Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jakie są objawy opętania przez Szatana i inne demony?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
34 odpowiedzi w tym temacie

#1

Beherit.
  • Postów: 6
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jakie są objawy opętania. Podajcie przykłady.
Naprawde chciałabym wiedzieć ...
I proszę nie podawać tu żadnych linków do stron lub innych....:_)
Odpowiedzcie tu plis :)

Użytkownik Beherit edytował ten post 11.10.2010 - 12:56

  • 0

#2

dżek.

    Muzyka Śnieżnych Pól

  • Postów: 1196
  • Tematów: 280
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 39
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

najbardziej szczególne?

-> awersja wobec Boga,
-> bluźnienie i przeklinanie,
-> niechęć do rzeczy poświęconych (krzyż, medalik),
-> wrogość do kapłanów i osób modlących się,
-> mówienie i rozumienie nieznanych języków, mówienie nieswoim głosem,
-> występowanie tajemniczych zjawisk w otoczeniu, lewitacje

mój znajomy jest opętany, jak do tej pory nikt mu nie zdołał pomóc.. jest taki okres że przez kilka miesięcy jest spokój, a jest taki czas, że ma ataki co minute.. to nie jest zbyt przyjemne, a osoba która patrzy na to z boku musi mieć mocne nerwy.
  • 1



#3

Beherit.
  • Postów: 6
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

najbardziej szczególne?

-> awersja wobec Boga,
-> bluźnienie i przeklinanie,
-> niechęć do rzeczy poświęconych (krzyż, medalik),
-> wrogość do kapłanów i osób modlących się,
-> mówienie i rozumienie nieznanych języków, mówienie nieswoim głosem,
-> występowanie tajemniczych zjawisk w otoczeniu, lewitacje

mój znajomy jest opętany, jak do tej pory nikt mu nie zdołał pomóc.. jest taki okres że przez kilka miesięcy jest spokój, a jest taki czas, że ma ataki co minute.. to nie jest zbyt przyjemne, a osoba która patrzy na to z boku musi mieć mocne nerwy.





-a czy takiej osobie może lecieć krew z oczu ?
  • -1

#4

dżek.

    Muzyka Śnieżnych Pól

  • Postów: 1196
  • Tematów: 280
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 39
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

nie spotkałem się z takim przypadkiem, i na tyle na ile czytałem o opętaniach to nic takiego tam nie było, ale nie można też wykluczyć i takiej sytuacji...
  • -1



#5

Beherit.
  • Postów: 6
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ahaaaaaa.......
No ale dzięki, że odpowiedzialeś...
  • 0

#6

Mischakel.

    Ataman

  • Postów: 762
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Egzorcystą ani nawet okultystą nie jestem, ale raczej obrażenia fizyczne mogą być chyba wszelakie, od oparzeń po ślady ugryzień, więc i krew z oczu lecieć by mogła.
Poza tym demon może chyba jakoś jednoznacznie sam potwierdzić swoją obecność w ciele jakimś gestem czy wręcz słowami opętanego.
Ale chyba nawet księża najpierw zalecają konsultować przypadek z lekarzami, a dopiero potem wzywać czyścicieli.
  • 0

#7

Ill.

    Nawigator

  • Postów: 1656
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jakie są objawy opętania. Podajcie przykłady.

A może być żywy przykład? Chętnie udzielę wywiadu :P

I proszę nie podawać tu żadnych linków do stron lub innych....:_)

Czy może u Ciebie Goggle padło na zawał? Dam wyraz swojego okrucieństwa i dam link:
http://lmgtfy.com/?q...bjawy opętania

Użytkownik Ill edytował ten post 11.10.2010 - 15:11

  • 0

#8 Gość_Dolg

Gość_Dolg.
  • Tematów: 0

Napisano

Kiedyś czytałem tekst głównego egzorcysty watykanu i on mówił , że mial przypadek w którym noże materializowały się jak z ust wychodzily.Trochę nieprawdopodobne , ale ...
  • 0

#9

riseman.
  • Postów: 705
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Krew z oczu możliwa, choćby z prostej przyczyny samookaleczenia. A propos materializujących się przedmiotów, ładnych parę lat temu w TVNowskim "Nie do wiary" Trojanowskiego był reportaż o egzorcyzmach, chyba w Brazylii albo okolicach. Jakiejś dziewczynie podczas ataków materializowały się żyletki, wychodzące spod skóry na całym ciele. Sfilmowane były spazmatyczne ataki, jednak owych żyletek nie udało im się uwiecznić i był to jedynie przekaz słowny egzorcysty. Pamiętam, pomyślałem sobie od razu: Ciekawe czy były na nich napisy w stylu Polsilver czy były czyste? :) (serio hehe).
  • 0



#10

Muhomorniczy..
  • Postów: 136
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Powiem te co znam z osobistych wizyt u takich osób z rożnych względów praktykowanych, ogółem param się czarna magią, i te wizyty to cześć mojej pracy z złem oraz nie zbędnych praktyk i obowiązków jakie przynależą mojej funkcji - arcybiskupa kościoła Szatana w Małopolsce.
- nos przeistaczający się w odbyt ,od momentu jego ukształtowania, dodatkowe stolce "rodzą\" sie ku obrzydzeniu nie niezainicjowanych ze złem ,wprost z twarzy ,czasem na wystający język podchwytujący zdobycz by zaraz plunąć nim w ofiarę lub przełknąć
-aparat pacho lotny-spod pach strumień gorącej pary potrafi przenosić opętanego na odległość kilku set metrów
-przejście na wegetarianizm, największą liczbę ofiar wśród zwierząt oraz samych roślin ,słowem całego ekosystemu, pochłaniają uprawy rolne,niszczone lasy ,wysuszane bagna pod nie, zanieczyszczenia dostające się do wód,-eteru itd,wiec bycie wegetarianinem satysfakcjonuje dietę opętanego która ma na celu niszczenie boskiego dzieła stworzenia
-zamiłowanie do muzyki,muzyka jest tworem czysto ludzkim,pysznimy sie nim przed bogiem ukazując mu jego ułomność nie zdając sobie z tego jednak sprawy ,bowiem inspiracja dla niej jest przecież jego dzieło które na ten sposób wyjątkowy komentujemy lub chwalimy,
Ale On nie ummie tworzyć muzyki jest mu obca, wiedzą o tym dobrze demony więc opętują kompozytorów dając im natchnienie które zazwyczaj ku ekstatycznej perwersyjnej podniecie demonów wykorzystają wybrani wychwalają Pana- że natempszyklad przytoczę twórczość Bacha - przyprawiając Go tym samym o załamanie nerwowe i zazdrość, którą manifestuje obecnie fochem-od kilka set lat milczy

Użytkownik Muhomorniczy. edytował ten post 11.10.2010 - 19:17

  • -4

#11

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No sorry koleś, ale jak chcesz sobie robić jaja to chyba źle trafiłeś.
Nos w odbyt czyli co kupy z nosa lecą? z tymi żyletkami też dobra ściema. Księża egzorcyści zawsze lubią dokładać wiele nieprawdziwych elementów np. lewitacje,żyletki itp.
  • 0



#12

Muhomorniczy..
  • Postów: 136
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Zdaje tylko realcje z tego co widziałem jak inni księża tylko że egzorcyści, ja jestem księdzem innego wyznania ale mam taki sam autorytet bo przecież niczym go nie nadszarpnąłem.
  • 0

#13

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A jakiego wyznania jesteś?
Widzialeś to co opisujesz, czy po prostu ktoś ci takie kity pociska że ludzie latają na setki metrów?
  • 1



#14

Mystic.
  • Postów: 141
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

no nie mogę, Muhomorniczy jesteś genialny, ale się usmialem hahaha :lol
  • 0

#15

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

najbardziej szczególne?

-> awersja wobec Boga,
-> bluźnienie i przeklinanie,
-> niechęć do rzeczy poświęconych (krzyż, medalik),
-> wrogość do kapłanów i osób modlących się,
-> mówienie i rozumienie nieznanych języków, mówienie nieswoim głosem,
-> występowanie tajemniczych zjawisk w otoczeniu, lewitacje

mój znajomy jest opętany, jak do tej pory nikt mu nie zdołał pomóc.. jest taki okres że przez kilka miesięcy jest spokój, a jest taki czas, że ma ataki co minute.. to nie jest zbyt przyjemne, a osoba która patrzy na to z boku musi mieć mocne nerwy.



- do którego boga ?
- kurcze @@ bywa tak bywa u mnie ^^,
- blizej prosze sprecyzować jakie krzyże ? jeden mam powyżej kości ogonowej, o jakie medale chodzi ## - mam dwa ?
- czy preferowana jest jakaś sekta ? i jacyś modlący się ? w mieście gdzie mieszkam jest kilka wyznań więc ... które mam wybrać ? by zacząć akcję nienawiści w imię jakiego boga ?
- mówienie obcymi językami - mam poczuć wrogość do turystów, siebie ... czesto jak się budzę ... mówię nie swoim głosem ... lub jak mam chrypkę ... lub jak głosno ... hym spiewałam ... lub ... kurcze robi mi się nie swojo ...
- co to są te zjawiska tajemnicze ... ? ...

Zdaje tylko realcje z tego co widziałem jak inni księża tylko że egzorcyści, ja jestem księdzem innego wyznania ale mam taki sam autorytet bo przecież niczym go nie nadszarpnąłem.

Panu już chyba podziękujemy. Nawet ironia ma swoje granice.
Proszę o przesłanie dokumentów z wyświęcenia.



Przemo -

Chętnie wyświęcę każdego.

Listy intencyjne proszę wysyłąć na adres Aidil.

Aidil.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych