cygara czyli statki matki które idealnie pasowały by do tego że obca cywilizacja planuje inwazje na planete ziemię na której żyjemy, choć z tego co pamiętam z opisów ludzi w różnych tematach, czy chyba nawet nagrania/ zdjęcia to wyglądało całkiem inaczej, tutaj zaś te obiekty wyglądają niemal jak NOLe żywcem wyciągniete z jakiejś gry na pegasusa :roll:

Do tego dochodzi źródło które jest równie wiarygodne jak nasze "niewiarygodne", gdzie autor stara się robić szum za pomocą obiektów które mogły być po prostu jakimś błędem...


Czepię się znowu... Czemu wyglądają nienaturalnie? Kolejna osoba, która wie jak wyglądają prawdziwe statki obcych? Albo może wiesz co jest naturalne u innych cywilizacji, a co nie?

Użytkownik Havoc edytował ten post 07.12.2010 - 12:11

  • 0

#66

Asmodean.
  • Postów: 139
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano


No proszę Was, wierze w życie pozaziemskie, ale tak naprawdę to żaden dowód, te obiekty wydają się całkowicie nienaturalne, wygląda to jak niemal stworzone na paincie obiekty na tle kosmosu a w okół nich masa ciał niebieskich.
Niektórzy pisali że mogły to być tak zwane cygara czyli statki matki które idealnie pasowały by do tego że obca cywilizacja planuje inwazje na planete ziemię na której żyjemy, choć z tego co pamiętam z opisów ludzi w różnych tematach, czy chyba nawet nagrania/ zdjęcia to wyglądało całkiem inaczej, tutaj zaś te obiekty wyglądają niemal jak NOLe żywcem wyciągniete z jakiejś gry na pegasusa :roll:

Do tego dochodzi źródło które jest równie wiarygodne jak nasze "niewiarygodne", gdzie autor stara się robić szum za pomocą obiektów które mogły być po prostu jakimś błędem...


Czepię się znowu... Czemu wyglądają nienaturalnie? Kolejna osoba, która wie jak wyglądają prawdziwe statki obcych? Albo może wiesz co jest naturalne u innych cywilizacji, a co nie?


Ja akurat nie patrye na ich ksytat, budowę lecz to jak wyglądają na tych zdjęciach, a chyba sam widzisz że one są conajmniej śmieszne.
Zresztą sam podkreślałem wcześniej, dlaczego tak twierdze żeby nie znalazł się kolejny fanatyk ślepo wierzący we wszsytko co napiszą...
  • 1

#67

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zrób zdjęcie aparatem z maksymalnym zoomem optycznym i cyfrowym samochodu który jedzie jakieś 2km od Ciebie zobaczymy czy będzie to wyglądać doskonale. Non stop Czepiacie się jakości
  • 0



#68

hubiii p.
  • Postów: 500
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

odnosie obiektow ktos kilka postow wczesniej pisal o filmach ktore pokazuja inwazje .. ostatnio byl skyline - obcy wyzerajacy ludzie mozgi... jesli chodzi o Nephalim - walka o ziemie o ile pamietam, gral w nim travolta ( wysocy obcy traktujacy ludzi jak newolnikow ) ...
no i dzis jeszcze cos ciekawego trafilem na stronie apple http://trailers.appl...ttlelosangeles/
ciekawe.. filmowcy chca cos przekazac czy zastraszyc ludzi ? swoja droga zapowiada sie fajny film

jakby poszukac bedzie jeszcze kilka z obcymi min: ;
np cowboys and aliens .. http://trailers.appl...wboysandaliens/
sere genesis http://trailers.appl...t/seresgenesis/

Użytkownik hubiii p edytował ten post 07.12.2010 - 22:19

  • 0

#69

mevq.
  • Postów: 101
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Filmy zapowiadają się fajne, dlatego sądzę, że może tez niektóre środowiska robią odpowiedni szum by je wypromować. Pamiętacie Blair Witch Project? Tam robiono to poprzez umiejętną propagandę w sieci, z kolei hit kinowy ,,2012" (moim skromnym zdaniem totalny gniot z efektami specjalnymi) skorzystał na popularności teorii spiskowych. Więc czemu znowu z tego nie skorzystać?

W tym temacie jak w każdym przejawiają się dwie frakcje
a) sceptyków
b) wierzących
i dodam - w to konkretne doniesienie bo o nim cały czas mówimy.

Wolałbym by szanowano oba nurty a nie wypowiadano się w myśl zasady 3 prawd (moja prawda, twoja prawda i g. prawda).
Wypowiadano i popierano czymś swoje słowa, chociażby źródłem (w miarę obiektywnym - nie oczekuje przecież NASA, bo część z tu przedstawionych to blogi w których właściciel może napisać cokolwiek).

Chciałbym zaznaczyć (bo nikt tego nie napisał z cytujących). Wszedłem na stronę dotyczącą tego cytowanego przekazu

http://quantumfuture.net/pl/941102.htm

Tam już we wstępie jest napisane:

Uwaga: Publikujemy materiały z "sesji", jednak nie sądzimy by miały one jakąś obiektywną wartość - chyba tylko na tyle, na ile mogą być inspiracją do rzetelnych badań. Same w sobie mają zerową wartość poznawczą. Można je uważać za prozę literacką, za poezję, za potok z podświadomości.


Skoro sami publikujący wątpia w ich wartość...
No chyba, że czegoś w tym aspekcie nie rozumiem to proszę o wyjaśnienie. Jak na razie wygląda to na dobieranie faktów (o ile można je tak nazwać) do teorii. Z reguły robi się odwrotnie.

Pozdrawiam

Użytkownik mevq edytował ten post 07.12.2010 - 21:57

  • 0

#70

Asmodean.
  • Postów: 139
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Zrób zdjęcie aparatem z maksymalnym zoomem optycznym i cyfrowym samochodu który jedzie jakieś 2km od Ciebie zobaczymy czy będzie to wyglądać doskonale. Non stop Czepiacie się jakości


Podkreślam, nie chodzi tu o same zdjęcia ale o te obiekty.
Bardzo szanuję sobie to forum, bez konta czytałem i obserwowałem niemal codziennie przeróżne tematy od jakiś 3 lat, i dodam że niektórzy userzy mają poprostu problem z obiektywizmem co do tematów w których się wypowiadają.
Podkreślam że wierze w cywilizacje poza ziemskie, ale nie "adoruję" każdego tematu który przedstawia 3 kropeczki na zdjęciu robionym pilotem od TV jak to niektórzy potrafią, staram się na każdy temat patrzeć obiektywnie i poprostu wyrażam swoją opinie, bo wydaję mi się że od tego są fora.

Wracając do tematu, nie jestem specem od grafiki, ale to coś jak pisałem na tle wygląda strasznie nie realnie, i to widać nie tylko moja opinia, dla mnie to tak jak by wziąść dobre zdjęcie na którym widać najróżniejsze ciała niebieskie, to co raczej nie jest nam strasznie obce, i na środek mniej więcej walnąć kilka transformersów, po czym czekać na ludzi którzy są w stanie to łyknąć.
To tak na chłopski rozum.
  • 1

#71

mpiwowski.
  • Postów: 148
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czyli sugerujesz tutaj opcję z hakerem i podmianą przerobionej grafiki. No to po prostu świetnie. Człowieku jak ty masz taki obiektywizm to ja dziękuję. Po 1 nie wiesz co jest realne a co nie, to tylko twoje załozenia, które wcale nie muszą być słuszne. Po 2 myśląc twoim tokiem myślenia szansa zrealizowania twojego pomysłu jest praktycznie równa zeru. :mrgreen: Powiem krótko to są realne fotki, a to, że wygląda tak a nie inaczej to właśnie nad tym bym się skupił, bo powoli brakuje pomysłów co to może być. :mrgreen:

Użytkownik mpiwowski edytował ten post 09.12.2010 - 01:17

  • 0

#72

Yoh.
  • Postów: 617
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Powiem krótko to są realne fotki, a to, że wygląda tak a nie inaczej to właśnie nad tym bym się skupił, bo powoli brakuje pomysłów co to może być.

Fotografie, oczywiście jak najbardziej realne. Ale czemu każdy obstawia że to MUSZĄ być statki kosmiczne?
Wierzę że nie jesteśmy sami we Wszechświecie, ale bez przesady. Obcy jeżeli już się zbliżają, nie byliby na tyle głupi żeby dać się wykryć Ziemianom.. Nie przesadzajmy.

Prawdopodobnie za swoją teorię zostanę zrugany tak że z butów wyskoczę, przez tych zagorzałych fanów teorii, iż to są statki kosmiczne.
Wolę wierzyć w to, iż zdjęcia pokazane w temacie nie przedstawiają nic innego jak skały. Te w kosmosie mogą mieć różne, ale to naprawdę różne kształty, nawet takie o których się nam nie śniło.
Dla czystego przykładu:
Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

To oczywiście przykłady takich skał kosmicznych, które można wziąć spokojnie do ręki bez obawy o to że je upuścimy. Przykłady, ponieważ pokazane wyżej już "spaliły się trochę" po wejściu w atmosferę Ziemi. Należy jednak pamiętać o tym że kosmos jest niezbadanym przez człowieka "terenem". Mogą w nim krążyć skały wielkości naszej planety, właśnie z takim kształtem, mogą być mniejsze lub większe. Tego nie wiadomo i póki co, nie można odpowiedzieć jednogłośnie na to pytanie.

W przypadku "penisa" jak to już go ochrzczono w tym temacie, to może być bardzo podobna skała do innych, znajdująca się jedynie pod innym kątem.

Póki co, wolę twierdzić że w tym wypadku nie mamy do czynienia z kosmitami, a z ludzką niewiedzą na temat Wszechświata. Niestety.

Wracając do tematu, nie jestem specem od grafiki, ale to coś jak pisałem na tle wygląda strasznie nie realnie, i to widać nie tylko moja opinia, dla mnie to tak jak by wziąść dobre zdjęcie na którym widać najróżniejsze ciała niebieskie, to co raczej nie jest nam strasznie obce, i na środek mniej więcej walnąć kilka transformersów, po czym czekać na ludzi którzy są w stanie to łyknąć.
To tak na chłopski rozum.

Mimo wszystko jest realne. Nie są to jednak statki obcych, a wg. mnie zwykłe kosmiczne skały, które mają po prostu ciekawe kształty.

Użytkownik Yoh92 edytował ten post 09.12.2010 - 02:36

  • 2



#73

mpiwowski.
  • Postów: 148
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Właściwie są tylko dwie teorie tak jak mówiłem. Skała lub ufoludki. :mrgreen: Chyba, że o czymś nie wiem, hehe. :mrgreen: Mam nadzieję, że czas wyjaśni co to jest.
  • 0

#74

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

mpiwowski nie dostrzegasz oczywistego faktu, że ten śmieszny artykulik wpisuje się idealnie w kampanię uświadamianie ludzi i podtrzymywania ich wiary że rok 2012 będzie wyjątkowo obfitował w cudowne zdarzenia?Jest tylko kwestią czasu pojawienie się kolejnych doniesień o innych obiektach zbliżających się do Ziemi. Już nie wystarczy bajkowa nibiru i możliwy wzrost aktywności słońca w tych latach, trzeba podkręcić te wszystkie opowieści, tak ażeby nikt nie mógł powiedzieć że na pewno nic się nie wydarzy. Bo zaraz dostanie reprymendę od fanów nibiru.
To jest robienie ludziom wody z mózgu, przez faszerowanie ich coraz większymi bzdurami. Niedługo będą robić wstawiać zdjęcie Księżyca i twierdzić że za 2 lata wyjdą z niego gigantyczne dżdżownice i zjedzą Ziemię. A mpiwowski będzie się zastanawiał czy jest prawda. No bo przecież niczego nie można z góry wykluczyć. Prawda?

Może jeszcze się okaże że do Ziemi zbliża się sam Bóg, żeby postawić ludzi przed swoim obliczem i sądzić.
  • 3



#75

mpiwowski.
  • Postów: 148
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Niestety to ty nie dostrzegłeś oczywistego faktu, bo nigdzie nie widzę o tym bym w tym temacie pisał i wiązał to z rokiem 2012. Co do tego artykułu nie sugeruje się w ogóle tą datą, nie interesuje mnie to totalnie. Po prostu jestem ciekaw co to jest i tyle. Jeśli uważasz ludzi za totalnych kretynów, którzy uwierzą we wszystko i od razu tak zakładasz, że taki jestem to wiesz >/ . Mam minimalną tylko wątpliwość co do tego i jest to dosyć słuszne bo obiekt wygląda dziwnie. Powtarzam minimalną.

Użytkownik mpiwowski edytował ten post 09.12.2010 - 16:19

  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych