Skocz do zawartości


Zdjęcie

Przebudzeni - Zwiastuni Nowej Ery


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
76 odpowiedzi w tym temacie

#61 Gość_radoslaw

Gość_radoslaw.
  • Tematów: 0

Napisano

Tak. Mamy zapisane różne dane na naszych twardych dyskach. Ale te dane zbieramy naszymi doświadczeniami, nie dostajemy ich w darze przy narodzeniu. Niestety pamięć genetyczna nas nie zaszczyciła. Więc zgadzam się z twoim zdaniem, lecz dalej utrzymuję twierdzenie, że przy narodzinach nikt nie dostaje Wiedzy. Definicja kolorowych dzieci, jest dla mnie naciągana. Pokaż proszę, jakiegoś przebudzonego od chwili narodzin.


Wg HUNY nasza podświadomość pamięta nasze poprzednie wcielenia, jest naszym twardym dyskiem. Pamięta także rzeczy które zostały odrzucone przez nasz linearny umysł - jeśli się poćwiczy kontakt z podświadomością można uzyskać dostęp do wielu danych. Co do dzieci indygo, kryształowych itd - żyjemy w tak ciekawych czasach że rodzi się wiele istot
których dusze są tak odmienne od "tradycyjnych ziemskich" że przejawia się to inną fizjonomią i nieprzeciętnymi zdolnościami.
A przebudzeni? - Matrixa trzeba obejżeć i pomyśleć co by było gdyby to nie była zwykła bajka...
Można też sięgnąć do Castanedy (np rozdział "bagienne cienie" z aktywnej strony nieskończoności), którego ostatnio widziałem w księgarni na półce "beletrystyka".
  • 0

#62

Ladd.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 49
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Chciałbyś wszystko zdefiniować, opisać, skatalogować? Wymieniasz jedną z morza cech i na tej podstawie chcesz definiować kto się przebudził?


Nie, nie doskonale rozumiem o co ci chodzi tylko wyglądasz na obeznanego w tych tematach więc byłem ciekaw odpowiedzi.

Jeśli chcesz sięgnąć do opisu jednego z przebudzonych zajrzyj do Nowego Testamentu. Tam jest opisany jeden przebudzony. A jeśli szerzej otworzysz oczy, to podobnych przykładów bez trudu znajdziesz tysiące.


Dzięki

Chodziło mi o to że masa zwolenników New age, chce być tak bardzo kimś wyjątkowym że widzi w sobie nad istoty, co powoduje wywyższanie się, i rywalizację w dążeniu do bycia podziwianym.
  • 0

#63

Asieńka.

    Wiedźma

  • Postów: 979
  • Tematów: 28
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Tak sobie pomyślałam że to jest dobry temat by wyjaśnić pewną kwestie nurtującą sceptyków. Mianowicie, zastanawiają się oni, dlaczego jeszcze nikt nie odebrał nagrody u Pana Randiego, a odpowiedź jest prosta. Człowiek który zna siebie wie jakie są jego możliwości, rozumie również schematy jak i skutki ich działania. Drugi powód to taki,że przebudzeni nie dążą do posiadania w sensie materialnym, nie marzą o sławie, a wręcz chowają się w zaciszne miejsca. Pieniądze ułatwiają życie poprawiają jego standard, ale odbierają wolność, jak i możliwość rozwoju. Ich brak w tym świecie nakłania, popycha do działania i powoduje że budzący się ludzie szukają poprawy sytuacji w swoich uśpionych zdolnościach. Zupełnie inaczej patrzą na to co posiadają, a czego nie, dążą do rozwoju siebie a nie swojego biznesu czy kariery.
Wracając do sławnych eksperymentatorów to ich intencje są nieczyste, a to każdy przebudzony czy obdarzony zdolnościami jest w stanie wyczuć.
Dlatego też brak chęci dążenia do bogactwa, sławy, a przede wszystkim rozumienie sensu życia powoduje że przechodzą przebudzeni obok eksperymentów z uśmiechem.
  • 0



#64

Indoctrine.
  • Postów: 1450
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

1. Pieniądze można przeznaczyć na dobre cele, a nie przejeść.
2. Cele są czyste, mają zweryfikować czy umiejętności ponadnaturalne mają miejsce czy nie.
  • 0

#65 Gość_radoslaw

Gość_radoslaw.
  • Tematów: 0

Napisano

1. Pieniądze można przeznaczyć na dobre cele, a nie przejeść.
2. Cele są czyste, mają zweryfikować czy umiejętności ponadnaturalne mają miejsce czy nie.


Dobre!
takie życiowe...
Tylko co zrobić jak wiesz że pieniądze to tylko papier, ktory nic nie zmienia. Zaraz znikną zresztą...
Znam setki sposobow na zrobienie pieniędzy, ale chcąc ZMIENIAĆ ludzi to najmniej użyteczny środek.
Znasz powiedzenie o wędce?
Pieniądze Bracie się kończą, ale są inne waluty, bardziej uniwersalne...

Użytkownik radoslaw edytował ten post 15.03.2008 - 00:35

  • 0

#66

Indoctrine.
  • Postów: 1450
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Indi, kochany, o czym Ty piszesz? Ile mogę przejeść, przepić, czy przewalić. Jak bym się bardzo starał to na własne potrzeby konsumpcyjne może 3000, może 5000. Nie potrzebuję wiele do życia.

No właśnie, dlatego taki milion można by pięknie spożytkować na dobre cele.

To nie są zdolności ponadnaturalne. Tylko takie, których współczesna nauka nie potrafi wyjaśnić. Choć fizyka kwantowa ma na nie ciekawe odpowiedzi. Zechciej na to spojrzeć z drugiej strony.

I właśnie o to chodzi. Jeśli ktoś potrafi zrobić coś co teoretycznie nie ma prawa wedle naszej wiedzy fizycznej się zdarzyć, to można to uznać za ponadnaturalne. Chodzenie po wodzie byłoby znakomitym przykładem, tak samo telekineza, telepatia, jasnowidzenie, cokolwiek..

Czy zagwarantujesz mi Ty albo ktokolwiek, że jeśli udowodnię swoje zdolności dotyczące np jasnowidzenia, to będę miał spokój od trzyliterowych agencji?

Gwarancji nie będzie, na pewno. Ale jakoś niekwestionowany tutaj Jackowski żyje i ma się dobrze.

Czy eksperyment Randiego służy miłości?

Służy poznaniu.
  • 0

#67

Marcel.
  • Postów: 10
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Spokojnie, nie odbieram waszych odpowiedzi jak ataku, raczej wątpliwości, co zrozumiałe...
I nie "chwalę się" , tak po prostu wyszło.... w końcu nie wybierasz, kim się rodzisz...
U mnie w rodzinie były przypadki "widzenia rzeczy, które nie są", czyli których zwykli ludzie nie postrzegają... ja sama jestem dzieckiem 0,00004%, jak byłam mała, zachorowało mi sie i takie właśnie szanse miałam na przeżycie, potem był paraliż, śpiączka, śmierć kliniczna i inne tego typu rzeczy, których pojedynczo rzadko sie przeżywa, a co dopiero w takiej kompilacji... whatever...
Postrzeganie świata? Hmmm... zawsze, od najmłodszych lat wiedziałam, że to nie ten czas, nie ta rzeczywistość, w której powinnam się znaleźć... takie poczucie odrealnienie, chwilami dochodziło nawet do tego, że czułam się, jakby tak zwany "świat" był filmem, który oglądam i raz na jakiś czas w nim uczestniczę...miałam prorocze sny, po "przebudzeniu" potrafiłam powiedzieć, czy np. w szkole albo w kilkusetnym/kilkutysięcznym tłumie znajduje się konkretna osoba, odbierałam uczucia i stany innych, nawet bardzo oddalonych ode mnie ( jak mój przyjaciel był w spiączce, 3 dni "chodziłam do tyłu", chociaż nie miałam o tym pojęcia)... co jeszcze? Potrafię przewidzieć, co się zdarzy, od kilku sekund, do kilku godzin, ale to narazie działa niezależnie ode mnie... czasami widzę aury/ potrafię wyczuć intence ludzi, chociaż zachowanie na to nie wskazuje...
i NIE MAM schizofrenii, to było pierwsze, co sprawdziłam, jak tylko mi się udało zdoby testy...



Powiedz mi, ile masz lat?
  • 0

#68

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Na 100% jestem przebudzona i jestem dzieckiem. Czyli spełniam oczekiwane kryteria. Co dalej.
Obudziłam się dzisiaj rano ok. 8 ;-). Czarem wstaję przed 7. Ale wówczas przebudzona jestem ;-) ok. 6,45.

Wszystkie osoby zaglądające na to forum są przebudzone i są dziećmi.
Co robimy dalej?
  • 0



#69

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tak ale czy wszyscy robimy to na poziomie fizyczny i astralnym?
  • 0



#70

darokrol.
  • Postów: 729
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

miałem dziś w nocy szaneling, kosmita z M31 powiedział mi że żadna nowa era nie nadchodzi, że u nich taki obłęd trwał 37 ziemskich lat a tych mieszających ludziom w głowach na koniec spalono bo wszystko wyszło na jaw

Edit: Przemo. 7.4 Zabronione są wszelkiego typu prowokacje; wątki lub wpisy wprowadzające w błąd w sposób celowy lub zamierzony.

Warn.

  • 0

#71

^Filozof^.
  • Postów: 149
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

miałem dziś w nocy szaneling, kosmita z M31 powiedział mi że żadna nowa era nie nadchodzi, że u nich taki obłęd trwał 37 ziemskich lat a tych mieszających ludziom w głowach na koniec spalono bo wszystko wyszło na jaw

Mogę wiedzieć co to "szaneling"?
  • 0

#72

darokrol.
  • Postów: 729
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

http://pl.wikipedia....wiki/Channeling
poważnie nie zrozumiałeś o co chodzi ? :)
  • 0

#73

^Filozof^.
  • Postów: 149
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

http://pl.wikipedia....wiki/Channeling
poważnie nie zrozumiałeś o co chodzi ? :)

Tak ogólnie wiedziałem :) . Chciałem tylko wiedzieć co to "Channeling".
  • 0

#74

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Przemo - tak jak śmiałam. Przecież byłam właśnie ironiczna.
Ty zareagowałeś kąśliwie na moją wypowiedź, nie przyszło Ci do głowy dlaczego w mojej wypowiedzi pojawiła się ironia? Potraktowałeś moja ironię zbyt osobiście i bez dystansu. Uważałam że przydałaby się nie kiedy odrobina dystansu do tematu.
  • 0



#75

MoRdaS.
  • Postów: 22
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

3.2 Jeśli nie masz nic konkretnego do napisania to nie pisz wcale.


A czy kłócenie się zalicza się do pisania konkretnego ?
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych