Skocz do zawartości


Zdjęcie

Komentarze do tematu "Creepypasta (Urban Legends itp.)"


  • Please log in to reply
3445 replies to this topic

#1726

Dragwen.
  • Postów: 136
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Matsurika, (Maria Holic? ^^) bardzo ciekawa historia przedstawiona w tej mandze. Takie psychologiczne, jak byśmy się czuli w takiej dziurze, gdy cali byśmy się rozciągali... A potem jeszcze to okropne 'coś' pod koniec...
  • 1

#1727

the vampire.
  • Postów: 134
  • Tematów: 6
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Pasta Tripstera jest naprawdę dobra, ja tam dałam plusa, chciałabym więcej takich opowiadań, fajnie się je czyta. Wiadomo też, że chociaż w jakiejś części są oparte na faktach i każdy ma dostęp do tego co jest opisywane.
  • 0

#1728

M. L. B..
  • Postów: 98
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

No sorki, jakoś ciężko mi się nastawić na normalność tripa, bo trochę bym sie wkurzyła, jakby napisał normalne opowiadanie, a później zmienił je na jakiś szit typu szatańskiego zszatanienia ._.
  • 0

#1729

Inc.
  • Postów: 12
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Cześć, masochiści moi kochani. Wchodzę tu głównie po to, by nie spać w nocy.

Może kolejna edycja Poradnika Przetrwania na rozluźnienie, o ile administracja pozwoli? :)
  • 0

#1730

Matsurika.
  • Postów: 14
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Matsurika, (Maria Holic? ^^) bardzo ciekawa historia przedstawiona w tej mandze. Takie psychologiczne, jak byśmy się czuli w takiej dziurze, gdy cali byśmy się rozciągali... A potem jeszcze to okropne 'coś' pod koniec...

Tak, z Maria Holic, oglądałam parę odcinków i imię mi się spodobało. Na wielu forach jest niezajęte.
Wahałam się czy dać tu link do tej mangi ale w końcu się przełamałam bo mało past a manga warta przeczytania.

A propo pasty Tripstera to czy przypadkiem nie była tu już taka pasta?
  • 0

#1731

Kaldera.
  • Postów: 31
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Chyba nie było, w każdym razie nie przypominam sobie. Na którejś stronie jest spis wszystkich past, więc tam można poszukać.
  • 0

#1732

PomidorowySer.
  • Postów: 130
  • Tematów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

mrolej100, Ta pasta już była. Przetlumaczona przeze mnie na 28 stronie
  • 1

#1733

ServusSnajper.
  • Postów: 240
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Znalazłam nową pastę na tumblrze i się zastanawiam, czy ktoś ją już wstawiał/tłumaczył. The Expressionless, kojarzy ktoś? Mam ambicje przetłumaczyć ją, pierwszy raz w życiu ;D

Okej, to jest nowa pasta, więc ja przetłumaczyłam i dodałam. Mam zastrzeżenia do autora, bo parę elementów mi nie pasowało, ale cóż, ja tylko przetłumaczyłam. ^^

Użytkownik Namida edytował ten post 09.06.2012 - 18:29

  • 1

#1734

Kaldera.
  • Postów: 31
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

"Bez wyrazu" jest naprawdę dobra, zdjęcie też ok. Tłumaczył ktoś może "Tired Eyes", bo chyba się za to wezmę?
  • 0

#1735

wszyscyzginiemy.
  • Postów: 40
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

"Jeff the Killer" do ch*ja pana, jeśli znalazłeś tłumaczenie na jakiejś stronie (więc w ogóle się nie napracowałeś), to czy tak trudno było by poprawić błędy ortograficzne, interpunkcyjne i inne? Nie jestem żadnym gramatycznym nazistą, ale czytanie tego jest męczące! Duży minus.

Za to przynajmniej "Prześladowca" i Bez Wyrazu" całkiem niezłe.

Użytkownik wszyscyzginiemy edytował ten post 10.06.2012 - 11:16

  • 0

#1736

ServusSnajper.
  • Postów: 240
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Jeny, nie spodziewałam się, że będę miała tyle plusów i pozytywne komentarze x) Skoro tak, to jak natrafię na kolejną nową pastę, to wezmę się za tłumaczenie. Jestem też otwarta na Wasze propozycje, byleby tekst nie był za długi ^^"
  • 0

#1737

Andżela.
  • Postów: 61
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przeglądając ostatnio dział ''Lost Episodes'' natknęłam się na pastę o Axis Powers Hetalia ( moje ulubione anime ). Po przeczytaniu jej nie mogę spokojnie spać w nocy, ciągle mam schizy. Zryta psychika nie daje mi spokoju. Mógłby ją ktoś przetłumaczyć ? jest na prawdę świetna ale dla osób ze słabymi nerwami nie za bardzo.
http://creepypasta.w...a:_Episode_23.5 - Link do pasty
A co do nowych past: ''Bez Wyrazu'' - bardzo fajna a ten obrazek mnie przeraził aż na tyle, że musiałam odwrócić się i spojrzeć czy nie ma przypadkiem za mną tej kobiety o.o
  • 0

#1738

kabukimono.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czytam creepypasty na bieżąco, mam jednak uwagę do użytkownika Nopack, który udostępnił fragment książki "Poniedziałki są czerwone". Synestezja to nie choroba, nie da się "chorować" na nią. Nawet w artykule na Wikipedii, do którego link został dodany w komentarzu, nie ma określenia "choroba". Główny bohater zapewne cierpiał na schizofrenię lub inne, prawdziwe schorzenie, natomiast synestezja jest zaledwie "bonusem". Cóż, może ktoś uzna, że niepotrzebnie się czepiać czegoś takiego, ale dla mnie, jako synestetyka, to jednak ważne. ;)
  • 1

#1739

'Nopack'.
  • Postów: 6
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kabukimono, bardzo Cię przepraszam. Wiesz, naprawdę nie miałam pojęcia, że to nie jest choroba, bo szczerze mówiąc, to nic o tym nie wiem. Przeczytałam książkę, a ten fragment bardzo mi się spodobał, ale publikując go nie wiedziałam, że synestezja to nie choroba. Bardzo Cię przepraszam :< Mam nadzieję, że jakoś mi wybaczysz? :))

Użytkownik 'Nopack' edytował ten post 11.06.2012 - 14:10

  • 0

#1740

Wyxud.
  • Postów: 111
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Nie wiem jak wy, ale ja w pascie o pokach od razu skapnalem sie ze cos jest nie tak z nazwami i przeczytalem je od tylu gdy bylem w polowie ;p CANTLEAVE-EVEALTNAC
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych