Skocz do zawartości


Zdjęcie

Komentarze do tematu "Creepypasta (Urban Legends itp.)"


  • Please log in to reply
3445 replies to this topic

#1741

Matsurika.
  • Postów: 14
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie wiem jak wy, ale ja w pascie o pokach od razu skapnalem sie ze cos jest nie tak z nazwami i przeczytalem je od tylu gdy bylem w polowie ;p CANTLEAVE-EVEALTNAC

Ja też zauważyłam to bardzo szybko.
  • 0

#1742

Shi Tsu.
  • Postów: 6
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak szybko to zauważyliście? Więc ciekawe czemu nie zwróciliście uwagi na to, że tam jest błąd? cantleave - evaeltnac :>

(Tak w ogóle to witam, mój pierwszy post :) )
  • 4

#1743

Wyxud.
  • Postów: 111
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

;) zastanawiam sie czy napisac wlasna paste, czy raczej odpuscic bo ostatnia byla slaba ;/
  • 0

#1744

kabukimono.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nopack, nie ma sprawy :)
  • 0

#1745

Wyxud.
  • Postów: 111
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Nie wiem jak wy, ale ja za paste złodziej dusz dałbym 100 zł xD
  • 0

#1746

Matsurika.
  • Postów: 14
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Do: JemPlacki
Sorry, ale pasta o Candle Cove już była na tej stronie.
  • 0

#1747

Wyxud.
  • Postów: 111
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

oj mrolej... Nawet pastsa o rudych byla ladniejsza
  • 0

#1748

Andżela.
  • Postów: 61
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pastę z Candle Cove widziałam już na pierwszych stronach w tym temacie.
Kroki - za krótka, nie straszna. Jeśli to twoja pierwsza nie wstawiam minusa ale liczę, że się poprawisz.
Właśnie piszę swoją creepypastę ale nie będę wstawiała jej od razu. Muszę się skontaktować z jakimś dobrym człowiekiem, który powiedziałby mi czy jest fajna, nie ma błędów. Jakbyście chcieli mi coś doradzić, śmiało piszcie na GG: 38824568.
  • 0

#1749

Three Headed Monkey.
  • Postów: 45
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Według mnie czytanie past jest lepsze od oglądania horroru chociaż większość z tych opowiadań nie jest wcale straszna ale za to interesująca ;)
  • 0

#1750

Jenot.
  • Postów: 32
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak, Candle Cove już było, ale chętnie przeczytałem jeszcze raz. Jedna z moich ulubionych past ;)
  • 0

#1751

domino23.
  • Postów: 26
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Cieszę się, że znowu zaczęły pojawiać się pasty. Gdy przeczytałem wszystkie przez jakiś czas był przestój w pojawianiu się nowych, ale teraz już się znowu rozkręca. Może niedługo coś przetłumaczę Co myślicie o paście "On"?

Użytkownik domino23 edytował ten post 16.06.2012 - 10:29

  • 0

#1752

Cold Ethyl.
  • Postów: 89
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

"On" kolejna pasta warta uwagi, ale, tak jak juz ktoś wspomniał - ŻADNA z nich nie jest straszna. Może tylko Tulpa powoduje uczucie niepokoju (IMHO najlepsza historia ostatnich stron). Mnóstwo mocno pokręconych past, które jakoś do mnie nie przemiawiają (Ta bez tytułu co sie zacyna od "3 am", kolejny, fragment książki, szczerze mówiac przeczytałam to i całej ksiązki nie tkne, bo wydaje mi się strasznie banalna :< , Nie otwieraj oczu i tak dalej), "Sześc Palców" to tym sie straszyliśmy jak mieliśmy po siedem lat. Hell.exe jest mocna ale niedopracowana, na początku narrator pisze, ze był kilka razy i tam i tam, a potem pokazuje tylko jak trafić do piekła. "Młodszy Braciszek" mi się podobał, bo jest troszke inny. "Czarny jak Noc" - nie mam pojęcia o co chodzi. Należe do ludzi, którzy lubią miec wszystko wyłozone na tacy pod koniec, a nie jakieś tajemnice... "Prześladowca" mi przypomina mnóstwo thrillerów, czyli troche oklepane... "Bez Wyrazu" czyli wracamy do past z pierwszych stron (i bardzo dobrze). Reszta to w większości historie w stylu "Ja byłem a to coś się patrzyło, teraz sie bójcie". Najgorszy błąd to brak jakichkolwiek opisów "To coś" "To" ale do diabła, jak to cos wyglądało? Czy to był cień, czy humanoidalny stwór, czy dziki, wściekły chomik? Za każdym razem gdy czytam taka pasta to wyobrazam sobie takie chomika, moze dlatego trudno mnie nimi przerazić <: A jak już nie chce wam się opisywac to bierzcie przykąłd z mistrza Lovecrafta "Niewyobrażalny horror z otchłań niewypowiedzialneho piekła" etc, etc.
Jakby się ktoś pokusił o coś całkiem innego... Przez pewien czas męczyła mnie wizja opowiadania dark fantasy albo sci-fi (lub nawet na podstawie Mitów Chthulhu) ale lenistwo mi przeszkadza w tworzeniu. Moze i lepie.
  • 0

#1753

Kaldera.
  • Postów: 31
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jeśli mam być szczery to Czarny jak noc też mi się nie podobało, ale skoro zacząłem, to postanowiłem już skończyć tłumaczyć. Dodałem dzisiaj nową, chyba lepsza, chociaż pamiętam, że był tu już taki motyw wykorzystany. Też najbardziej podobała mi się Tulpa, wg mnie pasty o takich zmyślonych istotach są dosyć straszne. Jednak wydaje mi się, że jej początek był dobry, koniec już gorszy, ale plusik i tak się należy.
  • 0

#1754

domino23.
  • Postów: 26
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jutro zabiorę się za przetłumaczenie pasty o Szarym Człowieku. Ma dość ciekawe zakończenie.

Edit.
Historia o MISSINGNO już niestety była.

Użytkownik domino23 edytował ten post 16.06.2012 - 22:53

  • 0

#1755

Andżela.
  • Postów: 61
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mam zamiar za chwilę wrzucić swoją własną creepypastę. Według mnie jest ciut lepsza od poprzednich. Jeśli okaże się zła - trudno, płakać nad tym nie będę. Jeśli spodoba wam się to bardzo się cieszę.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych