Skocz do zawartości


Rozszczepienie Wymiarów


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

#16

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

=[dj_cinex]=, no niebył bym taki pewien... Z tego co się zorientowałem to wiele mediów w USA wypowiadało się na ten temat.


Legal ... ja wydałem opinię tylko tej stronie na której widziałem ten text ...

Nic poza tym :)

Bo ogólnie to ta "Chmura Ch." nie była jakimś dla mnie interesującym zjawiskiem i opinie na jej temat wystawiłem po przez pryzmat tej stronki - poza nią nic nie mam do tego bo nie mam wiedzy na ten temat :)
  • 0



#17 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

chmura chaosu zbliża się z prędkością światła-moja reakcja   :lol :   :lol : i po tym przerwałem dalszą lekture (dla nie kumatych w skrócie, jeśli coś zbliża się z prędkością świtła nie można tego zobaczyć dopuki do nas nie dotrze) głupoty i tyle!
a jak ktoś będzie twierdził inczej to go wyśmieje, oczywiścnie nie twierdze że nic się nie stanie ale jest takie zdanie 'nie znacie dnia ani godziny'


sprecyzuj; jesli sie cos zbliza z predkoscia swiatla to nie mozna tego zobaczyc...
  • 0

#18

wujeksam.
  • Postów: 6
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

[quote name='wujeksam]chmura chaosu zbliża się z prędkością światła-moja reakcja :lol : :lol : i po tym przerwałem dalszą lekture (dla nie kumatych w skrócie' date=' jeśli coś zbliża się z prędkością świtła nie można tego zobaczyć dopóki do nas nie dotrze) głupoty i tyle!
a jak ktoś będzie twierdził inczej to go wyśmieje, oczywiścnie nie twierdze że nic się nie stanie ale jest takie zdanie 'nie znacie dnia ani godziny'

Jest również takie zdanie jak: używaj słownika ortograficznego. Nie sądzę, aby ktokolwiek brał sobie do serca Twoją wypowiedź, skoro nawet nie potrafisz jej porządnie sformułować - NHolokaust

jeśli umiesz pisać i piszesz napewno popełniasz błędy równierz TY więc się uspokuj, co do tej chury. Jak dotąd nie zaobserwowano (nie udodoniono) że coś może się poruszać z prędkością większą niż prędkośc światła, więc przejdźmy do rzeczy, jeśli ta chura ma już prędkość światła to jak może jej światło ją wyprzedzić i tym samym dotrzeć do nas?
90% rzeczy pisanych tutaj i na innych tego typu forach to kompletna bzdura która wielokrotnie powtarzana dla niktórych staje się prawdą ale pradą jest też że kto nie szuka ten nie znajdzie ;) tak więc zastanównie się co czytacie (np książka 'Kod Vinciego' niektórzy uważają że jest to książka zawierająca tylko fakty bez fikcji autora)
  • 0

#19

Furror.
  • Postów: 13
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wybaczcie za odkopanie tematu
ale przeczytajcie to jeszcze raz jak po 6 latach nowych informacji i wiedzy ten tekst nadal jest genialny i bardziej prawdopodobny niż to co aktualnie jest nam wmawiane lub co sami usiłujemy sobie wmówić ;)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych