Skocz do zawartości


Zdjęcie

No i stalo sie! Temat o Chemtrails zamkniety!


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
21 odpowiedzi w tym temacie

#1

Zagaroth.
  • Postów: 124
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Przytocze moze moj ostatni post po ktorym cenzor Yagmoth zamknal temat

Ohohohoho moderator Yagmoth wycial caly moj post :) Prawda zabolala? Napisz mi prosze w ktorym miesjcu kokolwiek obrazilem, bo widze, ze wpadasz tu na chwilke i stwierdzasz arbitralnie, ze ktos kogos obrazil i tniesz jego post.

W takim razie, czemuz nie wycial tresci posta pana powyzej? Skoro mnie obrazil, to czemu jego post sie ostal, a moj poszedl do smietniczka? Czyzbys byl stronniczy moderatorze? Wytlumacz prosze tok swojego rozumowania, bo ja go nie rozumiem! Ja pisalem o klamaniu a ten osobnik powyzej zarzuca mi chorobe psychiczna, zapedy dysktatorskie, megalomanskie, porownuje do Stalina.

Dajesz ostrzezenie ale calkowicie PRZYPADKOWO nie usuwasz tresci jego postu, zeby ludzie sobie poczytali ;) A zatem mam rozumiec, ze nie usuwajac jego obrazliwego postu podpisujesz sie pod jego trescia.

Takie twoje dzialanie moderatorze tylko powierdza wszystko to, co o was pisze. Bardzo dobrze, niech inni patrza, w jaki sposob dzialacie, niech wyciagna z tego lekcje jakie metody stosujecie, jakie fora opanowaliscie i jak w przyszlosci z takimi jak wy bedzie trzeba walczyc.

Licze na twoja odpowiedz, chyba ze chcecie mnie koniecznie zbanowac. Juz drugie ostrzezenie wyssane z palucha, jeszcze jedno i do widzenia Zagaroth. Po co sie meczyc co?

edit:
Czy obrazilem sceptykow piszac 'a nasi tutejsi 'sceptycy' dalej uparcie rozwadniaja nam mozgi.'?

A może tym, że 'Przestancie to robic!' i 'Oddychacie tym samym powietrzem przeciez.'

Moze obraźliwe są pytania: 'Co trzeba miec w glowie, jaki trzeba miec charakter, poglady, zeby tak bezczelnie pisac nieprawde, zeby zaprzeczac czemus co widza miliony na calym swiecie?

A moze obrazliwe bylo spytanie: 'kiedy zrezygnujecie?' 'Kiedy uznacie, ze pewien poziom przyzwoitosci zostal z waszej strony juz dawno przekroczony i dalej tak po prostu nie mozna, nie wypada.'

Moze sceptykow obrazil apel: 'Takze wnosze po raz kolejny - PRZESTANCIE PISAC NIEPRAWDE!'?

O tym, ze ja klamie przeczytalem juz kilkadziesiat razy! I zadnej reakcji ze strony jasnie moderatora. Jest to normalne stwierdzenie oparte na przeswiadczeniu rozmowcy, oponenta, ze ktos pisze nieprawde! Nie ma w tym NIC OBRAZLIWEGO!


to co po edit juz nie zdazylem dopisac, bo cenzor zadzialal.

Wnosze o usuniecie tego pana -Yagmoth - z pozycji moderatora, bo to co zrobil jest po prostu skandalem!

Dodam, ze dyskusja byla jak najbardziej rzeczowa, rozmawialismy o tym jak sie zorganizowac i co mamy zrobic, by ta zbrodnie powstrzymac. Jak widac dla cenzora to bylo za duzo.

To byla kwestia czasu, kiedy ten temat zostanie zamkniety. Najpopularniejszy, najwazniejszy termat na tym forum. Klamstwa zbyt byly widoczne, argumentow juz zabraklo, jedynym wyjsciem bylo zamkniecie tematu.

Kto tego pana dopuscil w ogole do bycia moderatorem?

Użytkownik Zagaroth edytował ten post 05.08.2010 - 13:23


#2

Mishka.
  • Postów: 310
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Przecież napisał, że jeśli ktoś będzie miał coś merytorycznego, to temat zostanie otwarty. Niestety, nic związanego z tematem nie piszesz.

#3

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Skomentuję to tak:

Nie oznacza to całkowitego zamknięcia. Jeśli ktoś zechce powrócić tutaj do merytorycznej dyskusji, to poproszę o wiadomość na priv, a temat otworzę.


W żaden sposób nie ograniczyłem Twojej wolności słowa. Jeśli będziesz chciał podyskutować w okół tematu Chemtrails, zajrzysz TUTAJ. Jeśli uważasz, że jesteś w stanie zawrócić temat na bardziej merytoryczny ton (czym nie są apele o przyłączenia się na czyjąś stronę, rozmowy o "11 września", o sceptykach, itd.), to wysyłasz jedno słowo na PW, a temat otwieram.

Co do ostrzeżenia z kolei, to przedstaw dowody o kłamstwie i manipulacji userów, których oskarżasz, a cofnę warna. A że nie nagradzam postów tzw "sceptyków" sugerujących, że kłamiesz - przyznam, że temat Chemtrails mnie nie porywa i go nie czytuję w całości. Reaguję na raporty i czasem bez nich, gdy jakiś raport już mnie tam przywoła. I tu dochodzimy do sedna - nie widziałem ani jednego raportu ostatnimi czasy, na tzw "sceptyka", który nazywa kogoś kłamcą. Dlaczego więc nie skorzystasz z tej opcji forum ? Moderatorzy to nie maszyny, które prześwietlają całe forum 24 godziny na dobę.



#4

Zagaroth.
  • Postów: 124
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Mishka
wskaz mi niemerytoryczne moje posty. Tylko czekaliscie na okazje do zamkniecia tego tak bardzo popularnego tematu. Wezcie najlepiej w ogole zlikwidujcie dzial o teoriach konspiracyjnych. Chcieliscie pokazac, ze mozna nas swobodnie oklamywac, a tu taki klops! Zabraklo wam jaj, zeby przyznac, ze juz nie macie jak nas dalej oklamywac. Woleliscie zamknac temat. Ja to traktuje, jako wasza kapitulacje. Zmiekla wam po prostu faja. Potwierdziliscie tylko wszystko to, co sie o was pisze. Zegnam.

edit:
Yagmoth chlopcze moj drogi - czyli teraz dyskusja ma polegac na tym, ze ktos napisze post i bedzie wnosil do moderatora-cenzora, czy ten nie bylby uprzejmy go zamiescic? Jaja sobie robisz, szukasz frajerow, to ich dlugo nie znajdziesz. Moim zdaniem nie powinienes byc moderatorem, bo jak to juz wielu zauwazylo jestes zaangazowany w temat, tak samo jak w temacie o 11.09.01. Nie jestes bezstronny, jestes czlonkiem calej tej ekipy 'sceptykow' (jaka sliczna nazwa).

Dowody na klamstwa userow!?? No chyba zartujesz! Caly ten temat jest dowodem na wasze lganie! Wyjrzyj chlopie przez okno i zobaczysz dowody! Zegnam!

Użytkownik Zagaroth edytował ten post 05.08.2010 - 13:38


#5

.?..

    Medicus

  • Postów: 974
  • Tematów: 89
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 10
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wnosze o usuniecie tego pana -Yagmoth - z pozycji moderatora, bo to co zrobil jest po prostu skandalem!


O jeju on usunął mój superprzenajfaniejszyizajebiaszczy post, to pewnie jakiś debil... jestem za mądry, żeby ktoś usuwał moje posty. Mamusia mówiła mi, że jestem wyjątkowy i w ogóle mądry. A on, ten cham i prostak ma czelność usuwać mój post. Usunąć go z tej pozycji i ukamienować, debil jeden posty mi będzie usuwał. Ja głoszę prawdę, wysłał mnie Jezus, Allah i w ogóle sami fajni, żebym uświadomił ludzi w prawdzie. A ten agent jeden mnie cenzuruje.

Uwielbiam to forum...

Nie przyszło Ci do głowy "erudyto", że być może twój post łamał regulamin albo nie miał nic wspólnego z tematem ? Zanim zaczniesz spinać wora podejdź do sprawy obiektywnie, a nie przez pryzmat urażonego ego.



#6

Zagaroth.
  • Postów: 124
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

nie chodzi ze usunal moj, ale o to ze pozostawil obrazliwy post innego uzytkownika i zamknal temat obnazajacy klamstwa wielu uzytkownikow tego forum. Rozumiesz @rek? I nie nazywam go debilem, to ich metoda rozmowy.

Nie przyszło Ci do głowy "erudyto", że być może twój post łamał regulamin albo nie miał nic wspólnego z tematem ? Zanim zaczniesz spinać wora podejdź do sprawy obiektywnie, a nie przez pryzmat urażonego ego.

Spinac wora :D Ile masz lat chlopcze? Moj post nie lamal regulaminu.

Użytkownik Zagaroth edytował ten post 05.08.2010 - 13:46


#7

Rainbow Lizard.
  • Postów: 484
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Mishka
wskaz mi niemerytoryczne moje posty.

Wydaje mi się, że Mishka nie będzie miał nic przeciwko, jeśli go wyręczę. Proszę bardzo:
Dołączona grafika
Post ten nie udowadnia nic - dywagujesz jedynie nad tym, kto ten temat traktuje poważnie/niepoważnie i dlaczego, co nie ma NIC wspólnego z chemtrails. Nie obalasz naukowych dowodów, nie starasz się kontrować argumentów, a jedynie próbujesz wymyślać oderwane od rzeczywistości teorie związane z motywacją piszących.

Tak swoją drogą, coś mnie zastanawia... w poście powyżej zarzucasz sceptykom, że traktują ten temat poważnie (dosyć niecodzienne - ludzie z reguły nie narzekają, jeśli ktoś traktuje ich poważnie, wręcz przeciwnie) - ma to być dowód na to, że wygrywasz w dyskusji (sic). Nie podoba ci się to, że sceptycy się w nim udzielają. Jednocześnie kiedy temat zostaje zamknięty, czyli zarówno sceptycy, jak i zwolennicy TS nie mogą w nim pisać, to... też narzekasz.

Skoro jesteś tak bardzo pewien, że istnienie chemtrails w tym temacie zostało udowodnione przez zwolenników tej teorii, to nie powinieneś mieć nic przeciwko zamknięciu tego tematu. Przecież już zostało to udowodnione, więc o czym dyskutować.

(...)Yagmoth chlopcze moj drogi - czyli teraz dyskusja ma polegac na tym, ze ktos napisze post i bedzie wnosil do moderatora-cenzora, czy ten nie bylby uprzejmy go zamiescic? Jaja sobie robisz, szukasz frajerow, to ich dlugo nie znajdziesz. Moim zdaniem nie powinienes byc moderatorem, bo jak to juz wielu zauwazylo jestes zaangazowany w temat, tak samo jak w temacie o 11.09.01. Nie jestes bezstronny, jestes czlonkiem calej tej ekipy 'sceptykow' (jaka sliczna nazwa).

A od kiedy to moderator nie ma prawa posiadać własnych poglądów i wypowiadać się na forum? Gdyby modem był ktoś, kto jest zwolennikiem teorii spiskowych najprawdopodobniej nie narzekałbyś na to, że jest "nieobiektywny".

nie chodzi ze usunal moj, ale o to ze pozostawil obrazliwy post innego uzytkownika i zamknal temat obnazajacy klamstwa wielu uzytkownikow tego forum. Rozumiesz @rek? I nie nazywam go debilem, to ich metoda rozmowy.

Może mój post nie został usunięty, ponieważ zawierał w sobie coś innego, niż same wycieczki osobiste/"obrażanie" (których ja osobiście za obrazę nie uznaję, bo i uargumentowałem, i podałem cytaty... jak widać niektórzy są przewrażliwieni). Proste. W twoich postach często nie znajdowało się nic więcej, niż gadanina o tym, jacy to ci sceptycy przekupieni i źli.

(...)Spinac wora :D Ile masz lat chlopcze?(...)

Usłyszawszy hasło "spinać wora", Zagaroth zaśmiał się głośno i wyraził wątpliwości co do poziomu dojrzałości swego rozmówcy, jednocześnie zapominając, iż sam przed chwilą spłodził Takie oto cudo.

Użytkownik Tekeeus edytował ten post 05.08.2010 - 14:20


#8

Bierdol.
  • Postów: 385
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

@rek, ty sceptyku jeden...ty. :)
No spiął się, co zrobić. Widać dla niego sprawa jest ważna i to się chwali.
Co do formy... lepiej się nie wcinajmy miedzy usera a moda. Na pewno sobie to wyjaśnią jak nikt nie będzie przeszkadzać.

Użytkownik Bierdol edytował ten post 05.08.2010 - 13:49


#9

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Yagmoth chlopcze moj drogi - czyli teraz dyskusja ma polegac na tym, ze ktos napisze post i bedzie wnosil do moderatora-cenzora, czy ten nie bylby uprzejmy go zamiescic?


Nie miałem na myśli przesyłania mi postu, jaki chcesz zamieścić, a po prostu obietnica, że masz coś, co przywróci merytoryczną dyskusję w temacie, po której to obietnicy zaufam bezgranicznie, ale będę trzymał za słowo. Do reszty postu, a zwłaszcza wojenki "sceptycy vs spiskowcy" się nie odniosę.

Z resztą nie oczekuję takiej obietnicy nawet konkretnie od Ciebie, a kogokolwiek. Mishka zapowiadał, że szykuje post-gigant ściśle związany z tematem, więc temat na pewno będzie otwarty, a od Was zależy kiedy. Póki co macie cały czas w Hydeparku drugi temat, skoro nie macie nowych faktów/argumentów/itp, itd (mówię do obu stron).



#10

.?..

    Medicus

  • Postów: 974
  • Tematów: 89
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 10
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Spinac wora :D Ile masz lat chlopcze?


Od kiedy kolokwialne wypowiedzi, świadczą o wieku rozmówcy ?

Zauważyłem, że masz dziwną tendencję ku temu by podchodzić do innych z przekonaniem, że jesteś mądrzejszy i starszy od nich. Notabene, trwasz w iluzorycznym przeświadczeniu, że jesteś jedynym oświeconym a wszyscy inni to "frajerzy":

Jaja sobie robisz, szukasz frajerow, to ich dlugo nie znajdziesz. Moim zdaniem nie powinienes byc moderatorem, bo jak to juz wielu zauwazylo jestes zaangazowany w temat, tak samo jak w temacie o 11.09.01. Nie jestes bezstronny, jestes czlonkiem calej tej ekipy 'sceptykow' (jaka sliczna nazwa).


Kolejną sprawą jest Twoje pokładanie wiary w wszelkich teoriach alternatywnych i uznawanie sceptycyzmu za zły z zasady. Chociaż jak na moje, robicie tak dlatego, że argumenty tych sceptycznych są bardziej racjonalne od waszych traktatów międzygalaktycznych. Oj zły Aquila, zły Mariush, zły Yagmoth i zły ja...

Nie będę brnął dalej w ten temat, bo jestem już chyba za stary na odpieranie mięsa jakiegoś uciśnionego neo-głosiciela prawdy.

@rek, ty sceptyku jeden...ty. :)
No spiął się, co zrobić. Widać dla niego sprawa jest ważna i to się chwali.
Co do formy... lepiej się nie wcinajmy miedzy usera a moda. Na pewno sobie to wyjaśnią jak nikt nie będzie przeszkadzać.


Wspólną cechą wszystkich tych, którzy rzekomo zostali skrzywdzeni przez moderatorów jest robienie w koło siebie sensacji i angażowanie w temat całego forum. Zamiast wyjaśnić sobie sprawę z moderatorem i adminem. To żenujące, czego ludzie nie zrobią by uzyskać poklask. Umieszczając tutaj temat, musiał liczyć się z tym, że nie tylko on się tu wypowie :) Toteż nie widzę przeciwwskazań by chwilowo powrócić do wypowiadania się na forum.



#11

Zagaroth.
  • Postów: 124
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

No ktory z 'ekipy' chce jeszcze cos dopisac?

Proponuje wam - skasujcie dzial o konspiracjach - po co macie sie narazac na nazywanie was klamcami i agentami? Przeciez wy takie niewinne chlopaki jestescie, co nie? Wy tak tylko hobbystycznie.

Zabraklo wam ikry, pomyslu, moze rzeczywiscie ugryzlo was sumienie, moze co niektorym przysnil sie jakis maly koszmarek, ze dusi sie od tej chemii. Temat zaczal zmierzac w niebezpiecznym dla was kierunku i nie mieliscie innego wyjscia jak go zamknac. Przyznam, ze poczatkowo nie moglem uwierzyc w zarzuty, jakie stawiano wam na forum Davida Icke, ale teraz.... Taplajcie sie we wlasnym klamliwym, smierdzacym blotku, sprawiedliwosc i prawda i tak zwycieza.

edit:
@rek misiaczku - ja ciebie pierwszy raz na oczy widze, a rozmawiasz ze mna jakbysmy od miesiecy dysputy prowadzili. Nie znam cie i nie beda wchodzil z toba w polemike, bo mi sie wor za bardzo zepnie.

Yawgmot

Z resztą nie oczekuję takiej obietnicy nawet konkretnie od Ciebie, a kogokolwiek. Mishka zapowiadał, że szykuje post-gigant ściśle związany z tematem, więc temat na pewno będzie otwarty, a od Was zależy kiedy. Póki co macie cały czas w Hydeparku drugi temat, skoro nie macie nowych faktów/argumentów/itp, itd (mówię do obu stron).

Aaaaaa no prosze, Mishka szykuje post gigant - wiec po co zabrudzac temat wpisami o organizowaniu sie, skladaniu wnioskow i petycji, walka z manipulatorami, czy innymi marginalnymi kwestiami, jak obojetnosc greenpeace etc. Czekamy na post Mishki, ktory wytlumaczy wszystkim, ze sa paranoikami.

Użytkownik Zagaroth edytował ten post 05.08.2010 - 14:05


#12

Rainbow Lizard.
  • Postów: 484
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

(...) Aaaaaa no prosze, Mishka szykuje post gigant - wiec po co zabrudzac temat wpisami o organizowaniu sie, skladaniu wnioskow i petycji, walka z manipulatorami, czy innymi marginalnymi kwestiami, jak obojetnosc greenpeace etc. Czekamy na post Mishki, ktory wytlumaczy wszystkim, ze sa paranoikami.

A pisałem... Jeszcze raz: celem tematu o chemtrails nie jest pisanie o "walce z manipulatorami", o składaniu petycji etc. Temat ten istnieje po to, aby rozmawiać o samych chemtrails i zdecydować, czy rzeczywiście one istnieją, czy też może jest to tylko kolejna teoria spiskowa nie znajdująca odzwierciedlenia w rzeczywistości.

Chcesz podyskutować o tym, jak walczyć z "manipulatorami"? (czyli na przykład mną ^.=.^) Załóż sobie inny wątek na forum (który prawdopodobnie zostanie dosyć szybko zamknięty - bo nic konkretnego w nim nie będzie).

edit:
@rek misiaczku - ja ciebie pierwszy raz na oczy widze, a rozmawiasz ze mna jakbysmy od miesiecy dysputy prowadzili. Nie znam cie i nie beda wchodzil z toba w polemike, bo mi sie wor za bardzo zepnie.

"Misiaczku"... Mrrr, jaki z ciebie towarzyski chłopaczek. Od razu do zdrobnień przechodzisz....

A tak na poważnie - narzekasz, że ktoś pisząc do ciebie wspomni o "spinaniu wora", a sam używasz podobnych zwrotów.

Użytkownik Tekeeus edytował ten post 05.08.2010 - 14:23


#13

Pit.

    pies Darwina

  • Postów: 1034
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Proponuje wam - skasujcie dzial o konspiracjach - po co macie sie narazac na nazywanie was klamcami i agentami?

NIe zamkniemy tego działu, bo wciaż wierzymy, że są osoby zdolne do prowadzenia merytorycznych dyskusji, a nie tylko do odbijania sobie w internecie niepowodzeń z dnia codziennego. Poza tym, żadnego sceptyka nie boli nazwanie go agentem, może wywołać jedynie uśmiech na jego twarzy.

Zabraklo wam ikry, pomyslu, moze rzeczywiscie ugryzlo was sumienie, moze co niektorym przysnil sie jakis maly koszmarek, ze dusi sie od tej chemii.

Monitorując tamten temat odniosłem zupełnie odmienne wrażenie, osoby znające się na lotnictwie przytoczyły argumenty, które w mojej ocenie nie zostały obalone przez zwolenników teorii o chemtrails. Niektórzy zwolennicy, nie twierdzę, że wszyscy, potraktowali to jak naruszenie świętości i miast obalać argumenty przeciwników zaczęli rozwadniać temat jacy to oni są wspaniali, oraz, że "coś w tym jest bo sceptycy traktują ten temat poważnie". Trochę jak wystąpienie obrońców krzyża kilka dni temu.

Napisałeś takie coś:

Zabraklo wam jaj, zeby przyznac, ze juz nie macie jak nas dalej oklamywac. Woleliscie zamknac temat. Ja to traktuje, jako wasza kapitulacje. Zmiekla wam po prostu faja.

a czepiasz się, gdy ktoś zwrócił się do Ciebie tym samym językiem:

Spinac wora :D Ile masz lat chlopcze? Moj post nie lamal regulaminu.





#14

skittles.
  • Postów: 1323
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Aaaaaa no prosze, Mishka szykuje post gigant - wiec po co zabrudzac temat wpisami o organizowaniu sie, skladaniu wnioskow i petycji, walka z manipulatorami, czy innymi marginalnymi kwestiami, jak obojetnosc greenpeace etc. Czekamy na post Mishki, ktory wytlumaczy wszystkim, ze sa paranoikami.


Ty sobie człowieku chyba żartujesz. Ty te bzdurne posty o organizowaniu się nazywasz "merytoryczną dyskusją"? Składanie wniosków i petycji? A ile razy już składałeś "zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa" na policji, bo z tego co pamiętam, to wielokrotnie, lecz jakoś nic z tego nie wynikło. Czyżbyś rzucał słowa na wiatr? Potwierdzasz to z każdym kolejnym wpisem, nie robiąc zupełnie nic prócz wyzywania od agentów, przedstawiania jakichś własnych urojonych wizji (vide wszyscy to agenci i kłamią , i biorą za to pieniądze itp), od czasu do czasu uzupełniając to "barwnym" opisem "chemii" nad Gdańskiem, niemalże identycznym jak reszta twoich historii.



#15

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Aaaaaa no prosze, Mishka szykuje post gigant


Tak, Mishka szykuje post-gigant, co zapowiedział w temacie Chemtrails, więc sam możesz to tam przeczytać. Z kolei Muhad też chyba miał zamiar coś napisać, ale ma znowu problemy z forum. Nie widzę sensu, by im zaśmiecać dyskusję, gdy zechcą do niej wrócić. Ważne by było do czego wracać ;)

wiec po co zabrudzac temat wpisami o organizowaniu sie, skladaniu wnioskow i petycji


A było coś takiego ? Jeden z userów stroił sobie żarty i żeby była jasność - nie mówię tu o Tobie.




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych