Skocz do zawartości


Islamizacja Europy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
326 odpowiedzi w tym temacie

#196

.?..

    Medicus

  • Postów: 974
  • Tematów: 89
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 10
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

decyzje podejmuja oboje,


Rzeczywiście nie musi, muszą podjąć decyzję oboje... Przecież to jest monty pythonowskie. Nie mam tego za płotem, wiec trudno mi wyobrazić sobie sytuację, w której kobieta i mężczyzna siadają i radzą przy stole, bo ona chce iść do sklepu.

a nie na podstawie bandy kretynow okreslac nimi wszystkich.


Dlaczego tak strasznie, ale to strasznie starasz się umniejszyć rolę jednostki w społeczeństwie? Rolę grupy fanatycznych jednostek starających się przewodzić reszcie. Umniejszasz roli fanatyków, ale historia pokazuje, że to właśnie jeden, dwóch albo trzech radykałów pociągnęło za sobą całe rzesze, niezależnie jak rozumne. Niemcy też na początku XXw uchodzili za społeczeństwo z tradycjami i stojące na pewnym cywilizacyjnym pułapie. Nie przeszkodziło to pójść tym ludziom za ideologią, która pokazuje ich w świetle lepszym niż resztę świata. Nawet tacy myśliciele jak Heidegger byli w stanie poddać się narzuconej sobie ideologii. A Ty uparcie wierzysz w to, że Muzułmanie którzy w naszym europejskim świecie masowo zaczęli pojawiać się dopiero po wojnie będą w stanie przeciwstawić się religijnym fanatykom? Że będą na tyle rozumni, że kiedy ta garstka fanatyków zmobilizuje 2000 ludzi, to drugie tyle powie " nie to głupie, mój Bóg z pewnością tego nie chciał". Nie... zajdzie efekt domina - jak zawsze.

zauwazylas ze to wlasnie kobiety najaktywniej protestuja przeciwko zakazowi okrywania glow? Przeciwko zakazowi kultywowania tradycji w ktorej wyrosly. Nie zastanawia Cie to?


Jakby mi mieli obciąć nos i uszy za głupią ucieczkę od męża, to bym szedł w takim marszu w pierwszym rzędzie. Kto wie, do czego tacy ludzie są zdolni jeżeli kobieta wystąpi przeciwko ich poglądom. Naprawdę nie sądzę, żeby te kobiety szły tam z własnej woli... emancypacja w Islamie jeszcze raczkować nie zaczęła.
  • 0



#197 Gość_ayalen

Gość_ayalen.
  • Tematów: 0

Napisano

Mojo, masz racje w drugiej czesci postu, jednak nie mozna kogos silniejszego obciazac wina za swoja slabosc i zagubienie. Slaby z silnym nie wygra, niech zwalczy swoja slabosc stajac sie silnym, wowczas nikt mu nie zagrozi. Faktem jest natomiast ze wszystkie religie powielaja los poprzednich, slabnac i upadajac, czasami zmieniaja oblicze- tak dzieje sie w chrzescijanstwie i tak bedzie w islamie, a poki co- jak dlugo bedziemy slabi tak dlugo inni beda zyskiwac na sile. Ludzie odchodzac od wiary, gdy nie znajduja jasnych i widocznych drogowskazow w zyciu, czesto czuja sie zagubieni, poszukujac czegos na czym beda mogli sie wesprzec. A sam wiesz jak mialka staje sie nasza cywilizacja, przeradzajac sie w postawy konsumpcyjne- od miski do geby i do klozetu. W miedzyczasie oglupiajaca sieczka informacyjna. Ci ktorym to nie wystarcza, szukaja wsparcia ktorego nie oferuje dzis slabe i targane wewnetrznymi konfliktami chrzescijanstwo, z czego skwapliwie korzystaja fundamentalisci islamscy. Jedyna droga jest wzmocnienie sie, by stanac jak rowny twarza w twarz. Postawy ksenofobiczne, zamykanie sie we wlasnym swiecie obnaza strach, objawiajac slabosc, sam wiesz- mocny w gebie nie oznacza silny w czynach, a krzykaczy wywrzaskujacych ze strachu obelgi mamy az zanadto. Slaby wrzeszczy, silny spokojnie robi swoje, to jest niestety zasada. Ekspansja islamu na Zachod obnaza slabosc Zachodu i nic tu nie pomoze nienawisc, strach, tupanie nogami i wymachiwanie rekami. Zwykle to mrowka boi sie slonia a nie odwrotnie, i nadymajac sie miniona swietnoscia i nieuzasadniona pycha mozemy ewentualnie podzielic los mrowki ktora zdepcze slon, nawet nie slyszac jej krzykow. Wiec jedyna rada jest nie byc mrowka, zamiast udawac kolosa na glinianych nogach usilujac z rzeczywistego dzis kolosa uczynic mrowke.. Zauwaz ze dopoki nie zrozumiemy dlaczego i skad bierze sie fundamentalizm religijny, nie siegniemy zrodla z ktorego wyrasta- on nigdy nie zniknie z zycia, jak chwast wyrastajacy wciaz w nowych miejscach. Swiat arabski bardzo sie dzis zmienia, takze otwiera sie na swiat, korzystajac z osiagniec zachodniej cywilizacji. Ekstreme rodza skrajnie przeciwstawne warunki, bieda albo nadmierne bogactwo, w wiekszosci panstw ludzie wysluchuja kazan duchownych tak jak i my - ot, pogadal sobie i poszli zyc po swojemu. Ale ludzi latwo jest zwiesc falszywymi obietnicami, oglupic ideologia pokrywajaca walke o koryto, zmanipulowac wpajanymi od malego bzdurami. I wielu zyje w tym chorym swiecie swoich wyobrazen. Wiesz, stykajac sie tutaj z ludzmi z malych osrodkow, gdzie sila rzeczy i rozpedu kroluje religia ustanawiajac prawa , nakazy i ksztaltujac swiatopoglad- ci ludzie sa niezmiernie zdziwieni ze my jestesmy tacy sami jak oni, ze tak samo jemy, chodzimy, smiejemy sie. Im sie wmawia ze my jestesmy tym dwuglowym smokiem. W duzych miastach jednak ludzie odchodza od religii na rzecz postepu i demokratyzacji. Zaczynaja myslec samodzielnie. A my wciaz utozsamiamy bande- nie kretynow a cwaniakow realizujacych pod oslona religii swoje cele i manipulujacych ludzmi z tymi ktorzy sa normalnymi, zwyklymi ludzmi, jak my. Roznia nas tradycje, kultura z korej wyroslismy. Sposob zycia. I nic wiecej . A ja czytam te rewelacje na temat ludzi miedzy ktorymi zyje i jest mi zwyczajnie przykro widzac az takie zaslepienie wyobrazeniami. W ich i moim imieniu, w imieniu nie fanatykow , nie ekstremistow bo te zaraze trzeba tepic po obu stronach.

Użytkownik ayalen edytował ten post 13.05.2013 - 09:49

  • 0

#198

.?..

    Medicus

  • Postów: 974
  • Tematów: 89
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 10
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@up
Chciałem nagrodzić twój post, ale wyświetlił mi się komunikat, że rozdałem już dzisiaj swoje maksimum pozytywnych głosów.


Jednakże wyznawanie tej samej religii tworzy pewien solidaryzm pomiędzy jej wyznawcami i jeżeli ludziom, których ci przykro jest przykro, że wyrodzili ze swojej religii ekstremistów, to powinni zacząć coś robić ze swoją kulturą. Przykro mi, ale za czyny swoich "braci" odpowiada całość społeczeństwa. Oni muszą liczyć, się z tym, że jeżeli ktoś od nich czyni źle, to odpowiedzialność w oczach świata spadnie na nich. Tak samo jak odpowiedzialność za Jedwabnem spadła na nas, odpowiedzialność za holocaust spadła na Niemcy, a odpowiedzialność za Napoleona spadła na Francję.
  • 0



#199 Gość_ayalen

Gość_ayalen.
  • Tematów: 0

Napisano

tak , odpowiedzialnosc ale bez utozsamiania zbira z tym ktory takze sie go boi. Juz to mowilam i powtorze- oni takze boja sie ze do wladzy dojdzie ekstrema, wcale nie mniej niz my. Ludzie chca zyc normalnie- w ramach tradycji i norm moralnych z ktorych wyrosli a do ktorych nie naleza gwalty na dzieciach, zoofilia czy traktowanie obcokrajowcow jak wrogow z zalozenia. Wiesz kto jest naszym rzeczywistym wrogiem? Ten ktorego my uznajemy za wroga, otrzymujac to co dajemy. Wiele slow tu padlo o dobrym wujku Zachodzie wierzysz w to? Wierzysz w czyste intencje mocarstw ktore pomogly w obaleniu dyktatora tu gdzie mieszkam- w tym naszego kraju? A odnosnie stosunku do religii, kiedys pewna zwykla kobiecina, ani zbyt obyta w swiecie ani wyksztalcona, zapytala: Ania, powiedz czemu wy nie szanujecie naszej religii, zobacz- my uznajemy ze Jezus byl wiekszym prorokiem niz nasz, Maria nalezy do grona Swietych Kobiet, nam nie przeszkadza ze wy jecie wieprzowine i inaczej sie modlicie- dlaczego wy wysmiewacie sie z nas? Milczalam bo nie znam odpowiedzi. To bylo pytanie normalnego czlowieka wyznajacego islam. I nie bylo bezzasadne.
  • 0

#200

.?..

    Medicus

  • Postów: 974
  • Tematów: 89
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 10
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wiele slow tu padlo o dobrym wujku Zachodzie wierzysz w to? Wierzysz w czyste intencje mocarstw ktore pomogly w obaleniu dyktatora tu gdzie mieszkam- w tym naszego kraju?


Nie, ale nie o tym tu mowa. :)

Milczalam bo nie znam odpowiedzi.


Bo nasza kultura rośnie na szydzeniu z siebie i z innych. Aczkolwiek, zaraz z tematu zrobimy propagowanie idei proislamskich w złym Zachodzie. Świat jest zły, ale trzeba wybrać po której stronie zła się opowiedzieć.
  • 0



#201 Gość_ayalen

Gość_ayalen.
  • Tematów: 0

Napisano

ja to widze inaczej- w swiecie istnieje dobro acz zdarza sie zlo- zeby bylo go jak najmniej trzeba wiedziec co je rodzi. Nie propaguje zadnych pro i anty postaw, oprocz pro- ludzkiej, dlatego przykladami pokazuje troszke inne niz potoczne wyobrazenia oblicze swiata islamu. Wiesz co tu mowia o nas rodacy- to znaczy o samych sobie? Ze w sytuacjach krytycznych predzej pomoze ci tubylec niz rodak, ten o ile nie postawi nogi to uda ze nie widzi upadku rodaka. Tez wymowne. Ludzie zawsze i wszedzie sa ludzmi, dobrymi lub zlymi, myslacymi jasno i trzezwo lub oglupionymi chora ideologia. Trzeba skupic sie na tych ktorzy te chore idee tworza w swoich chorych glowach. Zauwaz ze postawa ksenofobiczna potwierdzamy jedynie to co im sie wbija do glow. Wiec ludzi traktowac jak ludzi, to co chore tepic, zagrozone choroba pod lupe do obserwacji. Co mozna wiecej zrobic? A nawiasem- dlaczego uwazas ze swiat jest zly? To tez uogolnienie, swiat jest taki jak my, a my jestesmy rozni. Ja zyje w dobrym swiecie, w ktorym zdarza sie zlo, i nie mam powodu zeby opowiadac sie po stronie tego co nie powinno miec miejsca, bo to jest przyzwolenie na zaistnienie zla, nie sadzisz?
  • 0

#202

hayashi.
  • Postów: 232
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Przeczytałem tą ciekawą dyskusję, odniosę się do kilku kwestii.

Po pierwsze, gdzieś było pytanie o to, co czeka kobietę po śmierci, jeżeli dobrze pamiętam. A więc z tego,
co wysnułem po dyskusjach z muzułmanami - kobieta po śmierci zyskuje to, że może zostać z mężem.
Jednak nie bardzo rozumiem tamte kobiety - ciekawe która chciałaby zostać z mężem, który ma oprócz
niej harem składający się z kilkudziesięciu dziewic, którym w kółko odrastają błony dziewicze...
Poza tym - jeden z muzułmanów przedstawił mi inną teorię - człowiek po śmierci dostaje to, co chce
(mam na myśli raj), a jak się dostać do raju? Najłatwiejszy sposób - zgiń za Allaha (wysadź się w powietrze
etc.) Te dyskusje pozwoliły my wysnuć teorię, którą nazwałem "teorią supermarketu" - w raju bierzesz,
co chcesz. Ponadto nie wiem, czy jest to ogólnie wiadome - muzułmanin za nawrócenie "niewiernego"
otrzymuje bezpośrednią wejściówkę do raju.

Po drugie - co do przyzwalania kobietom na wyjście z domu - nie wiem, czy wiesz (kieruję to do ayalen),
ale w KSA przy opuszczeniu kraju przez kobietę jej mąż/brat otrzymuje o tym fakcie SMS. "Bezprzewodowa
smycz", czyli nowoczesne niewolnictwo. Kto chciałby być uwiązany jak na sznurku?

Po trzecie - ayalen - żyjesz w Libii. To jest Maghreb, jak już wspomniałem. Jak chcesz się przekonać jak
naprawdę wygląda islam, bez wpływów europejskich, to pojedź do Jemenu, KSA, Afganistanu...

Po czwarte - na zajęciach dot. nazizmu nauczyłem się bardzo ciekawego wykresu - przedstawiam poniżej.

PARTIA = PAŃSTWO = RELIGIA = POLICJA

Jest to tzw. kompleks totalitarny, gdzie ideologia jest religią a doktryna partii jest świętą księgą, wódz
zajmuje miejsce Boga. Porównajmy to z islamem - tam też religia jest wszystkim, sposobem życia, istnieje
policja religijna (KSA) i tym podobne bojówki (Londyn), a naczelnym wodzem jest Allah. Ktoś przyrównał
Koran do Mein Kampf - bardzo słuszne porównanie, od dawna na to zwracam uwagę. Jak już wielokrotnie
wspominałem - nazizm od kilkudziesięciu lat ma łatkę religii, szkoda, że nikt tego nie zauważa. Poza tym
ideologie skrajne są w Europie zakazana - w związku z tym nie wiem, dlaczego islam nie jest. Może
jeszcze zarejestrujmy nazizm jako związek wyznaniowy? Będzie śmieszniej...
  • 0

#203

Kocica.
  • Postów: 399
  • Tematów: 8
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

ayalen - przykro mi z powodu Twojej postawy.

tu zacytuję i postaram się wyciągnąć kilka wniosków odnośnie tego, co piszesz i jak bardzo starasz się ugrzecznić twoją religię, chciałabym, żebyś odpowiedziała mi na pytania, które ci zadam, oto one.

1. Piszesz:

tak , odpowiedzialnosc ale bez utozsamiania zbira z tym ktory takze sie go boi. Juz to mowilam i powtorze- oni takze boja sie ze do wladzy dojdzie ekstrema, wcale nie mniej niz my. Ludzie chca zyc normalnie- w ramach tradycji i norm moralnych z ktorych wyrosli a do ktorych nie naleza gwalty na dzieciach, zoofilia czy traktowanie obcokrajowcow jak wrogow z zalozenia.



Pierwsze pytanie: Skoro ludzie ci chcą żyć normalnie, bez gwałtów, wojen, zoofilii itp. Wytłumacz mi, dlaczego w Anglii, Francji czy Szwecji tak głośne są protesty dotyczące obchodzenia prawa shariatu, które ZEZWALA na małżeństwa między dorosłymi i dziećmi (a więc i seks), zezwala na bicie kobiet. Dlaczego na ulicy w Anglii gdy europejka przejdzie po dzielnicy, gdzie mieszka większość muzułmanek jest nazywana szmatą?

3:28 Niech wierzący nie biorą sobie za przyjaciół niewiernych, z pominięciem wiernych! A kto tak uczyni, ten nie ma nic wspólnego z Bogiem, chyba że obawiacie się z ich strony jakiegoś niebezpieczeństwa. Bóg ostrzega was przed samym Sobą i do Boga zmierza wędrowanie.


4:91 Wy znajdziecie innych, którzy będą chcieli żyć z wami w pokoju, i żyć w pokoju ze swoim ludem. Za każdym razem, kiedy będą doprowadzeni do buntu, doznają w tej próbie porażki. A jeśli oni nie odejdą od was i nie zaproponują wam pokoju ani nie powstrzymają swoich rąk, to chwytajcie ich i zabijajcie ich, gdziekolwiek ich napotkacie. My wam dajemy nad nimi władzę jawną!

To są wersety, które mówią właśnie o tym, jak to macie żyć między nami w pokoju i jak to nie chcecie traktować obcokrajowców jak wrogów. A skoro tak właśnie chcecie, to żyjecie wbrew zaleceniom Waszego Boga. Jesteście więc hipokrytami i nie jesteście prawdziwymi muzłumanami. Dlaczego więc tak bronicie swojej religi, z którą nie chcecie żyć w zgodzie.

Wiesz kto jest naszym rzeczywistym wrogiem? Ten ktorego my uznajemy za wroga, otrzymujac to co dajemy. Wiele slow tu padlo o dobrym wujku Zachodzie wierzysz w to? Wierzysz w czyste intencje mocarstw ktore pomogly w obaleniu dyktatora tu gdzie mieszkam- w tym naszego kraju? A odnosnie stosunku do religii, kiedys pewna zwykla kobiecina, ani zbyt obyta w swiecie ani wyksztalcona, zapytala: Ania, powiedz czemu wy nie szanujecie naszej religii, zobacz- my uznajemy ze Jezus byl wiekszym prorokiem niz nasz, Maria nalezy do grona Swietych Kobiet, nam nie przeszkadza ze wy jecie wieprzowine i inaczej sie modlicie- dlaczego wy wysmiewacie sie z nas? Milczalam bo nie znam odpowiedzi. To bylo pytanie normalnego czlowieka wyznajacego islam. I nie bylo bezzasadne.

HMM zrobię tak, pojadę do arabii saudyjskiej, ubiorę się w dzinsy i tshirt, wsiądę w auto i pojadę do sklepu - bez opieki mężczyzny - zjeść sobie schabowego z ziemniakami. Jesteś w stanie mi zagwarantować bezpieczeństwo?

Co zaś tyczy się USA i Iraku - ta wojna toczy się o ropę i dolara, każdy to wie. Ja jestem przeciwna tej wojnie i źle mi z nią. Uważam, że powinniście zyć wedle siebie w swoich krajach i emigrując do europy czy stanów szanować naszą kulturę a nie domagać się minaretów, domagać się burek, zmiany prawa obyczajowego itp.
  • 0

#204 Gość_ayalen

Gość_ayalen.
  • Tematów: 0

Napisano

Hayashi, albo poruszamy sie w swiecie bajek a bajki arabskie nie roznia sie stopniem fantazji od naszych bajek- albo mowimy o faktach . Kobiete po smierci czeka to samo co kazdego innego czlowieka, znam takich swiatlych Europejczykow ktorzy do dzis wierza w mozliwosc powrotu do zycia martwego ciala, ignorujac stopien rozkladu zwlok, wiec szkoda czasu na bajki.
Elektroniczna smycz powiadasz- zadziwiajace ze obywatelka chrzescijabskiej Europy ma zawalona poczte ofertami szpiegowania smsow itp. Hayashi- zyje w strefie umiarkowanego islamu a Ty mowisz o ekstremalnie trudnym z wielu przyczyn rejonie, z reguly bardzo biednym i zacofanym pod kazdym wzgledem- naciagajac do tego cala reszte. A swiat arabski to wiele krajow o bardzo zroznicowanym poziomie i mentalnym i finansowym. Niepokojace jest zjawisko rozszerzania sie fundamentalizmu na czarna czesc Afryki, tam gdzie za obietnice miski strawy mozna osiagnac bardzo wiele.
Poza tym przypominam Ci ze niejaki pan Hitler inspiracje czerpal z religii chrzescijanskiej, modyfikujac jej tresci do swoich potrzeb, wiec nie zaprzeczaj historii udowadniajac swoje tezy. Widzisz, nie wybielam islamu, jak kazda religia manipuluje ludzmi. I jak kazda religia rodzi skrajne postawy powodowane slepa wiara. Ale tez i nie ma powodow zeby bezpodstawnie oczerniac to co ani biale ani czarne nie jest. Ignorowanie wlasnej historii nie pozwala rozumiec zasad rozwoju innych, powielajacych te sama droge, a nierozumienie to najlepsza droga do nienawisci. Nie chce zyc w swiecie nienawisci dlatego staram sie dostrzegac wspolzaleznosci rozwoju , niezaleznie od roznic kulturowych. Wbrew pozorom ludzi jednak wiecej laczy niz dzieli, i ini wcale nie sa az tak inni jak sie to nam- innym od nich zdaje. Moze po prostu roznicuj fundamentalizm, ekstremizm, zamiast go uogolniac.
  • 0

#205

hayashi.
  • Postów: 232
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Odpowiedziałem na pytanie zawarte gdzieś na poprzednich stronach. To, w co inni wierzą, nie bardzo mnie
interesuje. Co do tej skrzynki mailowej - jakieś przykłady?

I właśnie mówię o tym, że Ty żyjesz w innym świecie niż oni, więc nie mów mi że oni kwestię wyjścia z domu
ustalają razem.

Hitler był agnostykiem. Co do kwestii chrześcijaństwa - proponuję poczytać poniżej.

"Stwierdził on mianowicie, że jeśli chodzi o Kościół katolicki, to pewnego dnia trzeba będzie "wytrzebić go siłą".
Traktował go jako konkurenta, ale jednocześnie realną siłę, z którą tymczasowo należy się liczyć – stały za nim
bowiem znaczące warstwy niemieckiego społeczeństwa. Plany Hitlera dotyczące rozprawienia się z religią
potwierdza również były dygnitarz hitlerowski, Hermann Rauschning, który wspominał pewną wypowiedź Hitlera
na temat Kościoła i masonerii. Hitler miał powiedzieć: "Teraz my jesteśmy najsilniejsi i dlatego usuniemy jednych
i drugich, zarówno Kościół jak i masonerię". Hitler prezentował poglądy bliskie agnostycyzmowi."

link

Ja nie zaprzeczam historii.

A w jednej z Twoich poprzednich wypowiedzi czytałem o tym, że Twoi sąsiedzi na wezwanie jakiegoś duchownego prawdopodobnie by Cię zamordowali... A teraz "różnicuj". Może Ci, co tańczą na ulicach po udanym zamachu terrorystycznym to też nie ekstremiści? Albo ci, co stawiają w oknach zdjęcia zamachowców?

Użytkownik hayashi edytował ten post 13.05.2013 - 12:55

  • 0

#206 Gość_ayalen

Gość_ayalen.
  • Tematów: 0

Napisano

Kocico, jaka ,, moja religia"???
Ja prosilam Cie konkretnie o cytat ktory zezwala na gwalty na niemowlakach, ktory to poglad prazentowalas jako zgodny z prawem religijnym. Granica zawierania malzenstw przesunela sie bardzo znacznie i w tej chwili nie spotyka sie zwiazkow w ktorych oblubienica nie ukonczy 17 lat, wiec znow mity.
W Arabii jako gosc masxobowiazek stosowania sie do obyczajowosci kraju ktory Cie gosci, i to chyba jest dla Ciebie zrozumiale, w koncu o to Ci chodzi w odniesieniu do ludzi goszczacych w Twoim kraju. Poza tym, Arabia jest krajem ortodoksyjnym, w wiekszosci dzinsy i podkoszulki sa normalnym strojem, jako ciekawostke Ci podam- w zeszlym roku latem pewna Ukrainka wystapila na plazy w stringach swiecac publicznie golym tylkiem. Oprocz zachwytu w oczach tubylcow i komentarzy zniesmaczonych obcokrajowcow- glownie Ukraincow ktorzy uznali ze to nie wypada w kraju muzulmanskim gdzie pewne czesci ciala nie sa wystawiane na zewnatrz oprocz zacisza domowego- nikt jej nie ukamieniowal ani nie oplul. Podobnie jest w wielu krajach wiec nie tworz stereotypow na podstawie wyjatkow.

Hayashi, moja wlasna skrzynka mailowa ktora te oferty zawalaja, zapewniajac ze jest to zgodne z prawem.
Odnosnie Hitlera, toz wlasnie i o tym mowie- najpierw posluzyl sie religia zeby nastepnie ja zniszczyc gdyby zdazyl. Pamietasz jaki napis widnial na klamrze pasa hitlerowskiego zolnierza? Hitler bezposrednio wzorowal sie na imperium rzymskim, nasz kosciol przypadkiem tylko zwie sie rzymsko katolickim? To samo zrodlo inspiracji, zreszta nie on jeden wykorzystywal co sie da i jak sie da do swoich celow.
  • 0

#207

hayashi.
  • Postów: 232
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

To być może należy ten fakt gdzieś zgłosić? Poza tym - masz skrzynkę w polskiej domenie, na polskim
serwerze? To jaki problem skorzystać z pomocy polskiego prawa, które zabrania takich praktyk bez
zgody zainteresowanej osoby?

W ustroju totalitarnym ideologia jest religią. Tak samo było w III Rzeszy, ZSRR, Chinach, Iranie i innych
państwach totalitarnych. Hitler wykorzystał chrześcijaństwo - nie zmienia to faktu, że religią państwową
była ideologia nazistowska, a Hitler był agnostykiem. Ponadto dążył on do zniszczenia KK.

Ale jak zauważyłem - temat dot. islamu, a nie chrześcijaństwa. Więc dlaczego znowu odwracanie kota ogonem?

Użytkownik hayashi edytował ten post 13.05.2013 - 12:49

  • 0

#208 Gość_ayalen

Gość_ayalen.
  • Tematów: 0

Napisano

niom, interia. pl to polski portal a oferta zawiera jakis przepis polskiego prawa ktory zezwala na to, choc nie wiem jak to mozliwe. Widac jak sie chce- wszystko mozna nagiac i zmanipulowac.

Użytkownik ayalen edytował ten post 13.05.2013 - 12:58

  • 0

#209

Mo.nika.
  • Postów: 265
  • Tematów: 5
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Pamietasz jaki napis widnial na klamrze pasa hitlerowskiego zolnierza? Hitler bezposrednio wzorowal sie na imperium rzymskim, nasz kosciol przypadkiem tylko zwie sie rzymsko katolickim?


Naprawde nie sadzilam ze jestes w stanie mnie zszokowac! Ty czytasz czasem te brednie ktore tu wypisujesz???
  • 2

#210

Kocica.
  • Postów: 399
  • Tematów: 8
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

ayalen:
Koran, 65:4

"A te spośród waszych żon, które już zwątpiły w okres miesięczny - jeśli macie wątpliwości - niech czekają trzy miesiące; podobnie te, które jeszcze się nie rozwinęły. Kobiety brzemienne zaś niech czekają, aż złożą swoje brzemię. Temu, kto się boi Boga, On przyniesie ułatwienie."

po co idat (czyli z tego co mi wiadomo czas oczekiwania po ROZWODZIE) kobiecie która jeszcze nie ma okresu, skoro ponoć dziewczynkom nie wolno wchodzić w związek małżeński?
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości oraz 0 użytkowników anonimowych