Skocz do zawartości


Zdjęcie

UFO zawisło nad lotniskiem - paraliż lotniska


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

#1

żaba.
  • Postów: 1070
  • Tematów: 32
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

http://www.sfora.pl/...lotniska-a24906




Kolejna wizyta obcych w Chinach?

UFO krążyło nad pasem startowym na chińskim lotnisku w Baotou w regionie - Mongolia Wewnętrzna.



Trzy samoloty z Szanghaju i Pekinu musiały czekać w powietrzu zanim dziwny obiekt zniknął. Dwa pozostałe odesłano do pobliskich Ordos i Taiyuan - pisze "The Telegraph".

Oficjalnie rzecznik portu stwierdził, że lotnisko było zamknięte przez godzinę "ze względów bezpieczeństwa
".

Jednak świadkowie opowiadają o jasnym świetle krążącym w okolicy pasa startowego.



"To już ósmy incydent związany z UFO zarejestrowany w Chinach od początku lipca - przypomina gazeta."

Użytkownik Ronaldo edytował ten post 05.10.2010 - 18:13

  • 0

#2

SushieEz.
  • Postów: 125
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A są do tego jakieś zdjęcia lub filmy? Nie bardzo mi się ta strona ładuje.

Incydent bez dowodów to marny incydent. Masz informacje o pozostałych (z wyjątkiem tych przedstawionych do tej pory na forum)?

Użytkownik SushieEz edytował ten post 05.10.2010 - 19:06

  • 0

#3

żaba.
  • Postów: 1070
  • Tematów: 32
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

nie. ale wątpię żeby to zmyślili.
  • 0

#4

Atomowy_jogurt_zagłady.
  • Postów: 505
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

nie. ale wątpię żeby to zmyślili.

Bo pęknę. To jest "Sfora" serio, bardzo wiarygodnego źródła nie ma nigdzie w necie... :P
Nigdzie nie było o tym słychać...

Użytkownik Atomowy_jogurt_zagłady edytował ten post 05.10.2010 - 19:52

  • 0

#5

żaba.
  • Postów: 1070
  • Tematów: 32
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

co za ludzie... to wejdź w Chiński dziennik może coś znajdziesz. btw Jak nie podoba się to wywalcie ten temat.
  • 0

#6

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

kiepska ściema
  • 0



#7

Darken.
  • Postów: 261
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Co się dzieje że coraz częściej UFO odwiedza Chiny i to zawsze pojawią się nad lotniskami. Czyżby Chiny zaczęły interesować przybyszów z innych planet? Jak dla mnie to każde zdjęcie, video z tamtego rejonu w ciągu ostatnich tygodni to fake. Nie chce mi się wierzyć że zawsze lotnisko jest miejscem spotkań. Tak więc nie robiłbym sensacji z tego ;)
  • 1

#8

IteratorZX81.
  • Postów: 98
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może kosmici się wreszcie dowiedzieli do czego lotniska służą? :) I teraz czekają aż wybudują pas startowy odpowiedniej wielkości.

A tak na serio - ostatnio dziwne rzeczy się dzieją - coraz więcej obserwacji obiektów pochodzenia pozaziemskiego, teraz niedawno ONZ wyznaczyło tą kobietę, zdaje się, że z Malezji na "łącznika" z obcymi... Coś mi się wydaje że do ujawnienia jest coraz bliżej. Raczej jeszcze nie w tym i następnym roku, ale może za półtora roku gdzieś tak?... No ale nie róbmy offtopu. Jak ktoś chce niech o tym temat założy w dziale UFO i obce cywilizacje, bo ja nie czuję się na siłach. A teraz dobranoc wszystkim.
  • 0

#9

żaba.
  • Postów: 1070
  • Tematów: 32
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

skrzywienie zawodowe raczej, a nie niestabilność emocjonalna. Chociaż kto wie... internet to potęguje, bo jedyne co możesz zrobić to "odpisać" przepraszał za agresje nie będę. Idę spać i już się w tym temacie nie udzielam.
  • 0

#10

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Temat kolejnego pojawienia się niezidentyfikowanych obiektów nad Chinami jest jak najbardziej prawdziwy,więc nie ma sensu go jeszcze zamykać.
I zamiast się kłócić czy serwis "Sfora" tak na prawdę tylko przedrukowujący oryginalne informacje to wiarygodne źródło czy nie,moglibyście zadać sobie troszkę trudu i przeszukać zagraniczne serwisy na własną rękę.

Chinese UFO Spotted Again Near Baotou Airport
Fresh Report of UFO Over China Marks 8th Time Since June ---> ten odnośnik zawiera materiał video
  • 1



#11

IteratorZX81.
  • Postów: 98
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Heh, tak jak mówię. Ujawnienie coraz bliżej - może jeszcze nie teraz, ale za rok, dwa? Kto wie. Coraz więcej się dziwnych rzeczy dzieje - tylko pytanie jak zareaguje społeczeństwo?
  • 0

#12 Gość_c✪nvers

Gość_c✪nvers.
  • Tematów: 0

Napisano

Poraz pierwszy widze ufo zostawiające ślady spalin ...

Poza tym te zdjecia co ta niby telewizja pokazuje to sie nie jakl mają do tego co tam się stało i ja kto ufo wyglądało. Te fotki to raczej artystyczne odzwierciedlenie tego co tam było. Bo z tego co zrozumiałem ten obiekt przeleciał nad lotniskiem, a nie tam "zawisał" .
  • 0

#13

b0mber0.
  • Postów: 242
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Poraz pierwszy widze ufo zostawiające ślady spalin ...


a ILE wszechwiedzący convers Ich już widział?? w dodatku to wygląda raczej już na smugę kondensyjną.. tylko te wielkie rozbryzgi w pewnym momencie trochę nie pasują..


atomowy jogurt.. jak TY na stwierdzenie "co za ludzie" odpisujesz "co za debil" (bezpośrednio do autora tematu), to chyba coś z tobą nie tak.. wyładowujesz swoją frustrację na forum, po czym chcesz prowadzić dalszą dyskusję. Jak mi by "jakiś pojeb" napisał coś takiego to moja odpowiedź byłaby "że mam go w dupie!" i tak jak pojęcie "mam to w dupie" jest powszechnie znane w potocznym j. polskim jako wyrażenie swojej ignorancji wobec tematu lub osoby (i pozbawione wulgaryzmu), tak przyrównanie kogoś do debila jest obrazą i de facto naruszeniem REGULAMINU FORUM, więc gdzie do kury i nędzy są teraz ci nadgorliwi moderatorzy??

nie wiem skąd w tobie ta frustracja, ale mi "jogurt" kojarzy się z filmem chłopaki nie płaczą i tym przyszczatym prawiczkiem.. piszesz że w realu nikogo nie obrażasz.. bo może w realu spuszczasz głowę w dół i przemykasz modląc się by cie nikt nie zaczepił..
ale czekaj! bo autor może w końcu opanuje medytację.. oobe i ci w nocy dupę nakopie.. kto wie..

zauważyłem że jest tu kilka osób które nie mają nic innego do roboty jak wchodzić w każdy temat co po chwila i pisać typu.. "kto by w to uwierzy" "to nie może być prawda".. nie interesuje temat? to czytać nie musisz! nic nie sprawdziliście tylko od razu swoje "mądrości" jak stare dewoty wypisujecie.. wskazał JArecki w innych portalach że o tym pisze?
to teraz TY UDOWODNIJ że to nie prawda! ale nie "na słowo" tylko daj mi niezbity dowód! najepiej ze świadkami, zdjęciami i filmami dekonspirującymi "mistyfikację" ale w sumię i TAK nie uwierzę bo technika teraz taka że ty mi SAME FAKE-i pokażesz..
  • 0

#14

SushieEz.
  • Postów: 125
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

a ILE wszechwiedzący convers Ich już widział??



Zapewniam Cię o tym, że człowiek wypowiadający się w sposób "po raz pierwszy widzę..." ma podstawy do powiedzenia tego właśnie. To chyba nie podlega kwestionowaniu i rozwiewa jakiekolwiek wątpliwości, a Ty się czepiasz. Założę się, że convers widział już masę NOLi. Ja również w swojej karierze nie spotkałem NOLa, który zostawiałby jakikolwiek ślad w postaci spalin czy smugi kondensacyjnej. (Pewnie wygrzebiesz z Internetu kilka fotek i rzucisz mi przed nos, oświeciłoby mnie to, co nie znaczy, że teraz wszystko co lata i ma dziwny kształt jest tzw. UFO.)

Całkiem możliwe, że to jakiś wynalazek Chińczyków. A dlaczego nad lotniskiem? Moim zdaniem dlatego, że znacznie łatwiej jest wystartować z otwartej przestrzeni niż, na przykład z zatłoczonej ulicy. Może Chińczycy nie muszą tego projektu ukrywać a całe zamieszanie, że to niby UFO spowodowały media. Może jakiś przechodzień zrobił zdjęcie nie mając pojęcia co się dzieje i pomyślał: "O, to na pewno UFO." Nie jestem ekspertem w tej dziedzinie, ale coś co zwie się 'Minotaur Rocket' zostawia podobne ślady jak te z filmiku.

Oto zdjęcie owej rakiety - http://www.spaceweat...05/mammana1.jpg



PS. Przepraszam za nieświadome wywołanie wojny w tym wątku.

Użytkownik SushieEz edytował ten post 07.10.2010 - 15:38

  • 0

#15 Gość_c✪nvers

Gość_c✪nvers.
  • Tematów: 0

Napisano

convers widział pewnie więcej tego badziewia niż kolega bombero. I zapewniam, że ani razu nie spotkałem UFO z napędem spalinowym. W zasadzie trzeba by było być kompletnym ignorantem aby w ogóle pomyśleć, że ufo z napędem spalinowym to coś z poza naszej planety ^^>



* ignorant ,a to tak jakby ktoś miał problemy w jakim sensie to słowo ^^>
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych