Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy to dom na Marsie?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
66 odpowiedzi w tym temacie

#16

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Tak, gdyby nie współpracowały z rządem nie musiałyby niczego ukrywać...
  • 0



#17

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Jest kasa-Jest władza
  • 0

#18

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Właśne dlatego trzeba się zorganizować i stworzyć taką instytucję, ale tylko z udziałem prywatnych właścicieli i żeby ci, kótrzy współpracowali wsześniej z NASA i ESA nie będą mieli do niej wstępy... proste? brakuje tylko funduszy, jak zwykle ;p
  • 0



#19

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

I kto to zrobi?? Poza tym rząd nie dopuści do powstania takiego czegoś.
  • 0



#20

szczotkowski.
  • Postów: 35
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

wracając do temtu... nieźle się uśmiałem czytając informacje o tym "domku". Naprawde ktoś kto miał by to coś pobudować technologicznie musiał być na "nieprzeciętnym" poziomie... :oops:
pozdro
  • 0

#21 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

a skad wiesz z czego jest to zrobione?
  • 0

#22

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ten "dowód" to żenada, a ten rysunek "domu" to chyba największę naciagniecie jakie w życiu widziałem.....
  • 0

#23

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ludzka wyobraźnia czyni cuda :D
  • 0

#24 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

cholera wie co to za zdjecie.No ale chcac nie chcac na zdjeciu dziwne te wzory,a skad te zdjecie jest w ogole? Nie mamy penwosci
  • 0

#25

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Tak czy owak pofantazjować wolno ...
  • 0



#26

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

=]Tak czy owak pofantazjować wolno ...


Te słowa proponuje uznać za puentę tegoż tematu
  • 0

#27 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

:D heh...ale gosc ma satysfakcje:)
  • 0

#28

Tengron.
  • Postów: 177
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

E żaden mi tam dom.Zwykła formacja skalna to wszystko.
  • 0

#29

Apophis_.
  • Postów: 637
  • Tematów: 36
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Wydaje mi się, że kojarząc i uruchamiając trochę wyobraźni możemy zobaczyć np. pentagon albo plan Nowego Yorku u siebie w ogródku...
A jeśli chodzi o misje na Marsa, to mnie to wkurza - polecą, dowiedzą się ciekawych rzeczy, a nam - za przeproszeniem - gówno powiedzą! Wcisną kit o fajnych skałach i sukcesie NASA, a o budowlach i obcych nic nie powiedzą... I nic ciągle nie mówią... Czemu nie mogą powiedzieć, że nie polecieli na ksieżyc, że ciągle nas Obcy odwiedzają i wogóle? Panika? Czemu? Przecież to oczywiste, ze ONI istnieją i że nas odwiedzają... a jak słucham sceptyków którzy są PEWNI, ŻE SĄ SAMI WE WSZECHŚWIECIE, nie dopuszczają innej myśli do siebie, wyśmiewają mnie i nie są zdolni do przekonania. ONI BĘDĄ PEWNI, ŻE SĄ SAMI NAWET JEŚLI IM NA SAMOCHODZIE WYLĄDUJE STATEK KOSMICZNY I WYSKOCZĄ Z NIEGO OBCY. -.-
Sorry za oftopic, ale musiałem to z siebie wywalić.
  • 0

#30

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wydaje mi się, że kojarząc i uruchamiając trochę wyobraźni możemy zobaczyć np. pentagon albo plan Nowego Yorku u siebie w ogródku...
A jeśli chodzi o misje na Marsa, to mnie to wkurza - polecą, dowiedzą się ciekawych rzeczy, a nam - za przeproszeniem - gówno powiedzą! Wcisną kit o fajnych skałach i sukcesie NASA, a o budowlach i obcych nic nie powiedzą... I nic ciągle nie mówią... Czemu nie mogą powiedzieć, że nie polecieli na ksieżyc, że ciągle nas Obcy odwiedzają i wogóle? Panika? Czemu? Przecież to oczywiste, ze ONI istnieją i że nas odwiedzają... a jak słucham sceptyków którzy są PEWNI, ŻE SĄ SAMI WE WSZECHŚWIECIE, nie dopuszczają innej myśli do siebie, wyśmiewają mnie i nie są zdolni do przekonania. ONI BĘDĄ PEWNI, ŻE SĄ SAMI NAWET JEŚLI IM NA SAMOCHODZIE WYLĄDUJE STATEK KOSMICZNY I WYSKOCZĄ Z NIEGO OBCY. -.-



A może naoglądaliście sie za dużo filmów, czytacie za dużo głupot w necie, wszędzie węszycie spiski, z których obecnści tylko nieliczna grupa wybranych zdaje sobie sprawę...
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych