Skocz do zawartości


Zdjęcie

3 UFO lecą w kierunku Ziemi- czas przybycia XII 2012


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
382 odpowiedzi w tym temacie

#16

mevq.
  • Postów: 101
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale odpowiadasz tylko na jedno moje pytanie (wątpliwość). Czy nei jest to jawną manipulacją ?

Poza tymi w SF to żadnego ;) ale musisz sam przyznać że nijak się to ma do doniesień na temat UFO jakie były zbierane na Ziemi. Od biedy można ,,penisa" (swoja drogą fajna nazwa która wymyślił pawlitto) podciągnąć pod cygara widziane w latach 30. XX wieku.
No chyba że jest to obca, obca nam cywilizacja, która nie włączyła maskowania i się do nas zbliża by nas zaatakować ;) - żart.

No więc jak z tym przemieszczaniem. Jestem kiepski z matematyki i fizyki, więc może mi ktoś w prosty sposób wytłumaczyć jak stwierdzić czy dany obiekt porusza sie i zbliża w nasza stronę? I nie chodzi mi tutaj o zwykły ruch jak np. asteroidy, ale taki wskazujący na jakieś nieprawdziwości mogące świadczyć o tym, że to coś nam nie znanego.
  • 0

#17

bullik.
  • Postów: 377
  • Tematów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Dołączona grafika :o


Tamte dwa obiekty są zastanawiające, ale są dwuznaczne - jednak ten odrazu widać, że ie pasuje do tła, widać że jest to obiekt stały któy z prawej strony odbija jakieś źródło światła lub sam emituje, natomiast z lewej pozostaje w cieniu i po tym też cieniu dokładnie widać jego kańciaste krawędzie.. jednym słowem wygląda na obiekt sztuczny, a że jest kształtu cylindrycznego to pragnę nadmienić, że na Ziemi wielokrotnie obserwacje UFO dotyczyły obiektów cylindrycznych.

Natomiast kwestia, że lecą na Ziemię i kiedy dotrą, jest dla mnie również narazie niewiarygodna, bo czegoś takiego po jednym zdjęciu się nie ustali..
  • 0

#18

Havoc.
  • Postów: 47
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale odpowiadasz tylko na jedno moje pytanie (wątpliwość). Czy nei jest to jawną manipulacją ?


Wszędzie widzisz manipulacje? Chciałem zapytać cię o te statki, bo "aluzja" że inaczej sobie je wyobrażałeś... nie powinna mieć miejsca. Kosmici mogą mięć tak różną wyobraźnie, że nie zdziwiłoby mnie zobaczenie statku w kształcie na przykład ziemskiego kurczaka.

Co do 1 i 2 pytania. Po części się zgadzam i czekam czy będą inne informacje na temat tych obiektów.
  • 0

#19

mevq.
  • Postów: 101
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak mi przyszło na myśl, że może to cygaro (nazwa bardziej neutralna) jest tylko zwykła asteroidą. Wgl przydałoby się, żeby wypowiedział się ktoś obeznany w astronomii.

Havoc


Napisałem tak dlatego by wskazać jednotorowość Twojej wypowiedzi. Widać po ostatnim wpisie nie jesteś jednak tak łatwowierny jak myślałem. Czasami wydaje mi się że ludzie biorą słowo pisane (nie ważne już gdzie) za pewnik i nie poddają go krytycznej analizie. Cieszę się, że jednak w Twoim wypadku się pomyliłem.
  • 0

#20

rolpiek.
  • Postów: 577
  • Tematów: 3
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

jedna z moich hipotez zakłada że teraz wchodzą filmy o spotkaniach z kosmitami (skyline w przyszlym roku kilka kolejnych) wiec juz od jakiegos czasu trwa coraz wieksza akcja w sieci straszeniu kosmitami i spotkaniem z nimi

a ludzie dają sie tak samo nabierać jak przez ostatnie 2 lata nabierali sie na 2012 - też zrobiono w sieci "promocje" końcow swiata i "przypadkiem" w tym czasie weszlo kilka filmów o 2012 , jakiś mega rozbyłyskach i innych końcach świata ;)

zauważyliście że pomimo coraz krótszego czasu do 2012 r. juz wszsytko przycichło i nawet w sieci już ludzi nudzi ten temat ?

filmy wyszły, miliardy zarobiły, finansowo gitara gra wiec przestali "promować" 2012 a zaczeli spotkania z kosmitami ;) tak oczywiste że aż niewiarygodne

Użytkownik rolpiek edytował ten post 03.12.2010 - 16:08

  • 2

#21

bullik.
  • Postów: 377
  • Tematów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

...


Sugerujesz, że skymap czy też wynikałoby z tego samo NASA ma profity z Hollywood za wklejanie czegoś na zdjęciach? To dopiero teoria! Tylko jak to ma się z "nieobróbką zdjęć przez Nasa" to obrabiają je czy nie? zdecydujcie się..

uwierzyłbym że to jakaś mgławica, akurat tak wyjątkowo się sfotografowała, ale widzę że tu teorie coraz to takie że miasta na Księżycu to pikuś..

Użytkownik bullik edytował ten post 03.12.2010 - 16:19

  • 0

#22

oops.
  • Postów: 86
  • Tematów: 1
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

ale mogles juz napisac ze doleci 21 grudnia a nie w polowie :/
  • 0

#23

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Acha czyli spodziewałeś się, że te zdjęcia będą super ostre i będą przedstawiać statki typu xwing czy inne wymyślone przez hollwood . Sarkazm mode off

zdjęcia te(a na pewno jedno z nich) widziałem kilka miesięcy temu na yt w filmiku przedstawiającym "coś" co wyraźnie zbliża się do ziemi. Ok teraz dla czego od razu zbliżają się. Pokażąne były 3 zdjęcia zrobione chyba w odstepach kilku tygodni, na każdym z nich obiekt był coraz większy. Tak więc poczekajmy jeszcze z miesiąc i zobaczymy jeszcze raz te koordynaty i porównamy z "dzisiejszymi"
  • 0



#24

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

W ogóle ten obiekt jakoś nie pasuje do reszty obrazka. Wygląda na nałożony w jakimś programie graficznym.
  • 0



#25

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czyli twierdzisz, że na serwer włamał się haker. Pobrał losowo obrazki, następnie dorobił te obiekty a na koniec wstawił je z powrotem na serwer zastępując "te oryginalne". Naprawdę wejdz na yt i wpisz sobie mothership approaching to eartch, czy ufo googlesky (nie pamiętam tytułu bo dawno to widziałem)

Użytkownik cisz edytował ten post 03.12.2010 - 21:14

  • 0



#26

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

chodzi o ten film ?

Nie wiem jak naiwnym człowiekiem trzeba być żeby uwierzyć że są to statki kosmiczne. To są jakieś mgławice chyba. Może dager będzie wiedział, bo on się zna na fotografowaniu nieba.

Użytkownik wiem wszystko edytował ten post 03.12.2010 - 17:44

  • 0



#27

rolpiek.
  • Postów: 577
  • Tematów: 3
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano


...


Sugerujesz, że skymap czy też wynikałoby z tego samo NASA ma profity z Hollywood za wklejanie czegoś na zdjęciach? To dopiero teoria! Tylko jak to ma się z "nieobróbką zdjęć przez Nasa" to obrabiają je czy nie? zdecydujcie się..


przecież to proste - zatrudnia sie kilku ludzi co wyszukują różne dziwne fakty, troche nietypowe fotki itp. a później dorabiają do nich dziwne teorie i interpretacje po czym puszczają to "w sieć"
+ trochę artykułów cicho sponsorowanych o ufolach itp. sensacjach aby stworzyć wrażenie że "ostatnio się sporo dzieje w tej dziedzinie" ;)

jak to mawiał klasyk - ciemny lud to kupi :P

przy okazji wpisałem te namiary i nic tam nie ma na http://sky-map.org/

16 19 35 -88 43 10


ok. już widać server im sie sypał chyba

Użytkownik cisz edytował ten post 03.12.2010 - 21:14

  • 0

#28

mevq.
  • Postów: 101
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Acha czyli spodziewałeś się, że te zdjęcia będą super ostre i będą przedstawiać statki typu xwing czy inne wymyślone przez hollwood . Sarkazm mode off

zdjęcia te(a na pewno jedno z nich) widziałem kilka miesięcy temu na yt w filmiku przedstawiającym "coś" co wyraźnie zbliża się do ziemi. Ok teraz dla czego od razu zbliżają się. Pokazane były 3 zdjęcia zrobione chyba w odstępach kilku tygodni, na każdym z nich obiekt był coraz większy. Tak więc poczekajmy jeszcze z miesiąc i zobaczymy jeszcze raz te koordynaty i porównamy z "dzisiejszymi"


YT to opiniotwórcze źródło. :) sarkazm made off ;)

A kto da Ci dowód na autentyczność tych zdjęć. Równie dobrze ja mogę w tym momencie wejść na serwer zrobić screenshoty potem odpowiednio je obrobić i wrzuć na YT w postaci mrożącego krew w żyłach filmiku z napisami. Poza tym czemu od razu statki obcych ;] Moim zdaniem to może być zwykła asteroida (laickim zdaniem) która rzeczywiście może się zbliżać. Aaaa no i od razu uprzedzam, nie twierdze od razu że jest na kursie kolizyjnym z ziemią.
Chociaż dla fanów Nibru etc byłoby to cos. :)

Zgodzę się tylko z tym, że sam z chęcią za jakis okres czasu sprawdzę ponownie ich pozycje. Od tak, żeby przekonać sie czy rzeczywiście się zbliżają.

A no i nie jestem tu od kwestionowania wszystkiego bo pewnie niedługo taki zarzut się pojawi, ale po prostu nie biorę wszystkiego za prawdę, tylko dlatego, ze ktoś inny tak stwierdził.

Użytkownik mevq edytował ten post 03.12.2010 - 19:12

  • 0

#29

Sniffer.
  • Postów: 323
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A nawiasem, to jak, u licha, na podstawie statycznego zdjęcia obiektu, można określić, czy on się porusza, w którą stronę się porusza i z jaką prędkością?!
  • 0

#30

dżek.

    Muzyka Śnieżnych Pól

  • Postów: 1196
  • Tematów: 280
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 39
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

zdjęcia te(a na pewno jedno z nich) widziałem kilka miesięcy temu na yt w filmiku przedstawiającym "coś" co wyraźnie zbliża się do ziemi. Ok teraz dla czego od razu zbliżają się. Pokażąne były 3 zdjęcia zrobione chyba w odstepach kilku tygodni, na każdym z nich obiekt był coraz większy. Tak więc poczekajmy jeszcze z miesiąc i zobaczymy jeszcze raz te koordynaty i porównamy z "dzisiejszymi"


2miesiące, a kilka to różnica, wg mojego oka, to nie widzę różnicy, między tym sprzed 2miesięcy, a tym teraz i za miesiąc też się nie zmieni, o ile w ogóle nie zniknie z tej mapy.
fajnie byłoby gdyby coś po nas przyleciało i przeniosła tylko tych 'najlepszych' na drugą Ziemię :D
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych