Skocz do zawartości


Zdjęcie

3 UFO lecą w kierunku Ziemi- czas przybycia XII 2012


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
382 odpowiedzi w tym temacie

#316

BoryZ.
  • Postów: 231
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Obiekt 1.

Obraz ze skymap

Surowy obraz

Światło czerwone (obiekt niewidoczny)

Światło podczerwone (obiekt niewidoczny)

Obiekt 2.

Obraz ze skymap

Surowy obraz

Światło czerwone (obiekt niewidoczny)

Światło podczerwone (obiekt niewidoczny)

Obiekt 3.

Obraz ze skymap

Surowy obraz

Światło czerwone (obiekt niewidoczny)

Światło podczerwone (obiekt niewidoczny)


Tutaj można sobie zobaczyć jak wasze UFO wyglądało bez upiększana przez Sky-Map. :P
  • 0

#317

xeophyte.
  • Postów: 151
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Czy ktos z was wpadl na to, ze obcy gdyby chcieli przyleciec do nas to najpierw wlaczyliby maskowanie? A nawet gdyby chcieli nas o tym o wiele wczesniej poinformowac to PO CO? Bez sensu.
  • -1

#318

Gwynbleidd.

    May the dark side of the Force be with you

  • Postów: 69
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A wpadłeś na to ,że nie muszą włączać żadnych systemów maskowania? Bo po co ,skoro latają bez większych problemów we wszechświecie to są dużo dalej od nas w technologii i wbrew tym proamerykańskim filmom zniszczą nas w mgnieniu oka,jeśli są źli. Jeśli są pokojowo nastawieni i lecą "oficjalnie" to raczej lecieli by "jawnie" a chowali by się pod polem maskującym. Albo to nie żadne statki a kosmiczne śmieci albo jakieś skały.
  • 0

#319 Gość_Niedoskonały

Gość_Niedoskonały.
  • Tematów: 0

Napisano

Czy ktos z was wpadl na to, ze obcy gdyby chcieli przyleciec do nas to najpierw wlaczyliby maskowanie? A nawet gdyby chcieli nas o tym o wiele wczesniej poinformowac to PO CO? Bez sensu.


Ależ włączyli maskowanie! Jeden to udaje penisa przecież... :)
  • 0

#320

krzlew.
  • Postów: 72
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No i na stronie nautilusa znaleziono rozwiązanie tej zagadki.
  • 0

#321

Boungler.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam wszystkich, prowadzę w internecie projekt survivalowy o nazwie Boungler i od jakiegoś czasu obserwuję ten wątek. Ponieważ pod każdym względem gdzie się tylko z tym spotykam media najpierw nagłaśniają całą sprawę a później z dziwnych powodów wyciszają. Coś jest na rzeczy. Co do rozmawiania na temat maskowania lub nie to odpowiedź nie jest po naszej stronie. Nie można rozprawiać o tym co i w jaki sposób działa mając jedynie do dyspozycji nasze ograniczone (poniekąd) umysły i posługując się znaną nam fizyką, chemią czy biologią. To co dostrzegamy z dużym prawdopodobieństwem jest jedynie obrazme naszej percepcji a w rzeczywistości będzie miało zupełnie inne parametry. Zastanawiając się czy statek obcych powinien tworzyć maskowanie czy też nie pozostanie bez odpowiedzi. Może to robić lub nie musi - gdyż i tak mu prawdopodobnie nic nie zagraża ze strony militarnej ziemi. Atomówka może być czymś czym się jedynie ośmieszymy. Zasadniczo poza powszechnie znaną fantastyką naukową i dogmatami na temat szczątków obcych - które sa ujawniane stopniowo na naszym globie (zakładając oczywiście że nie jest to częśc jakiegoś większego planu dezinformacyjnego) nie mamy większego wyobrażenia na temat czym to jest jak egzystuje i w jakim celu udaje się w te strony. Możemy sobie gdybać jak i poco. Ale taki punkt widzenia niczego nie wnosi.
  • 0

#322

Jurigag.
  • Postów: 74
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czemu ten TOPIC tutaj jeszcze istnieje ?! Wyżej przecież macie wytłumaczenie co to za zdjęcia, prawdopodobnie jest to jakis artefakt który pewnie pojawił się podczas przerabiania zdjęcia odpowiednim softem -.- Równie dobrze można sobie znaleść na sky-mapie milion statków lecących na ziemie ... Zamknąć ten temat bo pojawiło się już wystarczająco dowodów że to fake itp itd, a największym chyba jest że "astronom" czy tam "fizyk" który to odkrył nie istnieje -.-
A drugim że te fotki ze sky-map mają po 30-50 lat, robione jako czarno-biale i nakładano odpowiednie fliltry

Użytkownik Jurigag edytował ten post 03.01.2011 - 00:26

  • 1

#323

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Kiedyś jak byłem mały miałem taką głupią teorię, że ludzie rozwijają się technologicznie, a UFO cofają technologicznie. Kiedyś jakaś kobieta mówiła, że widziała UFO i ono się pytało jak zatrzymać czas :D Oczywiście pewnie to bzdura ale pasowałoby do mojej teorii :D

No cóż. Zamieszanie, zamieszanie i po zamieszaniu. Wiedziałem, że nic z tego nie będzie :(
  • 0



#324

wujek1985.
  • Postów: 146
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Czemu ten TOPIC tutaj jeszcze istnieje ?! Wyżej przecież macie wytłumaczenie co to za zdjęcia, prawdopodobnie jest to jakis artefakt który pewnie pojawił się podczas przerabiania zdjęcia odpowiednim softem -.- Równie dobrze można sobie znaleść na sky-mapie milion statków lecących na ziemie ... Zamknąć ten temat bo pojawiło się już wystarczająco dowodów że to fake itp itd, a największym chyba jest że "astronom" czy tam "fizyk" który to odkrył nie istnieje -.-
A drugim że te fotki ze sky-map mają po 30-50 lat, robione jako czarno-biale i nakładano odpowiednie fliltry



Czy na 100% wiadomo, że te zdjęcia mają 30-50 lat?? Ktoś na forum tutaj pisał, iż niektóre zdjęcia mają tyle lat czy akurat te?? ponoć są one aktualizowane więc...i jeszcze ta farba czy ten "penis" wygląda jak plama po jakiejś niebieskiej farbie??wątpię moim zdaniem kleksy i plamy po farbie mają inne kształty a bynajmniej nie mają kątów i linii prostych...
kleks
  • -1

#325

BoryZ.
  • Postów: 231
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Czy na 100% wiadomo, że te zdjęcia mają 30-50 lat?? Ktoś na forum tutaj pisał, iż niektóre zdjęcia mają tyle lat czy akurat te?? ponoć są one aktualizowane więc...i jeszcze ta farba czy ten "penis" wygląda jak plama po jakiejś niebieskiej farbie??wątpię moim zdaniem kleksy i plamy po farbie mają inne kształty a bynajmniej nie mają kątów i linii prostych...
kleks


Tak na 100 % wiadomo ze te zdjecia maja 20 lat, gdybys przejrzaz caly temat zobaczyl bys linki do zdjec przed upiekszaniem ich przez skymap. sa one czarno-biale in nie sa to plamy po niebieskiej farbie, sa to po prostu skazy na kliszy. Temat mozna zamknac.
  • 0

#326

agev.
  • Postów: 10
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To czemu portal internetowy podtrzymuje ten temat ? przecież kłamać na taka skale też nie można a piszą miedzy innymi o SETI itp. że to wszystko niby wiarygodne. Ciężki temat. Link ponizej:

http://niewiarygodne...ml?ticaid=6b88f
  • 0

#327

czarny445.
  • Postów: 11
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam wszystkich. Temat był przeze-mnie przejrzany w całości. Na początku byłem podekscytowany tą informacją, ale gdy na następnych stronach zaczęły pojawiać się strasznie głupie i z nie wiadomo czego wyciągnięte wnioski, zaczęło mi się to nudzić, ale przetrwałem. Przeczytałem, oceniłem i wyciągnąłem kilka wniosków:

1)Informacja NIE ma potwierdzenia od żadnej agencji badań kosmicznych czy to z NASA(RKA,ESA), czy od projektu SETI.
2)Informacja pojawia się w wielu źródłach: na Filmikach z YouTube (niewiarygodne), w Blogach (tym bardziej niewiarygodne), na nie wiadomo jakich stronach poświęconych naukom paranormalnym(o to już na pewno nie jest pewne źródło)
3)Zdjęcia mają 20-30 lat i nie były od tego czasu aktualizowane (dziwi mnie zachowanie tych którzy wchodzili na SKY-MAP co 2 tygodnie, skoro "pełne" mapy/zdjęcia nieba robi się co najmniej kilka lat
4)Zdjęcia przypominają oddalone mgławice, lub planetoidy/asteroidy. O ile są to w ogóle jakiekolwiek obiekty, jeżeli nie są to odbicia/prześwietlenia na kliszy.
5)NIE można ocenić wielkości/prędkości/kierunku lotu tych obiektów z bardzo prostego (ale nie zrozumiałego dla dużej części użytkowników) powodu: brak jest drugiego zdjęcia (o ile w ogóle można było by to zrobić tylko po 2 zdjęciach). Czyli informacje o średnicy (240 KM), prędkości (podobno zmiennej) i kierunku tego obiektu są tak nieprawdopodobne jak to, że w środku lata miałby padać śnieg.

Podsumowując:
Szanse na to, że są to statki kosmiczne są podobne jak szanse na to, że w słoneczny dzień spadnie wam na głowę samolot którego upadek będzie spowodowany uderzeniem pioruna. Czyli bliskie 0 (o ile w ogóle jest możliwe uderzenie pioruna w samolot).

PS. Bardzo zaciekawiły mnie rozbudowane wypowiedzi i teorie userów typu: Kokain, noxili (jak i kilku innych których nie zapamiętałem).
Były one bardzo prawdopodobne i gdyby nie to, że informacja była niepotwierdzona i nieprawdopodobna, naprawdę bym w nie uwierzył. Wielki plus dla nich.

Użytkownik czarny445 edytował ten post 03.01.2011 - 21:12

  • 0

#328

WiruSSS.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

myślę że to powino rozwiac wszelkie watpliwości ...choćby jak inteligentni byli "kosmici" ..to tym bardziej takiego dziwnego kształtu obiektu by nie zrobili, jak widać nie ma nic w cieniu jak ktoś wczesniej tam napisał, naokoło "obiektów" są dziwne artefakty które jasno pokazują że jest to zwykły fotomontaż lub skaza

Dołączona grafika
  • 0

#329

Asmodean.
  • Postów: 139
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Kiedyś jak byłem mały miałem taką głupią teorię, że ludzie rozwijają się technologicznie, a UFO cofają technologicznie. Kiedyś jakaś kobieta mówiła, że widziała UFO i ono się pytało jak zatrzymać czas :D Oczywiście pewnie to bzdura ale pasowałoby do mojej teorii :D

No cóż. Zamieszanie, zamieszanie i po zamieszaniu. Wiedziałem, że nic z tego nie będzie :(


UFO nie mogło przemówić raczej ani samo specjalnie cofnąć się technologicznie, ponieważ przekładając na nasz język UFO - NOL (Niezidentyfikowany Obiekt Latający). Na tym forum chyba powinien być specjalny samouczek ^^

To czemu portal internetowy podtrzymuje ten temat ? przecież kłamać na taka skale też nie można a piszą miedzy innymi o SETI itp. że to wszystko niby wiarygodne. Ciężki temat. Link ponizej:

http://niewiarygodne...ml?ticaid=6b88f


Jeżeli chodzi Ci o ten poniższy portal internetowy, to on jest znany z podtrzymywania, ogłaszania nawet najgłupszych, czy śmiesznych "newsów".

Co do samego tematu, teorii tutaj jest prawie tyle co postów w temacie, jak już wypomnieli niektórzy userzy cholernie dziwne jest to że większe, bardziej wiarygodne media milczą na ten temat, myślę że szum w okół tego tematu jest/był tak duży że to jest co najmniej dziwne.

Myślę że przeglądając bardzo dokładnie skymap moglibyśmy znaleść takich obiektów o wiele więcej i bynajmniej nie twierdzę że to są sztuczne obiekty, wykonane przez jakąś cywilizację po za ziemską, tylko albo wyżej wymieniona skaza podczas "uwieczniania" tego, albo podczas zlepiania tego w jakąś całość, i modyfikowania na jakieś potrzeby, można tak gdybać i gdybać, druga teoria to jakieś ciało niebieskie, które niekoniecznie musi lecieć w naszym kierunku, i musi dotrzeć w 2012 w naszą planetę, bo akurat ta całość wygląda trochę jak kolejna bzdurna przepowiednia/teoria na temat owego roku.

Znalazłem jeszcze coś ciekawego w tym stylu na sky-map:

Dołączona grafika

http://sky-map.org/ and head to "find object", and enter: 14 30 56.68, 20 17 18.2
Freaky if you ask me, i guess it resembles a satellite dish. But you zoom in pretty close and you can clearly see some kind of weird looking propulsion going on, also transparent, but maybe thats because of the way the photos have been arranged. I’ve never actually came across this before, couldn't find it on any other site either


Mój odnośnik

Jeżeli to było to bardzo przepraszam.
  • 0

#330

czarny445.
  • Postów: 11
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czy nikt nie czyta poprzednich stron??

BYŁO (s. 8 ) i temat jest do zamknięcia. Teorie się powtarzają co 2 stronę. Tu nie ma co knuć teorii bo żadna nie jest prawidłowa !!! Tych obiektów nie ma i tyle:

Zrzuta części cytatów obalających:

(...)Ponieważ z tekstu źródłowego nie wynika nic na temat prawdziwej wielkości, prędkości czy odległości obiektów od Ziemi, nic nie można powiedzieć o tym kiedy się do nas zbliżą. Autor podaje datę 2012 ale żeby ją wyznaczyć trzeba znać prędkość i odleglość. Łatwo to zrobić jeśli śledzi się obiekt na bieżąco dzięki analizie widma obiektu (zbliża się- przesunięcie ku niebieskiemu, oddala się- przesunięcie ku czerwieni).(...)
(...)Zresztą nawet gdybyśmy znali jakiś cudem przesuniecie fazowe to poznamy tylko składowa prędkości "po promieniu". Niemamy za bardzo mozliwości poznania ani rozmiaru ani innej niewiadomej -odległości.(...)
(...)Tak gwoli ścisłości Craig Krasnoff autor "sensacji " przedstawiany jako astrofizyk jest po prostu dziennikarzem i niema nic wspólnego z nauką(...)
(...)Obiekty na zdjęciach są zwykłą skazą na kliszy. Zdjęcia te robione są na kilku rodzajach kliszy. Każda jest czuła na inne światło, skaza ta występuje tylko na jednej z nich.(...)
(...)Zdjęcia pochodzą z bazy danych Space Telescope Science Institute. Są to te same które zostały uzyte do stworzenia Sky-map.org, zostały one zrobione 20 lat temu... (...)
(...)Nie ma choćby jednej rzetelnie potwierdzonej informacji, która mogłaby wskazywać na cokolwiek.(...)
(...)Nie wiadomo skąd pojawiają się najdziwniejsze pomysły, o ich pochodzeniu, tempie poruszania.(...)
(...)Wyżej przecież macie wytłumaczenie co to za zdjęcia, prawdopodobnie jest to jakis artefakt który pewnie pojawił się podczas przerabiania zdjęcia odpowiednim softem(...)
(...)A drugim że te fotki ze sky-map mają po 30-50 lat(...)


No tak. Spadła mi reputacja bo jestem realistą ... Dzięki

Użytkownik czarny445 edytował ten post 04.01.2011 - 08:19

  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych