Skocz do zawartości


Zdjęcie

Chemtrails – coś wisi w powietrzu


  • Please log in to reply
7696 replies to this topic

Ankieta: Chemtrails – coś wisi w powietrzu ? (535 użytkowników oddało głos)

Chemtrails - rozpylana chemia na niebie, czy obalona teoria spiskowa ?

  1. Głosowano Zostało wykazane, że Chemtrails to nie tylko teoria. To jest fakt. (137 głosów [25.61%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 25.61%

  2. Głosowano Sceptycy zasiali lekką niepewność, ale ogólnie nie poradzilili sobie z tematem - skłaniam się ku wersji spiskowej. (57 głosów [10.65%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 10.65%

  3. Głosowano Nie wiem. Obie strony dyskusji mają wiele mocnych argumentów i obie wersje są równie prawdopodobne. (64 głosów [11.96%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 11.96%

  4. Głosowano W kilku kwestiach sceptycy nie potrafili czegoś wyjaśnić, ale raczej wykazali, że spisku nie ma. (42 głosów [7.85%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 7.85%

  5. Głosowano Teoria o Chemtrails została obalona. (235 głosów [43.93%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 43.93%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#6226

Bezlistosny egzekutor.
  • Postów: 91
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

@up nie cała grafika/informacja, tylko jej część. I nie, że mi nie pasuje, tylko, że 2 rodzaj smug wyróżnionych przez NASA nie znajduje, jak na razie, potwierdzenia w obserwacjach ludzi. Dlatego nazwałem część informacji NASA ściemą, a resztę uznałem za prawdziwą, gdyż jest zgodna z tym co obserwujemy obecnie na niebie!
  • 1

#6227

skittles.
  • Postów: 1323
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

Te zdjęcia nic nam nie mówią, nie wiemy co na nich jest. W tym poście http://www.paranorma...413#entry634130 dokładnie i rzeczowo opisałem dlaczego tajemnicze kłębki nie mają nic wspólnego z niestabilnością Crow i żaden z Was, jak na razie, nie był w stanie merytorycznie się do tego odnieść.

 

No chyba żartujesz. Dokładnie i rzeczowo? Kompletnie nic tam nie napisałeś prócz tego, co próbujemy ci wytłumaczyć od kilku stron.

Smuga to nie jest funkcja matematyczna - nie wygląda zawsze tak, jak ty byś tego chciał. Raz zniknie szybciej, raz wolniej, raz się rozciągnie tu, raz tam, ilość czynników wpływających na zachowanie się smugi jest tak ogromna, że nie sposób tego dokładnie przewidzieć czy opisać. A ty wyróżniasz tylko 2 albo 3 stany i jak cokolwiek jest nie tak jakbyś chciał, to nagle się okazuje, że jest to dowód na "sztuczność" chmury. Po prostu kompletnie nie rozumiesz jak to wszystko działa.

 

Tak więc jeszcze raz powtórzę - kłębki to integralna część smugi i zachowują się tak, jak zachowuje się smuga, nie odwrotnie. Więc jeżeli smuga szybko zanika, to kłębki również zanikają szybko (z twojego punktu widzenia - kłębki zanikają szybko / nie pojawiają się w ogóle, więc smuga także). I odwrotnie - jeżeli smuga ma warunki do utrzymania się, to kłębki również (czyli przekładając na twoje - kłębki są duże, więc smuga też będzie duża).

 

Nie ma w tym absolutnie żadnej magii.


  • 0



#6228

Bezlistosny egzekutor.
  • Postów: 91
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

A. Ale kłębki swoim kształtem w niczym nie przypominają smug potraktowanych niestabilnością Crow.

B. Niestabilność Crow możemy obserwować na JEDYNIE na smugach ZANIKAJĄCYCH, do tego w postaci kształtu ala DNA, do tego dopiero po kilkunastu sekundach, a kłębki które w niczym nie przypominają kształtu ala DNA powstają TYLKO NA SMUGACH TRWAŁYCH, do tego praktycznie od razu po pojawieniu się smugi!

Zaprzeczacze dalej udają, że nie rozumieją tak bardzo prostych wręcz banalnych kwestii!!!

Użytkownik Bezlistosny egzekutor edytował ten post 06.03.2015 - 18:17

  • -2

#6229

Kostek.
  • Postów: 604
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Pokaż mi te kłębki, bo jakoś ich nie widzę. Dlaczego kłębki powstają praktycznie od razu po tym jak samolot wypuści smugę, a na wszystkich nagraniach dot. niestabilności Crow widzimy, że możemy ją obserwować na smugach dopiero po kilkunastu sekundach? Pytam ponownie, bo po raz kolejny udajecie, że nie dostrzegacie tej oczywistej kwestii.


Po pierwsze, samolot nie wypuszcza smugi... to kolejne twoje błędne myślenie.
Po drugie, kompletnie nie rozumiesz tematu i dochodzę do wniosku że to co ciebie dziwi to wcale nie jest niestabilność Crowa, tylko błędne interpretowanie wyglądu smugi kondensacyjnej podczas kolejnych etapów jej "życia". Otóż smuga kondensacyjna sama w sobie jest ogromną chmurą która podczas powstawania jest jednym wielkim kłębkiem, w dodatku kręcącym się wokół własnej osi za sprawą wirów. Gołym okiem widzisz to jak cienką prostą smugę która wydaje się być nieruchoma, jednakże tak nie jest. Popatrz na to nagranie i zobacz jak wygląda nawet krótkotrwała smuga kondensacyjna z bliska:



Tu też pięknie to widać z bliska!


Widzisz jak ona wygląda, jak jedno wielkie kłębowisko które z czasem zacznie się rozpraszać i zamieniać w mniejsze kłębki. Niestabilność Crowa powoduje że ów kłębki zostają rozerwane do tego stopnia że pozostają jako pojedyncze małe obłoczki.

Gołym okiem te kłębki zauważasz już podczas późniejszego etapu rozpadu smugi kondensacyjnej, stąd ta czasowa zwłoka. Jednak wystarczy użyć choćby dobrej lornetki, aby zauważyć że te twoje kłębki powstają natychmiast.

A tu, przy okazji znalazłem nagranie pokazujące jak atmosfera jest niejednorodna:


Przy okazji, odniesiesz się do pytań o rodzaje samolotów, oraz podasz nam informacje o tych zestrzeleniach samolotów opryskujących przez Chiny i Rosję ?

Użytkownik Kostek edytował ten post 06.03.2015 - 18:31

  • 1

#6230

Bezlistosny egzekutor.
  • Postów: 91
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Kostek

Po drugie, kompletnie nie rozumiesz tematu i dochodzę do wniosku że to co ciebie dziwi to wcale nie jest niestabilność Crowa, tylko błędne interpretowanie wyglądu smugi kondensacyjnej podczas kolejnych etapów jej "życia".

Jakim cudem jeden zaprzeczacz zaprzecza drugiemu i trzeciemu i czwartemu zaprzeczaczowi hobbyście, i ci hobbnyści, którzy sami sobie zaprzeczają nie wchodzą w tym temacie w spór, w polemikę???!!! Jeden zaprzeczacz wykazuje, że drugi, trzeci i czwarty p ..... i głupoty, ale się do niego nie przyczepia, nie pisze mu, żeby się ogranął, żeby zweryfikował swoje twierdzenia??? I ja mam uwierzyć, że jesteście zwykłymi użytkownikami tego forum, zwykłymi dyskutantami otwartymi na wszelkie argumenty za i przeciw? Przecież to ewidentnie wygląda na zorganizowaną akcję zaprzeczania tej zbrodni, na to, że rozmawiamy z JEDNYM góra z DWOMA użytkownikami, którzy przełączają się na inne konta i robią sztuczny tłum, sztuczne zamieszanie !!!!!Teraz, po wykazaniu kłamstw zaprzeczaczy lub JEDNEGO zaprzeczacza, twierdzi on/oni, że TO JUŻ NIE JEST NIESTABILNOŚĆ CROW!!!! I ja mam się śmiać, czy płakać, a może współczuć i modlić się, by owieczki, które prawdopodobnie za kilkadziesiąt srebrników postanowiły robić z ludzi idiotów, zaprzestały niecnych działań, by przeprosiły i prosiły o wybaczenie!?

Ja się za Was i za Nas będę modlił. Żyjemy w ciężkich czasach, w których wielu młodych ludzi, by utrzymać siebie i swoją rodziną są w stanie się skutentego, żeby mieć na chleb i uciechy życia codziennego, ale na litość stwórcy! Przecież ta zbrodnia dopadnie także i Was zaprzeczacze hobbyści i nie ważne, czy od kołyski mieliście wpajane, że wszyscy Was nienawidzą, że wszyscy chcą Wam się dobrać do siedziska, warto zweryfikować swoją postawę i przejść na jasną stronę mocy. Wasza wiedza może być bezcenna jeśli chodzi o powstrzymanie tej zbrodni!
I P.S.Mój kolega, który miał się tutaj pojawić, jako Leonardo, a z którym przez ten zasrany temat straciłem już kontakt, uwielbia obstawiać wyniki sportowe... Więc zapytałem się go, jak myślisz, czy jak przyznam się, że jestem Quintusem Maximusem, to zbanują moje konto, czy też uznają, że warto mnie nie banować, bo staram się W MIARĘ merytorycznie trzymać fason, merytorycznie wypowiadać i przestrzegać regulaminu? Nie wiedział, co odpowiedzieć. On wielki hazardzista, nie widziałby czy obstawić czerwone, czy czarne!Tak, jestem Quintusem Maximusem, założyłem tutaj 5 kont, a to tutaj jest szóste. Mam już dosyć tego tematu, przez który mam w życiu same kłopoty - straciłem znajomych, straciłem prawie rodzinę, towarzystwo uważa mnie za wariata, dewianta, czubka jak kto woli. Mam już dosyć rozmowy z zaprzeczaczami hobbystami. Nie chcę już dłużej tracić energii na ten temat. Jeżeli są ludzie, których ten temat, zawarte w nim argumenty nie przekonują, to trudno. Ja odpuszczam i zdaję się na wolę Boga. Żegnam Was wszystkich i mimo wszystko doceniam wysiłek zaprzeczaczy. Sam bowiem wykonuję zawód, gdzie za pieniądze, delikatnie rzecz ujmując, robię z siebie dziwkę. Pozdrawiam i niech Bóg ma Nas wszystkich w opiece.

A jeśli chodzi o mój nick i avatar... To nie był błąd w nicku....
stos.jpg
Chciałem pokazać, gdzie jest miejsce tych, którzy są odpowiedzialni za tę zbrodnię i tych, którzy ich za kasę wspierają. Zakrwawiona ręka miała symbolizować płomienie pod stosem ;)

Pozdrawiam!

 

ban180.gif

edycja:

ultimate

 

  Edycja: D.K.

Dodam od siebie tylko, że pamięć Cię Jacku już powoli zawodzi -- to nie jest szóste Twoje multikonto, ale co najmniej jedenaste. Wytrwałość godna podziwu...


  • -3

#6231

Anioł_Stróż.
  • Postów: 106
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

 

Ja się za Was i za Nas będę modlił. Żyjemy w ciężkich czasach, w których wielu młodych ludzi, by utrzymać siebie i swoją rodziną są w stanie się skutentego, żeby mieć na chleb i uciechy życia codziennego, ale na litość stwórcy! Przecież ta zbrodnia dopadnie także i Was zaprzeczacze hobbyści i nie ważne, czy od kołyski mieliście wpajane, że wszyscy Was nienawidzą, że wszyscy chcą Wam się dobrać do siedziska, warto zweryfikować swoją postawę i przejść na jasną stronę mocy. Wasza wiedza może być bezcenna jeśli chodzi o powstrzymanie tej zbrodni!

Właśnie ,to wam serdecznie radzę .

 

A propo od ostatnich ok 15 dni nad południową Polską nie widzę chemów ,to najdłuższa przerwa od paru lat,ale pewnie na wiosnę opryski się nasilą.

 

 

Mam już dosyć rozmowy z zaprzeczaczami hobbystami. Nie chcę już dłużej tracić energii na ten temat. Jeżeli są ludzie, których ten temat, zawarte w nim argumenty nie przekonują, to trudno. Ja odpuszczam i zdaję się na wolę Boga. Żegnam Was wszystkich i mimo wszystko doceniam wysiłek zaprzeczaczy.

Nie ,wróć do dyskusji,w miarę możliwości wspiorę Cię.


Użytkownik Anioł_Stróż edytował ten post 06.03.2015 - 19:18

  • -1

#6232

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6642
  • Tematów: 769
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tak, jestem Quintusem Maximusem, założyłem tutaj 5 kont, a to tutaj jest szóste.

Widzisz, a kłamałeś, że nie. Wiedzieliśmy od początku, że jesteś Kłamliwusem. Zdradził Cię Twój pokręcony sposób postrzegania rzeczywistości i przekręcanie tego, co nie da rady przekręcić.

Niemniej, gratuluję zacietrzewienia w udowodnianiu tego co nie istnieje. Może za duchy się weźmiesz, ja w nie nie wierzę, ale Ty możesz tam zdziałać cuda...

A multikonto, niestety, regulamin jest nieubłagany i taki sam dla wszystkich.


Użytkownik Staniq edytował ten post 06.03.2015 - 20:07




#6233

Kostek.
  • Postów: 604
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

A niech to!!! I znowu sie nie dowiemy nic na temat wykorzystywanych samolotów oraz strony techniczno-logistycznej tego zbrodniczego globalnego procederu! Kurcze szkoda, bo już myślałem że czeka nas niespodzianka w postaci konkretów.
  • 2

#6234

Bezlistosny egzekutor.
  • Postów: 91
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Tak Staniqu, kłamałem, tak jak Wy kłamaliście odnośnie tego tematu! Poddaje się i oczekuje bana. Zwracałem się wiele razy do administracji tego forum o przywrócenie konta Quintus Maximus, bezskutecznie. W temacie o 11 września 2001 r. razem z innymi użytkownikami tego forum, wykazaliśmy kłamstwa "sceptyków", którzy zamiast bana zostali nagrodzeni stanowiskami moderatorów, tłumaczy, redaktorów i zasłużonych, wykazaliśmy, że forum zostało przejęte przez zaprzeczaczy hobbystów, że w konsekwencji powyższego praktycznie wszyscy najbardziej zaufani użytkownicy tego forum je opuścili. Prawda jest po naszej stronie, ale w dobie maksymalnego ogłupiania społeczeństwa, głosiciele prawdy muszą się usuwać w cień i ja to teraz również robię. Mam jednak satysfakcję, że pokazałem w prosty sposób, jak dezinformatorzy po raz kolejny, w kolejnym temacie kłamią na potęgę. @ Anioł Stróż To najlepszy moment, by kolejne, młode pokolenie przejęło pałeczkę. Starzy wyjadacze już nie mają sił, mają rodziny, którym muszą poświęcać swój drogocenny czas, licząc, że młodzi nie odpuszczą. Także Aniele, Krytyczny (jeśli odblokują Ci konto) liczę na Was w tych trudnych czasach. A jak to mawiał wielki mistrz B. Lee do_not_pray_for_an_easy_life_bruce_lee.j
  • -1

#6235

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No proszę jakie szydło wyszło. Chociaż było to do przewidzenia.

 

Prawda jest po naszej stronie

W tym temacie raczej nie D:

BTW. czekam na przeprosiny za oskarżenia za temat 9/11. Duma nie pozwala dalej?


Użytkownik Ostrzewtlumie edytował ten post 06.03.2015 - 20:37

  • 0



#6236

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2574
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ile to trzeba mieć uporu aby tyle lat, na 6 multikoncie bronić bzdurnego tematu chemtrails który jest przegrany na każdej linii. Naprawdę podziwiam Cię za to.


  • 0



#6237

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@ Bezitosny

Ale oczywiście jesteś świadom, że multikontowość to podstawa dla bana, i wobec tego odwieszenie tamtego starego konta jest jeszcze bardziej nie możliwe? Jak już chcesz być na tym forum, to rób to oficjalnie zamiast udawać przypadkową osobę która tu nigdy nie była.

ps. a Radwan to też twoja sprawka czy może to był ktoś z waszego forum o chemitrailsach?


  • 0



#6238

Canaris.

    God Emperor of Mankind

  • Postów: 641
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ostatnie pare postów Quamliwusa Maximusa vel Bezlitosnego Egzekutora to najlepszy przykład dlaczego "Przebudzeni" jak ognia unikają fachowych for dyskusyjnych jak min Historycy.pl. Za takie lanie wody, zapętlanie dyskusji i trollowanie już dawno mieli by permabana na ip.. 

 

A niech to!!! I znowu sie nie dowiemy nic na temat wykorzystywanych samolotów oraz strony techniczno-logistycznej tego zbrodniczego globalnego procederu! Kurcze szkoda, bo już myślałem że czeka nas niespodzianka w postaci konkretów.

 

 

Heh słodka naiwności ;) Tyle stron leją wode żeby sie biznes kręcił a tu nagle mieliby sie pozbawiać piniążków ze sprzedazy bezużytecznego badziewia pt Chembustery ( bo logistyczno-techniczna strona tej teorii to największy gwóźdź do trumny ) ?? 


  • 0



#6239

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6642
  • Tematów: 769
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tak Staniqu, kłamałem, tak jak Wy kłamaliście odnośnie tego tematu! 

Kto kłamał? Nie potrafiłeś udowodnić swojej tezy i tyle. Nie podobają Ci się oficjalne opracowania i fizyka na poziomie gimnazjum. Trudno, nikt Cię nie zmusza, abyś wierzył komukolwiek, to wolny kraj i Ty wybierasz. Biorąc się za udowodnienie tej teorii, nie wskazałeś: 

- potwierdzonego przez niezależne badania i różne sposoby badawcze składu rzekomych oprysków,

- umiejscowienia i rodzaju rzekomej aparatury opryskowej,

- wspomnianej logistyczno/technicznej strony zagadnienia.

Czepiałeś się nieistotnych szczegółów, robiąc z nich zasłonę dymną i unikając odpowiedzi na powyższe. Koniec był do przewidzenia, zastanawiałem się tylko, kiedy pękniesz, zwyzywasz adwersarzy i uciekniesz z placu zabaw ze swoimi zabawkami. 

Twierdzisz, że ktoś kłamał "tam", to i kłamie tu, a sam kłamiesz tu i jeszcze żądasz niekłamania. Bardziej hipokrytą być już nie mogłeś.

I tyle.





#6240

dzastin.
  • Postów: 207
  • Tematów: 2
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Mam już dosyć tego tematu, przez który mam w życiu same kłopoty - straciłem znajomych, straciłem prawie rodzinę, towarzystwo uważa mnie za wariata, dewianta, czubka jak kto woli. Mam już dosyć rozmowy z zaprzeczaczami hobbystami.

 

Czyli jak? Twoi znajomi, rodzina i towarzystwo które z tobą się nie zgadza, osoby które spotykasz na co dzień i nie wierzą w chemtrails też są "zaprzeczaczami hobbystami"? Aż tak trudno ci zrozumieć, że po prostu wielu ludzi nie daje wiary temu co mówisz bo twoje dowody są mało przekonywujące? Zamiast odpowiedzieć chociażby na pytanie "dlaczego smuga musi być krótkotrwała" to bijesz pianę i gadasz jakieś banialuki o znikających samolotach i latających kuleczkach. Wielu ludzi nie wierzy w takie dyrdymały i na prawdę nikt nie musi tutaj zakładać multikont by obalać te twoje pseudo dowody. Raz po raz po prostu udowadniasz, że nie wiesz jak powstają smugi, a każdego kto się tobą nie zgadza uważasz za wroga.

Niestety z takim twoim podejściem nie jest możliwa jakakolwiek rozmowa merytoryczna.


  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 6

0 użytkowników, 6 gości, 0 anonimowych