Skocz do zawartości


Zdjęcie

Chemtrails – coś wisi w powietrzu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7693 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Chemtrails – coś wisi w powietrzu ? (535 użytkowników oddało głos)

Chemtrails - rozpylana chemia na niebie, czy obalona teoria spiskowa ?

  1. Głosowano Zostało wykazane, że Chemtrails to nie tylko teoria. To jest fakt. (137 głosów [25.61%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 25.61%

  2. Głosowano Sceptycy zasiali lekką niepewność, ale ogólnie nie poradzilili sobie z tematem - skłaniam się ku wersji spiskowej. (57 głosów [10.65%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 10.65%

  3. Głosowano Nie wiem. Obie strony dyskusji mają wiele mocnych argumentów i obie wersje są równie prawdopodobne. (64 głosów [11.96%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 11.96%

  4. Głosowano W kilku kwestiach sceptycy nie potrafili czegoś wyjaśnić, ale raczej wykazali, że spisku nie ma. (42 głosów [7.85%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 7.85%

  5. Głosowano Teoria o Chemtrails została obalona. (235 głosów [43.93%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 43.93%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#6121

Kostek.
  • Postów: 604
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

19. Zignoruj przedstawione dowody, żądaj dowodów niemożliwych do przedstawienia. To jest prawdopodobnie wariant „udaj głupka” - no tu wiodącym udawaczem ignorantem jest Kostek, który chciał żebyśmy pokazali ukryte kanaliki i spryskiwacze!

No wybacz koleś, ale skoro ta twoja "zbrodnicza akcja opryskiwania globu" trwa od 20 lat, to chyba mam prawo żądać konkretnych dowodów w postaci sprzętu który jest do tego celu wykorzystywany... to takie trudne dla ciebie ? Więc z czym ty do ludzi ? Dawaj konkrety, albo zamilcz!

20. Sfabrykowane dowody. - Atlas chmur z '72, i wszystkie niby naukowe prace o ultradługotrwałych smugach rozchodzących się do sztucznych chmur powstałe już po rozpoczęciu akcji chemtrails.

No jasne, wszystkie materiały ukazujące długotrwałe smugi kondensacyjne sprzed pojawieniem się najgłupszej teorii spiskowej dziejów, to oczywiście fałszywki... Typowe debilne rozumowanie chemoludków. A dowody na te fałszywki masz ? Jak nie masz to lepiej zamilcz !
Jeszcze raz powtórzę, bo widać chemoludki maja problemy z pamięcią... To was przyłapano i to wielokrotnie na fałszowaniu materiałów, więc masz cholerny tupet aby w ten sposób się odzywać... lepiej zamilcz!
  • 1

#6122

Krytyczny.
  • Postów: 41
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

skittles

A jeżeli chmury (smugi też nimi są) pozostają na niebie godzinami i rozchodzą się na setki kilometrów to też coś z nimi jest nie tak? Bo to jest rażąca niekonsekwencja waszych twierdzeń.

Bezlistosny przeprowadził proste rozumowanie, którego trole nie chcą, nie mogą lub udają że nie mogą zrozumieć. Opiszę je poniżej.
 

A z tą sztucznością się tak nie ekscytuj, bo znów strzelasz sobie w stopę - polega ona na tym, że spaliny inicjują powstawanie smug (chmur). Naturalne chmury powstają dokładnie w ten sam sposób, my po prostu dostarczamy "fundamentu". Na tej samej zasadzie sztuczny jest także np. Las posadzony przez człowieka (a czy to znaczy, że drzewa w nim są z plastiku albo czegoś mu brakuje? NIE, jest to w zasadzie las taki sam jak naturalny, z tą tylko różnicą, że zainicjowany przez nas).

Nie. NASA potwierdziła to, o czym mówią zwolennicy tej teorii od lat, że chmury powstałe ze smug trwałych rozchodzących się tworzą COŚ NA KSZATŁT / COŚ PRZYPOMINAJĄCEGO naturalne chmury cirrus, a zatem coś sztucznego. Jak zasadzisz las to będzie to naturalny las sztucznie zasadzony! Tak ciężko to zrozumieć? Drzewa nie będą CZYMŚ NA KSZTAŁT / CZYMŚ PRZYPOMINAJĄCYM naturalne drzewa, tylko naturalnymi drzewami. Dziecko w przedszkolu by to zrozumiało, ale zaprzeczacze hobbyści, zgodnie z którymś tam punktem działania dezinformatorów, muszą udawać, że klepki kończą się u nich na tej czwartej. Rozumowanie bezlistosnego było więc logiczne - sztuczne chmury powstają ze sztucznych chemicznych smug. Swoją drogą rozmawiałem ostatnio z radnym z PiSu i zadałem mu pytanie dosłownie, "Czy Wy ***** nie widzicie tych kratownic na niebie, czy Wy liczycie, że jak to wyjdzie na jaw, to ludzie i na was się nie ********* ?" Padła odpowiedź, że dół o tym rozmawia, ale góra nabrała wody w usta, po czym zostałem poinformowany, że oni wszyscy od lewicy po prawicę, dziennikarze i politycy, to masoneria. Prawda to, czy fałsz, nie wiem, ale wiele by to wyjaśniało.

 

wulgaryzmy2.gif

 

Zbastuj troszkę, odpocznij i postudiuj Regulamin. Obowiązuje tutaj zakaz używania wulgaryzmów oraz politykowania. 

 

Kronikarz.


Użytkownik Kronikarz Przedwiecznych edytował ten post 23.02.2015 - 23:29

  • -5

#6123

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@up. panie @Krytyczny

 

NASA potwierdziła to, o czym mówią zwolennicy tej teorii od lat, że chmury powstałe ze smug trwałych rozchodzących się tworzą COŚ NA KSZATŁT / COŚ PRZYPOMINAJĄCEGO naturalne chmury cirrus, a zatem coś sztucznego.

 A możesz zacytować i podać źródła tej rewelacji?

 

 

Jak zasadzisz las to będzie to naturalny las sztucznie zasadzony!

 Jak przeleci samolot i pozostawi długotrwałą smugę to będzie to naturalna smuga sztucznie zainicjowana. Tak ciężko to zrozumieć?

 

Drzewa nie będą CZYMŚ NA KSZTAŁT / CZYMŚ PRZYPOMINAJĄCYM naturalne drzewa, tylko naturalnymi drzewami

Chmury nie będą CZYMŚ NA KSZTAŁT / CZYMŚ PRZYPOMINAJĄCYM naturalne chmury, tylko naturalnymi chmurami

 

Dziecko w przedszkolu by to zrozumiało, ale zaprzeczacze hobbyści, zgodnie z którymś tam punktem działania dezinformatorów, muszą udawać, że klepki kończą się u nich na tej czwartej.

Dziecko w przedszkolu by to zrozumiało, ale chemoludki bez szkoły, zgodnie z którymś tam punktem działania dezinformatorów, muszą udawać, że klepki kończą się u nich na tej czwartej.

 

Rozumowanie bezlistosnego było więc logiczne - sztuczne chmury powstają ze sztucznych chemicznych smug.

Nie nie było. Naturalne chmury zainicjowane działaniem człowieka, w tym przypadku przelot samolotu.  

 Na tej samej zasadzie naturalne fale są inicjowane przez okręt. Naturalny las rośnie mimo iż został zasadzony ręką człowieka A w lodówce być może masz naturalny  lód powstały przez wlanie wody do zasobnika, no chyba że ten lód to czysta chemia.  

 

 

Swoją drogą rozmawiałem ostatnio z radnym z PiSu i zadałem mu pytanie dosłownie, "Czy Wy k*a nie widzicie tych kratownic na niebie, czy Wy liczycie, że jak to wyjdzie na jaw, to ludzie i na was się nie w*ą?" Padła odpowiedź, że dół o tym rozmawia, ale góra nabrała wody w usta, po czym zostałem poinformowany, że oni wszyscy od lewicy po prawicę, dziennikarze i politycy, to masoneria. Prawda to, czy fałsz, nie wiem, ale wiele by to wyjaśniało.

 Skoro ten temat jest dla Ciebie taki ważny to na pewno nagrałeś rozmowę i wkleisz ją na tym forum prawda?

 

Nie nie nagrałeś? Nie masz sprzętu? Agenci skonfiskowali nagranie? A może Ci się po prostu coś przyśniło tak a propos tej dyskusji.

 

A tak jeszcze pytanie dodatkowe: jak nazywa się ten radny? Możesz napisać. Radny to osoba publiczna i nie może mieć pretensji iż ktoś powołał się na jego nazwisko i konkretną wypowiedź. 

 

 

Edit:

 Przepraszam za ten tekst:

 

lód powstały przez wlanie wody do zasobnika, no chyba że ten lód to czysta chemia.

 

 Mój błąd. Lód to naprawdę czysta chemia H2O i do tego Ca, Mg i do tego K. (Oj tego K to naprawdę nie cierpię) sama chemia w najgorszej postaci.  Nie będę nikomu obrzydzać ale składników lodu w lodówce jest znacznie więcej i zależy to od kranu z którego woda na lód pochdzi.


Użytkownik pan juzek edytował ten post 23.02.2015 - 22:48

  • 0



#6124

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Rozumowanie bezlistosnego było więc logiczne - sztuczne chmury powstają ze sztucznych chemicznych smug.

 

No i dlaczego te smugi nie mogą być długotrwałe? Umiecie odpowiedzieć?

 

NASA potwierdziła to, o czym mówią zwolennicy tej teorii od lat, że chmury powstałe ze smug trwałych rozchodzących się tworzą COŚ NA KSZATŁT / COŚ PRZYPOMINAJĄCEGO

Mam pytanie. To bierzecie na pewnik(informacje od NASA- agencja rządowa) a inne informacje zaprzeczające tej hipotezie są fałszywkami? Co za hipokryzja...


  • 1



#6125

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jejku, już raz to tłumaczyłem. Smuga jest tak samo "sztuczną" chmurą jak sztuczna jest piana za łodzią. Kilwater jest sztucznie wytworzoną pianą, bo ma sztuczną przyczynę, ale pod względem fizycznym jest to zwykła piana wodna, nie jest zrobiona z nienaturalnego materiału.

wake.jpg


  • 4



#6126

Krytyczny.
  • Postów: 41
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

pan juzek

Z Tobą nie chce mi się dyskutować. Jak ktoś wchodzi do obcego domu, *** na środku pokoju, to nie może oczekiwać, by gospodarze traktowali go z szacunkiem i z nim rozmawiali. Twoje wypowiedzi, poziom Twojego myślenia, mówienie innym, by się zamknęli, to dla mnie właśnie ******** gospodarzom na środku ich pokoju gościnnego.

Ale powiedzmy, że z czystej kurtuazji, by grzecznie wytłumaczyć niesfornemu gościowi, żeby sprzątnął swoje odchody i grzecznie opuścił izbę, zrobię dla Ciebie wyjątek.
 

A możesz zacytować i podać źródła tej rewelacji?

Była o tym mowa już kilkanaście razy! Gdzieś tam padła informacja, że podobno macie płacone 100 zł od wpisu, także dam ********* niesfornemu zaprzeczaczowi trochę zarobić.
nasa_contrail_id_chart.jpg

Persisnent Spreading

A thick contrail that remains in the sky after the plane disappeared. - nie muszę chyba tłumaczyć.

They are wider than 1 finger held at arm's length - tego chyba też

These contrails can grow TO RESEMBLE natural cirrus clouds. - kluczowe dwa słowa napisałem wielkimi.

Szukamy znaczenia "TO RESEMBLE"

źródło : http://pl.bab.la/slo...polski/resemble

to resemble - przypominać

Przykłady użycia w języku polskim :
I believe that through this discussion, something resembling a common philosophy is emerging. - Myślę, że poprzez tę dyskusję wyłania się COŚ NA KSZTAŁT wspólnej filozofii.

This is not a real sunset clause, but it does very strongly resemble one in terms of the deadline and of the assessment after four years. - Nie jest to prawdziwa klauzula wygaśnięcia, ale COŚ BARDZO ZBLIŻONEGO, jeśli chodzi o końcowy termin i ocenę po upływie czterech lat.

And I found one section amongst all of these that actually resembled the outline of the United States of America, which you can see here. - I wśród tych sekcji trafiłam na jedną, która PRZYPOMINAŁA kształtem kontury USA. Widzicie ją tutaj.

czyli smuga trwała rozchodząca się rozchodzi się i tworzy COŚ NA KSZTAŁ / COŚ PRZYPOMINAJĄCEGO / COŚ BARDZO ZBLIŻONEGO do naturalnej chmury cirrus! A to cholernie duża różnica. Zatem jest to sztuczny twór który ma nam przypominać coś naturalnego!

Diabeł tkwi w szczegółach! A to tylko jeden z tysięcy dowodów. Do niemieckiego reportażu oczywiście nikt się nie odniósł, bo krok po kroku, obala on wszystkie idiotyczne argumenty zorganizowanych, wspierających się "sceptyków".
 

A tak jeszcze pytanie dodatkowe: jak nazywa się ten radny? Możesz napisać. Radny to osoba publiczna i nie może mieć pretensji iż ktoś powołał się na jego nazwisko i konkretną wypowiedź.

Hahaha, juzku, człowieku z kozią bródką, czy Ty masz mnie za idiotę? Wierz w to albo nie, koło ***** mi to lata.

Ostrzewtlumie

Mam pytanie. To bierzecie na pewnik(informacje od NASA- agencja rządowa) a inne informacje zaprzeczające tej hipotezie są fałszywkami? Co za hipokryzja...

No nie ma chyba lepszych argumentów od tych podanych na tacy przez tę oficjalną stronę! Tak było w tematach związanych z 11 września 2001 - najlepszymi dowodami były wypowiedzi oficjeli potwierdzających false flage inside job operation.

 

wulgaryzmy.gif

 

Kronikarz


Użytkownik Kronikarz Przedwiecznych edytował ten post 23.02.2015 - 23:26

  • -1

#6127

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No nie ma chyba lepszych argumentów od tych podanych na tacy przez tę oficjalną stronę! Tak było w tematach związanych z 11 września 2001 - najlepszymi dowodami były wypowiedzi oficjeli potwierdzających false flage inside job operation.

 

Tak, tak ale informacje zaprzeczającej tej hipotezie to fałszywki. Bardzo wyrafinowany sposób działania.

 

Do niemieckiego reportażu oczywiście nikt się nie odniósł, bo krok po kroku, obala on wszystkie idiotyczne argumenty zorganizowanych, wspierających się "sceptyków"

To podaj je tu po Polsku, bo niemiecki nie każdy zna. To nic trudnego ja jest ich tam tak dużo. I odpowiedz na pytania.

Aha i nie ma tysięcy dowodów, bo żaden z nich tu podanych nie jest naukowy. Jest tylko przypuszczeniami bez pokrycia. Ewentualnie są to puste słowa pisane Caps lockiem.

 

 

! Gdzieś tam padła informacja, że podobno macie płacone 100 zł od wpisu, także dam srającemu niesfornemu zaprzeczaczowi trochę zarobić.

Znów to samo? Kończą się dowody i idzie to samo... Masz jakieś konkretne informacje?


Użytkownik Ostrzewtlumie edytował ten post 23.02.2015 - 23:17

  • 0



#6128

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

Hahaha, juzku, człowieku z kozią bródką, czy Ty masz mnie za idiotę?

Dla ciebie paniejuzku. Piszę to gdyż mam na imię Grzesiek a Nick panjuzek jest tylko nickiem. A w odpowiedzi na twoje pytanie nieposkładany człowieku z puzlami na głowie to tak mam cię za osobę którą się określiłeś. Co do twojego tłumaczenia podpisów pod zdjęciem  :  :facepalm:  Jutro napiszę więcej wytykając ci wszystkie błędy które popełniłeś.

 

 

 

pan juzek

Z Tobą nie chce mi się dyskutować. Jak ktoś wchodzi do obcego domu, sra na środku pokoju, to nie może oczekiwać, by gospodarze traktowali go z szacunkiem i z nim rozmawiali. Twoje wypowiedzi, poziom Twojego myślenia, mówienie innym, by się zamknęli, to dla mnie właśnie nasranie gospodarzom na środku ich pokoju gościnnego.

  A ten tekst podpada pod obrazę i prowokację. Nie potrafisz napisać nic sensownego to nie pisz wcale. Nie będę raportował ale mam nadzieję że moderacja czuwa.

 

edit

 

Ale powiedzmy, że z czystej kurtuazji,

 O kurtuazję to akurat nie można Cię podejrzewać  :offtop:


Użytkownik pan juzek edytował ten post 23.02.2015 - 23:46

  • 0



#6129

Bezlistosny egzekutor.
  • Postów: 91
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Krytyczny

Nie wiem, czy to nieuwaga, czy późna pora, ale przeoczyłeś zupełnie drugie znaczenie to resemble tj. być podobnym do. I to jest dla mnie najbardziej trafne określenie tego paskudnego czegoś co powstaje z ultradługotrwałych smug lotniczych. To coś jest jedynie podobne do naturalnego zachmurzenia.

Co do Leonardo, na którego czekam, to jest to mój kolega, który w realnym świecie uważa, że to sceptycy mają rację. Zaproponowałem mu więc, by założył tutaj konto - przykładowo "Leonardo" (nie wiedziałem, że był już tutaj taki użytkownik), podniósł rękawicę i w wirtualnym świecie wykazał mi i innym, że się mylimy pisząc o chemtrails. Powiedziałem, mu żeby wytłumaczył wszystkim sprawę z kłębkami, dlaczego powstając tylko na smugach zanikających w wyniku krótkotrwałej niestabilności Crow, zamieniają smugi w ultradługotrwałe rozchodzące się. Dodałem też, że gdyby wiedział jak to wyjaśnić, to Leonardo pojawiłby się tutaj już dawno, nie wiedząc, że faktycznie taki użytkownik założył już tutaj konto :) To tak na marginesie.

Z dużą niecierpliwością czekam na pana juzka, Grzesia, który przetłumaczy nam wszystkim we właściwy sposób sformułowanie to resemble i kontekst, w którym zostało użyte.

Użytkownik Bezlistosny egzekutor edytował ten post 23.02.2015 - 23:52

  • 0

#6130

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

Z dużą niecierpliwością

A W sumie to też czekałem z dużą niecierpliwością ale na wasze naukowe dowody, argumenty ale jak widać nic nie macie : <

paskudnego czegoś co powstaje z ultradługotrwałych smug lotniczych.

 

 

OoO a co to jest " coś paskudnego"? Kto badał dokładny skład smug(w dokładny sposób, a nie jak filtry hepa), gdzie są te dysze na samolotach?


  • 0



#6131

skittles.
  • Postów: 1323
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

Tak ciężko to zrozumieć?

 

No właśnie, sprawa wydawałoby się prosta, a ty dalej swoje.

 

Smugi kondensacyjne to SĄ chmury, takie same jak chmury naturalne. Różni je jedynie "fundament", a dokładniej pochodzenie tego fundamentu. Tak jak pisał Zaciekawiony - piana zawsze będzie tą samą pianą, nie ważne czy stworzy ją przepływająca łódź czy wiatr.

Póki nie zrozumiesz tak elementarnej sprawy to nie mamy o czym rozmawiać. Czepianie się słówek  to jedna z najsłabszych zagrywek z waszej strony. Jeżeli czegoś nie rozumiecie, to nie udawajcie, że jest inaczej, bo to się robi po prostu przykre i odchodzimy daleko daleko od meritum sprawy...

 

Nie trzeba być geniuszem żeby zrozumieć, że chodzi o to iż duże smugi mogą przypominać Z WYGLĄDU naturalnie powstałe chmury. To chyba jasne, że smuga z reguły wygląda jak smuga - jest długa i cienka, i naturalnej pierzyny chmur nie przypomina. Ludzie z NASA zaś piszą, że długotrwałe smugi mogą się rozrastać na tyle, że tworzą pierzynę przypominającą wyglądem naturalne chmury.

Więc, do cholery, co w tym takiego dziwnego? Aż tak krucho u was z jakimikolwiek argumentami, że czepiacie się tak nieistotnej bzdury? Ludzie, aż się płakać chce jak się czyta te wasze wypociny o niczym...

 

Hahaha, juzku, człowieku z kozią bródką, czy Ty masz mnie za idiotę? Wierz w to albo nie, koło ***** mi to lata.

 

Właśnie tyle warte są wasze rewelacje. Żenada panowie, żenada.

 

 

Co do Leonardo, na którego czekam, to jest to mój kolega, który w realnym świecie uważa, że to sceptycy mają rację. Zaproponowałem mu więc, by założył tutaj konto - przykładowo "Leonardo" (nie wiedziałem, że był już tutaj taki użytkownik), podniósł rękawicę i w wirtualnym świecie wykazał mi i innym, że się mylimy pisząc o chemtrails.

 

A ja mam dla ciebie propozycję - jeżeli nie chcesz z nami dyskutować to załóż sobie bloga i tam kontynuuj swój monolog, nie zaśmiecaj więcej tego tematu, bo skoro jedyną osobą, z którą chcesz na tym forum rozmawiać jest twój kolega, którego na tym forum nie ma to... brak słów zresztą...


Użytkownik skittles edytował ten post 24.02.2015 - 00:22

  • 1



#6132

Lynx.
  • Postów: 2210
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie wiem, czy to nieuwaga, czy późna pora, ale przeoczyłeś zupełnie drugie znaczenie to resemble tj. być podobnym do. I to jest dla mnie najbardziej trafne określenie tego paskudnego czegoś co powstaje z ultradługotrwałych smug lotniczych. To coś jest jedynie podobne do naturalnego zachmurzenia.

Ciekawa wolta. Od momentu założenia tego tematu zwolennicy spiskowej teorii "chemtrails" podkreślali, że chmury powstałe ze smug kondensacyjnych w żaden sposób nie przypominają naturalnych chmur. Specjalnie mówili o "mlecznej, włóknistej zawiesinie z tęczowym połyskiem". Nawet Bezlistosny egzekutor w swoim pierwszym poście na forum napisał, że to, co powstaje z trwałych contraili nie wygląda jak zwykłe chmury. Wystarczył jeden poster, opublikowany przez znienawidzoną przez zwolenników TS i posądzaną przez nich o notoryczne kłamstwa agencję rządu USA, żeby nasi trolle zaczęli twierdzić coś dokładnie przeciwnego. Słodkie.
  • 4



#6133

Bezlistosny egzekutor.
  • Postów: 91
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Robi się coraz ciekawiej.

Dostałem taką oto wiadomość od Krytycznego

Panie bezlistosny, niestety, ale zostałem już zablokowany. Nawet nie wiem na jak długo i w sumie nie wiem za co. Dziękuje za wsparcie i proszę o pociągnięcie tematu.

Kolego Krytyczny, gdybyś nie zauważył, ten temat to temat szczególny. Jedna strona może drugą swobodnie i do woli obrażać, łamać regulamin i nie dość, że nie spotyka się to z reakcją moderatorów, to jeszcze takie wypowiedzi są nagradzane przez innych obrażających łapkami w górę. Nie wiesz na ile zostałeś zablokowany? To też tutaj norma. Praktycznie pożegnaj się już z tym forum, bo właśnie zastosowano wobec Ciebie, z czego możesz być naprawdę dumny, punkt 24, czyli praktycznie broń ostateczną...

24. Ucisz krytyków. Jeśli nic innego nie skutkuje, pomyśl o wyeliminowaniu oponentów przez użycie drastycznych środków – to rozwiąże Twoje problemy kompletnie.

Nie trzeba było pisać niepotwierdzonych bzdur o masonerii (musiałeś rozmawiać z radnym, by się o tym dowiedzieć?), określać bardzo dosadnie robienie kupy, czy też dosadnie obok czego lata Tobie niewiara sceptyka w Twoje rewelacje. Tutaj każdy taki poważny błąd nie przechodzi bez reakcji. Jeśli kiedykolwiek tutaj wrócisz, to pilnuj się chłopie bardziej niż na polu minowym. Za wsparcie nie masz co dziękować. Jak napiszesz jakąś bzdurę zganię Cię tak samo jak "sceptyków".

Kolejna osoba została zatem wyciszona, ale w tym temacie to norma. Przecież temat i teoria o której traktuje jest niepoważny i został już dawno obalony. Jako, że ponownie zostałem tutaj sam na placu boju, muszę odnieść się do kilku kwestii.


skittles

Smugi kondensacyjne to SĄ chmury, takie same jak chmury naturalne. Różni je jedynie "fundament", a dokładniej pochodzenie tego fundamentu.

W takim wypadku NASA napisałaby że smugi trwałe rozchodzące się rozchodzą się tworząc naturalne chmury cirrus, a nie coś podobnego do tych chmur! To nie jest łapanie za słówka, tylko potwierdzenie tego, co widać gołym okiem. Te chmury to nowy rodzaj chmur, często świecą się kolorami tęczy i wyglądają na sztuczną, chemiczną zawiesinę.

Nie trzeba być geniuszem żeby zrozumieć, że chodzi o to iż duże smugi mogą przypominać Z WYGLĄDU naturalnie powstałe chmury. To chyba jasne, że smuga z reguły wygląda jak smuga - jest długa i cienka, i naturalnej pierzyny chmur nie przypomina. Ludzie z NASA zaś piszą, że długotrwałe smugi mogą się rozrastać na tyle, że tworzą pierzynę przypominającą wyglądem naturalne chmury.Więc, do cholery, co w tym takiego dziwnego?

No i czego znowu nie rozumiesz człowieku? Sam piszesz, że to co powstaje ze smug kondensacyjnych JEDYNIE PRZYPOMINA NATURALNĄ PIERZYNĘ! A jak coś ma jedynie coś przypominać to tym nie jest!! Tak samo jak sztuczne drzewa i krzaki w ogrodzie - mają przypominać naturalne drzewa i krzaki, ale nimi nie są! Co w tym dziwnego? No jak to co? Codziennie nad nami widzimy SZTUCZNE CHMURY, SZTUCZNE ZACHMURZENIE, do tego nie uwzględniane w żadnych prognozach pogody! Rzeczywiście nic w tym dziwnego! Zupełnie normalna sprawa!

Mariush ponownie zapadł się pod ziemię, więc może Skittles nam wytłumaczy sprawę z kłębkami,
- dlaczego powstając tylko na smugach zanikających w wyniku krótkotrwałej niestabilności Crowa, zamieniają smugi w ultradługotrwałe rozchodzące się.

- do tego poproszę o jakiekolwiek nagranie trwałej smugi z kłębkami, która nie zamienia się w sztuczną chmurę. Jest to drugi rodzaj smug wyróżnionych przez NASA - trwałe z kłębkami, ale z moich obserwacji wynika, że każda smuga z kłębkami rozrasta się tworząc sztuczne chmury.

Lynx

Od momentu założenia tego tematu zwolennicy spiskowej teorii "chemtrails" podkreślali, że chmury powstałe ze smug kondensacyjnych w żaden sposób nie przypominają naturalnych chmur.

No dla człowieka, który od kilkudziesięciu lat obserwuje niebo te sztuczne twory powstałe z trwałych smug lotniczych z tajemniczymi kłębkami nie przypominają naturalnych chmur, a z informacji NASA można śmiało wywnioskować i jest to logiczne, że w założeniu te sztuczne zachmurzenie miało przypominać te naturalne, tak by ludzie nie za szybko się połapali, że są ofiarami parszywej zbrodni! One mają być podobne do naturalnych chmur, a wszyscy dobrze wiemy, że nie są nawet podobne. Różnią się od nich diametralnie!

Użytkownik Bezlistosny egzekutor edytował ten post 24.02.2015 - 10:43

  • -1

#6134

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

Mariush ponownie zapadł się pod ziemię, więc może Skittles nam wytłumaczy sprawę z kłębkami,
- dlaczego powstając tylko na smugach zanikających w wyniku krótkotrwałej niestabilności Crowa, zamieniają smugi w ultradługotrwałe rozchodzące się.

Skoro nie przeczytałeś wyjaśnień Mariusha, tłumaczącego, że na smugach długotrwałych niestabilość też powstaje, to co ci mamy tłumaczyć? Wróć do wyjaśnień Mariusha i przeczytaj jeszcze raz:

http://www.paranorma...etrzu/?p=632989

http://www.paranorma...etrzu/?p=633305

 

 

Niestabilność Crowa jest nietrwała, więc najlepiej obserwować ją w przypadku smug nietrwałych, zanikających (co nie wyklucza, że może mieć miejsce w każdych warunkach, w których mamy do czynienia z powstawaniem wirów na końcówkach skrzydeł, czyli praktycznie zawsze). "Kłębki" są trwałe, więc będą widoczne na smugach trwałych. Czego tu nie rozumiesz?


  • 1



#6135

skittles.
  • Postów: 1323
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

No i czego znowu nie rozumiesz człowieku? Sam piszesz, że to co powstaje ze smug kondensacyjnych JEDYNIE PRZYPOMINA NATURALNĄ PIERZYNĘ!

 

Ja już nie wiem jak do ciebie mówić...

 

Czasami przypomina ją Z WYGLĄDU (smuga chmurę), bo z reguły wygląda inaczej (smuga - wąska, długa; chmura - szeroka, rozpostarta). Chodzi o sam wygląd, rozumiesz? Fizycznie jest to TO SAMO zjawisko.

 

Powtórzę się - jeżeli nie potrafisz zrozumieć tak elementarnej rzeczy to zwyczajnie nie mamy o czym rozmawiać. Jak dojdziesz do jakichś wniosków w tej kwestii to może wreszcie porozmawiamy o tym, dlaczego smugi nie mogą być długotrwałe. Póki co to robisz z tego tematu zwyczajny syf.

 

 

- dlaczego powstając tylko na smugach zanikających w wyniku krótkotrwałej niestabilności Crowa, zamieniają smugi w ultradługotrwałe rozchodzące się.

 

Mariush ci to dobrze wytłumaczył, sprawa podobna jak z tą infografiką NASA - nie chcesz / nie potrafisz tego zrozumieć. No ale powtórzę, może innymi słowami:

 

Niestabilność Crowa to zjawisko polegające na powstawaniu wirów powietrznych za poruszającym się (np.) samolotem.

Niestabilność Crowa nie sprawia, że smuga staje się nagle "ultradługotrwała i rozchodząca się". Kompletnie nie wiem skąd taki wniosek.

Te wiry powietrzne NIE powstają na smugach. Powstają one niezależnie od tego czy smuga wystąpi i czy jest długo czy krótkotrwała. Powstanie tych wirów ze smugami nie ma żadnego związku.

 

I teraz dochodzimy do meritum czyli chyba do etapu, którego nie rozumiesz. Smuga kondensacyjna pozwala nam zaobserwować powstające wiry. To tak jakbyśmy chodzili po pokoju na boso - nie pozostawiamy żadnych śladów (wizualnie). Jeśli jednak na podłodze rozsypiemy mąkę, wszędzie poodbijamy ślady naszych stóp. I teraz - mimo, że przyłożenie stopy do podłogi i odbicie śladu trwa sekundy (tak jak i krótkotrwałe są powstające wiry) to efekt w postaci stopy odbitej w mące obserwować będziemy długo (tak jak i "kłębki" uformowane przez wiry niestabilności Crowa).

 

Rozumiesz? Smuga kondensacyjna w tym przypadku jest jak mąka - "rzucona" na wiry niestabilności Crowa (które powstają praktycznie zawsze) sprawia, że "odbijają się w niej" i pozostawiają po sobie ślady (kłębki).

 

To czy kłębki te widoczne będą sekundę czy godzinę zależy tylko od warunków atmosferycznych aktualnie tam panujących - czyli od tego, ile czasu da radę utrzymać się smuga. Niestabilności Crowa już wtedy dawno tam nie ma - zostają po niej tylko ślady w postaci kłębków.

Rozumiesz?


  • 2




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych