Skocz do zawartości


Zdjęcie

Komentarze do tematu "Creepypasta (Urban Legends itp.)"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3445 odpowiedzi w tym temacie

#61

Shi.

    關帝

  • Postów: 997
  • Tematów: 39
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zabrałeś mi temat który właśnie tłumaczyłem :P, co mam tylko do dodania to dwa "nieprawdziwe" pliki smile.jpg, obydwa podaje w linkach ponieważ mogą wywołać u niektórych różne, niekoniecznie miłe, odczucia. A więc oto obydwa pliki :

http://encyclopediad...e:Smile.dog.jpg

http://encyclopediad...le:Smiledog.jpg

Enjoy ;)

Postaram się sam odświeżyć temat w najbliższym czasie, jak na razie mam studia i tym muszę się zająć :), cieszę się że nie pozwalacie mu umrzeć - good work ! :)

Edit :

Użytkownik smile.jpg powalił mnie na łopatki :D, mamy już 8620 wyświetleń - niedługo dobijamy do 10000 ! :)

@down

Dod Bort ? :D

Użytkownik Shinji77 edytował ten post 16.05.2010 - 10:54

  • 1



#62

Pomaranczka.
  • Postów: 370
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ale ten "Dead Bart" naciągany, jak dla mnie chyba najbardziej beznadziejny
  • 0



#63

Romczyn.
  • Postów: 757
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Przekombinowany jakiś, ale może być.
  • 0



#64

Shi.

    關帝

  • Postów: 997
  • Tematów: 39
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Obie bardzo mi się podobają :), co do "Obudź się" czytałem kiedyś pastę na ten sam temat tylko o ofiarach gwałtów - bo na torturach raczej starają się żebyś ciągle był przytomny ;).
  • 0



#65

Pomaranczka.
  • Postów: 370
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

"Obudż się" bardzo fajne :) za to ten drugi jakiś nijaki, do niczego nie prowadzi.
  • 0



#66

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Fajne historyki tutaj są :) z latarnią (przepraszam ale słabe to to) to może troszkę jak z taniego horroru ale jest sporo naprawdę strasznych, gdy czytam je to widzę, że źrenice mi się rozszerzają bo robi się jakoś tak jaśniej dookoła :D
  • 0



#67

SushieEz.
  • Postów: 125
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nie załapałem tego opowiadania o 'Innej Ziemi'. Jakieś takie instruktażowe :3
Co do 'Starego Hotelu' i 'Za lustrem' to czuje się ten dreszczyk. No cóż, każdy ma inne odczucia.
Postaram się sam coś wrzucić niedługo.
  • 0

#68

Zgryźliwy sceptyk.
  • Postów: 18
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Z tego co widzę, niektórzy nie wiedzą, o co chodzi w creepypaście. A w creepypaście chodzi o to, że ma przestraszyć czytelnika tak, że ten nie będzie mógł zasnąć i że ze strachu narobi w spodnie.
Opowiadanie o Murzynie wpieprzającym bilety, ta o wysyłaniu zdjęć z fotoradaru czy ta o chłopaku, który miał takiego penisa, że mdlał od erekcji TO NIE SĄ CREEPYPASTY!


Samobójstwo Skalmara dobre! Podobnie jak tamto z Simpsonami. Po Barbie spodziewałem się więcej, myślałem, że to będzie cuś jak smile.jpg, ale niestety, rozczarowanie. Wypadek na przejeździe opublikowałem w ciut innej wersji kilka stron temu. Reszta, w większości dosyć słaba.


EDIT:

Przepraszam bardzo, ale napisałem wyraźnie (no chyba, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem) :
1. Miejskie legendy!
2. TERAZ COŚ ŚMIESZNEGO!
Takie trudne do przeczytania?

A gdybyś przeczytał tytuł tego tematu, wiedziałbyś, że tu umieszcza się creepypasty, urban legends i tym podobne. A podane przez ciebie opowiadania z kategorii "coś śmiesznego" nie zaliczają się nawet do kategorii "i tym podobne".

Użytkownik Zgryźliwy sceptyk edytował ten post 17.05.2010 - 17:51

  • 0

#69

SushieEz.
  • Postów: 125
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A według mnie, reszta nie była słaba. ^^ Wręcz przeciwnie. 'Róg' i to coś o Aniele Stróżu dosyć ciekawe. A '1' jest genialne.
  • 0

#70

Javier.
  • Postów: 33
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przepraszam bardzo, ale napisałem wyraźnie (no chyba, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem) :
1. Miejskie legendy!
2. TERAZ COŚ ŚMIESZNEGO!
Takie trudne do przeczytania?
  • 0

#71

oldzi2.
  • Postów: 33
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Miałam się za "Wiadomość" zabierać przed chwilą. Dobrze, że najpierw tu zajrzałam :)

Podobają mi się wszelkie Urban Legends dotyczące tajemniczych filmików, plików, bajek, gier etc. A jak są podparte jakimiś zdjęciami i "dowodami" to już w ogóle:)
  • 0

#72

livin.
  • Postów: 532
  • Tematów: 11
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Nie no ludzie otworzyłam teraz tego cholernego linka ze smile.dog, miłych snów mi życzcie, myślałam, że to link do oryginału opowiastki x|
Wniosek jeden; zawsze czytaj opisy linków w poście przed otwieraniem ich.

Użytkownik Badia edytował ten post 16.05.2010 - 23:22

  • 0



#73

oldzi2.
  • Postów: 33
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Dlatego ja wczoraj wieczorem przeczekałam i otworzyłam je dopiero dziś w ciągu dnia :P
  • 0

#74

Shi.

    關帝

  • Postów: 997
  • Tematów: 39
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

oldzi2 zapraszam do tematu "3 dziwne filmiki" jeżeli masz ochotę podyskutować coś więcej na ich temat :). Ciesze się że się podobało i sorry że ukradłem Ci temat ;).

Nie no ludzie otworzyłam teraz tego cholernego linka ze smile.dog, miłych snów mi życzcie, myślałam, że to link do oryginału opowiastki x|


Nie no taka silna kobieta, się zdjęcia boi ? ;p
  • 0



#75

Buciu.
  • Postów: 22
  • Tematów: 5
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Klacjor88 i co myślisz że to kogoś przestraszy?

zwykla animacja,dopisz jeszcze ze trzeba sie ze skupieniem wpatrywać w oczy aby coś dojrzeć to napewno ktoś się nabierze :P
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości oraz 0 użytkowników anonimowych