Skocz do zawartości


Zdjęcie

Komentarze do tematu "Creepypasta (Urban Legends itp.)"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3445 odpowiedzi w tym temacie

#76

Phiaas De'Sarlan.
  • Postów: 119
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Imo dobre, trzyma klimat, choć oczywiście nie tak mocarne jak "Brama Umysłu", czy "Korytarz" (moi faworyci).
  • 0

#77

Seboolek.
  • Postów: 239
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

7 Lat
Włącz przeglądarkę Internet Explorer 3. To musi być właśnie ta wersja.



;< że to musi być akurat IE3... cóż, myślałem że sprawdzę ale nie będę ściągał gniota. Chciał bym wiedzieć co mnie czeka w przyszłości.
  • 0

#78

sieka14.
  • Postów: 59
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Z duszą wydychaną lajtowe.Ale i tak moi favoryci To Karytarz Binarne DNA i Simpsonowie,ewentualnie pan gabka:P
  • 0

#79

Yautja.
  • Postów: 16
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Niektóre naprawdę świetne ale chyba przestane je czytać bo mogą nieźle zamieszać w głowie
  • 0

#80

Ro-Bhaal.
  • Postów: 89
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Bardzo ciekawa historia ^^ Sam staram się znaleźć creepypasty dotyczące gier wideo, lecz jak dotąd nie trafiłem na takie naprawdę dobre, godne przetłumaczenia. Jednak, jak tylko znajdę dobrą historię dotyczącą tego tematu od razu się nią z wami podzielę.
  • 0

#81

Pomaranczka.
  • Postów: 370
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dzieło ekstremalne x| masakra być w tak beznadziejnej sytuacji :o
Gra nawet ciekawa, ale taka mało realna bo kto się boi grać w gry, tym bardziej, że on napisał iż grafika była lipnie kwadratowa. Niech zagra sobie w Silent Hill albo metro 2033 to pogadamy :D
  • 0



#82

Yoh.
  • Postów: 617
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Historia naprawdę ciekawa.
Nie chciałbym zagrać w grę, w której występuje to co jest moim największym lękiem :D

Gra nawet ciekawa, ale taka mało realna bo kto się boi grać w gry, tym bardziej, że on napisał iż grafika była lipnie kwadratowa.

Ee, tam. Mogłaby być nawet 2D, a bałbym się gdyby pokazywała to czego się najbardziej boję xD
  • 0



#83

Pomaranczka.
  • Postów: 370
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No to wiadomo, że każdy w pewien sposób boi się grać w gry typu horrory lub temu podobne, ale właśnie na tym one polegają, żeby wzbudzić u nas lęk. Ludzie często boją się ciemności i w takich grach zazwyczaj panuje ciemność, co już jest dla gracza niepokojące. Druga rzeczą są postacie znane nam wyłącznie z filmów czy naszej wyobraźni, ludzie instynktownie boją się czegoś co ma długie pazury, zmutowaną twarz, wielkie kły, czegoś co jest większe, szybsze i wyraźnie silniejsze. Jakbyśmy mieli nie grać w gry, które w pewnym stopniu będą nas przerażać to by takie gry nie były produkowane, ale właśnie my, ludzie uwielbiamy takie gry, lubimy się bać jeśli jest to strach kontrolowany i właśnie takie gry mają największą sprzedawalność i najczęściej są produkowane.
  • 0



#84

Shi.

    關帝

  • Postów: 997
  • Tematów: 39
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mi wydaję się że cały "urok" tej gry polegał na tym w jakich okolicznościach ją otrzymali ;).

10 strona ! Szczerze to nie podejrzewałem że temat tak się rozwinie :).
  • 0



#85

Z3R0.tonine.
  • Postów: 60
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dziwisz się? Jak temat dobry, to i userzy dopisują :P
  • 0

#86

Yoh.
  • Postów: 617
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Mi wydaję się że cały "urok" tej gry polegał na tym w jakich okolicznościach ją otrzymali ;).

I tak najlepsze było na początku xD Chodzi o temat.
Legenda o Polybius'ie była ciekawa. Zainteresował mnie temat tej gry :P Mam ją nawet na komputerze, właśnie z linka który podałeś.
Przyjrzę się jej bliżej.. I historii i właśnie temu jak działa.. A tymczasem wrócę do czytania innych Creepypast ;)
  • 0



#87

Shi.

    關帝

  • Postów: 997
  • Tematów: 39
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dałem radę pograć w nią jakieś 5 minut potem mnie szlag trafił na miejscu :D, powodzenia i jakby coś to opublikuj tutaj rezultaty swojego dochodzenia :).

R3V0R - w takim razie dobijamy do strony 20 ;), jak już nie będzie co tłumaczyć trzeba będzie je jakoś pogrupować i stworzyć swojego rodzaju "encyklopedię", z tymi mniej znanymi Polskiemu społeczeństwu pastami ;).

@down

Aaaa :D, dzięki wielkie że mi przypomniałaś - dzisiaj nie wiem czy dam radę bo mykam zaraz na trening, ale postaram się wrzucić :).

Użytkownik Shinji77 edytował ten post 21.05.2010 - 16:02

  • 0



#88

mad_Angela.
  • Postów: 145
  • Tematów: 16
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 6
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Widzę, że temat rozkręca się elegancko ;) Pogratulować!

Fajne te opowiadanka, cieszę się, że ich przybywa, jest co poczytać wieczorem :D Swoim klimatem przyciągnęły mnie zwłaszcza "Dzieło" i opowiadanie o aniele stróżu.
A jak tam z kontynuacją "Strażników", Shinji77? Może by to do osobnego tematu, bo tutaj chyba zaginie w gąszczach historii. ;-)
  • 0



#89

Z3R0.tonine.
  • Postów: 60
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

R3V0R - w takim razie dobijamy do strony 20 ;), jak już nie będzie co tłumaczyć trzeba będzie je jakoś pogrupować i stworzyć swojego rodzaju "encyklopedię", z tymi mniej znanymi Polskiemu społeczeństwu pastami ;).


Ach, gdyby mój angielski był lepszy, to też bym coś dorzucił od siebie do tych 20 stron...

Użytkownik R3V0R edytował ten post 21.05.2010 - 16:47

  • 0

#90

Romczyn.
  • Postów: 757
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Dzieło ekstremalne x| masakra być w tak beznadziejnej sytuacji :o
Gra nawet ciekawa, ale taka mało realna bo kto się boi grać w gry, tym bardziej, że on napisał iż grafika była lipnie kwadratowa. Niech zagra sobie w Silent Hill albo metro 2033 to pogadamy :D


Metro nie jest straszne, ma fajny klimat, ale nie przestraszyło mnie ani raz w ciągu całej gry.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 4

0 użytkowników, 4 gości oraz 0 użytkowników anonimowych