Skocz do zawartości


Zdjęcie

Szykujmy się do wojny


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
447 odpowiedzi w tym temacie

#406

Ladd.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 49
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ludzie wyszukują tego typu sensacji i podniet ponieważ w naturze ludzkiej jest chęć ciągłej stymulacji, chęć bycia częścią czegoś wielkiego, brania udział w wydarzeniu które zostało by zapisane wielkimi literami na kartach historii lub chęć doświadczenia zmiany spowodowanej frustracją i stagnacją obecnego życia.
Sam fakt przepowiedni która ma szansę się sprawdzić jest łakomym kąskiem dla umysłu ludzkiego, ponieważ opiera się na zasadach nie rozumianych przez człowieka.
Możliwość dotknięcia jakiejś małej cząstki wyższej prawdy lub wiedzy tajemnej nie dostępnej dla przeciętnego obywatela dowartościowuje nasze ego i stawia nas wyżej od przeciętnego szarego „człowieczka” przez co czujemy się wyjątkowi.
Dlatego też nie raz odczuwaliśmy zawód i zawiedzenie faktem że jakaś przepowiednia się nie sprawdziła lub też dane zjawisko które uważaliśmy za prawdziwe okazało się ściemą.

No nic, wojny nie ma pozostaje nam żyć dalej, pracować, jeść, płacić rachunki z cieniem niezadowolenia który najwyraźniej odczuwamy w związku z kondycją świata w każdym znaczeniu tego słowa.
Tylko jest jedna sprawa, świat to my, może to nie przypadek że piszę ten post w dzień Narodowego Święta Niepodległości które przypomina że jeśli macie coś do powiedzenia w sprawie zmian czy tez coś wam się nie podoba, to mówcie o tym. Od myśli się zaczyna, potem jest słowo, a od słowa do czynu jest krótka droga.
Jeśli z kolei czujecie że problem nie jest namacalny, a jego natura jest częścią waszej osobowości to przeanalizujcie go z szerszej perspektywy, a nie tylko po przez pryzmat ego.

Trochę bije to naiwnym pouczaniem ale musiałem dać upust myślom które kłębiły mi się w głowie w czasie śledzenia tego tematu, także osoby starsze i bardziej doświadczone życiowo z góry przepraszam za formę powyższego tekstu która mogła spowodować zażenowanie czy też niesmak nachalnego narzucania prawd które zaznaczam że są podyktowane moimi czysto subiektywnymi odczuciami.
  • 2

#407

Serail.
  • Postów: 428
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 26
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

"Za dużo czasu pokoju", moim zdaniem ma racje. Pokój już trwa praktycznie 50-60 lat, a pomiędzy I-II WŚ, bodajże 30 lat... Więc możliwe, że w tym roku, ew. w następnych latach coś się stanie. Typu większe konflikty, wojny domowe.

Nie wiem, coś Ty miał z historii. :D Słyszałeś może o 20-leciu międzywojennym?

BTW. Napisałem ten artykuł z wyraźnym zaznaczeniem, by podczas jego czytania odłożyć na bok wszelkie wyrobione wcześniej poglądy i przeanalizować mój tekst, a tymczasem co się dzieje? Cóż, każda wypowiedź osoby ważnej, każda erupcja wulkanu lub szkolenia wojskowe są według części społeczności forumowej oznaką III WŚ. Nie taki był sens tego tematu, panie i panowie.
Żyjcie w pokoju. ;]
  • 0



#408

Irey.
  • Postów: 474
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Oto wiadomość jaką znalazłem

NAWET NIE WIEMY A JESTESMY W STANIE III WOJNY ŚWIATOWEJ Godz. 13:14 czasu warszawskiego. Pojawiły sie niepotwierdzone pogłoski o tym, że w Indiach nastąpiła niekontrolowana eksplozja nuklearna. Nie wiadomo kto lub co ją wywołało. Najprawdopodobniej w silosie wybuchła rakieta uzbrojona w głowicę nuklearną. Wstrząs wywołany wybuchem zanotowało większość sejsmografów na ziemi, jednak dane te nie trafiły jeszcze do mediów. Kryzys nuklearny w Indiach sprawił, że w morze wyszła flotylla z lotniskowcem

Źródło to post z tego forum, post nr 327
http://www.gry-onlin...ID=10802184&N=1

Nie jestem w stanie zweryfikować tej informacji, poczekajmy na doniesienia. Ale jeśli to prawda, to będzie nieciekawie.
  • -1

#409

Witchfinder General.
  • Postów: 425
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Źródło prawie tak dobre jak interia czy inny onet, ośmieszasz się tylko.

A tutaj parę zdjęć z innej perspektywy:

http://abclocal.go.c...7776159&photo=1

Użytkownik Bloodsucker69 edytował ten post 11.11.2010 - 14:04

  • 0



#410

Niecodzienny.
  • Postów: 278
  • Tematów: 9
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

http://www.bbc.co.uk...e-east-11709428 - nie wiem o co chodzi ale już sie boje.
  • 0

#411

Syrinks.
  • Postów: 324
  • Tematów: 6
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

A wy dalej wyszukujecie jakieś informacje... dajta spokój, myslałam, że mocje już opadły, ale widzę, że Irey strasznie się zaangażował w szukanie dowodów.
  • 1

#412

lukasz245.
  • Postów: 89
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

poproszę o zamknięcie tego tematu bo widać jak niektórzy na chama sami by coś wysadzili aby choć coś się sprawdziło ,jak wybuchnie ta wojna można będzie otworzyć temat i napisać kto miał rację


ps dla mnie temat wyczerpany definitywnie :lol
  • 0

#413

Korynt.
  • Postów: 315
  • Tematów: 66
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Tak to już jest z każdą apokaliptyczną przepowiednią. Miało być a wyszło

Użytkownik Kowal edytował ten post 11.11.2010 - 17:32

  • 0

#414

Irey.
  • Postów: 474
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Dzieje się coś naprawdę niedobrego!

Nad Nowym Jorkiem spostrzeżono smugę kondensacyjną poruszającą się z ogromną prędkością, co może świadczyć że przelatywał tam kolejny pocisk rakietowy ICBM

filmik na stronie

http://newyork.cbslo...in-the-nyc-sky/

Ktoś chce sprowokować wojnę. Ja tam dalej trzymam rękę na pulsie wydarzeń

Użytkownik Irey edytował ten post 11.11.2010 - 17:37

  • 2

#415

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wg mnie po raz kolejny zostanie Amerykanom wmówiona wersja,iż tą smugę zostawił samolot.
Choć jak się przeczyta niektóre z wypowiedzi internautów zza oceanu to widać,że gro ludzi już się zbyt łatwo nie nabierze na te rządowe bajeczki.


That’s not a contrail, because the trailing end of a contrail does not vanish as fast as the leading edge is being laid down, the trailing part simply remains in place until it slowly dissipates, and you get a longer and longer contrail.
John Wary


Contrails do not move, they simply grow in length.
This streak in the sky was moving, not growing.
KWP

Bhahaha contrail?!??!?! You are all idiots who believe that pap. Contrails form at alttitudes 12500-37000 ft. where the air temp is -20 to -40F. and the hot jet exhaust condenses in the cold air. This is not at 30000ft., and it’s moving in excess of 5000 MPH…. To the idiots that say the heli is moving, making the object look like it’s a fast mover, look at the buildings for a reference, the heli is barley creeping along. Most commercial choppers max around 130MPH, insignificant compared to the speed of the ‘object’. In short it ain’t no plane. the Jackal

They all have equipment that could see and detect a germ on a flies butt light-years away and it takes days of “reviewing computer data” so they can tell us they have no idea what any of these things are right in our own airspace? That’s comforting!

Maybe they’re spending too much time and money with all the spy cameras on our city streets to worry about such mundane things. I’ll be thinking about all this next time I’m gropped at the airport for “safety and security”.
Hal

I don’t believe it’s a contrail and I ALSO don’t believe that NASA doesn’t know what it is. They see playing ignorant as the lesser of evils. They know precisely what it is but choose to make believe they don’t know. It’s either a meteor blazing through, or a test rocket (both times) that they don’t want to let on that they are testing. Bob

Wypowiedzi pochodzą z tej strony http://www.sailnet.c...html#post665619

[url="http://www.youtube.com/watch?v=ncswE3UCp2E&NR=1"]http://www.youtube.c...cswE3UCp2E&NR=1[/url]

  • 1



#416

Krzewiciel.
  • Postów: 312
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Jeśli web bot rzeczywiście przewiduje przyszłość na podstawie napisanych zdań w internecie, to trafił w dziesiątkę! Od paru dni aż wrze na stronach Amerykańskich. Wszystko to z powodu tych rakiet.
  • 0

#417

mevq.
  • Postów: 101
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Po ilości postów w temacie mam dla Was przepowiednie:

,,Dnia 21 XII 2012 r. serwer forum paranormalne.pl padnie"

http://www.bbc.co.uk/news/world-middle-east-11709428 - nie wiem o co chodzi ale już sie boje.



Rezolucja RB ONZ zabrania Iranowi wzbogacania uranu. Też mi nowość <ziew> ...

Użytkownik mevq edytował ten post 11.11.2010 - 19:45

  • 1

#418

lukasz245.
  • Postów: 89
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

hehe jak czytam te posty o rakietach to mam wrażenie że WTC is back , kolejna misterna prowokacja do rozpętania kolejnej amerykańskiej wojenki jakich w przeciągu ostatnich 100 lat było tyle że hoho , niektóre kraje nie miały tylu wojen w ciągu swojego istnienia
  • 0

#419

Tempter.
  • Postów: 413
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Skomentuję cały ten temat pewnym cytatem,który znalazłem na jednym z portali:

Gdyby było coś na rzeczy,to wczoraj premier Wielkiej Brytanii Cameron nie byłby w Chinach, Ławrow w Japonii a Obama w Seulu.

Myślę,że nie można lepiej tego podsumować ;)
  • 0



#420

riseman.
  • Postów: 705
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

hehe jak czytam te posty o rakietach to mam wrażenie że WTC is back , kolejna misterna prowokacja do rozpętania kolejnej amerykańskiej wojenki jakich w przeciągu ostatnich 100 lat było tyle że hoho , niektóre kraje nie miały tylu wojen w ciągu swojego istnienia


W sumie to USA niewiele dłużej istnieje jako państwo, bo lekko ponad 230 lat. W porównaniu do krajów europejskich, są jeszcze w historycznych powijakach, tyle, że wszystko wydaje się tam rozwijać 5 razy szybciej niż na Starym Kontynencie... Oczywiście nie umniejszam tu bogactwu historii tego kraju.
Też mi się skojarzenia z WTC nasuwały, takie szczucie opinii publicznej nie wiadomo czym - rakieta, nie rakieta...
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych