Skocz do zawartości


Zdjęcie

Bestia z Apokalipsy "666"


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
276 odpowiedzi w tym temacie

#1

dj_cinex.

  VRP UFO Researcher

 • Postów: 3305
 • Tematów: 412
 • Płeć:Mężczyzna
 • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Każdy człowiek będzie musiał posiadać Numer Bestii aby móc kupić lub sprzedać
Bestia z Apokalipsy już istnieje i znajduje sie w stolicy Belgii-Brukseli. Jest to gigantyczny komputer zdolny do samoprogramowania się. „Każdy mieszkanieć Ziemi otrzyma swój indywidualny numer składający sie z trzech liczb sześcio-cyfrowych – 666”Apokalipsa św. Jana mówi o dwóch Bestiach: Bestii Morza i Bestii Ziemi, które przygotują przyjście „Antychrysta” przy końcu naszych czasów. Interpretatorzy Apokalipsy uważają, że Bestia wychodząca z morza symbolizuje władzę polityczną – sprzymierzeńca Szatana, a Bestia wychodząca z ziemi symbolizuje władzę pieniądza, władzę finansową.
„…i sprawią, że wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło i że nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia – imienia Bestii lub liczby jej imienia. Tu jest (potrzebna) mądrość. Kto ma rozum niech liczbę Bestii przeliczy: Liczba to bowiem człowieka. A liczba jego: „sześćset sześćdziesiąt sześć” (Św. Jan – Apokalipsa 13:16-18)

A zatem liczba „666” nie jest już dłużej tajemnicą lecz faktem. Wiemy obecnie, że wizja (św. Jana) ta odnosi się do super-komputera, którego zadaniem będzie totalna kontrola wszystkich transakcji (a więc kupna i sprzedaży) dokonywanych przez wszystkich ludzi na ziemi.Tekst poniżej pochodzi z „Moody Magazine” i ujawnia cel do którego zmierza międzynarodowa finansjera i jaki nowy rodzaj zniewolenia przygotowywany jest dla ludzkości.

Gilberte Cote-Mercier

Z Moody Magazine

Dr Hanrick Eldeman, główny analityk Europejskiej Wspólnoty Gospodarczej z siedzibą w Brukseli, ujawnił, że skomputeryzowany plan „odnowy świata z chaosu” jest już realizowany. Światowy kryzys ekonomiczy na początku 1974r., doprowadził do spotkania przywódców krajów EWG, doradca Eldeman przedstawił „BESTIĘ” (Brussels Eletronical Accounting Surveying Terminal = „BEAST).

W/g. Dr Hanricka Eldemana

„Bestia” to gigantyczny trzy-piętrowej wielkości komputer, ulokowany w administracyjnym budynku siedziby EWG w Brukseli, Belgia.

„Potwór” ten jest samoprogramującycm się komputerem, który będzie w stanie rejestrować i kontrolować wszystkie transakcje na świecie.Planuje się wprowadzenie cyfrowej indentyfikacji wszystkich zamieszkałych na świecie ludzi. Każdy mieszkaniec naszej planety otrzyma numer, który będzie niezbędny dla przeprowadzenia przez niego jakiejkolwiek transakcji. W ten sposób wyeliminuje się „problemy” wiążące się ze stosowaniem niedoskonałych kart kredytowych.Taki numer identyfikacyjny będzie dla ludzkiego oka niewidoczny, „wytatuowany” na stałe za pomocą lasera na czole lub zewnętrznej stronie dłoni człowieka. Będzie możliwy do odczytania tylko poprzez stosujący podczerwień skaner w specjalnych miejscach weryfikacyjnych lub handlowych (w wypadku kupowania lub sprzedaży czegokolwiek).

Liczba „666”

Dr Eldeman podkreśla, że poprzez użycie trzech liczb sześciocyfrowych, każdy mieszkaniec Świata otrzyma swój indywidualny numer identyfikacyjny, a będący jednocześnie jego „kartą kredytową”.

Waluta światowa

Inni przedstawiciele EWG uważają, że źródło obecnego chaosu i nieporządku w świecie jest nieznane, zalecają potrzebę wprowadzenia waluty światowej, która w efekcie położyłaby kres narodowym banknotom i monetom. Ich miejsce zajęłyby tzw. Ogólnoświatowe banknoty kredytowe wymieniane poprzez banki.Dyrektorzy EWG są przekonani, że porządek świata i utrzymanie pokoju wymagają nowego światowego systemu finansowo-handlowego i wprowadzenia numerów identyfikacyjnych dla całej ludzkości. Każdy człowiek będzie miał swój numer, bez którego nie będzie mógł nic kupić ani nic sprzedać. Taki numer identyfikacyjny może być stosowany w warunkach pokojowych, lecz może stać się łatwo narzędziem totalitarnej władzy i kontroli. Niektórzy przywódcy EWG pytani – co się stanie, jeżeli ktoś nie podporządkuje się nowemu systemowi lub odmówi przyjęcia swojego „numeru” – odpowiedzieli bez ogródek: „Będziemy musieli uciec się do siły, aby taki osobnik lub osobnicy spełnili nowe wymagania”.Henryk Spaak, jeden z twórców EWG i Generalny Sekretarz NATO powiedział kiedyś w jednym ze swoich przemówień:
„Nie potrzebujemy kolejnych komitetów i organizacji, my je wszystkie już mamy. To czego nam trzeba, to człowieka takiego formatu, że będzie w stanie uzyskać posłuszeństwo polityków i pokój oraz wydostanie nas z tego ekonomicznego chaosu, w którym wszyscy toniemy. Dajcie nam takiego człowieka i wszystko jedno czy to będzie bóg czy demon – my go powitamy!”.

Bankierzy: Najwyżsi Władcy…. Życia i śmierci

Poprzez kontrolę ekonomiczną, bankierzy przygotowują nam dziś absolutną kontrolę nad polityką światową. Będą rządzić na całym świecie totalnie, kontrolując wszelką władzę polityczną i ekonomiczną. Europejska Wspólnota Gospodarcza (EWG) wydaje sie być pierwszym krokiem w kierunku rządu światowego. Gigantyczny, samoprogramujący się komputer będzie „…Człowiekiem takiego formatu…”, który może rozkazywać, pilnować, rejestrować, sprawdzać, cenzurować i karać każdego człowieka wszystkich narodów na ziemi. Taki komputer będzie czymś „więcej” niż człowiekiem, będzie bezdusznym lewiatanem z diaboliczną inteligencją.

…i najwięksi kłamcy

Międzynarodowi finansiści, którzy mają całkowitą kontrolę nad światowym obiegiem pieniądza, mają jeszcze czelność mówić o niewyjaśnionych i tajemniczych przyczynach obecnego chaosu i nieporządku ekonomicznego na świecie. Chcą, aby wierzono, że starają się znaleźć środki, aby zaradzić ekonomicznym nieszczęściom, w których ludzkość tonie. A przecież to oni właśnie – bankierzy i finansiści – tworzą podziały ekonomiczne świata i chaos, poprzez kontrolę i odpowiednie stymulowanie obiegu pieniądza, która wstrząsa gospodarkami państw i narodów.Zmiany i regulacje procesów ekonomicznych, wahania koniunktury itd., są to zaplanowane gry międzynarodowych bankierów, spekulantów finansowych, gry oszustów. Naszą tragedią jest fakt, że są to gry kontrolujące także ludzkie życia, gry o dyktatorską jakże często totalitarną władzę. Najwięksi bankierzy od długiego już czasu ukrywają swój prawdziwy cel tych gier i stymulacji finansowych, podsuwając nam kłamstwa, które nieświadome społeczeństwa uznają za prawdę.Dzięki poznaniu idei Kredytu Społecznego (Narodowego) i mechanizmu kreowania tzw., „pieniądza bankowego”, możemy jasno dostrzec ich szatańskie manipulacje, prowadzące ludzkość do ogromnego zniewolenia, nieznanego z historii.Zaufajmy naszemu Przedwiecznemu Ojcu, Wszechpotężnemu Bogu i prośmy Go, aby uwolnił nasz świat z sideł Szatana. Wierzmy w Boga i odmawiajmy Różaniec do Niepokalanej. Światło Kredytu Społecznego (Narodowego) otworzy nam drzwi do wiary, a apostolstwo „Michael Journal” da nam siłę i moc przetrwania wszystkiego tak długo, jak długo mamy nadzieję.

Gilberte Cote-Mercier

Od zamieszczającego text:
Informację o "Bestii" znajdziesz w książce "Ręcę precz od tej książki" Jan'a Van Helsing'a


Żródło : www.2012.bity.pl/index.php?name=News&file=article&sid=62
 • 0#2

pawelg.
 • Postów: 74
 • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

kurde o tym moznaby zrobic film i to calkiem niezly ;-)
 • 0

#3

HrX.
 • Postów: 41
 • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No i na Ziemii będzie jak w słynnej książce Orwella - zero prywatności, pełna kontrola ;/ "Wielki Brat" czuwa. Mówi się także o wszczepianiu chipów pod skórę. Ładowałyby się one za pomocą zmian temperatury w ludzkim ciele, a jedyne miejsca, gdzie mogłyby zostać wszepione, to czoło lub ręka.

14 9 (...) Jeśli kto wielbi Bestię, i obraz jej,
i bierze sobie jej znamię na czoło lub rękę

Zadziwiający byłby to zbieg okoliczności.

I co tu w takiej sytuacji robić? Ciekaw jestem ile osób dałoby się dobrowolnie "oznakować"? Czy mamy być jak krowy - z kolczykami z numerami identyfikacyjnymi w uchu? Niby prosto mówić, ale chyba wolałbym zdychać z głodu, niż stracić największy przywilej, jaki ma człowiek - wolność.
 • 0

#4

dj_cinex.

  VRP UFO Researcher

 • Postów: 3305
 • Tematów: 412
 • Płeć:Mężczyzna
 • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

„Bio-chip” Znakiem Bestii?”


Wyznania Dr Sanders – Twórcy Bio-chipu (mikro-uładu elektronicznego) :

Przedstawiamy wyjątki z artykułu opublikowanego z czasopiśmie NEXUS (Australia), czerwiec-lipiec 1994r. Są to cytaty z oświadczeń dr Carla W. Sandersa, który był odpowiedzialny za stworzenie „bio-chipa (mikro układu elektronicznego) Dr Sanders jest inżynierem elektronikiem, wynalazcą, członkiem i konsultantem wielu rządowych organizacji. Pracuje też dla IBM, General Electric, Honeywell i Teledyne. „Trzydzieści dwa lata mojego życia spędziłem na pracy w dziedzinie elektroniki, projektując „mikro-chipy” dla potrzeb bio-medycznych. W 1968 r., zostałem zaangażowany prawie przypadkowo do badań nad rozwojem projektu dotyczącego leczenia złamanego kręgosłupa u młodej kobiety.

Był to projekt, w trakcie pracy nad którym wszyscy byliśmy podekscytowani. Byłem naczelnym inżynierem, odpowiedzialnym za pracę stu naukowców, jak również za wyniki badań. Kulminacyjnym punktem tych doświadczeń był „Bio-chip”, który według mnie jest „Znakiem Bestii!” (Szatana). „Bio-chip” jest ładowany dzięki zmianom temperatury ciała, co wyklucza częste zmiany baterii zasilającej. Wydano ponad 1,5 miliona dolarów na badania dotyczące znalezienia dwóch miejsc na ludzkim ciele, gdzie zmiany temperatury występują najgwałtowniej. Pierwszym miejscem jest czoło w okolicach linii włosów, a drugim zewnętrzna część dłoni. Pracując nad „mikrochipem” nie mieliśmy pojęcia, że może być on użyty jako procesor do indentyfikacji ludzi. Patrzyliśmy na nasze dzieło jako na bardzo humanitarną rzecz. Kiedy praca nad „bio-chipem” była już zaawansowana, nasi pracodawcy oświadczyli, że wobec nieopłacalności użycia „bio-chipu” do leczenia kręgosłupa, istnieje potrzeba innego, bardziej lukratywniejszego jego zastosowania. W trakcie dalszych badań zauważyliśmy, że częstotliwość, na której pracuje „bio-chip” ma duży wpływ na zachowanie się człowieka. Polecono nam wówczas zbadać możliwości manipulacji ludzkimi zachowaniami przy pomocy „bio-chipu”… Okazało się, że to jes możliwe. Wykazano np., że przy pomocy „bio-chipu” można powodować wzrost stężenia adrenaliny we krwi. Tego rodzaju „Mikrochip” nazywaliśmy „RAMBO”.

W „bio-chipie” znajduje się 250 tysięcy komponentów, włączając maleńką baterię litową. Byłem przeciwny użyciu litu jako źródła zasilania baterii, lecz w tym czasie NASA używała litu do wielu rzeczy. Rozmawiałem z lekarzem Bostońskiego Centrum Medycznego na temat wpływu skoncentrowanego litu na ludzkie ciało. Według niego w przypadku uszkodzenia „bio-chipu”, może dojść poparzenia lub ciężkich owrzodzeń.
Wycofałem się z prac nad tym projektem, wiele razy jednak byłem konsultantem. Brałem również udział w wielu konferencjach jako ekspert w dziedzinie programowania „mikro-chipów”. Na jednej z takich konferencji omawiana była kwestii kontroli ludności i jej indentyfikacji. W tego typu konferencjach udział brali też między innymi Henry Kissinger i pracownicy CIA. W miarę postępu prac nad rozwojem „bio-chipu”, najważniejszym punktem badań stało się jego zastosowanie przy identyfikacji ludzi. Skupiono się nad problemem załadowania w „bio-chipie” danych takich jak: nazwisko, wizerunek osoby, (zdjęcie twarzy), „Social Insurance Number” (Numer Identyfikacyjny), odciski palców, fizyczyn opis osoby, historia rodziny, adres, zawód, informacje o rozliczeniach podatkowych, (Income Tax) przynależność religijna i kryminalna przeszłość. W chwili obecnej do Kongresu USA został skierowany projekt ustawy mówiący o możliwości WSZCZEPIENIA „bio-chipu” w ciało niemowlęcia bezpośrednio po urodzeniu w celu identyfikacji. Prezydent USA, Bill Clinton na podstawie „Emigration Control Act of 1986 Section 100” (Ustawa Kontrolująca Przybyszów z 1986r sekcja 100) może wprowadzić według własnego uznania różne typy i sposoby identyfikacji ludzi – może to być niewidzialny tatuaż albo elektroniczny nadajnik-odbiornik wszczepiony pod skórę.Zastanówmy się i przyjrzyjmy się tym wszystkim faktom. To co nadchodzi, nie przyjdzie od razu jako wielki szok. Scieżka prowadząca do tych zmian – została już wyznaczona o wiele wcześniej”!

„Bio-chip” pod skórą człowieka …

Miniaturowe elektroniczne nadawczo-odbiorcze urządzenie radiowe, wszczepiane w nasze ciała nie jest wyłącznie pomysłem z książek fantastyczno-naukowych, ale jak najbardziej realnym faktem, stwierdza Edward Cornish – Dyrektor World Future Society (Dyrektor Przyszłej Światowej Społeczności).Szereg dostępnych obecnie technologii lub technologii będących jeszcze w fazie doświadczalnej, umożliwi firmom elektronicznym wyprodukowanie wszczepialnego w ciało elektronicznego urządzenia służącego do identyfikacji i lokalizacji ludzi na całej kuli ziemskiej. Takie wszczepialne radio-lokatory natychmiast przywołują wizję Orwellowskiego „Wielkiego Brata (Big Brother) i pozbawionych skrupułów naukowców umożliwiających wykorzystywanie podobnych technologii do totalitarnej kontroli ludzi. Jednakże badacze, których prace stworzyły podstawy dla tego rodzaju technologii, tworzyli je z myślą o dobru ludzkości, a nie jako narzędzie totalitarnego ujarzmienia, zniewolenia i całkowitej likwidacji prywatności. Obecnie pracuje szereg systemów radio-lokacyjnych dających potencjalne możliwości lokalizacji ludzi posługujących się sygnałami radiowymi. Jednym z najbardziej znanych jest GPS - (Global Positioning Satellite – Globalna Lokalizacja Satelitarna) – pierwotnie stosowany tylko w siłach zbrojnych, aktualnie dostępny dla celów cywilnych. Pozwala on zlokalizować człowieka z wielką precyzją w dowolnej infrastrukturze. Niektóre firmy samochodowe wyposażają swoje pojazdy w tego rodzaju urządzenia (GPS) pomagające kierowcom w oriętacji. Innym systemem umożliwiającym lokalizację ludzi, jest sieć telefonicznej łączności komórkowej (cellular phone).

Socjolog z Northwest (Północno-Zachodniego) University (Uniwersytetu), Bernard Beck, stwierdził: „Ludzie zaakceptują rozwijające się systemy komunikacyjne, czyniące życie łatwiejszym i wygodniejszym, ale jednocześnie będzie to znaczyło, że nie będzie już na ziemi miejsca, aby się ukryć. Posiadając wszczepiony elektroniczny identyfikator, będzie można operować kontem bankowym na całym świecie, bez lęku o utratę karty kredytowej, jak również swojej numerycznej 24-godzinnie kontrolowanej tożsamości. A takie rzeczy są dziś dla ludzi atrakcyjne. Jednakże, utrata prywatności będzie dużym problemem. Każdy będzie chciał od czasu do czasu „zniknąć z ekranu monitora”. Edward Cornish przewiduje, że przynajmniej na początku wszczepianie elektronicznych „identyfikatorów (szpiegów) będzie wykonywane tylko na życzenie potencjalnych klientów. Ale stwierdza on również: „To co dzisiaj jest dobrowolne, jutro zazwyczaj staje się obowiązkowe…”

(John Van, „ Chicago Tribune”, 7 maj 1996r)

Komentarz „Michael Journal”

Wielu konsumentów uważa, że nowe karty elektroniczne ułatwią nam życie: - umożliwią łatwiejsze zakupy i nie będą wymagały często uciążliwego używania gotówki. Statystyki pokazują, że na 8 na 10 respondentów preferuje użycie takich kart zamiast pieniędzy. Niestety, nie dostrzega się innego aspektu tego systemu: - karty elektroniczne mogą stać się instrumentem absolutnej kontroli nad człowiekiem, znacznie ograniczając jego wolność i prywatność. Bankierzy twierdzą, że pieniądze zostaną w krótkim czasie zupełnie wyeliminowane i zastąpione przez tzw., „pieniądze elektroniczne”, czyli istniejące jedynie w postaci zapisów danych na komputerze w banku. Trzeba mieć jednak pełną świadomość, iż każdy użytkownik „Smart Card” podlega pełnej kontroli rejestrowania wszelkich dokonywanych transakcji finansowych.

Zgubienie elektronicznej karty bankowej umożliwia komukolwiek dostęp do danego konta bankowego. Jedną z idei zabezpieczenia konta, jest podskórne wszczepienie mikroprocesora (BIO-CHIP-u), który będzie odczytywany przez skanery, lub wytatuowanie na skórze, niewidzialnych gołym okiem, trzech sześciocyfrowych numerów (przypomnijmy tu, iż znak „Bestii z Apokalipsy” – to właśnie liczba 666 – znak Szatana). Nasza roztropność może uchronić nas przed totalitarną kontrolą wszystkch naszych transakcji finansowych – zachowanie wolności, a więc i decyzji osobistych, jeśli powiemy głośno NIE – wszelkim elektronicznym kartom.

Melwin Sickler

Źródło : www.2012.bity.pl/index.php?name=News&file=article&sid=63
 • 0#5

HrX.
 • Postów: 41
 • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To ja też coś wrzucę:

"ZNAK" NOWEGO PORZĄDKU ŚWIATOWEGO Znakiem Besti??
Mikroczip pod skórą - nowa technologia biometrycznej identyfikacji ...
Dlaczego miałbyś nie zgodzić się na implant mikroczipu? Nic wielkiego, tylko mały pryszcz na ręce lub czole. Lekarstwo na wszystkie twoje dolegliwości! Nie potrzebujesz już nosić przy sobie gotówki, czeków, kart kredytowych; wszystko to zastąpi mikroczip. Jedno pociągnięcie urządzeniem skanującym , podłączonym do centralnej bazy danych, spowoduje elektroniczny transfer pieniędzy zarówno w sklepie spożywczym, jak też w każdym innym biznesie. Pieniądze automatycznie zostaną potrącone z twego osobistego konta! Zapobiegnie to także wielu przestępstwom, ponieważ złodzieje nie mają dostępu do mikroczipu wszczepionego pod skórę twojej prawej ręki lub czoła. Niepotrzebne już będą pęki kluczy czy szyfry, kombinacje zamków. Twój mikroczip wyśle wyśle fale odpowiadające twojemu osobistemu mumerowi identyfikacyjnemu w zapisie cyfrowym. Transmitowany z mikroczipu falami specjalny kod umożliwi otwieranie i zamykanie twojego samochodu, domu, biura i wszystkiego innego chronionego zamkiem. Jaka wygoda!

Rodzice - nie będzie więcej zaginionych dzieci i ucieczek! Albo, może koniecznie potrzebujesz kogoś odnaleźć. Po prostu zadzwoń do twojego lokalnego Banku Danych Kontroli Człowieka i podaj imię dziecka lub osoby, którą potrzebujesz odnaleźć. Za pomocą komórkowych przekaźników i satelitów, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, a już osoba z mikroczipem wysyłającym częstotliwość odpowiednią poszukiwanemu numerowi identyfikacyjnemu została zlokalizowana i już znalazłeś sojego małego Jasia czy Zuzię albo kogokolwiek innego.

Sto jeden zastosowań dla twojego sobistego, wszczepionego w ciebie mikroczipu! Więc dlaczego miałbyś nie zaaplikować sobie mikroczipu pod skórę i dołączyć do naszego społeczeństwa pod sztandarem "Nowego Porządku Światowego"? My przecież ciebie kochamy... Nie wyłamuj się i nie uciekaj od tego wielkiego planu, jaki już niebawem opanuje świat, wszystkie kraje, zaprowadzi spokój i harmonię zarówno w całym społeczeństwie jak i wśród poszczególnych jednostek. My przecież ciebie kochamy... A jeśli zdecydujesz się odrzucić to oznakowanie, wtedy pokażesz, że jesteś nieproduktywny i że buntujesz się przeciwko naszemu nowemu społeczeństwu i już nie będzie się to nam podobało.Wiemy, że "skrajnie zasadnicze ugrupowania religijne" wywierają na ciebie wpływ i "piorą" twój mózg, a ty nie możesz nic na to poradzić. Więc zanim odetniemy ci głowę, damy ci kilka szans na zmianę twoich zapatrywań. Wyślemy Cię na do centrum przeprogramowania na elektrowstrząsowy masarz mózgu i zobaczymy, czy to ciebie przekona do tego, że takjak mychcemy, jest najlepiej. My przecież ciebie kochamy...

Bioczip (mikroprocesor, transponder) wszczepialny - wielkości ziarnka ryżu.

Jeden czip jest w stanie pomieścić takie dane jak: zdjęcie, odciski palców, opis fizjonomiczny, adres, historia rodziny, zawód, inf. podatkowa, kryminalna i numer ubezp.

Pomyślisz sobie pewnie, że to są żarty, takie tam nie z tej ziemi historie wymyślone przez Holywood. Ja jednak przyjaciele nie byłbym skory do śmiechu i nie lekceważyłbym tego.

Przedstawine tu informacje nie pochodzą z jakiegoś filmu "science fiction", czy magazynu. Jest to czysta prawda, która ma miejsce tutaj i taraz! Tylko przypatrz się uważniej naszemu rządowi, Narodom Zjednoczonym z załorzeniami Nowego Porządku Światowego i środkom przekazu propagującym szeroko rozwiniętą technologię i jej możliwości w rozwiązywaniu wszystkich ludzkich problemów. Patrz i słuchaj. Niebawem sam zobaczysz. Nigdy jeszcze w historii świata wiedza i technologia nie siągnęła tak nieskończenie niebotycznych wysokości. Nigdy przedtem człowiek nie był w stanie przemieszczć się w tę i z powrotem z taką łatwością i prędkością, mimo iż samoloty czy inne środki lokomocji nie istnieją od dzisiaj. Co więcej - dla wielu przestarzała i uważana za mit Biblia, już od dawna głosiła przepowiednie, że przy końcu czasów tak właśnie będzie.

Wynalazki technologii i era komputerów, szczególnie w ostatnich latach, przygotowały solidne podłoże dla "znaku bestii" i jednego światowego systemu. Poprzez satelity, komputery i wspomnianą przez Bila Clintona "Autostradę informacji" (Information Highway) , łączymy każdego mążczyznę, młodzież i dzieci za światową siecią i bazą danych. Podobna technologia i komunikacja jest przedstawiona w tle powieści "Tysiąc dziewięćset osiemdziesiąty czwarty" przez Georgea Orwella w opisie "Wielkiego Brata" (Big Brother Goverment). Czyżby to tylko przypadek, że ulubionymi książkami pani Hilary Clinton są "1984" Georgea Orwella i "Nowy wspaniały świat" Aldousa Huxleya (z 1931), w których to rząd , przy użyciu technologii, utrzymuje pod ścisłą kontrolą wszystkie oblicza społeczeństwa.

Wśród nowych wynalazków technologii istnieje właśnie mikroczip, który w rękach rządów ma perspektywę przeistoczenia się w "znak bestii", bez którego "nikt nie będzie mógł kupić ani sprzedać". Carl Sandersbył czołowym inżynierem elektronikiem pracującym dla rządu amerykańskiego we współpracy z FBI, CIA, IRS i innymi agencjami rządowymi. Zajmował się on głównie wynalazkami techniki, projektując przede wszystkim urządzenia na potrzby szpiegowskie i przyrządy do sprawowania kontroli w ramach bezpieczeństwa. Jest on w posiadaniu patentów, a za swoje osiągnięcia i poświęcenie, został nagrodzony przez samego Prezydenta i Gubernatora. Carl Sanders brał udział w 17 spotkaniach "Nowego Światowego Porządku", w których uczestniczyli szefowie urzędów stanowych tacy jak: Henry Kissinger i Bob Gates. W spotkaniach dyskutowano nad projektem wprowadzenia w życie jednego systemu na całym świecie. Rząd zlecił drowi Sandersowi zaprojektowanie mikroczipu do celów medycznych, lokacyjno-identyfiakcyjnych, który mógłby być wszczepiony pod skórę za pomocą specjalnej igły (szybka i wygodna metoda, która mogłaby być stopniowo zaakceptowana przez całą ludność).

Dr Sanders, dysponując całym zespołem inżynierów, hojnie dotowany przez aqmerykański rząd pieniędzmi pochodzącymi z podatków, podołał zadaniu i zaprojektował mikroczip, zasilany baterią litową, wykorzystującą zmiany temperatury skóry do regenerowania energii. Inżynierowiewydali półtora miliona dolarów (w owym czasie) na badania, aby znaleźć najlepsze i najwygodniejsze miejsce do wszczepienia mikroczipu. No i zgadnijcie! Badania wykazały, że czoło i wierzch dłoni są nie tylko najwygodniejszymi, ale i jedynymi miejscami, gdzie ciągłe zmiany temperatury są w stanie doładowywać litową baterię. Długość mikroczipu ma siedem milimetrów, zaś w przekroju ma tylko siedemdziesiąt pięć stenych milimetra, przypomina wymiarami ziarnko ryżu. Jest w stanie trzymać w pamięci wiele stron dotyczących twoich danych. Twoje ogólne dane, historia zatrudnienia, rekord o karalności, historia zdrowia, czy informacje finansowe mogą być zaprogramowane w mikroczipie.

Przekaźnik umieszczony w mikroczipie wysyła osiemdzisięciopięcio bitowy sygnał cyfrowy. Może on taqkże wysyłać przetworzony sygnał z cyfrowego na analogowy o specyficznej częstotliwości. Używany jako nadajnik, wykorzystując nadawane sygnały, może przesyłać wszystkie informacje dotyczące ciebie, lub mieć zastosowanie jako lokalizator. Mikroczip zdążono już przetestować wszczepiając go personelowi wojskowemu, kurierom rządowym i pracownikom niektórych korporacji. Próby wszczepienia mikroczipu przeprowadzono na 45 osobach w Anglii, wśród których znajdują się niektórzy aktorzy filmowi i dzieci milionerów. Projekt ten figuruje pod wieloznaczną nazwą Sky Eye / Podniebne Oko ("The London Times", październik '98). Wiele brytyjskich kompanii przygotowuje się do wszczepienia mikroczipu swoim pracownikom w celu kontroli czasu pracy i miejsca przebywania ("Windsor Star", 10 maj '99). Mikroczip został użyty także podczas wojny w Zatoce Perskiej, a w sierpniu 1991r. zaprezentowany w programie "20/20" na antenach telewizji Ameryki Północnej.

Dr Sandrs uważa, że zaprojektowany przez niego (nad czym bardzo ubolewa) mikroczip jest "znakiem", o którym jest mowa w Apokalipsie św. Jana 13:15-17. Po grecku słowo "znak / znamię" brzmi "CHARAGNA", co w tłumaczeniu oznacz zadraśnięcie, ukłucie. Warto też zwrócić uwagę na to, że po grecku liczba 666 brzmi CHI XI STIGMA, gdzie pierwsza część oznacza liczbę 666, zaś końcowa, stigma, oznacza "wetknąć, wbić, wkłuć znak do środka lub odcisnąć (dla oznaczenia własności)". W śwqietla tych definicji można nie bez podstaw przypuszczać, że wszczepiany pod skórę mikroczip z powodzeniem może być właśnie tym "znakiem".

Od wielu już lat w USA mówi się o wprowadzeniu kart identyfikacyjnych, które wszyscy obywatele będą zmuszeni nosić przy sobie. Być może wprowadzona już do użytku tzw. "Smart Card", z wbudowanym mikroczipem, jest zwaiastunem "znaku Bestii". Być może to jest jeden z powodów dla którego socjalistyczny program Clintona zagorzalw walczy o zniesienie dotychczasowego systemu opieki zdrwowotnej i zastąpienie go ściśle kontrolowanym przez rząd, gdzie każdy będzie zmuszony do posiadania karty z mikroczipem (Smart Card).

Widzimy niekończący się postęp idący ku wprowadzeniu tzw. społecze`ństwa bezgotówkowego i wzrastającą akceptację tej idei poprzez coraz powszechniejsze używanie kart kredytowych, kart debitowych i elektronicznego transferu pieniędzy. już w tej chwili na szeroką skalę stosowane jest zaszczepianie mikroczipu pod skórę naszych czworonożnych domowników - psów i kotów. Przy użyciu wież komórkowych i statelitów można zlokalizować nasze zagubione zwierzątko z dokładnością do 3 metrów. Och, co za wspaniały serwis! Czy my, ludzie, jesteśmy następni w kolejce? Masowe środki przekazu już rozpoczęły propagowanie wielkiej idei identyfikowania dzieci przy pomocy mikroczipu, jak również korzyści z tego płynących. KidScan w Tuscon, Arizona, już prowadzi swoją działalność oferując za opłatą swój serwis rodzicom. Niedawno Ophrah Winphrey, poświęciła jeden ze swoich programów właśnie projektowi "naznaczania" dzieci mikroczipem. "4 maja 1999r. "WorldNetDaily" podało informację, że niektóre ze szkół planują wszczepianie mikroczipu studentom, jako nowego systemu identyfikacyjnego.

Niebawem zauważymy wzrost zainteresowania tym zagadnieniem na łamach środków masowego przekazu. Elektroniczne transakcje i identyfikacja ludzi przy użyciu technologii wszczepionych mikroczipów nie jest czymś, co dopiero nadchodzi, ale czymś, co już jest! Nie jest mitem, czy tylko wymysłem z filmów "science fiction", ale realnym faktem, nad którym musimy się poważnie zastanowić zanim nie będzie już za późno.


Autor tekstu: Jacek Morawa

BIBLIJNE PROROCTWO

Czy to już? Czy "chipy", jakie rozpoczęto wszczepiać ludziom, będą początkiem spełniania się poniższego proroctwa biblijnego?

Biblia Tysiąclecia, Apokalipsa św. Jana:

(...) 13
16 I sprawia, że wszyscy:
mali i wielcy,
bogaci i biedni,
wolni i niewolnicy
otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło
17 i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia -
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
18 Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć
(...)
14 9 (...) Jeśli kto wielbi Bestię, i obraz jej,
i bierze sobie jej znamię na czoło lub rękę,
10 ten również będzie pić wino zapalczywości Boga
przygotowane, nierozcieńczone, w kielichu Jego gniewu;
i będzie katowany ogniem i siarką
wobec świętych aniołów
i wobec Baranka.
11 A dym ich katuszy na wieki wieków się wznosi i nie mają spoczynku we dnie i w nocy
czciciele Bestii i jej obrazu,
i ten, kto bierze znamię jej imienia>.
12 Tu się okazuje wytrwałość świętych,
tych, którzy strzegą przykazań Boga i wiary Jezusa.
(...)
16 2 (...) A wrzód złośliwy, bolesny, wystąpił na ludziach,
co mają znamię Bestii,
i na tych, co wielbią jej obraz.
(...)
19 20 I pochwycono Bestię,
a z nią Fałszywego Proroka,
co czynił wobec niej znaki,
którymi zwiódł tych, co wzięli znamię Bestii
i oddawali pokłon jej obrazowi.
Oboje żywcem wrzuceni zostali do ognistego jeziora,
gorejącego siarką.
(...)
20 4 (...) i ujrzałem dusze ściętych dla świadectwa Jezusa i dla Słowa Bożego,
i tych, którzy pokłonu nie oddali Bestii ani jej obrazowi
i nie wzięli sobie znamienia na czoło ani na rękę.
Ożyli oni
i tysiąc lat królowali z Chrystusem.
(...)

Źródło: http://www.2012.bity...=article&sid=23
 • 0

#6 Gość_prb

Gość_prb.
 • Tematów: 0

Napisano

Zbieżności są naprawdę niesamowite... Czy w innych religiach pojawiają się podobne przekazy?

Ja osobiście nigdy nie pozwoliłbym sobie wszczepić czegokolwiek zdolnego do zlokalizowania mnie pod skórę, a tym bardziej niczego, co ma jakikolwiek wpływ na moje zachowanie. Jak dojdzie do tego, że znakowani będą wszyscy, to wezmę i zwieje gdzieś do lasu, mieszkać na łonie natury i odżywiać się plonami własnego ogródka...
 • 1

#7

Imb.
 • Postów: 394
 • Tematów: 9
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jednakże badacze, których prace stworzyły podstawy dla tego rodzaju technologii, tworzyli je z myślą o dobru ludzkości, a nie jako narzędzie totalitarnego ujarzmienia, zniewolenia i całkowitej likwidacji prywatności.

Hitler tez chcial dobrze... :P :P
 • 0#8

Metatron.
 • Postów: 256
 • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Też czytałem o tym przy okazji badań jakie prowadziła Motorolla. Przy okazji było tam o umieszczeniu ich pod skórą na zewnętrznej stronie dłoni lub na czole a chodzi o zasilania, które wykorzystuje zniany temperatury otoczenia a pod skórą dłoni i czoła są one najbardziej wyraźne.
Przeczytałem potem takst w apokalipsie, który mówi to samo ale nie brałem tego poważnie.
 • 0

#9

Eury.

  Researcher

 • Postów: 3467
 • Tematów: 975
 • Płeć:Mężczyzna
 • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tak.. to straszne wg. mnie. To jedna z tych rzeczy, ktorych sie boje i wiem, ze uniknac tego praktycznie nie sposob. Tutaj macie zdjecie takiego chipa:

Dołączona grafika
 • 0#10

zaks.
 • Postów: 137
 • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

LoL ! Musieli by mnie zabic zeby ten chip mi wszczepic :P . Chociaz pewnie przyjda w nocy i podczas snu mi go wszczepia, albo na sile. :shock:
 • 0

#11

Perzu.
 • Postów: 56
 • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

:surprised: :shock: To przecież straszne, spełniają się rzeczy z filmów s-f, gdzie wszyscy są pod kontrolą rządu. Ciekawe kiedy wymyślą takie chipy, które będą zmieniały naszą tożsamość wg. "potrzeb" kraju. :shock:
 • 0

#12 Gość_chruszczow

Gość_chruszczow.
 • Tematów: 0

Napisano

Na czoło to go sobie nie dam wszepić bo jak będe grał w piłke to się będzie krzywo od głowy odbijała :) a z ręki to będe go wycinał tyle razy ile razy mi go wszepią, zamieszkam w jakimś lesie razem z innymi którzy chcą być wolni !!!


EDIT: Własnie sobie coś przypomniałem, w tych artykułach pisze że złodzieje nie ukradna pieniędzy bo nie bedą mieć dostępu do chipu, pewien arabski szejk wszczepił sobie chip w reke bo tak bardzo bał sie porwania, no i porywacze odcieli mu tą ręke gdzie miał chip...
 • 0

#13

Danix.
 • Postów: 68
 • Tematów: 0
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Naprawde straszne!

A te pieniądze będą trzymane na komputerze tak?

To Oni nie boją się, że ktoś włamie się na niego i będzie światowy kryzys bo każdy stracił swoją kase....
 • 0#14

PikseL.
 • Postów: 44
 • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ten argument "kradzież pieniędzy nie będzie możliwa" to totalna brednia.Jak ktoś chce nam ukraść kasę,to ją ukradnie tak czy inaczej.A w momencie,kiedy nam chip zabiorą,tracimy całość naszych funduszy
 • 0

#15

Isentor.
 • Postów: 51
 • Tematów: 0
 • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja na pewno nie dam sobie wszczepić czegoś takiego. Uznaje to za zniewolenie a chcę być wolnym człowiekiem.

Jeśli rządy będą chciały wprowadzić te chipy to szykuje się mała wojna pomiędzy przeciwnikami a sprzymierzeńcami tego systemu. :-|
 • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych