Skocz do zawartości


Zdjęcie

III Wojna Światowa wg przepowiedni


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
225 odpowiedzi w tym temacie

#46

Darken.
  • Postów: 261
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Prosiłem Cię o interpretacje każdej linijki tego tekstu. Co się stanie, o kim mowa i gdzie. Więc jeżeli możesz to zrób to
  • 0

#47

diesel.
  • Postów: 34
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Prosiłem Cię o interpretacje każdej linijki tego tekstu. Co się stanie, o kim mowa i gdzie. Więc jeżeli możesz to zrób to

Wielki Śniady dostanie nagrodę
Później zobaczą jak się pomylili
Jego pokój-będzie Wielkim złudzeniem
Kiedy uparty półksiężyc wysączy wiele krwi
Skrót wydażeń Sniady czyli Obama dostaje pokojowa nagrode nobla. świat dopiero zobaczy jego prawdziwe oblicze i wiele mordów przez wojska USA na muzumanach jak wiadomo półksieżyc to islam.

Śniady do Azji wyśle nowe wojska,
Kraj studnia zatopi ich wszystkich,
Wielka klęska i zniszczenie nowego miasta,
Będą początkiem upadku morskiego Neptuna.
Tu jak przypuszczam chodzi właśnie o zwiekszenie sił przez Obame o 100 tysiecy. Jak uważa wiekszość znawców teori spiskowych Talibowie szykuja zamachy Bombami Nuklearnymi lub chemicznymi albo biologicznymi. zamach na nowe miasto i zniszczenie wojska w afganistanie po przez własnie te zamachy podłamie Amerykańską gospodarke.

Atlantydzi przedwcześnie ogłoszą Wielkie Zwycięstwo,
Ich Afrykańczyk zostawi tam tysiące grobów,
Muzułmanie ten dzień ogłoszą później świętym,
Śniady zakończy rządy w wielkiej niesławie!

wydaje mi sie że stany zjednoczone odpowiedza tym samym i zniszczą cześć Afganistanu stad też te groby i ogłoszenie przez wyznawców mahometa tego dnia świetym.
  • 0

#48 Gość_Rolland

Gość_Rolland.
  • Tematów: 0

Napisano

Analiza analizą, sprawdziłeś w ogóle czy te teksty są prawdziwe? Proszę o dokładne namiary na źródło przepowiedni, po wpisaniu w Goole poniższego tekstu nie widzę żadnego konkretnego źródła - same paranormalne/pro-spiskowe fora na których toczy się podobny temat, oraz kilka stron pokroju onetu.

Wielki Śniady dostanie nagrodę
Później zobaczą jak się pomylili
Jego pokój-będzie Wielkim złudzeniem
Kiedy uparty półksiężyc wysączy wiele krwi


Dziękuję :)
  • 1

#49

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Już pierwsze dwa wyrazy tego wiersza powinny dać wam do myślenia. Nie znam się na centuriach Nostradamusa, ale wydaje mi się że ,,wielki śniady" to dowód na to że ten wiersz został przez kogoś wymyślony.
  • 0



#50

diesel.
  • Postów: 34
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Analiza analizą, sprawdziłeś w ogóle czy te teksty są prawdziwe? Proszę o dokładne namiary na źródło przepowiedni, po wpisaniu w Goole poniższego tekstu nie widzę żadnego konkretnego źródła - same paranormalne/pro-spiskowe fora na których toczy się podobny temat, oraz kilka stron pokroju onetu.


Wielki Śniady dostanie nagrodę
Później zobaczą jak się pomylili
Jego pokój-będzie Wielkim złudzeniem
Kiedy uparty półksiężyc wysączy wiele krwi


Dziękuję :)

Jeżeli nie zdementowała tego Fundacja Nautilus która jak dla mnie jest wiodącą organizacja w Polsce w tej tematyce jak i za równo w tematyce Ufo itp itd. To jak dla mnie nie ma powodu by stwierdzać że dane centurie są wymyślone. Cala dyskusja na dany temat ponad 300 stron znajdziesz na gazecie prawnej. też miałem wiele wątpliwości ale autor który za równo Rozpoczoł dyskusje podobno napisał też ksiażke. mi same przeczytanie ponad 300 stronnej dyskusji rozwiało wątpliwości choć i nie ze wszystkim sie zgadzam. http://www.gazetapra...573fb97f44d6e5f tu macie link do dyskusji. Faktem jest że gdy to pisał nie było jeszcze nagrody dla Obamy. Dostał ja w czasie trwania dyskusji. ale zobaczcie sami.
  • 0

#51

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No sorry, ale jeśli dla ciebie fundacja nautilus jest godna zaufania, to współczuję. Tam pisali artykuły o czarnych plamach na suficie, dodając do tego zdjęcia tych plam. Potem się okazało że ktoś te zdjęcia w pancie namalował.

Możesz podać na której stronie ten artuoza czy jak mu tam pisze o tym wielkim śniadym ,bo nie chce mi się przekopywać przez 400 stron zapełnionych w większości wymyślonymi przez niego centuraimi.
  • 0



#52

diesel.
  • Postów: 34
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No sorry, ale jeśli dla ciebie fundacja nautilus jest godna zaufania, to współczuję. Tam pisali artykuły o czarnych plamach na suficie, dodając do tego zdjęcia tych plam. Potem się okazało że ktoś te zdjęcia w pancie namalował.

Możesz podać na której stronie ten artuoza czy jak mu tam pisze o tym wielkim śniadym ,bo nie chce mi się przekopywać przez 400 stron zapełnionych w większości wymyślonymi przez niego centuraimi.

Nie chce mi sie również tego szukać a możesz mi przedstawić gdzie to niby okazało sie że w pancie namalowali te plamy ??
  • 0

#53

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

masz http://www.nautilus....artykul&id=2119
Zobacz sobie komentarze i te zdjęcia. na pierwszy rzut oka widać że np. to drzewo jest wycięte, w dodatku bardzo nieudolnie. Zdjęcia robione w paincie albo w photoshopie, mazane sprayem.
  • 0



#54

diesel.
  • Postów: 34
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale kolego nie fundacja nautilus robila te zdjecia. robione byly przez jednego z czytelników.
  • 0

#55

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No i co z tego? Dali się na to nabrać. Tak jest prawda. Przecież mają jakiś grafików w swoim gronie, dlaczego więc nikt z tych grafików nie obejrzał tych zdjęć? Czy osoba piszące ten artykuł nie oglądała tych zdjęć? Bo nawet amator nie mający stycznosci z komputerami domyśli się że te zdjęcia są sfabrykowane.
  • 0



#56

diesel.
  • Postów: 34
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a co do autetycznosci centurii proponuje poczekać i zobaczymy co bedzie. dajmy czas autorowi na trawność jego tlumaczenia bo wiekszość centuri jest w jezyku angielskim i francuskim. jest mnóstwo nie przetlumaczonych centurii na jezyk polski.

No i co z tego? Dali się na to nabrać. Tak jest prawda. Przecież mają jakiś grafików w swoim gronie, dlaczego więc nikt z tych grafików nie obejrzał tych zdjęć? Czy osoba piszące ten artykuł nie oglądała tych zdjęć? Bo nawet amator nie mający stycznosci z komputerami domyśli się że te zdjęcia są sfabrykowane.

Nie mnie to oceniać faktem jest że najlepsze video uwietrzajace kamerą HD ufo zrobiła właśnie fundacja nautilus.
  • 0

#57

Darken.
  • Postów: 261
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano


Prosiłem Cię o interpretacje każdej linijki tego tekstu. Co się stanie, o kim mowa i gdzie. Więc jeżeli możesz to zrób to

Wielki Śniady dostanie nagrodę
Później zobaczą jak się pomylili
Jego pokój-będzie Wielkim złudzeniem
Kiedy uparty półksiężyc wysączy wiele krwi
Skrót wydażeń Sniady czyli Obama dostaje pokojowa nagrode nobla. świat dopiero zobaczy jego prawdziwe oblicze i wiele mordów przez wojska USA na muzumanach jak wiadomo półksieżyc to islam.

Śniady do Azji wyśle nowe wojska,
Kraj studnia zatopi ich wszystkich,
Wielka klęska i zniszczenie nowego miasta,
Będą początkiem upadku morskiego Neptuna.
Tu jak przypuszczam chodzi właśnie o zwiekszenie sił przez Obame o 100 tysiecy. Jak uważa wiekszość znawców teori spiskowych Talibowie szykuja zamachy Bombami Nuklearnymi lub chemicznymi albo biologicznymi. zamach na nowe miasto i zniszczenie wojska w afganistanie po przez własnie te zamachy podłamie Amerykańską gospodarke.

Atlantydzi przedwcześnie ogłoszą Wielkie Zwycięstwo,
Ich Afrykańczyk zostawi tam tysiące grobów,
Muzułmanie ten dzień ogłoszą później świętym,
Śniady zakończy rządy w wielkiej niesławie!

wydaje mi sie że stany zjednoczone odpowiedza tym samym i zniszczą cześć Afganistanu stad też te groby i ogłoszenie przez wyznawców mahometa tego dnia świetym.



Twoja interpretacja, tak jak przypuszczałem jest mocno naciągana. Nie widzę tu związków z tekstem od Nostradamusa z wydarzeniami. Jeżeli chodzi o mordy żołnierzy US to owszem zdarzają się, ale są to raczej pomyłkowe ostrzelania w których giną cywile. Nie sądzę by talibowie w najbliższych latach mieli dostęp do broni masowego rażenia. Więc wojska Amerykańskie będą dalej stacjonować w Afganistanie. To teksty można interpretować na dowolny sposób. Nie sprawdzi się to co piszesz, ale za 20 lat wydarzy się tragedia i nagle wszyscy te same kawałki przypasują właśnie do owej tragedii, która nie będzie miała nic wspólnego z tym co teraz próbujecie nam przekazać.

Co do fundacji Nautilus to wybacz ale to co tam piszą jest pokroju gazety "Fakt" Zdarzają się tam ciekawe tematy ale większość to bzdury. Jeżeli wierzysz że jest to przodująca strona ze zjawiskami paranormalnymi to grubo się mylisz.

Pozdrawiam
  • 1

#58

diesel.
  • Postów: 34
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Do końca roku 2010 pozostało niewiele i nie bede sie kłócił. Czas pokaże który z nas ma racje. faktem jest ze zbieżność przepowiedni Nostradamusa Vangi Jackowskiego dotyczącego 3 wojny swiatowej zasłużyły na dyskusje i rozważanie. Nie twierdze że wszystko co pisze nautilus jest zgodne z prawdą. a wracajac do 3 wojny światowej. Ile może być zbiegów okoliczności?? Nie mowie tu o samych przepowiedniach ale i o kryzysie, kończącej sie ropie,Konfliktach Religijnych, katastrofami naturalnymi i spowodawanymi przez ludzi. Dochodzi do tego zmiejszenie sie wpływów i siły USA wzrost w tej samej kwestii Chin, Pozyskanie przez kraje bliskiego wschodu broni atomowej. Przypominam że wiekszość Ropy znajduje sie własnie na bliskim wschodzi. Rosja słabnie a dowodem na to jest konflikt o gaz z wielkimi przyjaciółmi Białoruskimi. A I DLA SPROSTOWANIA talinowie to nie Afganistan tylko również Pakistan który Bombe atomową posiada. aktualny rzad pakistanu na bliskim wschodzie jest coraz bardziej nienawidzony z powodu pomoy w walce z Talibami USA wiec obalenie go mysle ze bedzie łatwe.
  • 1

#59

Atomowy_jogurt_zagłady.
  • Postów: 505
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Diesel Tak mój drogi... Że ty to tak przypasowujesz... Ja mam na myśli fakt, że jest to tłumaczone na nasz język, lecz nie ma pewności czy to do końca tłumaczenie zgodne z prawdą. Z tego co mi wiadomo cały czas wychodzą nowe wersje i dopasowuje się je do niedawnych wydarzeń.

Edit: Corect. :)

Użytkownik Atomowy_jogurt_zagłady edytował ten post 20.10.2010 - 14:43

  • 0

#60

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Z tymi przepowiedniami jest tak jak z starotestamentowymi proroctwami, które odnosi się do osoby Jezusa. Jest na przykład proroctwo o tym że w przyszłości narodzi się dziecię i zostanie mu nadane imię Immanuel. Mimo że ta przepowiednia nie dotyczy Jezusa, chociażby z tego względu że imię nie pasuje, to nie przeszkadza to teologii katolickiej podciągania tego proroctwa do całej grupy innych proroctw.
A Jackowski już od kilku lat przepowiada wojnę i zawsze tą przepowiednie musi przesunąć na kolejny rok bo się nie sprawdziła. Pamiętacie niejakiego Filipka on też przepowiadał powódź na 9.09.09 (przynajmniej tak jego wyznawcy interpretowali) i nic się nie stało.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych