Skocz do zawartości


Zdjęcie

Możliwe ze zauważyliście że..


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
37 odpowiedzi w tym temacie

#16

Mily.
  • Postów: 36
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Duchy, które nie odeszły są przciagane negatywnymi emocjami ludzkimi. Wiem ze to nie będzie najtrafniejsze porównanie na świecie ale porównam to teraz do psa i człowieka jeśli pies czuje ze sie go boisz będzie chciał okazać dominacje. Ludzie którzy się nie boja mogą to robić ale naprawdę muszą się nie bać nie tylko myśleć ze tak jest. Seanse czasem zostawaja coś w rodzaju portalu ( wiru) przez który duchy łatwiej przechodzą do danego miejsca i jak juz wspominałem przyczepiają sie do ludzi u których poprzez poddawanie im myśli generują energie, która potrzebują do egzystowania tym samym zajmują jakaś część osobowości danej osoby.

Samego przebiegu egzorcyzmu nie opisze na forum dlatego ze ktoś może sobie zrobić krzywdę tak. Kto to ma robic lub chce będzie to robił.
  • 0

#17

Alexi Arduscoini.
  • Postów: 717
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Samego przebiegu egzorcyzmu nie opisze na forum dlatego ze ktoś może sobie zrobić krzywdę tak. Kto to ma robic lub chce będzie to robił.


O to się nie martw.

Ok to ciekawiej by było jakbyś opisał jak przebiegał dany egzorcyzm. Jak wyganiałeś ducha z opętanego z powodu leków bądź seansu człowieka.


Jeszcze raz zacytuje własnego posta by pokazać o co chciałam zapytać. Otóż chodziło o to jak on wyglądał. A po 2 jak ktoś może sobie zrobić krzywdę po tym jak przeczyta przebieg egzorcyzmu ??? to tak jakby ludzie oglądając podobne filmy filmiki czytając reportaże mieli lecieć szukać opętanych i coś na siłę próbować. Zapewniam nikt tu nie jest taki za kogo ty uważasz i krzywdy sobie nie zrobi.
  • 0

#18

Mily.
  • Postów: 36
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiec 1 krokiem jest zamkniecie portalu jeżeli jest 2 krokiem jest odprowadzenie ducha tam gdzie powinien być 3 krokiem oczyszczenie osoby i domu którym się zajmuje.
  • 0

#19 Gość_mag1-21

Gość_mag1-21.
  • Tematów: 0

Napisano

Pozwole sobie wtracic sie do rozmowy, tym bardziej ze pewne " rzeczy" sa tu niezmiernie wazne. Po pierwsze: gdzie Mily odprowadzasz te duchy,skoro najpierw zamykasz im drzwi? Po drugie nie zgadzam sie z tym ,ze zadna wiedza do tego nie jest potrzebna,a jedynie metoda prob i bledow, bo za skutki tak prob jak i bledow,nie tylko Ty zaplacisz, ale nam sie tez dostanie. Niestety nie kazdy jako uzdolnienie ma cos w rodzaju czujnika, ktory pozwala mu wyczuc inny byt,lub niebyt, czesto o negatywnym zabarwieniu. To wyczuwanie nie jest WCALE przyjemne! Odbieram to jak cos nienaturalnie obcego a fizyczne doznania (uczucie zimna,drzenie rak i wzrost akcji serca, oraz potworny bol glowy) sa powodem, dla ktorego chetnie tego "daru" bym sie pozbyla, a nie rozwijala. No coz jest jak jest trzeba dziekowac Bogu ze umiem juz sie przed tym bronic i akurat w ta umiejetnosc wyposazeni jestesmy wszyscy. To byla dobra wiadomosc,ale jest jeszcze inna...JEDYNA OCHRONA JEST SWIATLO MILOSCI! Co z tymi dla ktorych to pojecie nie przedstawia zadnej wartosci? Jesli masz je na co dzien za nic, to dzialasz tylko na wlasna szkode, poniewaz nie ma dla Ciebie zadnej ochrony! Zdazylam zauwazyc ze nie stosujesz ochrony,ani tez nie masz "czujnika", w przeciwnym wypadku wiedzialbys o nieciekawym "towarzystwie" ktore sie do Ciebie "przykleilo" z nizszych poziomow astralnych. Jedyna rada jaka teraz moge Ci dac to: musisz wymyslec gdzie je odeslac, odradzam ponowne otwarcie portala, jak go nazywasz. Jedyne co ja bym zrobila w tej chwili to, zwrocic sie o pomoc do Wyzszej Jazni przy medytacji pojecia Milosci Uniwersalnej. "Oni" lubia towarzystwo, wiec podejrzewam ,ze gosci bedzie wiecej... To naprawde jest jak siedzenie na beczce prochu i zabawa zapalkami! Prosze nie zrozum mnie zle,ja nie podwazam Twoich jakichkolwiek umiejetnosci! Jedyne co pragne zrobic, to wykazac konkretne niebezpieczenstwo zajmowania sie tym tak jak to robisz do tej pory.

Pozdrawiam

Użytkownik mag1-21 edytował ten post 18.05.2010 - 11:02

  • 0

#20

Mily.
  • Postów: 36
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeżeli byłby mi potrzebny ten portal nie zamykałbym go, ale on nie prowadzi w miejsce gdzie oni powinni byc. Podczas swoich podroży astralnych, które były całkowicie spontaniczne ( oprócz samego początku nigdy później nie próbowałem wyjść z ciała) poczułem miejsce w którym ci ludzie powinni byc i tam ich odsyłam. Jeżeli zaczynasz to robić to inspiracja pochodzi zazwyczaj z intuicji albo przychodzi ktoś kto mówi ci jak to zrobić. U mnie spotkało się i 1 i 2. Ja tez wyczuwam czyjąś obecność lub po prostu widzę dana osobę, dawniej czyli jakieś 10 lat temu tez to czułem i tez czułem dreszcze czy tez takie jakby rozszalalosc zmysłów nie wiem jak do dobrze nazwać. Te ciarki czy tez inne niemile uczucia są spowodowane strachem. Masz racje gdzie jest miłość nie ma ani strachu ani negatywnych uczuć wiec i nie ma duchów. Myślę ze efekty same mówią za siebie i sposób jest dobry nie twierdze ze najlepszy bo wszystko można ulepszać. A co do błędów za które mogli by płacić inni pierwsze jakiekolwiek zmiany w sferze duchowej próbowałem na sobie zanim zacząłem robić je innym. Zazwyczaj mowie nie problemem są duchy czy cokolwiek innego problem jest w człowieku bo takie rzeczy sam do siebie przyciąga.


Zapomniałem dopisać ze teraz znowu się oczyszczam wiec uwalnia sięa negatywna energia co powoduje lekka dysharmonie przez jakiś czas .


Odpisałem na PW

Użytkownik Mily edytował ten post 18.05.2010 - 12:34

  • -1

#21

taght.
  • Postów: 275
  • Tematów: 10
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Mily a mógłbyś odpisać mi na pw? sorry za offtop.
  • 0

#22

Bomber.
  • Postów: 22
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Można prosić o tytuł książki, z której nauczyłeś się medytacji?
  • 0

#23

Mily.
  • Postów: 36
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Traktat o Projekcji Astralnej Napisany przez Roberta Bruca.
  • 0

#24

Mily.
  • Postów: 36
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie wiedziałem ze ten temat tak szybko padnie, jest tak jak mówiłem nie ma tu zbyt wielu ludzi którzy tak naprawdę doszli do czegoś co mogli by innym przedstawić jako wiedzę. Dlatego właśnie w internecie jest tyle informacji a 90% z nich jest totalnie nic nie warte poza paroma naprawdę dobrymi książkami, które jednak pokazują tylko pierwszy krok do kształtowania swojego własnego światopoglądu poprzez doświadczenia. Chciałbym przelać moja wiedzę na papier tak żeby każdy za darmo mógł korzystać z tego całkowicie za darmo. Kiedyś chciałem napisać książkę ale z czasem zrozumiałem ze ludzie nie czytają książek, bo maja internet.


Wprowadzenie

W rzeczywistości w której żyjemy ludzkość zdarzyła zaobserwować wiele praw rządzących w fizycznej rzeczywistości wielu jeszcze nie potrafimy do końca wytłumaczyć np grawitacji każdy wie ze istnieje ale nie jest do końca jeszcze zbadana. Jeszcze nie tak dawno temu w historii ziemi nikt nie znal terminu grawitacji. Ludzie nawet nie byli świadomi tego ze istnieje tlen bo nikt tego nie udowodnił naukowo co nie przeszkodziło im w oddychaniu tak długi czas. Tak samo jest z prawem przyciągania nikt jeszcze nie był do końca w stanie zbadać naukowo jak ono działa lecz wielu ludzi jest już pewnych ze ono naprawdę działa. Ludzie nazywają to prawo sekretem życia lecz one jest bardzo proste mimo ze jest połączone z bardzo wieloma aspektami życia.

Jak użyć prawa przyciągania?
1 Określ jasno cel który chcesz osiągnąć.
2 Usiądź i zrelaksuj się lub rozpocznij medytacje
3 wyobraź sobie sam efekt końcowy swojego celu.
- wyobrażamy sobie tylko efekt końcowy bo kosmos wie co trzeba żebyś mógł tam się dostać i dostać dokładnie to co chcesz, wiec o drogę nie musisz się martwic wystarczy ze wiesz gdzie idziesz.
- Wyobraź sobie np ze masz dom w domu swoja 2 polówkę przytulacie się i poczuj ze to jest prawdziwe poczuj uczucia dotyk jak tam jest im bardziej czujesz ze to jest twoje tym mocniej to przyciągasz. Wyobraź sobie wszystkie uczucia daj się porwać temu jakie to jest piękne i prawdziwe.
4 Czując się cały czas jak najlepiej mówisz sobie ze to jest twoje ( ty to wiesz )wyobrażasz sobie ze wysyłasz taka fale ze swojej głowy i wszystko dokoła wibruje ( drga).

Jak działa przyciąganie?
Jeżeli ktoś czytał już kiedyś o tym przeczytał już napawano ze dużo ludzi którzy próbowali używać sekretu nigdy nie odniosło zamierzonego efektu . Jest wiele czynników dlaczego się tak dzieje , myślę ze większość ludzi po prostu nie wie jak to się robi dokładnie lub ma zbyt niska wibracje żeby zrobić cokolwiek, może być tez tak ze ci ludzie tak naprawdę nie chcą zmian. Wiec 1 kwestia niskie wibracje ludzkie ciało energetyczne wibruje z określoną częstotliwością tak samo jak zdarzenia uczucia i inni ludzie dlatego tez wielu ludzi którzy są zgnieceni przez swoje leki które sprawiają w dużej mierze ze ludzie wytwarzają niskie wibracje a im wyższą wibracja tym siła przyciągania danej osoby większa ważna jest tez częstotliwość myślenia wizualizowania sobie celu , dlatego właśnie ludzie medytują są spokojni pogodni i dostają to co utrzymuje ten stan. Wiem ze wielu ludzi zauważyło już ze zwiększenie wibracji niesie ze sobą czasem diametralne zmiany w życiu typu zmiana pracy partnera czy ogólnego towarzystwa. Zmiany tworzą nowy tor do twojego upragnionego celu. Na pewne rzeczy trzeba poczekać jakiś czas a inne przychodzą naprawdę bardzo szybko. Moj przyjaciel z dawnych lat zapytał mnie kiedyś dlaczego nie może znaleźć dziewczyny, która potrafi się przywiązać do niego, zapytałem go wtedy chciałbyś dziewczynę która pije ciągle? Nie! odpowiedział. Potem zapytałem wiec czemu sam ciągle pijesz i wymagasz od kogoś czegoś czego sam nie masz? W tej historii widać ze są 2 typy osobowości które ze sobą nie współgrają jest to zupełnie inna wibracja.

Dlaczego ważnym jest żeby medytować i oczyszczać umysł z leku?
Myślę ze ludzie którzy czytają to obejrzeli już film po tytułem Secret i zadają sobie pytania skoro myślę pozytywnie i robię wszystko tak jak należy, dlaczego nie widzę jasnego rezultatu? Pierwsza rzeczą która nie została tam w ogolę przedstawiona jest to ze oprócz świadomych myśli mamy sferę nieświadomą w której jest bardzo dużo informacji, które tez się materializują bo są tam już od naprawdę dawna. Gdyby wszystko w tej chwili zamanifestować się w twoim życiu ile leku by w nim było? Postaram się to tez przedstawić na liczbach powiedzmy ze potencjał energetyczny osoby X wynosi 10 tysięcy a jej sfera nieświadoma zużywa około 70-80% całego potencjału wiec na świadome działanie zostaje niewiele.
Drugim aspektem prawa przyciągania jest karma ( lekcja ) lekcja może być wszystko od biedy po choroby czy toksyczne towarzystwo. Karma tworzy się poprzez negatywne akcje z poprzednich żyć takie jak praktyki okultystyczne, które powodują poczucie winy o którym się nie wie dopóki nie dostanie się do głębszych pokładów swojej świadomości.
Ktoś zapyta skąd ma wiedzieć ze nie życzę sobie czegoś wbrew swojej karmie , tak naprawdę wszystko co robisz jest w mniejszej lub większej części zdeterminowane tym zjawiskiem, które cie popycha do zrumienia życia i jego mechanizmów.


Dlaczego osoby, negatywnie nastawione maja szczęście i wszystko im się udaje?
Dlatego ze w podświadomości oraz karmie nie maja tyle negatywnych aspektów. Lecz jeżeli otrzymają ten stan dostatecznie długo dostosują swoja energie do wymagań świadomości.

Jak odblokować swój ukryty potencjał ?
Podświadomość zawiera bardzo wiele informacji wiec i nasze decyzje tam są. Niektórzy ludzie świadomie myślą zasługuje na miłość i tak dalej a podświadomie czuja się nic nie warci i taka właśnie wiadomość wypuszczają i taka odpowiedz utrzymują. Medytacja poprzez ćwiczenia wzmaga pamięć i zwiększą dostęp do zapomnianych decyzji, które można zmienić na bardziej korzystne, które pomagają nam osiągnąć cel.


Co udało mi się przez to osiągnąć?
Właściwie wiele rzeczy udało mi się przyciągnąć w taki właśnie sposób do mojego życia

1 Rzeczą był komputer który tak bardzo chciałem nagle wszystko zaczęło się dziać i dostałem dokładnie to o czym tak myślałem :) .
2 Wyjazd za granice
3 Praca
4 Osoba która mnie bardzo długo wspierała.

i wiele innych rzeczy :)

Użytkownik Mily edytował ten post 21.05.2010 - 00:34

  • 0

#25

devcio.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiec 1 krokiem jest zamkniecie portalu jeżeli jest 2 krokiem jest odprowadzenie ducha tam gdzie powinien być 3 krokiem oczyszczenie osoby i domu którym się zajmuje.


Litości...
  • 1

#26

Alexi Arduscoini.
  • Postów: 717
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Nie wiedziałem ze ten temat tak szybko padnie, jest tak jak mówiłem nie ma tu zbyt wielu ludzi którzy tak naprawdę doszli do czegoś co mogli by innym przedstawić jako wiedzę.


Kurdę Mily no to przecież zależy od jakości tematu prawda? Jak jest ciekawy to się rozkręca.Tak? A jak piszesz coś co ludzie (jak to na zwałeś "Z tond" ) czytali po setki razy... no to nie dziw się... A z pewnością ludzie "tu" doszli do wielu różnych wartościowszych rzeczy niż Twoje wiry itd. Więc nie oceniaj jak nie znasz. Jeśli uważasz że nikt Cię tu nie zrozumie to zachęcaj gdzie indziej.
  • 0

#27

Last.
  • Postów: 82
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

. no to nie dziw się... A z pewnością ludzie "tu" doszli do wielu różnych wartościowszych rzeczy niż Twoje wiry itd

Dokładnie.


Dlaczego prawo przyciągania nie działa dla każdego tak samo?
To bardzo proste im mniejsze zaawansowanie w rozwoju duchowym i niższa wibracja ( częstotliwość drgań energii w ciele energetycznym) tym mniejsze oddziaływanie na sferę niefizyczna danej osoby.

Co do prawa przyciągania zaś odpowiedź jest prosta - prawo przyciągania nie działa tak samo na wszystkich ludzi, bo nie wszyscy umieją z niego korzystać. Natomiast teoria o tym, że "sekret nie działa bo się jest nie rozwiniętym duchowo i się ma za niską wibrację" jest, no sorry, skrajnie głupia, naciągana i nie mająca pokrycia w rzeczywistości (ja mam straszne niskie wibrację i nerwicę i jakoś u mnie prawo przyciągania działa, a według twojej teorii nie powinno :/).

A winę za to, że nie wszyscy umieją korzystać z prawa przyciągania, ponosi chyba sam film The Secret, którego twórcy zbyt "magicznie" to przedstawili, po to chyba tylko, żeby więcej kasy zarobić na tym filmie. Jeżeli się przedstawia to wszystko tak hurra optymistycznie i wali po oczach wibracjami, wirami czy czymś tam jeszcze, żeby tylko ludzi zachęcić do kupowania ksiązek, to nie dziwne.

Tymczasem Prawo Przyciągania to nie żadna magia czy wishful thinking ani dżin wyskakujący z butelki i spełniający życzenia, tylko wynik zwykłej obserwacji: jak się na czymś skupiasz - wzmacniasz to. Jak jesteś wkurzony to przyciągasz negatywne zdarzenia, jak jesteś dobrze nastrojony i pełen entuzjazmu to wszystko idzie jak z płatka. I nie trzeba oglądać sekretów żeby o tym wiedzieć :)

Użytkownik Last edytował ten post 25.05.2010 - 15:41

  • 0

#28

Mily.
  • Postów: 36
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiem ze dosyć trudno jest wytłumaczyć jak dokładnie to działa . Jak każdy zauważył jest w tym wiele czynników, które na każdego maja inny wpływ wiec ciężko jest powiedzieć jednoznacznie ze 1 np z 4 czynników dział na każdego tak samo. Niska wibracja jest 1 z czynników, które mogą wpłynąć na świat otaczający dana osobę, ale nie są kluczowe. Dopiero zestawienie wszystkich czynników daje pełny obraz zjawiska. Chodzi o to ze ludzie z wyższa wibracje są inni przyciągają inne zdarzenia i robią to szybciej.

Ja tu nie mam zamiaru nikogo zachęcać do czegokolwiek chce tylko zostawić informacje, które mogą się komuś przydać . Tak jak przydały się mnie parę lat temu. Wiem ze wielu ludzi takich jak devcio przyjdzie napisać tu litości co to ma być? Nigdy nie będę w stanie nikogo przekonać o prawdziwości tego co tu pisze, ale jeżeli chociaż 1 osoba tak jak ja poprawi swoje życie będę bardzo szczęśliwy.

Ktoś zapytał co widzę? Powiedziałem co widzę i parę innych rzeczy. Pisze o tym co ważne i o tym o co pytacie.

Tak widzenie wirów, aur i innych rzeczy przydaje się, ale tak naprawdę nie stwarza wielkiej wartości. Wiec co ma wartość? Twoje dobre samopoczucie i uczucie wewnętrznego spokoju i równowagi. :)

Ludzie o to pytają bo chcą znać możliwości a czasem pytają z ciekawości co nie zmienia faktu ze wielu ludzi robi to tylko dlatego żeby poczuć się szczególnym w stosunku do innych bo potrafią coś innego czego inni może nawet na oczy nie widzieli? Najważniejszym punktem jest wyzwolenie się od negatywnych uczuć emocji zrozumienie siebie lecz trzeba tez pisać o innych rzeczach, które mimo malej wartości są godne uwagi oraz tez muszą zostać poddane analizie w oczach kogoś kto nie ma z nimi doświadczenia.
  • 0

#29 Gość_Dolg

Gość_Dolg.
  • Tematów: 0

Napisano

Brawo . Nie tylko ty masz takie zdolności :widzenie duchów , energi , aury, czakramów jest bardzo proste. Leczenie jeszcze bardzej proste. Nie trzeba wcale medytować , ani sie zbytnio rozwijać. Trzeba sprecyzować np.otwarcie 3 oka.Do tego dochodzi obdażanie przedmiotów energią która jest widoczna poprzez aurę np: rysując cośna kartce , jakiś symbol rysunek , można obdarzyc go energią. Nierozumiem tego co chcesz przekazac poprzez ten wywód na temat ludzkości.Nie wszyscy chca mieć takie zdolności.
  • 0

#30

Mily.
  • Postów: 36
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiem jest wiele takich osób. Chciałem tylko wytłumaczyć mniej więcej jak co działa. Kolejna sprawa jest tak masz racje wszystko jest proste i nie tylko medytacja jest dobra droga rozwoju. Ja najbardziej lubię medytacje przez jej zbawienny wpływ na stan umysłu. Moim zamiarem w robieniu tego było czucie się lepiej na co dzień i to chciałbym dać tez innym to dobre samopoczucie i odczucie ze wszystko jest dobrze. Nasza rozmowa zeszła tylko na temat zdolności. Każde ćwiczenie z energia rozwija czy to Medytacja, czy reiki czy jakikolwiek inny sposób używania energii.

Po przeczytaniu wielu bzdur w internecie postanowiłem napisać coś od siebie co by faktycznie pomogło innym. Zdolności mimo ze fajne i czasem się przydają są rzeczą 2 rzędną.

Mam kryształ górski naładowałem go kiedyś. Jak naładujesz kamień czujesz ze wibruje jak weźmiesz go do reki? Albo np runy jak masz?
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych