Skocz do zawartości


Zdjęcie
* * * * * 8 głosy

Foto-grafia Noxiliego


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
155 odpowiedzi w tym temacie

#46

noxili.
  • Postów: 2849
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Efekt małej wycieczki.


Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika



#47

noxili.
  • Postów: 2849
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Burza nad Gromnikiem widziana z mojego ogrodu.

Dołączona grafika


Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Fotki średno po 50 - 60 s.



#48

noxili.
  • Postów: 2849
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika



#49

Mika’el.
  • Postów: 810
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Tak mała aluzja skierowana do tubylców coo? :lol

Ja rozumiem problem co poniektórych, baa ja tobie nawet przyznaję rację i jak (o ile) mogłeś zauważyć sam na swój dziwny, aczkolwiek jedyny mnie znany sposób staram się ingerować w zainteresowania innych.Zapewne nie ja jedyny, ale i bo
...każdy czyni co sam lubi, a starając się zarażać innych swym postrzeganiem piękna zastanawia się, czy aby nie jest nieomylny w swych działaniach.Ty noxili@ jesteś czytelny i mistrzem samym w sobie.

Tak, masz rację Facet!

#50

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zacne makra. Cóż więcej mogę powiedzieć.



#51

riseman.
  • Postów: 705
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dawno nie zaglądałem. Piękne landszafty w poście #46. ALE! Przeczyść matrycę albo chociaż stempelek by się przydał w postprocessie ;) To Forum o określonej tematyce i jeszcze ktoś to weźmie za pojazd obcych...
Pozdro!



#52

noxili.
  • Postów: 2849
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Takie sobie fotki z wycieczki do Kletna.


Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika


Dołączona grafika

Dołączona grafika


Dołączona grafika

Dołączona grafika



#53

noxili.
  • Postów: 2849
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A teraz coś z innej beczki .Troche lajtowo ale i nieco "paranormalnie".
Taaadaaaa.
Tegoroczny sezon tajemniczych znaków w zbożu uwazam za rozpoczety :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Wychodzę sobie dzisiaj do ogrodu, patrzę jak udało sie mi się koszenie trawnika ,a tu tuż za siatką zarośniętą winobluszczem takie oto zjawisko:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika



Zboże mimo że pryskane srodkiem na miniaturyzacje żdżbła (rosnie wtedy tylko do 1- 1,3 m wysokości) klasycznie i ordynarnie połozyło się tworzac swoisty krag zborzowy (a raczej nieładny trójkąt :rotfl: ). Oczywiście pełna klasyka znaków- brak śladów przejścia zwierząt lub ludzi przez zboże lub zarosla. Wiatr tego nie położył bo jest to miejsce całkowicie osłoniete od wiatru. Z jednej strony potężny stary park sasiada (i zabudowania połaczone wysokim "murem obronnym) z dugiej strony mój płot porośniety gestym winobluszczem i jeszcze drzewa.Dodatkowo flankowany drzewami, murem obronnym i starym gotyckim kosciołem. No i po za tym nie położył nigdzie poza tym miejscem mimo ze inne miejsca sa dużo bardziej wietrzne.
Jedyna cechą wyrózniajca miejsce: moje okna z salonu na wprost obiektu i obecnośą starej(chyba średniowiecznej studni) tuz obok(ok 2m).


A bym zapomniał : jezeli legendy są prawdziwe akurat od mojej studni jest przejście podziemne pod zawalonym zbożem. do kościoła obok i starej plebani (obecne budynki sa juz przebudowane w XIXw).
Nikt nie mógł tego zrobić !Jakakolwiek interwencja( "obcych" zwierząt lub ludzi ) kilka metrów od mojego domu spowodowała by natychmiastowa wyprawę wojenną moich owczarków(bardzo czujne) wspartą mną z bagnetem Wehrmahtowskim w jednej łapie(lub alternatywnie cięzkim pogrzebaczem od kominka) i silną latarka w drugiej .Zreszą znajac moją ślubna połówke to w razie "potrzeby wojennej" mozna byłoby spodziewać się wsparcia snajperki z wiatrówką i refrektorem z okna w sypialni. A tu nic cisza.
Dołączona grafika



#54

~pleyades.
  • Postów: 139
  • Tematów: 5
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Efekt małej wycieczki.

Dołączona grafika


Dołączona grafika

Dołączona grafika



Sensor albo lustro jest brudne, widac to po lewej stronie. Taka mgielka
Tak btw. to ladne zdjecia :)

@edit, mam ten sam problem. Ale boje sie czyscic samemu ;)

Użytkownik ~pleyades edytował ten post 06.08.2012 - 20:56


#55

noxili.
  • Postów: 2849
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Sensor albo lustro jest brudne, widac to po lewej stronie. Taka mgielka
Tak btw. to ladne zdjecia :)

@edit, mam ten sam problem. Ale boje sie czyscic samemu ;)


Też sie boję. Olympusy mają łatwo uszkadzjacą się matrycę(podobno) . Jak używałem Canona 10D to bez problemu odsysałem wężykiem a teraz "cykam"się .



Z dzisiaj :

Dołączona grafika

Dołączona grafika



#56

noxili.
  • Postów: 2849
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Kaczystowski Klub Morsa

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika



#57

Mika’el.
  • Postów: 810
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Dziczyzna.

Nie bym kolegę posądzał o cokolwiek, ale też bym posmakował. Swoją drogą mimo małej mej wiedzy tydzień na skruszenie to raczej mało. U nas z pyzami jadamy, a sos ciemny lubię.
...w razie co o tym sosie wspominam. Jadało się to i owo.

#58

noxili.
  • Postów: 2849
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Też jadałem kaczuszki(zresztą hodowałem miedzy innymi te pierzaki) . ale
już nie. Jak hodowałem to akurat polubiłem to ptactwo-są bardzo inteligentne.Kury to istne downy przy kaczkach czy gęsiach.

Poza tym akurat zjedzenie tych kaczuszek to może się skończyć dość tragiczno- zabawnie. Moze cos ci odpaść , albo wyrosnąć coś czego niepotrzebujesz np dodatkowa para rąk.

Otóż te kaczuszki żyją , kąpią się i żywia tym co żyło i wyrosło w tym stawku. Stawek ten jest dość nietypowy, bowiem znajduje sie w parku przy pałacyku będącym siedzibą firmy Lochow Petkus. LP to najwiekszy i najstarszy producent różnych hybrydowych roślin w całej Europie. Stawek łączy sie potężną odnogą z większym stawkiem połozonym przy ich magazynach .Najbliższy magazyn to magazyn ich chemikalii. Tam przechowuja zapasy chemii , rozrabiaja ją do roboczych stężeń leją do narzedzi oprykujących itp. A używają traktorów (w tym 2 całkowicie zrobotyzowanych) , samolotu i robota(wyglada jak duza mina samojezdna Goliath z 2 wojny światowej).
W takie cuda nie wierzę - w tym stawku może być praktycznie wszystko.Kaczka żyje 2-3 lata , człowiek do 100 ... Czy ja wiem jakie bedzie działanie po x latach np stężonych fitohormonów na człowieka???

Dołączona grafika

Dołączona grafika



#59

XGOŚĆ.
  • Postów: 429
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Zdjęcia są fantastyczne :)

#60

D.B. Cooper.
  • Postów: 1179
  • Tematów: 108
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zdjęcia fajne, ale opisy...Normalnie poczułem się jakbym stał obok gdy je cykasz xD




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych