Skocz do zawartości


Zdjęcie

Chemtrails – coś wisi w powietrzu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7693 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Chemtrails – coś wisi w powietrzu ? (535 użytkowników oddało głos)

Chemtrails - rozpylana chemia na niebie, czy obalona teoria spiskowa ?

  1. Głosowano Zostało wykazane, że Chemtrails to nie tylko teoria. To jest fakt. (137 głosów [25.61%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 25.61%

  2. Głosowano Sceptycy zasiali lekką niepewność, ale ogólnie nie poradzilili sobie z tematem - skłaniam się ku wersji spiskowej. (57 głosów [10.65%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 10.65%

  3. Głosowano Nie wiem. Obie strony dyskusji mają wiele mocnych argumentów i obie wersje są równie prawdopodobne. (64 głosów [11.96%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 11.96%

  4. Głosowano W kilku kwestiach sceptycy nie potrafili czegoś wyjaśnić, ale raczej wykazali, że spisku nie ma. (42 głosów [7.85%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 7.85%

  5. Głosowano Teoria o Chemtrails została obalona. (235 głosów [43.93%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 43.93%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#7051

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6633
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ale dlaczego według Ciebie nie mogą być długotrwałe. Jakie zjawisko fizyczne powoduje to, że nie mogą być długotrwałe.

My wiemy jakie zjawisko fizyczne powoduje ich długotrwałość.





#7052

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

1. smugi kondensacyjne zawsze były delikatne, krótkotrwałe, symetryczne, znikały praktycznie od razu po przelocie samolotu. Nigdy nie miały żadnych kłębków!

 

 Pytałem o prawa fizyki , a nie o wymysły powtarzane setki razy.

 

Joseph Goebbels powiedział że: "kłamstwo powtarzane tysiąc razy staje się prawdą"

 

 Więc bez propagandy proszę. 

 Powtórzę pytanie bo widzę że nie zrozumiałeś o co pytam.

 

Jakie prawa fizyki uniemożliwiają, smugom kondensacyjnym długotrwałą obecność na nieboskłonie.

 

Tak na marginesie.

 

Juzek (matko, nawet w Twoim imieniu jest błąd!)

Mój nick to "Panjuzek" A nie "Juzek" i nie jest to moje imię a jedynie Nick.  Na imię mam Grzegorz o czym już pisałem.

 Sam używasz nicka "Ogarnięty" mimo że sprzeczne jest to z treściami, które głosisz.

 A używam takiego nicka, gdyż wielu niezbyt ogarniętych ludzi daje się nabrać że to moje imię i myślą że ma to jakiś związek z moją inteligencją.  Standard. Juzek przez "u" nie może być kumaty. :))

 

Bardzo lubię Grzegorza Halamę. Tak na marginesie.


  • 1



#7053

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2570
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

1. smugi kondensacyjne zawsze były delikatne, krótkotrwałe, symetryczne, znikały praktycznie od razu po przelocie samolotu. Nigdy nie miały żadnych kłębków!

2. od czasu wprowadzenia OFICJALNIE w życie programy tzw.. geoinżynierii, smugi nagle cudownie zmieniły swoje właściwości, stały się masywne, ultra w ch długotrwałe, niesymetryczne, zaczęły świecić KOLORAMI TĘCZY, zaczęły się ROZCHODZIĆ i tworzyć nienaturalnie wyglądające ZACHMURZENIE, o którym nie wspominają żadne prognozy pogody

3 i dzieje się to wszystko w czasie, w którym szaleńcy wmawiają ludziom bajki o globalnym ocipieniu, i konieczności z nim walki. No przypadek !!!! 

Przestańcie nas okłamywać w końcu, przestańcie działać na rzecz zbrodniarzy, obojętnie ile kasy za to przytulacie!!

Te wszystkie urojenia są wynikiem korzystania ze stron o żenującej reputacji i zerowej wiedzy merytorycznej, na dobry początek radzę zmienić źródło informacji.  po za tym zawsze można zabrać się z wycieczką sześciolatków na lotnisko aby trochę zapoznać się z samolotami i ogólnie pojętymi procedurami lotniczymi. Małymi kroczkami do celu.


  • 0



#7054

seek3r.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Śledzę ten temat od początku i nasuwa mi się jedno pytanie. Być możne odpowiedź już padła i przeoczyłem - w takim układzie będę wdzięczny za jej wskazanie.

 

Do sedna. Za złóżmy, że chemtrails to prawda i jestem osobą w to zamieszą - truję populację na potęgę. Ale tym samym truję też własną rodzinę, żonę, dzieci, psa, rodziców dziadków (i siebie przy okazji też). Jaki to ma sens? Jakim zwyrodnialcem musiał bym być żeby się na to godzić? Czy w takim razie w  opinii chemoludków wszyscy zamieszani w to ludzie to osoby  samotne ze skłonnościami socjopatycznymi?

 

Dodatkowo

 

1. smugi kondensacyjne zawsze były delikatne, krótkotrwałe, symetryczne, znikały praktycznie od razu po przelocie samolotu. Nigdy nie miały żadnych kłębków!

 

Jak w takim razie wytłumaczyć np. to: https://imgur.com/FRv0jTv lub  https://imgur.com/qY8xajs albo to https://airandspace....SAF-52064AC.jpg zdjęcie? To foty z czasów IIWW (google: world war 2 vapor trail) które chyba nieco dyskredytują tezę z cytatu.


Użytkownik seek3r edytował ten post 08.12.2018 - 09:14

  • 2

#7055

Ogarnięty.
  • Postów: 384
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Wy tu sobie ponownie piszecie te same bzdury, a Prezydent Trump obiecał wstrzymać program chemtrails... Czyli mają wstrzymać coś, czemu wy zaprzeczacie :D ;)

https://worldtruth.t...EXYf3lnNIeShSNo

 

Dajcie już sobie spokój z tymi kłamstwami, nie kompromitujcie się dłużej, bo to słabo wygląda, i jest mi już Was naprawdę żal. 

37341758b426b49b00bddde23bc3af3af2389658


Użytkownik Ogarnięty edytował ten post 08.12.2018 - 09:46

  • -1

#7056

seek3r.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Hm, fotka (i treść ) które wrzuciłeś to fake: https://www.snopes.c...hemtrail-plane/ oryginalnie było to opublikowane na stronie (The Nevada County Scooper) która jest czymś jak nasz ASZdziennik.pl 


  • 5

#7057

Tiga.
  • Postów: 259
  • Tematów: 27
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Do sedna. Za złóżmy, że chemtrails to prawda i jestem osobą w to zamieszą - truję populację na potęgę. Ale tym samym truję też własną rodzinę, żonę, dzieci, psa, rodziców dziadków (i siebie przy okazji też). Jaki to ma sens? Jakim zwyrodnialcem musiał bym być żeby się na to godzić? Czy w takim razie w  opinii chemoludków wszyscy zamieszani w to ludzie to osoby  samotne ze skłonnościami socjopatycznymi?

Zdaje się że zwolennicy wymyślili i głoszą, że uczestnicy tego procederu i ich rodzina dostaje medykamenty odtruwające/zapobiegające jemu.


  • 0

#7058

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2570
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Hm, fotka (i treść ) które wrzuciłeś to fake:

 

To nie pierwszy i nie ostatni raz kiedy chemoludki dadzą się nabrać na fake newsy. Sami często przerabiają zdjęcia lub fabrykują film. Pamiętam jak Quintus parę lat temu zachwycał się filmem na którym rzekomo samoloty rozsiewają smugi na kształt pentagramu. Jak można się domyśleć ten szwindel szybko wyszedł na jaw a okazało się że sam spreparował ten film doklejając w  nim samoloty. :) Ten film można znaleźć w tym temacie.


Użytkownik iLuminatek edytował ten post 08.12.2018 - 12:26

  • 0



#7059

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6633
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie chcę kopać leżącego, ale fota z wnętrzem samolotu przerobionym w fotoszopie to taki szyld Quintusa. Czy kiedyś za to przeprosił? Nie mogę sobie przypomnieć, wskażcie mi odpowiedni post jeżeli tak było.

Jeżeli nie potrafi odróżnić bzdury od prawdy, to czego my wymagamy, żeby zrozumiał, że to co głosi jest kłamstwem? Przecież nigdy nie napisze, że był w błędzie, bo nie rozumiał podstaw fizyki atmosfery. Gdyby chociaż napisał, że go nie było na tej lekcji...

A tak...





#7060

Ogarnięty.
  • Postów: 384
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Dla Was wszystko jest fejkiem. Temat już jest tak oczywisty, a Wy dalej swoje.... 

 

 

Teoria jest już tak powszechnie opisywana.... i oczywiście mainstream dalej swoje: to się JESZCZE nie dzieje... 77 naukowców oprócz jednego powiedziało, że to bzdura, że nie ma dowodów.... ciągle i ciągle te same bzdurne argumenty

https://www.bbc.com/...ending-42195511

 

ale tu już mainstream pisze, jakby to była prawda, ankieta - 60% zagłosowało, że to się naprawdę dzieje.... 

https://www.express....cy-IS-happening

 

Ile jeszcze takich bilborów musi powstać by ludzie w końcu zaczęli myśleć, no i szkoda że u nas w Polsce takie nie są zamieszczane...

27030635d7f9c7b67942bdfa6a33bdd37bb5d270

 

24876059341ce557c9efeca839a00aa6931993d1

 

82651725a2ac03eab3c47c7c3aa7b605bca173db

 

76364311efcdcdea0fcd3d08ff203f40212e397b

 

913903158d23bee76cf9426d4e34012f6d64060f

 

82064525a2fb9406bcc7c6bf52f46539c76b348e

 


Użytkownik Ogarnięty edytował ten post 09.12.2018 - 14:05

  • -3

#7061

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Dla Was wszystko jest fejkiem...

Nie wszystko. Zdjęcie Trumpa w samolocie wypełnionym beczkami jest jak najbardziej prawdziwe. Niestety sam artykuł, którego jest ono ilustracją jest już totalnym stekiem bzdur i kłamstw.

Trump nie był w Bazie Powietrznej Andrews, ale w zakładach Boeinga w Południowej Karolinie. I nie zwiedzał Boeinga 767 przystosowanego do chemicznych oprysków, ale nową, najdłuższą wersję Boeinga 787-10 Dreamliner, a widoczne na zdjęciu beczki to zbiorniki balastowe wykorzystywane podczas testów wyważenia samolotu. Wszystko to miało miejsce 17 lutego 2017 r., w dniu oficjalnej prezentacji tego modelu samolotu. Materiałów w sieci na ten temat jest sporo...

Dla porównania, wnętrze analogicznego, tylko krótszego Boeinga 787-8 Dreamliner z taką samą aparaturą testową:


  • 7



#7062

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

Teoria jest już tak powszechnie opisywana...

Kolejny, który uważa, że jeśli coś powtórzono tysiąc razy, to musi być prawdą.


  • 1



#7063

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6633
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dla Was wszystko jest fejkiem. Temat już jest tak oczywisty, a Wy dalej swoje.... 

... szkoda że u nas w Polsce takie nie są zamieszczane...

Mylisz się, w przeciwieństwie do Ciebie potrafimy poszukać i znaleźć prawdziwe zdjęcie, o czym boleśnie się przekonałeś. Nigdy nie twierdzimy tak bez dowodu.

Napisz łaskawie, co jest tak oczywiste według Ciebie? Czy może ta oczywistość dotyczy długotrwałości smug?

A billboardy możesz wynająć za własną kasę, tak jak to zrobił z powyższymi pewien Kanadyjczyk, w czym problem? Możesz na nich nawet napisać nie lubię Staniq'a i Mariush'a bo się ze mną nie zgadzają.

Twoja broszka.





#7064

Canaris.

    God Emperor of Mankind

  • Postów: 641
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

SCIManDan rozwala chemtrails. 


  • 0



#7065

Ogarnięty.
  • Postów: 384
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

 

Dla Was wszystko jest fejkiem. Temat już jest tak oczywisty, a Wy dalej swoje.... 

... szkoda że u nas w Polsce takie nie są zamieszczane...

Mylisz się, w przeciwieństwie do Ciebie potrafimy poszukać i znaleźć prawdziwe zdjęcie, o czym boleśnie się przekonałeś. Nigdy nie twierdzimy tak bez dowodu.

Napisz łaskawie, co jest tak oczywiste według Ciebie? Czy może ta oczywistość dotyczy długotrwałości smug?

A billboardy możesz wynająć za własną kasę, tak jak to zrobił z powyższymi pewien Kanadyjczyk, w czym problem? Możesz na nich nawet napisać nie lubię Staniq'a i Mariush'a bo się ze mną nie zgadzają.

Twoja broszka.

 

taaak na 195 dowodów Wy się doczepiacie jednego, olewając pozostałe 194... i wmawiacie sobie triumf!! Klepiecie się po tyłeczkach że jest super, że kłamstwo nadal święci triumfy. Ale my wiemy jak jest. Zostaliście zmiażdżeni dowodami zarówno w temacie o 911 jak i tym tutaj. Nie macie już ŻADNYCH racjonalnych argumentów, tylko pozostała kpina i wzajemne plusikowanie z fejkowych multikont. Wasi mocodawcy już dawno potwierdzili tą teorię. Już dawno wysłali sygnał durnej w ich mniemaniu gawiedzi, że aby zwalczyć wydumane globcio, trzeba zatruć ludzi na całym świecie. Poczęstować ich mikro nano cząsteczkami, wirusami, grzybami, chemią by się szczepili jak wariaci. Przegraliście i nie możecie się z tym pogodzić. Jak w temacie o 911


  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych