Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zamknięto chińskie lotnisko. "Przyleciało UFO"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
31 odpowiedzi w tym temacie

#16

.?..

    Medicus

  • Postów: 974
  • Tematów: 89
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 10
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Na razie to mamy trzy różne zdjęcia, rzekomo jednego obiektu:

Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika

Serię przypuszczeń i możliwości, super tajnych chińskich korespondentów i głosy zwolenników teorii alternatywnych. Oprócz kilku sztampowych informacji nie mamy się na czym oprzeć, nawet zdjęcia, które zostały nam dostarczone przez kilku użytkowników się są takie same. To z kolei tłumacze sobie w następujący sposób, każda stacja, strona lub gazeta dla uatrakcyjnienia notki dodała pierwszy lepszy obrazek czy to wyszukany w necie i czy też taki, który ledwo co wyszedł z Gimp'a. (Już nie mówiąc o tym, że na żadnym z nich nie ma lotniska).

Ciężko jest dyskutować na temat zjawiska, które miało miejsce w chinach. Kraj zamknięty na świat, w którym większość nie ma Internetu i zielonego pojęcia o jakimś UFO, choć bardziej obstawiałbym za tym, że są zbyt zajęci walką o pożywienie i pieniądze, by zajmować się fenomenem UFO. Jakby nie naciągać tego temu, bez dalszych informacji jesteśmy w kropce.
  • 0



#17

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

I doczekaliśmy się kolejnej,czwartej fotki ponoć tego samego obiektu,tym razem wykonanej z innej perspektywy.

Dołączona grafika

Źródło: http://www.dailymail...otted-city.html
  • 0



#18

Lordofdragonss.
  • Postów: 169
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Niestety z przykrością muszę przyznać, że strasznie sztucznie wyglądają te "fotki". Nie mogę sie doczekać, aż dowiemy się coś wiecej!

Użytkownik Lordofdragonss edytował ten post 09.07.2010 - 17:17

  • 0

#19

Dj Haker.
  • Postów: 25
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moim zdaniem te zdjęcia to Fake'i, szczególnie to na którym tak ostro widać obiekt a budynki są rozmazane.
Pozdrawiam.
  • 0

#20

.?..

    Medicus

  • Postów: 974
  • Tematów: 89
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 10
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Może mi się tylko wydawać, ale zauważyłem podobieństwo między obiektem z tego zdjęcia:

Dołączona grafika

Z obiektem sfotografowanym w okolicy bazy Sił Powietrznych Arnold (Tullahoma - Tenesse):

Dołączona grafika

Dołączona grafika
  • 0



#21

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Z biegiem czasu pojawia się co raz więcej informacji na ten temat jak i upubliczniane są co raz ciekawsze zdjęcia tego obiektu.
Co powiecie na tę fotkę?

Dołączona grafika

Znalezione tutaj.

Jest nawet dostępny plik wideo,niestety również w jęz. chińskim.

http://v.ifeng.com/n...f3447ae99.shtml
  • 0



#22 Gość_Horror

Gość_Horror.
  • Tematów: 0

Napisano

Co powiecie na tę fotkę?

Wygląda jak...”latająca” czwórka bez sternika, a ta poświata u dołu... 8)

A co do tematu. Podobno rzecz działa się w godzinach 21:00 – 22:00. Po zdjęciach (@rek) wnioskuję, że UFO latało sobie o rożnych porach, bo zachód słońca w tamtym rejonie był około 20:30. Jak się mylę, to niech mnie ktoś poprawi.
  • 0

#23

Sniffer.
  • Postów: 323
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Cóż... bardzo prawdopodobne. Obiekt na 2 ostatnich zdjęciach jest niemal identyczny. Trochę nie pasuje mi kolor nieba - była mowa o godzinie zamknięcia, tymczasem wychodzi, że to coś latało sobie nad miastem cały dzień.
  • 0

#24

dżek.

    Muzyka Śnieżnych Pól

  • Postów: 1196
  • Tematów: 280
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 39
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

drugie zdjęcie z dailymil.co.uk jest niczym innym jak rakietą..
wciąż ten temat sie przewala


co do tych fotek.. to mi mocno śmierdzą, ta ostatnia wygląda jak laser z wiejskiej pipidówy, gdzie chińczycy się dobrze bawią, a my myślimy, ze to NOL, albo jakaś projekcja odbita w chmurach, poza tym Horror ma rację fotki są strasznie zróżnicowane i część z nich nie pasuje do opisu choćby o której godzinie miało to miejsce, za wiele różnych informacji póki co.
  • 0



#25

Uruk.
  • Postów: 57
  • Tematów: 43
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

I doczekaliśmy się kolejnej,czwartej fotki ponoć tego samego obiektu,tym razem wykonanej z innej perspektywy.

Dołączona grafika

Źródło: http://www.dailymail...otted-city.html

To raczej tez jest rakieta, TUTAJ masz filmik z Kazachstanu.
  • 0

#26

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jeśli o godzinę chodzi to podobno działo się to minuty przed 21 (19 naszego) taki więc kolorystyka nieba i jasność się zgadzają. Na zdjęciu które podałem ja i Jarecki obiekty są identyczne. Czyżby te dwa zdjęcia były prawdziwymi ? A więc tłumacze dlaczego. Mamy dwa zdjęcia, obiekty wyglądają identycznie, zostały "złapane" z różnych perspektyw, mamy tę samą porę dnia (ciemne, lekko czerwonawe niebo). Wrzucilem zdjęcia do programu graficznego i nie znalazłem żadnych prób manipulacji (otoczki wokół obiektów świadczące o copy/pase i różnic ciepła barw kolorów) jeśli są podrobione to ktoś naprawdę bardzo długo musiał się nad tym bawią (szczególnie przy 2 zdjęciu, podanego przez Jareckiego)

Dołączona grafika

- @rek

jest tylko podobieństwo w poświacie, ale dokładnie widać, że obiekt z okolicy bazy Sił Powietrznych Arnold przypomina dysk (popatrz na spód obiektu)

Dołączona grafika

Edit:
dot. Rekonstrukcji. Dopatrzyłem się na zdjęciu jeszcze kilku szczegółów, jak będę miał czas to poprawie... Kształt jest nieco inny (widać dopiero wtedy gdy dokładnie wpatrzy się w rozjaśniony obrazek) tak więc górna cześć nie wygląda tak płasko tylko jest w kształcie leja a na jego środku jest jasna obręcz


w internecie zaczyna robić się coraz goręcej w tym temacie...

oto film z yt, mozemy zobaczyć na nim kilka innych zdjęć tego obiektu



będę śledzić ten temat ponieważ naprawdę staje się coraz ciekawszy. Podobno wojsko już wie co to było ale nie ujawni tego publicznie. Ciekawe co takiego chcą ukryc. Jedno jest pewne, to stało się naprawdę a dowodem są zdjęcia których już widziałem 4 lub 5(na yt są filmiki)

Użytkownik shortez edytował ten post 12.07.2010 - 20:56

  • 1



#27

szymonn.
  • Postów: 168
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

bylo ufo czy nie bylo- jak na razie wielka niewiadoma. fake to to raczej nie jest bo z reka na sercu moge powiedziec ze aby nie wybuchla panika telewizja nie pokazuje pierwszych lepszych wiadomosci otrzymanych od ludzi. a skoro widzialo to tyle osob nadany zostal o tym program to mozna wykluczyc jakis narodowy fake.
  • 0

#28

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

znalazłem kolejne zdjęcia tego obiektu.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika
  • 0



#29

jertih.
  • Postów: 54
  • Tematów: 8
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

ciekawe to pewnie jest ufo lub jakiś nowy wynalazek wojskowy

trochę odbiegnę od tematu co sądzicie o tym filmie?



edit AlienGrey
Było już na forum.
Proszę nie wypowiadać się na ten temat w tym topicu.

  • 0

#30

Dedek.
  • Postów: 170
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Temat sie ladnie rozwijal i nagle cisza. Nic nie wiadomo dalej? Jakies inne materialy, wypowiedzi?
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych