Skocz do zawartości


Zdjęcie

UFO zawisło nad lotniskiem - paraliż lotniska


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

#16

b0mber0.
  • Postów: 242
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

convers widział pewnie więcej tego badziewia niż kolega bombero. I zapewniam, że ani razu nie spotkałem UFO z napędem spalinowym. W zasadzie trzeba by było być kompletnym ignorantem aby w ogóle pomyśleć, że ufo z napędem spalinowym to coś z poza naszej planety ^^>



* ignorant ,a to tak jakby ktoś miał problemy w jakim sensie to słowo ^^>



Nie chcę sięgać do forumowych zwrotów określając "kim" trzeba być, aby nie zrozumieć ironii w tym co napisałem do ciebie.. naprawdę tak wydedukowałeś z mojego posta, że ja potwierdzam spalinowość pozaziemskich pojazdów?? to albo MI albo TOBIE, ktoś sypie dopalaczy (made in Poland) do kawy..

"convers widział pewnie więcej tego badziewia niż kolega bombero" w internecie na 100% napewno.. ja ledwo czas znajduję by tu choć odrobinę "jego" zmarnować.. a co dopiero na googlowanie


A co do tego posta powyżej że niby to nad lotniskiem widują bo to jawno-tajny projekt chiński, który pomimo ustroju totalitarnego i wielu obiektów wojskowych testują startując tym z cywilnego lotniska, narażając się na wstzymanie ruchu lotniczego, świadków w postaci turystów (bo chinole niby wiedzą co to) no to.. nawet ja bym tego lepiej nie wymyślił..
  • -1

#17

IteratorZX81.
  • Postów: 98
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zastanawia mnie twój sceptycyzm, jogurcie. OK, jak mi udowodnisz że ten pojazd nad chinami jest ziemskiego pochodzenia, tak abym nie miał cienia wątpliwości (a uwierz mi, mnie się da przekonać - wierzę w kosmitów, co więcej WIEM że istnieją, ale też nie łykam wszystkiego jak leci, gdyż wiem że część rzeczy to fake'i (zdany, nautilusowe "baloniki" (nie pamiętam czy chodziło o to samo)), a część to ziemskie pojazdy mylnie rozpoznane przez świadków jako UFO), to się zamknę. Jeśli jednak nie umiesz mi tego udowodnić, to ty się lepiej zamknij, gdyż jak dla mnie nie masz argumentów.

Dodatkowo chciał bym dodać: Ludzie jakie ujawnienie?Skąd pomysł, że ostatni wysyp NOL'i to wysyp statków kosmitów?
Równie dobrze to mogły być jakieś ziemskie pojazdy no stwierdzenie "szpiegowskie" nie wchodzi w rachubę skoro są tak widoczne.


Najprawdopodobniej nie wszystkie są pochodzenia pozaziemskiego (i nie chodzi mi tu o meteory), jednakże nawet jeśli 10% z nich to statki obcych, to nadal jest to spora liczba. Po za tym nie wiem czy słyszałeś, ale ONZ mianował ostatnio pewną panią z Malezji (nie pamiętam nazwiska, ale było anglosaskie) na "łączniczkę" z kosmitami przy ewentualnym ich przylocie. ONZ jest zbyt poważną organizacją, aby się bawić w wydawanie kasy na urojenia, więc coś musi być na rzeczy, skoro się na taki ruch zdecydowali. Podejrzewam, że coś wiedzą, jednak muszą działać ostrożnie aby nie wywołać paniki (zbyt dużej, gdyż "jakaś tam" zawsze będzie, chodzi o to aby zminimalizować skutki jej działania).


//edit: A i jeszcze jedna sprawa...

(...)Albo wieżą jak już wspomniałem(...)

Wiesz, co? Naprawdę bym chciał obejrzeć twoją WIEŻĘ. Ciekawe czy jest większa od tej z Icy Tower.



//edit#2: Ta rakieta Minotaur to może być to jednak na filmiku nie ma tego "zawijasa" (na dole po prawej), a sam "stożek kondesacyjny" jest szerszy. No ale w końcu to zdjęcie z 2005 sądząc po tekście na zdjęciu więc technika mogła do przodu pójść.

Użytkownik IteratorZX81 edytował ten post 07.10.2010 - 18:03

  • 0

#18

Seboolek.
  • Postów: 239
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Eh.. ludzie. Co sie z wami na tym forum dzieje. Ostatnio same kłótnie i wyzwiska widzę w tematach a czytam każdego posta starając się dogrzebać czegoś sensownego na dany temat. Kiedy wy w koncu zrozumiecie że nikt w internecie nie jest anonimowy? szkoda słów po prostu...

Sam temat bardzo ciekawy. Lotnisko = masa świadków. Jakoś nie potrafię w to uwierzyć że ludzie stali i patrzyli a nikt nie sięgnął po aparat czy kamerę, a że było to lotnisko, jestem pewny ze prawie kazdy tam miał jakiś sprzęt tego typu. Lotnisko zamknięte na godzine. Powinni mówić o tym w każdych wiadomościach chyba ze boja się pokazywać takich rzeczy ze względu na własną reputację. Wyobraźcie sobie same wazne wiadomości np. w TVP1 i nagle między nimi pojawia się wzmianka o UFO w Chinach. Większosc ludzi od razu wypali "co za pierdoły!" ale będą i tacy którzy się przestraszą taką wiadomością. Poza tym skrót UFO (NOL) nie musi oznaczać statku z innej galaktyki. Na filmiku mamy jakiś Obiekt, leci? leci.., Nie wiadomo co to jest? nie wiadomo. Wiec mamy Niezidentyfikowany Obiekt Latajacy. Proste.

Sam efekt na filmiku... powalający. Wyglada to jak rakieta ale za duży ogon zostawia choć na początku ogona bliżej powierzchni ziemi widać znaczną różnice i wyglada jak typowa smuga rakiety. Moze to jakiś nowy pocisk?
  • 0

#19

Morningstar.

    לוציפר

  • Postów: 412
  • Tematów: 25
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Lotnisko we Wrocławiu, bardzo duża liczba ludzi i nikt nie zrobi zdjęć? Ja w to nie wierzę.
  • 0



#20 Gość_Niedoskonały

Gość_Niedoskonały.
  • Tematów: 0

Napisano

Temat kolejnego pojawienia się niezidentyfikowanych obiektów nad Chinami jest jak najbardziej prawdziwy,więc nie ma sensu go jeszcze zamykać.
I zamiast się kłócić czy serwis "Sfora" tak na prawdę tylko przedrukowujący oryginalne informacje to wiarygodne źródło czy nie,moglibyście zadać sobie troszkę trudu i przeszukać zagraniczne serwisy na własną rękę.

Po pierwsze - nie piszemy "tak na prawdę" tylko "tak naprawdę". Naprawdę, tak się powinno pisać.
Po drugie - UFO nie oznacza wizyty obcych, tylko jest Niezidentyfikowanym Obiektem.
Po trzecie - Chiny są tak ogromnym krajem, ostatnio nieźle wyluzowanym, że nikt nie wie, czy te obiekty to chińskie eksperymenty wojskowe, obce obiekty zwiadowcze czy też obce formy życia...

Ogólnie uczulam na pojęcie UFO - nie jest synonimem obcych, a tylko czymś niezidentyfikowanym. O tym warto pamiętać.

Użytkownik Niedoskonały edytował ten post 07.10.2010 - 23:42

  • 0

#21

b0mber0.
  • Postów: 242
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Lotnisko = masa świadków. Jakoś nie potrafię w to uwierzyć że ludzie stali i patrzyli a nikt nie sięgnął po aparat czy kamerę, a że było to lotnisko, jestem pewny ze prawie kazdy tam miał jakiś sprzęt tego typu. Lotnisko zamknięte na godzine. Powinni mówić o tym w każdych wiadomościach chyba ze boja się pokazywać takich rzeczy ze względu na własną reputację.


Przypominam, że mówimy tu o Chinach! może i bardziej "wyluzowanych" niż 10 lat temu, ale to wciąż kraj ociekający cenzurą, blokowaniem do informacji, propagandą i kontrolą a'la państwo policyjne..

Wystarczy tylko sięgnąć do 2008 roku w którym miały miejsce największe zamieszki w Tybecie i o których było znikomo relacji na świecie.. i tak Chiny podały 18 osób śmiertelnych, a źródła zewnętrzne szacowały ofiary w setkach.. i pomimo tego że w demonstracji brało udział 10-20 tyś. osób! to znikome informacje, czy też praktycznie pojedyncze zdjęcia lub filmy ujrzały światło dzienne na świecie.. a przecież oni mieli też napewno aparaty, internet.. oraz ogromną motywację do ujawnienia tego światu..

W mediach pojawiały się głównie materiały ukazujące demonstantów jako chuliganów niszczących witryny sklepów itd..

a to krótki cytat z Wikipedii jakie metody Chiny zastosowały m.in.:
"Władze ChRL wprowadziły zakaz podróżowania po Tybecie dla dziennikarzy z zagranicy. Na trudności z relacjonowaniem wydarzeń natknęli się także dziennikarze z Hongkongu. Ponadto dla chińskich internautów zablokowany został portal YouTube, na który trafiały nagrania z zajść w Tybecie"

Chyba nie trzeba tego komentować.. poza tym dodajmy dużą ilość wszechobecnych "paramilitarnych" milicjantów, szczególnie więcej ich w okolicy lotniska.. więc pozwolę sobie spekulować że "łatwo tam stracić aparat" i co też nie jest niczym dziwnym - większość ludzi udających się w podróż samolotem PAKUJE APARAT DO WALIZKI a nie zabiera w kieszeń, gdzie i tak ma pełno: dokumenty, bilety..

Użytkownik b0mber0 edytował ten post 08.10.2010 - 12:05

  • 1

#22

Atomowy_jogurt_zagłady.
  • Postów: 505
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Usunąłem z tematu posty z osobistymi wycieczkami. Proszę więcej tego nie robić, bo będę zmuszony sięgnąć po bardziej radykalne środki.Każdy ma prawo do własnych poglądów.

O chyba adresy pomyliłem! Myślałem, że to forum dyskusyjne. W usuniętych postach może nie wszystko było na temat, ale zawierały one pewne sugestie. Ale tak to jest, lepiej usunąć bo tak jest wygodniej w dodatku gdy się nawet nie czyta do końca.
Nie wiem, ktoś chyba już tu wspominał o tym ale rzeczywiście obecnie mamy istny "wysyp" takich zjawisk w Chinach czy Japonii, ogólnie na wschodnim kontynencie. No połowa z tego to były lampiony ale ostatio dużo tego.
"Coraz bliżej do ujawnienia" ale czego? Ja bym się nie spodziewał szarych ludzików. Pewnie Chińczycy się zbroją jak reszta. Mają przecież te swoje niewykrywalne łodzie podwodne i lasery paraliżujące satelity (Francja też ma coś takiego). Podrasowywują sobie lotnictwo. I może chcą zbadać reakcje ludzi. A z tego, że ludzie są prymitywni wynika kolejny wniosek, że wszystko co nas dziwi utożsamiamy albo z bogiem albo z kosmitami.
  • 0

#23 Gość_Niedoskonały

Gość_Niedoskonały.
  • Tematów: 0

Napisano

Przypominam, że mówimy tu o Chinach! może i bardziej "wyluzowanych" niż 10 lat temu, ale to wciąż kraj ociekający cenzurą, blokowaniem do informacji, propagandą i kontrolą a'la państwo policyjne..

Tu się zgadzam - takie doniesienie o UFO z Chin to rzadka sprawa.

Moim zdaniem są dwie możliwości:
1. władze celowo wypuściły info o UFO, aby odwrócić uwagę od eksperymentów rządowych;
2. jakiś urzędnik nie miał instrukcji i niechcący ujawnił coś, co się zdarzyło.

Ta druga możliwość jest całkiem realna, bo - jak pisałem wcześniej - to wielki kraj, trudno o taką całkowitą kontrolę. Przyznam, że bardziej prawdopodobna wydaje mi się wersja 1. Potencjał militarny Chin rośnie jak na drożdżach, technologicznie są zapewne na podobnym poziomie, co USA. Są w stanie zaskoczyć wszystkich nowymi rozwiązaniami.

Jednak istnieje taka możliwość, którą sugerują niektóre ośrodki, nazwijmy to "wiedzy alternatywnej". Powolne oswajanie nas z widokiem UFO, aby w końcu ujawnić przybycie obcych istot, ponoć przynoszących nam pomoc... Jeśli tak, to się chyba niedługo objawi. Jeśli nie - trzeba myśleć racjonalnie. :))
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych