Skocz do zawartości


Islamizacja Europy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
326 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_Nestor

Gość_Nestor.
  • Tematów: 0

Napisano

*
Popularny

Nie przypominam sobie bym widział tutaj taki temat. Jeśli się mylę to proszę sprostujcie mnie.

Ostatnio coraz częściej słychać o coraz większej ilości imigrantów z Bliskiego Wschodu napływających na stary kontynent. Coraz częściej pojawiają się też otwarte i coraz śmielsze głosy sprzeciwu. Filmik, który dzisiaj wygrzebałem na Wykopie wywołał u mnie szok. Wszystkie jednak znaki na ziemi i na niebie wskazują, że jest to kolejny problem, z którym przyjdzie nam się pewnie zmierzyć.



Ktoś może nazwać ten temat nietolerancyjny, czy wręcz rasistowski. I może nawet będzie miał trochę racji. Myślę jednak, że warto się w tym momencie poważnie zastanowić, czy taka nadmierna tolerancja czasem nie przyniesie nam więcej szkody niż pożytku? Osobiście nie mam nic przeciwko muzułmanom. Byłbym pewnie jednak o wiele szczęśliwszy, gdyby muzułmańscy imigranci korzystając z gościnności europejczyków przyjęli również ich zwyczaje i poglądy. Jesteś u kogoś gościem? Dostosuj się do obowiązujących zasad. Tymczasem zdaje się wyłaniać całkiem odmienny obraz rzeczywistości.

A tutaj jeszcze ciekawy filmik w dosadny sposób obrazujący potencjalny problem (jest to jedynie czyjaś autorska wizja mająca raczej ukazać problem niż przedstawić faktyczny rozwój wydarzeń):



Ps. i przepraszam, że cały temat napisałem tak skrótowo podczas gdy można było go naprawdę ciekawie opracować. Niestety w najbliższym czasie będę miał bardzo niewiele czasu, a wiem, że później wyleciałoby mi to z głowy. Niech to więc będzie taki wstęp do dyskusji, która mam nadzieję się dopiero rozwinie.

Użytkownik Nestor edytował ten post 11.04.2010 - 20:50

  • 24

#2

Cahir.
  • Postów: 1195
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Problem czy nie problem islamizacji stworzyliśmy sobie sami. Tworząc pustą do bólu poprawną politycznie lewacką tzw. cywilizację zachodu. Eliminacja w coraz większym stopniu w Europie roślinki- chrześcijaństwa czy nawet pewnych wartości. z życia stworzyła pewną pustkę, podatny grunt na różne inne roślinki. Natura pustki nie lubi więc ją zapełnia. Ot po prostu.


Na dobrą sprawę wcale się nie dziwie ich brakowi chęci do asymilacji i przyjmowania zachodniej kultury czy temu, że starają się nas wydymać gdziekolwiek i kiedykolwiek się da. Bo co im możemy zaoferować? Cywilizację śmierci i upadku moralnego w ich, i nie tylko, oczach.

Tak ostatnio mi się umyślało, że najpierw puknijmy się w czółko, a potem bijmy 'murzynów', których sami sobie wyhodowaliśmy.


Edit. Nie wiem czemu zjadło mi kawałek zdania.

roślinki- chrześcijaństwa czy nawet pewnych wartości.

Użytkownik Cahir edytował ten post 11.04.2010 - 21:19

  • 2



#3

Paweł.
  • Postów: 1000
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Polsce póki co islamizacja nie grozi. Wielu Polaków ma opory przed zbytnim tolerowaniem egzotycznych mniejszości. Nie jest to bynajmniej wada, bo dzięki temu te mniejszości pozostaną mniejszościami bez większego wpływu na nasze życie. Jedno co mnie martwi, to zbyt mały przyrost naturalny. Bez dopływu nowych pokoleń nasz kraj się zestarzeje.
Zamieszczam również tekst, który co prawda już raz wklejałem, ale bardziej pasuje do tego tematu:

Islam nie jest ani religią, ani kultem - jest pełnym, kompletnym ustrojem.

Islam ma religijne, polityczne, ekonomiczne oraz militarne komponenty.
Komponent religijny jest podstawą dla wszystkich innych komponentów.
Islamizacja następuje, kiedy w danym kraju jest wystarczająco dużo muzułmanów,
aby zaczęli się domagać swoich tak zwanych "praw religijnych". Kiedy poprawne
politycznie i multikulturalne społeczeństwa zgadzają się na "rozsądne"
muzułmańskie żądania o ich "prawa religijne", po cichu przechodzą także
pozostałe komponenty. Tak właśnie to działa: (Źródło danych procentowych -
CIA: The World Fact Book (2007)).

Dopóki populacja muzułmanów pozostaje w okolicach 1%, są oni postrzegani jako
miłująca pokój mniejszość. W artykułach prasowych, filmach podkreślana jest
ich barwna odmienność:

USA -- muzułmanów 1.0%
Australia -- muzułmanów 1.5%
Kanada -- muzułmanów 1.9%
Chiny -- muzułmanów 1% -2%
Włochy -- muzułmanów 1.5%
Norwegia -- muzułmanów 1.8%

W zakresie 2% do 3% muzułmanie zaczynają odróżniać się od innych mniejszości.
Zaczynają być widoczni jako członkowie gangów ulicznych i w więzieniach.
Pojawiają się pierwsze symptomy nadużywania środków z pomocy społecznej.

Dania -- muzułmanów 2%
Niemcy -- muzułmanów 3.7%
Wlk. Brytania -- muzułmanów 2.7%
Hiszpania -- muzułmanów 4%
Tajlandia -- muzułmanów 4.6%

Powyżej 5% zaczyna być zauważalny silny (nieproporcjonalny do ich liczebności)
wpływ na społeczeństwo. Naciskają na wprowadzenie żywności halal (czystego wg.
islamskich standardów), dzięki czemu wymuszają pojawienie się dużej liczby
miejsc pracy dla muzułmanów. Pojawia się seria żądań do sieci handlowych o
wprowadzenie tej żywności na rynek, często wzmocniona groźbami.

Francja -- muzułmanów 8%
Filipiny -- muzułmanów 5%
Szwecja -- muzułmanów 5%
Szwajcaria -- muzułmanów 4.3%
Holandia -- muzułmanów 5.5%
Trynidad & Tobago -- muzułmanów 5.8%

Powyżej 10% rząd państwa zmuszany jest do uznania ich prawa do sądów Sharii
czyli wg. prawa islamskiego. Docelowo Islam dąży do tego, aby cały świat był
sadzony wg. prawa Sharii. Wyraźny wzrost bezprawia, pojawiają się muzułmańskie
getta, gdzie nawet uzbrojone patrole policji boją się zapuszczać. Rząd zaczyna
tracić kontrolę nad sytuacja. Jakikolwiek pretekst może doprowadzić do
rozruchów, palenia samochodów i napaści na nie-muzułmanów.

Gujana -- muzułmanów 10%
Indie -- muzułmanów 13.4%
Izrael -- muzułmanów 16%
Kenia -- muzułmanów 10%
Rosja -- muzułmanów 10-15%

Powyżej 20% zaczynają się demonstracje siły, podpalenia szkół, szpitali,
samochodów, synagog i kościołów. Większość osadzonych w więzieniach to
muzułmanie. Dotychczas sporadyczne grupy para-militarne dżihadystów zaczynają
działać w świetle dnia, często wypierając na terenach zamieszkania muzułmanów
lokalne siły porządkowe.

Etiopia -- muzułmanów 32.8%

Powyżej 40% można się spodziewać regularnych masakr i ataków terrorystycznych.
Organizacje para-militarne rządzą niektórymi terenami wg. własnego widzimisię.
Trwają także uprowadzenia niewiernych kobiet, gwałty oraz utajone jeszcze
niewolnictwo.

Bośnia -- muzułmanów 40%
Czad -- muzułmanów 53.1%
Liban -- muzułmanów 59.7%

Powyżej 60% następują niczym nie ograniczane prześladowania niewiernych,
sporadyczne masowe mordy, wprowadza się prawo Sharii w skali całego kraju.
Niewierni są zmuszani do płacenia podatku "za ochronę" tzw. Jizja, często
rekwirowany jest ich majątek. Masowy exodus nie-muzułmanów z kraju.

Albania -- muzułmanów 70%
Malezja -- muzułmanów 60.4%
Katar -- muzułmanów 77.5%
Sudan -- muzułmanów 70%

Powyżej 80% pojawiają się czystki i mordy kierowane z poziomu państwowego.

Bangladesz -- muzułmanów 83%
Egipt -- muzułmanów 90%
Gaza -- muzułmanów 98.7%
Indonezja -- muzułmanów 86.1%
Iran -- muzułmanów 98%
Irak -- muzułmanów 97%
Jordania -- muzułmanów 92%
Maroko -- muzułmanów 98.7%
Syria -- muzułmanów 90%
Tadżykistan -- muzułmanów 90%
Turcja -- muzułmanów 99.8%
Zjednoczone Emiraty Arabskie -- muzułmanów 96%

W pobliżu 100% następuje tzw. muzułmański Pokój (stad Islam jest znany jako
"Religia Pokoju") czyli "Dar-es-Salaam", co znaczy "Islamski Dom Pokoju". Wg.
wojennej doktryny islamu powinien być wtedy pokój, gdyż wszyscy są już
muzułmanami i nie ma powodów do walki.

Afganistan -- muzułmanów 100%
Arabia Saudyjska -- muzułmanów 100%
Somalia -- muzułmanów 100%
Jemen -- muzułmanów 99.9%"

Oczywiście tak się nie dzieje. Aby spełnić swoją rządzę krwi, muzułmanie
zaczynają mordować siebie na wzajem z różnych powodów.

"Zanim miałem 9 lat, nauczyłem się podstawowego kanonu życia Araba. Ja
przeciwko mojemu bratu; ja i mój brat przeciwko naszemu ojcu; moje rodzina
przeciwko naszym kuzynom i klanowi; klan przeciwko plemieniu; plemię przeciwko
światu, i wszyscy spośród nas przeciwko niewiernym. Leon Uris, The Haj"

Dobrze jest pamiętać, że w wielu, wielu krajach, takich jak Francja, populacja
muzułmańska skoncentrowana jest w gettach, określonych przez ich pochodzenie
etniczne. Muzułmanie nie integrują się ze społeczeństwem w ogólności. Tym
samym, uzyskują miejscami znacznie większe wpływy niż ich krajowy odsetek
mógłby wskazywać.


Źródło
  • 12



#4

Echnaton.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Z przepowiedni Nostradamusa dla naszych czasów (poprzednie się spełniły - te przepowiednie dla wieków od XVI do XX podam póżniej-bo jest to ciekawe skąd Nostradamus znał a podał takie nazwiska jak:np:Franko i Riwiera w Hiszpanii,Napoleon,czy uczony Pasteur-napisał też prawidłowo co zrobili!-to nie bywałe!!!)-wynika,że III wojna światowa(napisał też prawidłowo o I i II -i tak ich nazwał!!!)będzie poprzedzona n/w wydarzeniami:1.Dekadą superterrozmu półksięzyca i zielonego sztandaru,oraz olbrzymich katastrof naturalnych wywołanymi-uwaga-działalnością gospodarczą człowieka!2.rewolucją we Włoszech spowodowaną przez rządzenie- Wielkiego Amanta i Rozpustnika.3.Wojną domową we Francji spowodowaną przez osiadłych przybyszy proroka Mahometa.4.wielkim nowym oszustwem na Rusi i bratobójczymi walkami spowodowanymi przez dwóch młodych współrządców t.j.wojną młodego niedżwiedzia z młodym tygrysem.4.Zamieszki w Anglii po wejściu na tron nowego króla chcącego wzmocnić swą władzę.5.II wojna domowa w Ameryce rządzonej przez Afrykanina-którą Nostradamus nazywa powszechną i obywatelską.6.zajęcie przez Chiny Tajwanu (w wyniku porozumienia z Afrykaninem) i wysłanie wojsk chińskich na Ruś w celu pomocy młodemu niedżwiedziowi.7.Wojna Talibanu(skąd wiedział) z Persją(obecny Iran) i stopniowe zajęcie krajów arabskich na Bliskim Wschodzie i Północnej Afryce.8.Nagły wybuch IIi wojny rozpoczęty uderzeniem Talibanu na Izrael i Chin na Rosję.Persage 3 II 14.cyt:[i]Kiedy będzie ogłoszony i zawarty wielki pokójk i ludzie będą się bawidżć-W nocy jak złodziej przyjdzie III Wojna-i wszystkie traktaty będą rzucone na śmieci -Wielki Smok Azjatycki zawrze tajny układ z Wielbłądem Półksiężyca -Jeden ruszy na Ruś zajmując ogromne przestrzenie a złociste strzały i płomienne grzyby będą burzyły jego miasta-rugi wrzuci do morza niepłodną Synagogę i poprzez wewnętrzne morze i kraj Osmanów ruszy na Europę-a jego pobratymcy tam mu pomogą i witać ich będą zielonymi sztandarami"Na razie wszystko.Centurion.



Oczywiście,że jest też dość sporo czterowierszy poświęconych POLSCE i jej przywódcom ale głównie po III wojnie światowej kiedy stanie się tak(NAPRAWDĘ POLSKA WIELKIM MOCARSTWEM-A NASZEGO JĘZYKA BĘDĄ SIĘ UCZYĆ WSZYSCY-jak obecnie angielskiego)-przedtem jednak będzie przyjażń z Arabami -nieprzyjemne a nawet krwawe(wewnętrznie) przejście Polski na Islam!!!Prześladowanie Kościołów chrześcijańskich i w końcu TRYUMFALNY POWRÓT POLSKI NA =ŁONO JEZUSA CHRYSTUSA>O TYM PISZE NOSTRADAMUS!!!FRANCJA i POLSKA BĘDĄ ŻĄDIŁY EUROPĄ i MIAŁY OGROMNY WPŁYW NA DALSZE LOSY ŚWIATA. -POLSKA BĘDZIE PODBIJAĆ KOSMOS I GO KOLONIZOWAĆ TAK O TO PISZE NOSTRADAMUS:
Persage IX 44,88
Po 500 kraj Jagiellonów powstanie z kolan
Zastąpi na wschodzie Wielkiego Rusa
Razem z Francją w wielkim przymierzu
Po III wojnie rządzić będą Europą

To co Wielkiemu Słowianinowi się nie udało
To jego mierny mały brat dokończy
Nie siłą a słowem przekonywania
Małe Kraje Wschodu zrobją z nim konfederację

Po nowym odrodzeniu nowy kościół powstanie
Przyjmie imię Paulistów po Wielkim Rodaku
Cud Maryi pomimo straty obrazu
Będzie czuwał nad jego wielkością

Francja i Polska zdobywcy Nieba
Wraz z Nowym Neptunem,Smokiem i Brazą
Będą dawali wszystkim wybawienie
I miłość do gwiazd która wszem zapanuje.

Czyż nie są to piękne prorocze słowa dotyczące naszej ojczyzny-jej przyszłości i wielkości.Ale pamiętajcie w Polsce jak w całej Europie ma być krzewiony Islam,który początkowo będzie zwyciężał i podbije prawie całą Europę.
A teraz powiem jedno-patrzę się na to co dzieje się obecnie w Polsce i przytoczę następujące czterowiersze Nostradamusa -ich nie będę komentował--bo po co!-mnie nie interesują obecne poglądy i miłości polityczne!-Ja patrzę w przyszłość przede wszystkim POLSKI i NARODU POLSKIEGO I TO BEZ UPRZEDZEŃ I NIENAWIŚCI KTÓREJ NAJWIĘKSZYM WROGIEM JEST PAN BÓG -STWÓRCA NIEBA I ZIEMI-A więc:-

Persage X 33,66

Kraj nad Wisłą podzielony na pół
Bliżniacy lubią władzę i rewolty
Krasomówczy Kaszub o języku węża
Ochroni kraj mimo wielu wrogów

Po wielkiej burzy wielkie opamiętanie
Nastąpi przełom i zmiana władzy
Kościół Jezusa nie osiągnie celu
Bo przepych i bogactwo będą mu przeszkodą

Nowe prawo po wielkim wzburzeniu
Będzie biczem dla starego kościoła
Biskup z Krakowa ogłosi secesję
Co będzie początkiem jego odnowienia

Wyznawcy Chrystusa będą wrogami
Za sprawą zakonnika żądnego sławy
Prawda i kłamstwo będą wymieszane
Tak ,że nikt nie pojmie co jest ich różnicą Nic dodać nic ująć!-Przekonamy się chyba niedługo czy to się spełni!
Rozgadałem sę o swojej Ojczyżnie Polsce ,ale muszę wrócić do tematu(SCENARIUSZA)-Ale to za chwilę.

Centurion.


Żródło

Użytkownik Echnaton edytował ten post 11.04.2010 - 22:28

  • 1

#5

defensis.
  • Postów: 356
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czyżby początek początku Świętej Wojny? Oby nie...
  • 0



#6 Gość_Aton

Gość_Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

Nie mam pojęcia gdzie się podział mój post. Napisałem, że problemem jest rozrodczość muzułmanów. Już teraz te kilka procent rodzi tyle dzieci co cała reszta. Po jednym pokoleniu po dwóch pokoleniach będą większością, a po trzech pokoleniach zemrze dzisiejsza większość i muzułmanie staną się przytłaczającą większością. Wygląda na to, że te wydarzenia będą miały miejsce w najbliższym ćwierćwieczu. Powiem więcej. Musi to nastąpić w ciągu najbliższych dziesięciu lat czyli w trakcie obu kadencji Husseina Obamy.
  • 3

#7

butibu.
  • Postów: 289
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Wygląda na to, że te wydarzenia będą miały miejsce w najbliższym ćwierćwieczu. Powiem więcej. Musi to nastąpić w ciągu najbliższych dziesięciu lat czyli w trakcie obu kadencji Husseina Obamy.

Ja się nie zgadzam. Za okres jednego pokolenia przyjmuje się około 20 lat. Aby przyrost przybrał obraz funkcji wykładniczej, potrzebne jest więcej niż jedno pokolenie. Nawet zakładając, że problem ( imigracji na wielką skalę ) rozpoczął się 10 lat temu, to masa krytyczna zostanie osiągnięta, za około 30 lat. Plus, minus 10 lat. Czyli nie wcześniej niż za 20 lat... Czyli szybko.
Mówię tu o jakiejś zmyślonej masie krytycznej. Tymczasem, muzułmanie też mają internet. Też wiedzą, że za niedługo, w naturalny sposób, przejmą Europę. Mogą wpaść na pomysł przyśpieszenia biegu wydarzeń.
W scenariuszu przyśpieszonym, okres najbliższych 10 lat jest realny. Ale jest haczyk. Oni nie tylko mają internet. Lecz również głowy na karku. Wiedzą, że wcześniejsze i brutalne zagarnięcie Europy, jest obarczone pewnym, szczególnym ryzykiem. Gdyż, ewentualne niepowodzenie, spowoduje wyrzucenie muzułmanów z naszego kontynentu. ( Po raz pierwszy, zostali, tak po prostu, wpuszczeni. Dlatego mają dużo do stracenia. ) W ich interesie jest utrzymanie całkowitego pokoju, aż do osiągnięcia pewnej "masy krytycznej". Jaka jest ta "masa krytyczna"? To jest pytanie o znaczeniu strategicznym.

Użytkownik butibu edytował ten post 12.04.2010 - 21:37

  • 1

#8 Gość_Aton

Gość_Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

Ćwierćwiecze odnosi się do wydarzeń z przytoczonych przepowiedni czego niestety nie zaznaczyłem.
  • 0

#9

butibu.
  • Postów: 289
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ćwierćwiecze odnosi się do wydarzeń z przytoczonych przepowiedni czego niestety nie zaznaczyłem.

Trochę się pogubiłem :(. Ale podtrzymuję co powiedziałem.
Po prostu, nie potrafię sobie wyobrazić, że w najbliższym czasie, mogą się wypełnić przedstawione przepowiednie. Dopiero za 30 - 40 lat islamiści będą stanowić siłę w Europie.
  • 0

#10

wogensatanista666.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Jestem osobiście gotowy walczyć za Europę do ostatniej kropli krwi (tak, jestem nacjonalistą i tego nie ukrywam). także nie jestem katolikiem, tylko agnostykiem, nie dlatego że tej religii nienawidzę tylko dlatego że nie chcę się oszukiwać i wmawiać sobie że bóg na 100% istnieje (no może czasem mnie "mochery" wnerwiają gdy mówią o siłach nieczystych). No ale za to islam to już kompletne przegięcie (to nie tylko religia, ale i ustrój, prawo, sztuka,itd. jednym słowem cały styl życia, który próbują narzucać wszystkim dookoła. za to Wierzę w ten artykuł w stu procentach bo obserwuje Wielką Brytanię i widzę co się tu dzieje. to jest OSTATNI gwizdek by cokolwiek zrobić. Jeśli mieszkasz w europie zachodniej W ŻADNYM WYPADKU nie głosuj na lewicę tylko na PRAWICOWCÓW (konserwatystów) lub ewentualnie na nacjonalistów! Musimy wszystko robić by polska wymigiwała się od imigrantów. Nawet kosztem uznania naszego narodu za bandę faszystów!

edit (spam) mniejszych obrazkow juz nie ma a jak probowalem rozne rzeczy z kompa to nie odczytoje! noi wezcie tu wstawcie jakis avatar!!! pps. zmniejaszylem jego rozmiar ale nie dziala dlaczego

Użytkownik wogensatanista666 edytował ten post 13.04.2010 - 21:42

  • 8

#11

Hajime.
  • Postów: 81
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nie ma się co oszukiwać, jeśli wśród Europejczyków nie pojawi się dodatni przyrost naturalny, to jednym ratunkiem dla przyszłych emerytów będzie właśnie imigracja siły roboczej. Jeżeli Europa nie chce być zalana przez fundamentalistów, musi wypracować jakąś politykę imigracyjną. Rozwiązaniem mogą być pracownicy z Indii czy krajów Dalekiego Wschodu. Jednak kto wie czy i u nich w przyszłości nie pojawi się fundamentalizm? Imigranci są w większości słabo wykształconymi ludźmi, szybko tworzą enklawy w których odgradzają się od reszty społeczeństwa. Alternatywą na taki zachowania jest edukacja, ale rządzący zwykle nie myślą o takich oddalonych problemach. Ponieważ cieszą się z nowych podatników. Na Sri Lance też morduje się chrześcijan i robią to fundamentaliści buddyjscy. Problemem nie jest religia, tylko fundamentalizm.

Jordania -- muzułmanów 92%

Jordania jest akurat krajem gdzie chrześcijaństwo jest szanowane i przykładem że jednak się da. Chrześcijanie katarscy też nie powinni za bardzo narzekać skoro władze przekazują im ziemie pod budowę kościołów.

Powyżej 80% pojawiają się czystki i mordy kierowane z poziomu państwowego

W Syrii właśnie reżim wojskowy eliminuje ekstremistów którzy zagrażają chrześcijanom.

Edit: Nie mogłem przeżyć że zacząłem zdanie od "Bo"...

Użytkownik Hajime edytował ten post 14.04.2010 - 12:41

  • 1

#12

Paweł.
  • Postów: 1000
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Popularny

UK: Uczennice katolickiej szkoły ukarane za odmowę wyprawy do meczetu i “ubranie się jak muzułmanki”

Uczennice katolickiej szkoły w hrabstwie Cheshire otrzymały naganę za “wagary”, po tym jak odmówiły udziału w przymusowej szkolnej wyprawie do meczetu.

Szkoła Ellesmere Port Catholic High School zorganizowała wycieczkę do meczetu, podczas której nakazano uczennicom “ubranie się po muzułmańsku”. Gdy 14-letnia Amy Owen i inne dziewczęta odmówiły ubrania odpowiednich nakryć głowy i spodni “aby okazać respekt dla muzułmańskich gospodarzy”, a matki je poparły, rodzice otrzymali pisemne ostre ostrzeżenie od dyrektora szkoły z zaznaczeniem, że uczennice “i tak nie mają wyboru” bowiem “muszą uczestniczyć w wyprawie”.

Peter Lee, dyrektor tejże nominalnie katolickiej szkoły poinfomował również miejscową diecezję, że “uczniowie muszą” wziąć udział w tej wyprawie aby “zrozumieć inne religie”. W liście dyrektor napisał, że wycieczka jest “obowiązkowa”, i że odbywa się w ramach “pozaszkolnej wyprawy na zajęciach geografii”. Dodał on, że wyprawa z dwóch powodów jest obowiązkowa: “Po pierwsze, ponieważ dzieci muszą zdobyć wiedzę i zrozumienie innych światowych religii. Po drugie, szkoła jest zobowiązana do promowania tolerancji i zrozumienia.”

Gdy w wyniku protestu rodziców, szkoła nie wycofała się z pomysłu, jedna z matek oskarżyła szkołę – szkołę katolicką – o dyskryminację chrześcijańskich dzieci. “To jest jak przyłożenie pistoletu do głowy z żądaniem: albo pójdziesz do meczetu, albo otrzymasz naganę za wagary. Wygląda to na to jakby zagrozili, że jeśli nie założysz muzułmańskiej chusty na głowę, będziesz ukarana za wagary” – powiedziała Michelle Davies, matka jednej z uczennic.

“Nie jestem w stanie pojąć jak 3-godzinna wyprawa do meczetu może przynieść jakąkolwiek wartość edukacyjną katolikowi, jeśli moja córka może dowiedzieć się o religii muzułmańskiej ucząc się o tym w klasie.” – rzeczowo powiedziała matka dyskryminowanej córki w katolickiej szkole. Niestety, kierownictwo szkół katolickich – tej i wielu innych na świecie – nie są w stanie zrozumieć tej prostej prawdy, rozumianej lepiej przez rodziców, że szkoły katolickie muszą wychowywać i kształcić uczniów w duchu katolickim. Dzieje się tak dlatego, że wiele szkół katolickich kierowanych jest dzisiaj przez ludzi, dla których wiara katolicka nie ma większego znaczenia, a często są to ludzie zupełnie innych wyznań i religii, czujących zwykłą nienawiść do prawdziwej wiary katolickiej.

W zeszłym roku szkoła otrzymała pochwałę za “dbałość o katolickie wartości”, jakkolwiek dopowiedziano, że “potrzebne jest większe otwarcie się na szerszy rozwój kulturowy”.

bibuła.com
  • 6



#13

~Diego.
  • Postów: 141
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Calkowicie zamknac granice dla muzulmanow, deportowac ich do swoich panstw. Aktulanie mieszkam w wiekszosci islamskim miescie bradford na polnocy anglii i zaczynaja sie tu czuc zby silnie, radni zostaja muzulmanami, zdarzaja sie pobicia bialych przez bandy gowniarzy 15-20 latkow. Czasami z samochodow rzucaja w nas butelkami, badz puszkami. Dzieciaki kilkuletnie rzucaja kamieniami w okna wybijajac szyby. To jest dzicz i szarancza ! Nalezy cos z nimi zrobic bo jak urosna w sile zacznie sie historia rodem z tego drugiego filmiku. Oni nie przyswajaja europejskiej kultury tylko wierza w swoje idealy. Przed wyjazdem za granice nie bylem rasista i tolerowalem wszystkich ale po zetknieciu sie z faktami w prawdziwym zyciu to sie zmienilo. Nie jest dobrze i bedzie tylko gorzej, nie wpuszczajcie ich do polski i tepcie niczym szarancze kazdego muzulmanina.
  • 8

#14

Cahir.
  • Postów: 1195
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Ostatnio słyszałem dość ciekawą propozycję. Wprowadzić parytety!

Oni chcą jeden meczet u nas, to my budujemy np w Iraku, Pakistanie, Arabii Saudyjskiej, Bangladeszu
czy Iranie jeden kościół. Jak tam spalą jeden kościół to my palimy jeden meczet.

:)



Edit: literówki.

Użytkownik Cahir edytował ten post 28.04.2011 - 23:24

  • 13



#15

Mr Minio.
  • Postów: 72
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

U nich by nie pozwolili na zbudowanie kościoła, a jeśli już to by go spalili, albo prześladowali wyznawców(o ile w ogóle ktoś by tam uczęszczał bo w krajach które wymieniłeś, a szczególnie w Arabii Saudyjskiej 99,9% społeczeństwa to muzułmanie). U nas za spalenie/zniszczenie meczetu, winowajcy mieliby lekko mówiąc przerypane. Pewnie jacyś muzułmanie zarzuciliby im obrazę ich religii i spotkaliby się w sądzie, a nie zdziwiłbym się, gdyby ci, co spalili, zaraz by zginęli. W końcu wszyscy muzułmanie obrazę swojej religii i Allaha uważają za największe przestępstwo.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych