Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy to dom na Marsie?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
66 odpowiedzi w tym temacie

#31

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

"Bo fantazja fantazja .... fantazja jest od tego ..."

Kiedy ty to zrozumiesz ? :lol :
  • 0



#32 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Wydaje mi się, że kojarząc i uruchamiając trochę wyobraźni możemy zobaczyć np. pentagon albo plan Nowego Yorku u siebie w ogródku...
A jeśli chodzi o misje na Marsa, to mnie to wkurza - polecą, dowiedzą się ciekawych rzeczy, a nam - za przeproszeniem - gówno powiedzą! Wcisną kit o fajnych skałach i sukcesie NASA, a o budowlach i obcych nic nie powiedzą... I nic ciągle nie mówią... Czemu nie mogą powiedzieć, że nie polecieli na ksieżyc, że ciągle nas Obcy odwiedzają i wogóle? Panika? Czemu? Przecież to oczywiste, ze ONI istnieją i że nas odwiedzają... a jak słucham sceptyków którzy są PEWNI, ŻE SĄ SAMI WE WSZECHŚWIECIE, nie dopuszczają innej myśli do siebie, wyśmiewają mnie i nie są zdolni do przekonania. ONI BĘDĄ PEWNI, ŻE SĄ SAMI NAWET JEŚLI IM NA SAMOCHODZIE WYLĄDUJE STATEK KOSMICZNY I WYSKOCZĄ Z NIEGO OBCY. -.-



A może naoglądaliście sie za dużo filmów, czytacie za dużo głupot w necie, wszędzie węszycie spiski, z których obecnści tylko nieliczna grupa wybranych zdaje sobie sprawę...


mysle ze ktos musial Ci za mocno nadepnac na ucho...jezeli np. uwazasz ze nie bylo spisku przy rzekomym ataku na pentagon to rzeczywiscie- fantazjujemy....tylkoze to byl spisek jakich wiele na nasze j ziemi wiec sie nie dziw
  • 0

#33

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A może naoglądaliście sie za dużo filmów, czytacie za dużo głupot w necie, wszędzie węszycie spiski, z których obecnści tylko nieliczna grupa wybranych zdaje sobie sprawę...


Myślę wiec jestem
  • 0



#34

Apophis_.
  • Postów: 637
  • Tematów: 36
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Chodzi Ci o moją wypowiedź czy o wypowiedź ktosiuf'a? O NY i Pentagon chodziło mi o ułożenie ziemi, że można w grudkach zobaczyć różne inne obrazy. A jeśli chodzi o atak USA na World Trade Center i Pentagon to wiem, że to jedna wielka bajka z tymi terrorystami i wiem, że to było kolejne kłamstwo wobec biednych ludzi...
Wogóle to ile można kłamać? Strasznie mnie to denerwuje. To ukrywanie prawdy, to kombinowanie, to oszukiwanie! USA chyba tutaj przoduje jeśli chodzi o ogónoświatowe kłamstwa (głównie to 11/9 i lądowanie na księżycu). To jest poprostu żałosne... :/
  • 0

#35 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Wydaje mi się, że kojarząc i uruchamiając trochę wyobraźni możemy zobaczyć np. pentagon albo plan Nowego Yorku u siebie w ogródku...
A jeśli chodzi o misje na Marsa, to mnie to wkurza - polecą, dowiedzą się ciekawych rzeczy, a nam - za przeproszeniem - gówno powiedzą! Wcisną kit o fajnych skałach i sukcesie NASA, a o budowlach i obcych nic nie powiedzą... I nic ciągle nie mówią... Czemu nie mogą powiedzieć, że nie polecieli na ksieżyc, że ciągle nas Obcy odwiedzają i wogóle? Panika? Czemu? Przecież to oczywiste, ze ONI istnieją i że nas odwiedzają... a jak słucham sceptyków którzy są PEWNI, ŻE SĄ SAMI WE WSZECHŚWIECIE, nie dopuszczają innej myśli do siebie, wyśmiewają mnie i nie są zdolni do przekonania. ONI BĘDĄ PEWNI, ŻE SĄ SAMI NAWET JEŚLI IM NA SAMOCHODZIE WYLĄDUJE STATEK KOSMICZNY I WYSKOCZĄ Z NIEGO OBCY. -.-



A może naoglądaliście sie za dużo filmów, czytacie za dużo głupot w necie, wszędzie węszycie spiski, z których obecnści tylko nieliczna grupa wybranych zdaje sobie sprawę...


to co robisz w internecie? czytasz glupoty ? :brawo:

Chodzi Ci o moją wypowiedź czy o wypowiedź ktosiuf'a? O NY i Pentagon chodziło mi o ułożenie ziemi, że można w grudkach zobaczyć różne inne obrazy. A jeśli chodzi o atak USA na World Trade Center i Pentagon to wiem, że to jedna wielka bajka z tymi terrorystami i wiem, że to było kolejne kłamstwo wobec biednych ludzi...
Wogóle to ile można kłamać? Strasznie mnie to denerwuje. To ukrywanie prawdy, to kombinowanie, to oszukiwanie! USA chyba tutaj przoduje jeśli chodzi o ogónoświatowe kłamstwa (głównie to 11/9 i lądowanie na księżycu). To jest poprostu żałosne...   :/


nie mowilem do Ciebie, bez obaw :smile:
  • 0

#36

JodaPunk.
  • Postów: 18
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zdjęcie pochodzi z Marsa, czy to jakaś budowla? Porównajcie sami ze zdjęciem na dole strony.

Obrazek

Obrazek

źródło: http://www.holloworbs.com




zapomnieli zaznaczyć okienko ;)
tam widać jeszcze białą kropke na przedniej ścianie...
a co to jest na końcu ścieżki w dół?
zsyp śmieci? czy miejsce z którego startuje rakieta? :D (zartuje)
interesujace zdjęcia ;)
  • 0

#37

Guliwer.
  • Postów: 548
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pewne kontury faktycznie widać jakby należały do domu, ta ścieżka - ciekawe co to za jasna plama obok. Jednak jest to dla mnie ciut mało przekonywujące, co nie znaczy że nieprawdziwe ... gdyby miało to więcej szczegółów.
  • 0

#38

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No ale ja nie rozumiem jednego. Jaki jest sens w tym temaci?Czyli co zakładamy że widzimy domek z prowadzacą do niego ścieżką?I kto tam mieszka? marsjanie?!
  • 0

#39

Józek.
  • Postów: 154
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Domyśl się racjonalisto.

:crazy:
  • 0

#40

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie no spoko, brakuje tylko samochodu przed garażem, oraz ufoludków grillujących i pijących piwko- przepraszam za ironie, ale w jeśli uznajemy, że na marsie buduje się takie domki jak u nas to dlaczego marsjanie nie mieliby żyć tak jak my
  • 0

#41

Józek.
  • Postów: 154
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie to akurat było dobre z tym piwkiem :)
  • 0

#42

Artur Gutowski.
  • Postów: 308
  • Tematów: 73
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Zdjęcie satelitarne zrobione jest z góry, wyszło by na to, że drzwi i te niby okna mieszczą się na dachu...
  • 0



#43 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Nie no spoko, brakuje tylko samochodu przed garażem, oraz ufoludków grillujących i pijących piwko- przepraszam za ironie, ale w jeśli uznajemy, że na marsie buduje się takie domki jak u nas to dlaczego marsjanie nie mieliby żyć tak jak my


a uwierzylbys w to ze mieszkaja pod ziemia w takich bazach jakie sa w strefie 51?
  • 0

#44 Gość_inga

Gość_inga.
  • Tematów: 0

Napisano

A może to... ostatni zajazd na Marsie ? :lol :
  • 0

#45 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

a moze jest tak jak ja napisalem powyzej? ;-) :-D
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych