Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziwne zdarzenia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

#16

Andrew.
  • Postów: 14
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie, nie o to mi chodzi. Zakładając, że to nie była halucynacja(nota bene, dzięki temu możesz orzec czy była czy nie).

Czy po zdarzeniu sprawdzałeś ten zamek? Czy jego stan jest normalny? Czy wydaje się być rozwalony. Jeśli to nie była halucynacja i zakładając, że mówisz prawdę - drzwi były zamknięte to tylko bardzo dużą siłą można by 'otworzyć'(bardziej wyrwać) te drzwi. Wówczas zamek na pewno nie byłby w idealnym stanie.


Zakładając, że nie była to halucynacja. Zamek cały czas był w porządku. Po zdarzeniu również. Co do uszkodzenia zamkna w wyniku otwarcia ( wyrwania ) myślę, że jeśli " coś " jest w stanie otworzyć te drzwi i pokazać się myślę, że ma też siłę by jakoś " innym sposobem " Otworzyc ten zamek. Bo to ma taki zamek wbudowany w rączke tak jak w normalnym oknie tylko w tej rączce jest taki zamek. Rączka była w trybie " otwarte "

@Sniffer

Ona właśnie czuje się mocniejsza, bezpieczniejsza nosząc ten łańcuszek. Z tego co wiem to tylko raz go zdjęła i wtedy właśnie zemdlała i powiedziała, że już go nigdy więcej nie zdejmie. Upiera się, że to "coś" jest dobre i jej pomaga.

Użytkownik Andrew edytował ten post 24.11.2010 - 04:01

  • 0

#17

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

No dobra, załóżmy, że ten łańcuszek to faktycznie "anielska opieka" i że Twoja dziewczyna musi go nosić, bo inaczej źle się czuje. Więc... co z tego? Zawsze wydawało mi się, że anioł stróż powinien chronić, a nie napędzać stracha, a Ty jak widzę, jesteś os*any po pachy na miętowo :)
Nawet jeśli łańcuszek ma z tym jakiś związek, to czego oczekujesz? Bo właściwie nie wiadomo ;)
  • 0

#18

Alexi Arduscoini.
  • Postów: 717
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

to czego oczekujesz? Bo właściwie nie wiadomo


Wiadomo szumu na forum...

Ty jak widzę, jesteś os*any po pachy na miętowo


To zawsze towarzyszy takim tematom ;p
  • 0

#19

Andrew.
  • Postów: 14
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No wiesz, ja jestem raczej człowiekiem twardo stąpającym po ziemi i dla mnie to że ktoś widzi anioła i w okol tej osoby dzieją się takie rzeczy jest co najmniej dziwne i nienormalne.

A czego oczekuje ? Jakieś porady czy coś aby tak już się po prostu nie działo.

Użytkownik Andrew edytował ten post 24.11.2010 - 11:12

  • 0

#20

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

I o poradę pytasz na forum? Na Twoim miejscu raczej udałabym się do psychologa, księdza, lub kogokolwiek innego, kto mógłby mi pomóc, a nie pytała na forum.
  • 0

#21

Andrew.
  • Postów: 14
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak, pytam na forum ponieważ jest anonimowe i chyba najłatwiej dostępne. Myślałem już nad rozmową z księdzem i ew. poświęceniu tego domu, lecz zapewne moja dziewczyna się na to nie zgodzi. A do psychologa czy psychiatry chyba nie mam powodu iść, bo jestem w 100 % normalną i poczytalną osobą.
  • 0

#22

Alexi Arduscoini.
  • Postów: 717
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

A do psychologa czy psychiatry chyba nie mam powodu iść, bo jestem w 100 % normalną i poczytalną osobą.


Powiem Ci gringo że każdy a w zasadzie większość potrzebujących pomocy lekarza, tak o sobie mówi;) , to czy jesteś całkiem normalny może stwierdzić tylko on...
no nic jak sam napisałeś do zamknięcia.
  • 0

#23

Sniffer.
  • Postów: 323
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak, pytam na forum ponieważ jest anonimowe i chyba najłatwiej dostępne. Myślałem już nad rozmową z księdzem i ew. poświęceniu tego domu, lecz zapewne moja dziewczyna się na to nie zgodzi. A do psychologa czy psychiatry chyba nie mam powodu iść, bo jestem w 100 % normalną i poczytalną osobą.


Nie ma to jak święcić dom opętany przez chrześcijańskiego anioła skrzyżowanego z poltergeistem.
Proponowałbym rytuał nekromantyczny z użyciem artefaktu oraz Twej dziewczyny jako pośrednika, jednak zapewne się nie zgodzicie.
  • 0

#24

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Piszesz o tym zamku że niby wszystko było ok ale ja nadal nie mogę sobie wyobrazić jak normalne drzwi bez przyczyny mogą się otworzyć. Zamki są tak zrobione że jak się kręci kluczem to wychodzi takie metalowe coś i to wchodzi do futryny. No i co niby z tym się stało, po otwarciu drzwi nadal to było wysunięte?
  • 0



#25 Gość_mroova

Gość_mroova.
  • Tematów: 0

Napisano

Tak czytam wasze wypowiedzi, i wydaje mi się, że forumowicze zapomnieli po co jest to forum.
Prowokacja czy nie, forum jest po to żeby opisywać rzeczy paranormalne, które nas spotkały, a wy od razu do psychologa wysyłacie,
gdyby nie forumowicze, którzy opisują swoje przypadki nie było by tego forum, (pewnie niech każdy biega od razu do lekarza i nabija kupuchę, bo z NFZ się do psychiatry ciężko dostać :lol).
A tak przynajmniej możemy sobie spekulować czy dany watek jest prawdziwy czy nie ???
  • 1


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych