Skocz do zawartości


Zdjęcie

Szykujmy się do wojny


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
447 odpowiedzi w tym temacie

#421

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

niektóre kraje nie miały tylu wojen w ciągu swojego istnienia


Polska miała ich kilkanaście razy więcej. Chyba że mówisz o krajach w stylu San Marino.
  • 0



#422 Gość_Niedoskonały

Gość_Niedoskonały.
  • Tematów: 0

Napisano

Skomentuję cały ten temat pewnym cytatem,który znalazłem na jednym z portali:

Gdyby było coś na rzeczy,to wczoraj premier Wielkiej Brytanii Cameron nie byłby w Chinach, Ławrow w Japonii a Obama w Seulu.

Myślę,że nie można lepiej tego podsumować ;)

Skomentuję to po swojemu - właśnie dlatego coś jest na rzeczy! Jednego dnia tyle ważnych wizyt?

To może teraz też jakiś Chambarlain wróci i powie - udało nam się zapobiec wojnie?
  • -4

#423

Atomowy_Yeti_Niszczyciel.
  • Postów: 143
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przecież w Seulu był jakiś ważny zjazd, czegoś tam. Nie pamiętam, było w wiadomościach dzisiaj. Tzn. wczoraj, tj. w czwartek. To dziwne że Obama tam był?
  • 0

#424 Gość_Niedoskonały

Gość_Niedoskonały.
  • Tematów: 0

Napisano

Przecież w Seulu był jakiś ważny zjazd, czegoś tam. Nie pamiętam, było w wiadomościach dzisiaj.

To był zapewne zjazd Komitetu Centralnego Kumunistycznej Partii Związku Radzieckiego - tak? Czy się mylę?

Robisz sobie jaja? Coś było... nie pamiętam... czegoś tam... było dzisiaj... to chociaż napisz, co brałeś, zawsze to jakieś wyjaśnienie.

Użytkownik Niedoskonały edytował ten post 12.11.2010 - 00:18

  • -1

#425

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Przecież w Seulu był jakiś ważny zjazd, czegoś tam. Nie pamiętam, było w wiadomościach dzisiaj.


G20 -.-
  • 0



#426

Ladd.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 49
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Troche późno ale jeszcze jest jedna przepowiednia babki Vangi, która przepowiedziała upadek ZSRR, śmierć cara, praską wiosne, dojście do władzy Hitlera, on przepowiedziała wiele, także atak na WTC oraz wybór czrnoskórego prezydenta w 2008...


To dlaczego w 2008 nic o tym nie słyszałem, chociażby na tym forum?

Przecież w Seulu był jakiś ważny zjazd, czegoś tam. Nie pamiętam, było w wiadomościach dzisiaj. Tzn. wczoraj, tj. w czwartek. To dziwne że Obama tam był?

Masz rację, nieprawdopodobny zbieg okoliczności.

Panie i panowie po głębokiej analizie materiałów doszedłem do jedynego logicznego wniosku, wojna wybuchła tylko jest przed nami ukrywana!


Wygląda na to że ludzie wolą żeby wybuchła wojna niż żyć ze świadomością że muszą jutro rano wstać do pracy.

Użytkownik Ladd edytował ten post 12.11.2010 - 00:41

  • 0

#427

Arkadiusz.

    Pilot in command

  • Postów: 757
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Takie jest właśnie podejście ludzi wierzących w spełnienie tej przepowiedni - "nie wiem gdzie, nie wiem kto, nie wiem co, ale już się boję, bo Baba Vanga powiedziała, że wojna..." Nie mam pojęcia jak z takim podejściem ci sami ludzie zachowywaliby się np. w okresie zimnej wojny? Wtedy chciał nie chciał byliśmy (tak jak cały blok wschodni) na celowniku. Bywały momenty, w których obie strony swędziały palce przed pulpitami, a każdy bardziej świadomy żołnierz liczył się z tym, że podczas któregoś dnia służby może regulaminowo wyparować. Nie mieliśmy zielonego pojęcia, co kombinuje nam za plecami wielki brat. Informacji prawdziwych było tyle, ile nadało Radio Wolna Europa, słuchane zresztą potajemnie. Ogólnie mówiąc - psychoza strachu, a pamiętajmy że wtedy żyło o wiele więcej osób, które na własne oczy widziały wojnę i wiedziały czym ona śmierdzi. Tu mamy zagrożenie wirtualne, bo wiedza wieszczów obłożona jest olbrzymim ryzykiem błędu, a same przepowiednie przypominają plotkę o tym, jak to w Moskwie na Placu Czerwonym Lenin rozdaje rowery (Nie w Moskwie, a w Radomiu, nie na Placu Czerwonym, a na Placu Zwycięstwa, nie Lenin tylko złodziej, nie rozdaje, tylko kradnie i nie rowery tylko samochody :) )
Na podsumowanie tematu mogę powtórzyć to, co na temat III wojny światowej odpowiedziało Radio Erewań:

- Czy będzie III wojna światowa?
- Trzeciej wojny światowej nie będzie, bo będzie taka walka o pokój, ze kamień na kamieniu nie zostanie. :)
  • 0



#428

Syrinks.
  • Postów: 324
  • Tematów: 6
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

To już nawet ja wiem, że w Seulu G20... osobiście wiążę z tym szczytem wiele nadziei
  • 0

#429

rafal.
  • Postów: 14
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

[...byl to samolot...]

Wpiszcie w google map wspolrzedne 33,26427, -119.539066 to jasne biale w srodku to wyrzutnia ,wpiszcie w wikipedie
RIM-2 Terrier" lub link http://en.wikipedia....i/RIM-2_Terrier
Na wspolrzednych 33.248636, -119.522447 radary umieszczone w kierunku zachodnim do morza.I niektorzy dalej mysla ,ze to samolot...

Użytkownik rafal edytował ten post 12.11.2010 - 12:14

  • 1

#430

Sniffer.
  • Postów: 323
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie rozumiem związku między zdjęciami zrobionymi parę lat temu a wystrzeloną niedawno rakietą testową... ktoś mnie oświeci?
Właściwie to głupota, macie rację, po co kłócić się o zabójczą rakietę z głowicą nuklearną zdolną zmieść pół świata z powierzchni ziemi?
  • 0

#431

Javier.
  • Postów: 33
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie rozumiem związku między zdjęciami zrobionymi parę lat temu a wystrzeloną niedawno rakietą testową... ktoś mnie oświeci?
Właściwie to głupota, macie rację, po co kłócić się o zabójczą rakietę z głowicą nuklearną zdolną zmieść pół świata z powierzchni ziemi?

No właśnie, po co się kłócić? Co to zmieni?
  • 0

#432

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Już wiadomo na 100%,że obiektem który śmigał nad Stanami była rakieta (są świadkowie i zdjęcia).
Pocisk został wystrzelony prawdopodobnie z francuskiego okrętu podwodnego "Le Terrible" ( powołując się na francuskie Ministerstwo Obrony) u wybrzeży Nowej Funlandii (płn-wsch Kanada).
Ale w jakim celu,dlaczego tego rząd kanadyjski nie potrafi wyjaśnić albo najzwyczajniej nie chce.
Wiadomo jedno,że takie zabawy w "gry wojenne" i odpalanie ICBM-ów niewątpliwie nie wróżą na przyszłość niczego dobrego.
Więcej szczegółowych informacji w linku http://deathby1000pa...nt-unexplained/

Dołączona grafika

EDIT.
W podlinkowanym przeze mnie artykule pojawiła się nowa,istotna informacja,której wcześniej nie było.
Mianowicie,że incydent nad Nową Funlandią i co za tym idzie zdjęcie tej rakiety miał miejsce pod koniec stycznia.
Z tym,że autorzy artykułu powiązali w jedno wydarzenie ze stycznia i te dwie ostatnie,twierdząc że wszystkie te sprawy mają wspólny mianownik.
Wobec powyższego bieżący incydent z Kalifornii jak i z Nowego Jorku nadal zostaje nierozwiązany.
  • 2



#433

Sniffer.
  • Postów: 323
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No właśnie. A nawiasem - czy ktokolwiek wie, co się z tą rakietą dalej działo? Domyślam się, że gdyby była wymierzona w jakiś cel strategiczny, to już byśmy o tym wiedzieli, a po dwóch dniach to już gdzieś chyba spadła?
  • 0

#434

adam0.
  • Postów: 163
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Już wiadomo na 100%,że obiektem który śmigał nad Stanami była rakieta (są świadkowie i zdjęcia).


Ale o którą rakiete chodzi? Bo ta, o której było głośno, to nie po tej stronie Stanów. Czy chodzi o tą, którą zarejestrowano nad NY?
  • 0

#435

Maro.
  • Postów: 210
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

http://www.tvn24.pl/...,wiadomosc.html

III wojna nadchodzi ^^
  • 2


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych