Skocz do zawartości


Zdjęcie

Możliwe ze zauważyliście że..


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
37 odpowiedzi w tym temacie

#1

Mily.
  • Postów: 36
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Możliwe ze zauważyliście że.. Wielu ludzi szuka szybkiej metody na osiągnięcie szczęścia ale tego raczej zewnętrznego szukając natchnienia w systemach magicznych czy tez prawie przyciągania którego nie rozumieją. Na pewno zauważyliście, ze informacje znalezione w internecie najczęściej są albo czysta fantazja albo ludzie mówią ze to po prostu nie działa. Wiele osób którym pomagałem zrobić 1 krok w otwarciu się na swoje własne wnętrze i jego bogactwo na początku zadawało mi masę pytań i 1 pytanie, które zawsze się powtarzało było.. Dlaczego nie chcesz mi czegoś powiedzieć? Najczęściej odnosiło się to odprawiania egzorcyzmów lub praktyk np tumo ( praktyka w które poprzez specjalna koncentracje podnosi się temperaturę ciała). Co zrobilibyście ze swoja wiedza i doświadczeniem wiedząc ze ktoś może zrobić sobie albo komuś krzywdę? Kolejna sprawa którą zauważyłem przez te lata jest to ze ludzie maja niesamowita potrzebę żeby wierzyć w jakaś niesamowita niematerialna sile lub patrzeć na kogoś jak na boga bo ta osoba pokazała im ze coś potrafi. Zawsze każdemu mowie nie wierz nikomu wszystko masz w środku i nikt ani nic nie może po to sięgnąć poza tobą ( wiem ze to prawdopodobnie powiedział Budda) . Widziałem już wiele osób, które niestety używały albo magii albo znały podstawy pociskając ciemnotę innym żeby czuć się dla kogoś kimś ważnym lub żeby zwyczajnie pobierać energie. Czy kiedykolwiek zastanawialiście się dlaczego na forach sa praktycznie tylko ludzie, którzy zaczynają, dlaczego nikt nie udowodnił na forum zdolności postrzegania pozazmysłowego?

Wiele badan na postrzeganie pozazmysłowe, które podobno są prawda ludzie którzy widza i czuja znajdują zamordowane osoby i widza miejsca w których nie byli nigdy. Teraz bardzo łatwa odpowiedz na pytanie powyżej . Ludzie którzy osiągnęli dostatecznie wysoki poziom w rozwoju świadomości są prowadzeni przez swoje wyższe JA ( coś jak intuicja lub sfery skąd przychodzą te wizje inspiracje diagnozy). Ci ludzie nie potrzebują ani aprobaty innych za swoje wypracowane umiejętności ani nie chce sie im udowadniając komuś czegokolwiek bo to tak naprawdę jest praktycznie niemożliwe . Tylko indywidualne doświadczenie przez każda jednostkę daje jej prawdziwy wgląd w to o co pyta. Jest tez wiele książek na rożne ezoteryczne tematy, które nigdy nie poszezyly świadomości czytelników ( może oprócz Książek o medytacji lub innych praktykach, które stosowane poszerzając świadomość) . Samo czytanie nie daje praktycznie niczego poza informacja tylko praktyka może dać doświadczenie, które kształtuje światopogląd.


Czy jakiekolwiek parapsychiczne zdolności są darem?
Nie nie są jak zaczynałem niczego nie wiedziałem poza tym jak się medytuje i cały czas medytując odkryłem moje talenty i nauczyłem się ich używać.

Czy każdy może to robić?
Tak ale ludzie niestabilni psychicznie lub zranieni będą mieli dużo trudniej co nie oznacza ze nie powinni tego robić. Trudno polega na stawieniu czoła dawno zapomnianym negatywnym wspomnienia emocja, które czasem sa ciężkie do przejścia nawet w stanie medytacji gdzie jest się tylko obserwatorem.

Dlaczego prawo przyciągania nie działa dla każdego tak samo?
To bardzo proste im mniejsze zaawansowanie w rozwoju duchowym i niższa wibracja ( częstotliwość drgań energii w ciele energetycznym) tym mniejsze oddziaływanie na sferę niefizyczna danej osoby.

Dlaczego to napisałem i udzielam się na forum mimo tego co napisałem powyżej?
Pisze dlatego żeby pomóc innym tak jak Robert Bruce pomógł mnie pisząc swoja książkę traktat o projekcji astralnej z której nauczyłem się medytacji, która pozwoliła mi pozbyć się leku i żyć lepiej.

Jeżeli ktokolwiek ma ochotę zadać pytanie lub zostawić tu swoje rozmyślania to jest dobre miejsce :).
  • 1

#2

taght.
  • Postów: 275
  • Tematów: 10
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Czyli ty posiadasz to wszystko a czym się przejawiają twoje nadprzyrodzone zdolności? Potrafisz lewitować? Posiadasz zdolność czytania w myślach? Czy może chanelingi są twoją mocną stroną? ;p
  • 0

#3

Mily.
  • Postów: 36
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak wiele razy udowodniłem sobie i innym ze to co widzę i czuje pokrywa się z rzeczywistością. Moja mocna strona bylo zawsze odprawianie egzorcyzmów leczenie oraz stawianie diagnoz. Lewitacja jest mi całkowicie obca :). Wiem ze ktoś by powiedział ze to naprawdę super, ale przestałem robić te wszystkie rzeczy już jakiś czas temu po zrozumieniu kilku faktów, które mogę przedstawić jeżeli kogoś to interesuje. Na końcu muszę zaznaczyć ze te umiejętności nie są nadprzyrodzone sa najzwyklejszymi umiejętnościami, które człowiek naturalnie ma a od których został odcięty przez swój styl życia.
  • 1

#4

taght.
  • Postów: 275
  • Tematów: 10
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Wiem ze ktoś by powiedział ze to naprawdę super, ale przestałem robić te wszystkie rzeczy już jakiś czas temu po zrozumieniu kilku faktów, które mogę przedstawić jeżeli kogoś to interesuje.


Chętnie posłucham, a co dokładnie widzisz czego my nie widzimy?
  • 0

#5

Mily.
  • Postów: 36
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czakry i energie w nich ich wielkość i prędkość obrotu. Duchy. Czasem widzę przeszłe wcielenia ludzi. Kolory i wielkość aury ludzkiej, ciała świetliste, wyczuwam intencje czasem tez zdarza mi się przez przypadek usłyszeć czyjeś myśli. Czasem miałem wizje przyszłości w snach lub głębszej medytacji. Wizje rzadko występują same zazwyczaj sa produktem pytania ( intencji ). Myślę ze lepszym pomysłem bylo by wytłumaczenie wam mechaniki tego wszystkiego niż spłycanie tego do umiem to nie umiem tego, bo po chwili namysłu tak naprawdę nic z tego nie wynika:).
  • 0

#6

Aro94.
  • Postów: 28
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

x))) , ile masz lat?: >
  • 0

#7

Romczyn.
  • Postów: 757
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ciekawe to co prawisz. Masz niezłą gamę umiejętności, a to wszystko na zawołanie? x]
  • 0



#8

Alexi Arduscoini.
  • Postów: 717
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ciekawe to co prawisz. Masz niezłą gamę umiejętności, a to wszystko na zawołanie? x]



Podejrzewam że wychodzi mu to tylko w skupieniu i odosobnieniu bo jak za dużo osób patrzy to nie działa ;)
No chyba że faktycznie jest uzdolnionym mistykiem ;)
Albo to kolejne dobre wprowadzenie żeby po pewnym czasie sypnąć: To nic trudnego wy też tak możecie, wystarczy tylko zapisać się na channelingi,
tak zapoznacie się z tajemnicą egzorcyzmu i uzdrawianie itd.
  • 0

#9

Mily.
  • Postów: 36
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Na początku wszystko dzieje się za pomocą intuicji lub są chwilowe przebłyski danych informacji. Potem dopiero opanowuje sie używanie tego 2 wzroku co wymaga dużo czasu i jeszcze więcej pracy i potem tak jest to na zawołanie ale musisz cały czas dużo pracować nad tym. Praca oznacza medytacje lub inne ćwiczenia rozwoju duchowego, które nie tyle prowadza do otwarcia tego co do oczyszczenia psychiki z leków, które są blokadami dla zastygłych energii. Tak samo żeby uzyskać wyższy stan świadomości lub inaczej wyższa wibracje ciala energetycznego trzeba pozbyć się negatywnych emocji, leku, traum, ale nie odrzucając je tylko po przez świadome zrozumienie. Co przez to rozumiem? Świadome zrozumienie natury problemu polega na tym ze znajdujemy przyczynę albo pierwsza sytuacje gdzie poczuło się dane negatywne emocje i kiedy poczujesz je podczas medytacji one odchodzą, ale wpierw trzeba stawić czoła samemu sobie co często nie jest takie proste jakby ktoś myślał . Jeżeli otworzysz komuś percepcje pozazmysłowa możesz doprowadzić do dużego leku lub nawet obłędu u danej osoby, dlatego tak ważnym jest żeby pozbyć się leku w pierwszej kolejności i dopiero gdy już się nie boisz to po malutko do ciebie przychodzi.

Mam już prawie 22 lata robię to od 18 roku życia przez rok zapisywałem moje doświadczenia i ilość medytacji po roku miałem ich blisko 1100 ( tak to wychodzi więcej niż 3 razy na dzień) . Ale czasem robiłem to raz czasem 2 razy dziennie a czasem 7 zależnie od sytuacji czy tez chęci.

Zdolności parapsychiczne są efektem ubocznym uwalniania energii i rozwoju prawdziwym celem medytacji jest zrozumienie siebie oraz uwolnienie sie od negatywnych emocji, wspomnień oraz innych blokad.
  • 0

#10

Alexi Arduscoini.
  • Postów: 717
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ale nikt Cię tu nie pyta jak przebiega medytacja i jak jej dokonać. To doskonale jest opisane w wielu tematach na tym forum. I pewnie nie jeden już miewał przygody z medytacją także pod tym względem wyjątkowy nie jesteś. Chodzi bardziej o twoje inne zdolności które opisywałeś takie jak egzorcyzmy, uleczanie. Jak dużo osób już uleczyłeś? i wyzwoliłeś od demonów?

Użytkownik Alexi Arduscoini edytował ten post 17.05.2010 - 17:32

  • 0

#11

Mily.
  • Postów: 36
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Alexi Arduscoini Ja nie propaguje niczego co trzeba kopić ani nie nagabuje ludzi do żadnych bezwartościowych kursów czy warsztatów. Powiem wam ze ja jestem samoukiem pierwszy krok podpowiedział mi Robert Bruce swoja książka, która miałem za darmo potem przeczytałem książkę Darka Sugiera potem już tylko medytowałem stwarzając swoja własna medytacje. Nie czytałem dlatego żeby się niczym nie sugerować. Wiec nie trzeba nic kupować i bądźcie sami swoimi przewodnikami i nie wierzcie nikomu tylko dlatego ze tak mówi wierzcie sobie swojej intuicji i swojemu własnemu doświadczeniu.

Uleczyłem już wielu ludzi uwzględniając samego siebie. Jeżeli chodzi o egzorcyzmy najczęściej pomagałem ludziom którzy byli nawiedzeni lub mieli duchy w domu miałem chyba ze 3 przypadki ze to było co innego niż duch, ale nie potrafię tego nazwać myślę ze prawdziwego demona nie wiedziałem jeszcze na oczy.

Chciałbym żeby ten temat zawierał dużo użytecznych i praktycznych informacji.

Użytkownik Mily edytował ten post 17.05.2010 - 17:36

  • 0

#12

Alexi Arduscoini.
  • Postów: 717
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Wiec nie trzeba nic kupować i bądźcie sami swoimi przewodnikami i nie wierzcie nikomu tylko dlatego ze tak mówi wierzcie sobie swojej intuicji i swojemu własnemu doświadczeniu.


No i ja tak właśnie robię nie ufam bardziej nikomu jak sobie...
A zapytałam ile osób udało Ci się już uzdrowić i wyzwolić od demonów jak już podkreśliłeś iż egzorcyzmy są twoją mocną stroną.
  • 0

#13

Bierdol.
  • Postów: 385
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ty piszesz o wyższych stanach świadomości, wyższych wibracjach (czymkolwiek to to jest) i postrzeganiu pozazmysłowym a ja napisze o empatii i samokontroli i innych przyziemnych instrumentach wbudowanych w masz mózg. Czy aby nie piszemy o tym samym tyle, że ja nie potrzebuję egzaltacji ? ;)
  • 1

#14

Mily.
  • Postów: 36
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Alexi Arduscoini Nie liczę każdego razu kiedy ktoś mnie prosi zazwyczaj były to osoby, które pisały do mnie na forum ( innym niż to ) albo były to osoby które były znajomymi przyjaciółki, którą robiła to co ja tylko czasem albo miała za dużo proszących ja ludzi o coś albo była w niedyspozycji. Jak napisałem wcześniej były to osoby nawiedzone przez duchy z rożnych powodów ( lek lub wywoływanie duchów).

Bierdol nie mam nic przeciwko żebyś napisał o tym w tym temacie:) chętnie sam tez poczytam opinie innych ludzi. Kiedy opiszesz swój punkt wiedzenia będziemy w stanie zweryfikować czy mówimy o tym samym.
  • 1

#15

Alexi Arduscoini.
  • Postów: 717
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ok to ciekawiej by było jakbyś opisał jak przebiegał dany egzorcyzm. Jak wyganiałeś ducha z opętanego z powodu leków bądź seansu człowieka.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych