Skocz do zawartości


Zdjęcie

Chemtrails – coś wisi w powietrzu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7693 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Chemtrails – coś wisi w powietrzu ? (535 użytkowników oddało głos)

Chemtrails - rozpylana chemia na niebie, czy obalona teoria spiskowa ?

  1. Głosowano Zostało wykazane, że Chemtrails to nie tylko teoria. To jest fakt. (137 głosów [25.61%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 25.61%

  2. Głosowano Sceptycy zasiali lekką niepewność, ale ogólnie nie poradzilili sobie z tematem - skłaniam się ku wersji spiskowej. (57 głosów [10.65%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 10.65%

  3. Głosowano Nie wiem. Obie strony dyskusji mają wiele mocnych argumentów i obie wersje są równie prawdopodobne. (64 głosów [11.96%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 11.96%

  4. Głosowano W kilku kwestiach sceptycy nie potrafili czegoś wyjaśnić, ale raczej wykazali, że spisku nie ma. (42 głosów [7.85%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 7.85%

  5. Głosowano Teoria o Chemtrails została obalona. (235 głosów [43.93%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 43.93%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#7456

Ogarnięty.
  • Postów: 384
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Canaris

Łzesz waść jak sobaka ze tak po Sienkiewiczowsku powiem.

Po pierwsze pisze sie Chazarowie. Po drugie oni nie istnieją od XIII wieku naszej ery. Po trzecie Chazarowie nie musieli nikogo udawać bo byli zydami jako ze byli wyznawcami judaizmu. Po czwarte to nie ma nic wspolnego z tematem i dalej jest kłamstwem z twojej strony bo nigdy w tym temacie nie stosowałeś zadnego rozróznienia tylko od początku bełkotałeś o tym jak to "panie wszystko to przez zydów !!!

No Chazarowie, a jak ja napisałem? Oni nie istnieją od XIII wieku! Hahahaha :D Rozpuścili ich w kwasie i zasypali wapnem ;) Oni istnieją i są doskonale zakamuflowani. Jak przejdę na judaizm to zostanę Żydem, czy wyznawcą judaizmu? :facepalm:  I jak już to pisałem o syjonistach, a nie o rodowitych Żydach. Ludzi udających Żydów, chcących na tym zbijać kapitał, rządzić ludźmi i całymi krajami jest naprawdę mnóstwo, a lata doświadczeń pozwala im robić w konia ludzkość od lat. Tak samo było w sprawie 911 i obecnie chemtrails, szczepionki, GMO, 5G. To jedna i ta sama ekipa za to wszystko odpowiada. Trzeba być naprawdę wielce naiwny, lub niedoinformowany, by o tym nie wiedzieć.

 

Nie trzeba sie odnośić jak ktoś pieprzy trzy po trzy o jakimś kompletnym sf od czapy bez krztyny dowodu.

Jak ja uznam, że "sceptycy" pieprzą jak potłuczeni, to czy będzie w porządku, jak poprzestanę na tym stwierdzeniu i będą olewał Was i wasze wypociny ciepłym moczem? No chyba nie. Nie masz po prostu nic sensownego do napisania, oprócz obrażania, rzucania mięsem i spinaniem czterech liter ze złości. 

 

Juzek

Jaki ty jesteś do bólu przewidywalny. "miałem wtedy jakiś badziewny telefon " A jaki to był telefon? Pamiętasz? bo wiesz czasy telefonów z kamerami VGA już dawno się skończyły.  I ruszającą się niteczkę nawet na dziesięcioletnim telefonie będzie widać. Czyli co kolejne kłamstwo. Wiesz, kłamać też trzeba umieć.Piszesz że sceptycy walą sobie różną bronią po kolanach, ale jak widać do tego celu, pan adwokat :D ogarnięty używa dział okrętowych :szczerb:

Taaaa nagraj telefonem sprzed 10-15 lat cieniutką poruszającą się niteczkę i pokaż tym nagraniem jej właściwości ;) Na nagraniu nic nie było widać i tyle. Nagram te niteczki nagram, nie bójcie się. 

 

Zaciekawiony

Niebo zawsze jest poszarzałe bliżej horyzontu oraz rozjaśnione od strony słońca. Wiele zdjęć stockowych albo filmowych jest robionym z użyciem filtra polaryzacyjnego, aby ten efekt osłabić (albo są poprzerabiane elektronicznie). Takie rzeczy potem budują ludziom w głowach naiwne wyobrażenia nieba zawsze granatowego, wody zawsze niebieskiej, półksiężyca zawsze ustawionego pionowo itd.
 

Nie takie rzeczy, tylko słowa prominentnego polityka Al Gore, który już lata temu zapowiedział, że w wyniku rozpylania chemii w atmosferze niebo nie będzie już niebieskie! Do Was nadal nic nie dociera. Dzisiaj na pomorzu zero chmur ale niebo jest NIEBIESKO-SZARE! 

 

Jak ktoś jakimś cudem nadal nie wierzy, że jesteśmy opryskiwani niech obejrzy tę oto kompilację z samolotami robiącymi on/off 


  • -3

#7457

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zero chmur na Pomorzu? Mieszkam tu i widzę dziś sporo chmur cumulusów. Chyba burza się szykuje.
Zrób zdjęcie tego nieba co według ciebie jest niebiesko-szare.
  • 0



#7458

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@Up Nie zrobi. Przecież ma piętnastoletni telefon


Użytkownik Panjuzek edytował ten post 20.06.2019 - 20:28

  • 0



#7459

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6633
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

... a lata doświadczeń pozwala im robić w konia ludzkość od lat. Tak samo było w sprawie 911 i obecnie chemtrails, szczepionki, GMO, 5G. To jedna i ta sama ekipa za to wszystko odpowiada. Trzeba być naprawdę wielce naiwny, lub niedoinformowany, by o tym nie wiedzieć.

Taaaa... i w dobie smartfonów w każdej kieszeni nie potrafisz nic udowodnić, poza tym, że o tym mówisz.

 

 

Jak ja uznam, że "sceptycy" pieprzą jak potłuczeni, to czy będzie w porządku, jak poprzestanę na tym stwierdzeniu i będą olewał Was i wasze wypociny ciepłym moczem? No chyba nie. Nie masz po prostu nic sensownego do napisania, oprócz obrażania, rzucania mięsem i spinaniem czterech liter ze złości. 

Mówisz o sobie? Jakoś nie bardzo wychodzi Ci odpowiadanie na zadane pytania. Za to olewanie ciepłym moczem, obrażanie, rzucanie mięsem i tupanie nóżkami masz stylowe. Nie wspominam o braku sensu w wypowiedziach, podrabianiu zdjęć i nieprostowaniu napisanych kłamstw. Jestem dobrze wychowany, to dlatego.

 

 

 Nagram te niteczki nagram, nie bójcie się. 

Już tyle rzeczy obiecywałeś... obiecywałeś nawet, że już się do nas nie odezwiesz na forum. I co? Takie obiecanki cacanki.

 

 

... słowa prominentnego polityka Al Gore, który już lata temu zapowiedział, że w wyniku rozpylania chemii w atmosferze niebo nie będzie już niebieskie! 

Dawaj linka, bo kontekst tego co powiedział zapewne jest zupełnie inny. Żółte napisy bardzo często świadczą nieprawdę, o czym już niejednokrotnie się przekonałeś. Podlinkuj oryginał wypowiedzi A.Gore w całości, a nie wybrane dwa wyrazy.





#7460

Ogarnięty.
  • Postów: 384
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Staniq

 

 

Taaaa... i w dobie smartfonów w każdej kieszeni nie potrafisz nic udowodnić, poza tym, że o tym mówisz.

 

 

Już tyle rzeczy obiecywałeś... obiecywałeś nawet, że już się do nas nie odezwiesz na forum. I co? Takie obiecanki cacanki.

Zupełnie nie rozumiem o co chodzi. Przecież na konferencji Harald zaprezentował doskonałe nagranie z żyjącą niteczką, więc czego jeszcze chcecie? 

 

Link do słów Al Gore 

https://youtu.be/BHEba8rO_ZA?t=36


Użytkownik Ogarnięty edytował ten post 21.06.2019 - 08:11

  • -1

#7461

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

I gdzie masz to zdjęcie niebiesko-szarego nieba?
Gadanie dla samego gadania.
  • 0



#7462

Devoratrix.
  • Postów: 94
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ja nagrałem tajemniczego fungusa:
https://youtu.be/ckEZq_oyb_k

Nagrałem jak usypiałem dziecko. To świecące na palcu to tylko brokat.

I jak dla mnie to wygląda na sierść kota, którego przypadkowo posiadam. Ale mogę się mylić. Zachowuje się i wygląda dokładnie tak samo jak na filmie Haralda. 
 


Użytkownik Devoratrix edytował ten post 21.06.2019 - 12:30

  • 0

#7463

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6633
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Link do słów Al Gore 

https://youtu.be/BHEba8rO_ZA?t=36

I co według Ciebie powiedział?

Widzisz, nawet w bardzo luźnym tłumaczeniu jego słowa mają inny sens. Czyli jest tak jak mówiłem, wyjęto kilka słów z jego wypowiedzi i złożono nową wypowiedź, pomijając kontekst. Zapomniano przy tym, że z języka obcego nie tłumaczy się wyraz po wyrazie i w szczególności przy tłumaczeniu z języka angielskiego należy pamiętać o kontekście, bo słowo wypowiadane w taki sam sposób może znaczyć coś zupełnie innego. Znamienny przykład:

- be able - być w stanie (w kontekście -> coś zrobić), bo być w stanie wskazującym (w kontekście -> na spożycie) - be in a state indicating.

- able be - być może..., ale nie "może być" jako akceptacja.

Poproś Panią od angielskiego, aby Ci ten kawałeczek przetłumaczyła, ale w kontekście tego, co zostało wcześniej powiedziane.

 

Króciutko, bredzisz i jak zwykle dostarczasz wartych Ciebie dowodów. Jak Ty tak miałbyś prowadzić postępowania, to współczucia dla klientów. Dlatego tym samym dostarczyłeś dowodu na to, kim nie jesteś.

Ale my o tym już dawno wiemy....





#7464

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mnie ciekawi co to jest ta żyjąca niteczka. Bo o bakteriach słyszałem, wirusach, pierwotniakach. Natomiast żyjąca niteczka do jakiej grupy się zalicza?
  • 0



#7465

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2572
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

 

Stany mają niewiele mniej za uszami co Rosja. 

 

 

Kompletnie nie na temat ale chociaz porechotałem troche z tej idiotycznej wypowiedzi. 

 

Taa... bo każdy prezydent USA musi mieć swoją własną wojnę. Wielka policja światowa która strzeże pokoju... Jak chcesz się bawić ze mną w minusy to zapraszam. 

- dlaczego Polacy nie lubią Rosjan, Niemców, Czechów, Żydów, muzułmanów, hindusów, prawosławnych itp. itd.

 

Zażyłości historyczne czasami słuszne czasami nie... No ale gdzie zażyłości do hindusów i i prawosławnych...


Użytkownik iLuminatek edytował ten post 21.06.2019 - 22:18

  • -1



#7466

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

I jak dla mnie to wygląda na sierść kota, którego przypadkowo posiadam. Ale mogę się mylić. Zachowuje się i wygląda dokładnie tak samo jak na filmie Haralda.

 Bo zapewne jest to sierść kota, a za ruch tejże zarówno na twoim filmiku, jak i na filmiku Haralda odpowiedzialna jest elektryczność statyczna. Fizyka na poziomi podstawówki się kłania. 


  • 0



#7467

Ogarnięty.
  • Postów: 384
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Staniq

To pokaż wszystkim ten kontekst, w którym Al Gore mówił o tym, iż w skutek rozpylania chemii niebo nie będzie już niebieskie. I przestań pisać o bredzeniu, bo jesteś największym bzdeciarzem tu na forum jakich widziałem (do tego totalnie skompromitowanym bredzeniem, że 911 to mogło być tak jak w oficjalce :D ). Nic ciekawego nie masz do powiedzenia, a wymądrzasz się jakbyś powtentego wszystkie rozumy, razem ze swoim ;)

 

Haha SIERŚĆ KOTA :D Niteczka żyje wygina się, nigdy nie można jej ustawić do dołu główką, bo zawsze będzie szukała poziomu, przyczepia się ślicznie do palców, ewidentnie nie jest to zwykła nitka, czy włos zwierzaka, bo te... raczej nie zachowują się jakby żyły własnym życiem, nie poruszają się w kierunku ciała, nie przyczepiają się gdy już je dotknął. Super że to nagrałeś Devoratrix. Ile takich żyjątek jest już w nas, i po co do licha ktoś w nas je umieszczał, jak i mirco smart dust, o którym pisałem już wcześniej? Chłopaki muszą teraz naprawdę się postarać, bo już naprawdę chyba tylko najwięksi demobile wierzą w ich uparte zaprzeczania oczywistej oczywistości, że jesteśmy ofiarami największej zbrodni w historii ludzkości. 


Użytkownik Ogarnięty edytował ten post 22.06.2019 - 10:22

  • -4

#7468

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Gdzie jest to zdjęcie szaro-niebieskiego nieba? Bateria w smartfoniku się rozładowała czy czy może telefonik do wody wpadł?
  • 0



#7469

Devoratrix.
  • Postów: 94
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

No sierść kota, w przypadku mojego filmiku. Mogę takich nagrać ile chcesz. Jak się tylko kot przewinie koło ubrań, albo wystarczy, że pośpi na kanapie, to potem takich niteczek jest pełno. I właśnie ta sierść jest dużo cieńsza i lżejsza niż włos ludzki. Przez co tak się rusza, bo nawet delikatny i niewyczuwalny ruch powietrza porusza taką niteczką. A że niteczki się przyklejają to wydaje mi się, że tutaj działa troszkę oddziaływanie elektrostatyczne. Nie chce mi się bawić w wysyłanie takiej niteczki do laboratorium, bo nie wiem ile to kosztuje ani gdzie takie w ogóle się znajduje. Poza tym prawdopodobnie skończyło by się na tym, że jakby wyszło, że to rzeczywiście włos kota, to by ktoś powiedział, że fałszuje dowody, albo że mi tak powiedzieli żeby ukryć zbrodnię. 


  • 0

#7470

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@Ogarnięty

 

To pokaż wszystkim ten kontekst, w którym Al Gore mówił o tym, iż w skutek rozpylania chemii niebo nie będzie już niebieskie.

 

 Ale przecież Al Gore na tym nagraniu mówi że niebo straciło swój kolor na skutek zapylenia, ktorego źrudłem są emisje ludzkie jak i np burze piaskowe na  Sacharze. nic nie mówi o chemitrailsach.  Ani słowa. Być może coś mi umknęło, jeśli tak to wskaż proszę w którym momencie mowa jest o chemitrajlsach, i jakich dokładnie słów Gore użył. 

 

 

Niteczka żyje wygina się, nigdy nie można jej ustawić do dołu główką,

 

 Obejrzyj ten filmik:

 

 

 

Niesamowite co? PAPIERKI ŻYJĄ,I SKACZĄ NA LINIJKĘ.  Ciekawe jakie ciemne moce za tym stoją.


  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości oraz 0 użytkowników anonimowych