Skocz do zawartości


Zdjęcie

Chemtrails – coś wisi w powietrzu


  • Please log in to reply
7693 replies to this topic

Ankieta: Chemtrails – coś wisi w powietrzu ? (535 użytkowników oddało głos)

Chemtrails - rozpylana chemia na niebie, czy obalona teoria spiskowa ?

  1. Głosowano Zostało wykazane, że Chemtrails to nie tylko teoria. To jest fakt. (137 głosów [25.61%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 25.61%

  2. Głosowano Sceptycy zasiali lekką niepewność, ale ogólnie nie poradzilili sobie z tematem - skłaniam się ku wersji spiskowej. (57 głosów [10.65%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 10.65%

  3. Głosowano Nie wiem. Obie strony dyskusji mają wiele mocnych argumentów i obie wersje są równie prawdopodobne. (64 głosów [11.96%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 11.96%

  4. Głosowano W kilku kwestiach sceptycy nie potrafili czegoś wyjaśnić, ale raczej wykazali, że spisku nie ma. (42 głosów [7.85%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 7.85%

  5. Głosowano Teoria o Chemtrails została obalona. (235 głosów [43.93%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 43.93%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#5191

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

Ja obserwuje zagadkowe niteczki w wodzie deszczowej , uprzedzam-nic w misce nie było ,czyściutka przed spadnięciem deszczu.

W glebie byś napewno syf chemiczny znalazł.Na liściach niemal każdego drzewa widać biały nalot,zmianę barwy naciemniejszy- przypominam- początek lata !

 

 To może podziel się z nami tymi obserwacjami. Zrób zdjęcie nakręć filmik. Skoro to takie powszechne to nie powinno być z tym problemu. Co do sprzętu, nawet jak nie masz jakiegoś aparatu lub telefonu, to na pewno znasz kogoś kto ma. Tak niewiele trzeba.

PS.

Szczególnie zaciekawiły mnie te zagadkowe niteczki w wodzie. Stawiam na larwy komarów, ale trudno cokolwiek powiedzieć na podstawie tego co piszesz. Bez urazy ale czy możesz przetłumaczyć mi na język polski to zdanie:  

 

 

W glebie byś napewno syf chemiczny znalazł.Na liściach niemal każdego drzewa widać biały nalot,zmianę barwy naciemniejszy- przypominam- początek lata !


  • 0



#5192

Vaqowsky.
  • Postów: 780
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

*
Wartościowy Post

Mam pytanie, właściwie do adminów.

 

Czemu dalej utrzymujecie ten temat? Przecież wypowiada się tu tylko jeden oszołom. Ja rozumiem, że to forum jest o takiej i takiej tematyce ale utrzymywanie takiego tematu i zaśmiecanie bazy danych tylko z powodu jednego chemoludka z problemami natury psychologicznej (byc może jest to zwykły niedowład intelektualny wynikający z wybitnie niskiego ilorazu inteligencji) jest niepoważne.


  • 6

#5193

Anioł_Stróż.
  • Postów: 106
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Mam pytanie, właściwie do adminów.

 

Czemu dalej utrzymujecie ten temat? Przecież wypowiada się tu tylko jeden oszołom. Ja rozumiem, że to forum jest o takiej i takiej tematyce ale utrzymywanie takiego tematu i zaśmiecanie bazy danych tylko z powodu jednego chemoludka z problemami natury psychologicznej (byc może jest to zwykły niedowład intelektualny wynikający z wybitnie niskiego ilorazu inteligencji) jest niepoważne.

Znalazł się inteligent od 7 boleści


Myślcie 2 razy zanim coś napiszecie.

Użytkownik Anioł_Stróż edytował ten post 16.06.2014 - 19:51

  • -1

#5194

luk26.
  • Postów: 384
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ja tu maznąłem raz coś i moja polemika zakończyła się 3dniowym blokiem konta,więc dopóki po niebie nie będą latać krowy i nie będzie na mnie spadac wielka kupa to ten temat omijam,ludzie w tym temacie robią się nerwowi i pytanie teraz czy to nie wina Chemtrails :papapa:


  • 0

#5195

Aracz.

    Armata to broń popularna

  • Postów: 135
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Chwalmy pana! Chemitrials atakuje tylko jedną osobę, reszta jest błogosławiona i wolna od tego czegoś!


  • 1

#5196

Anioł_Stróż.
  • Postów: 106
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Ja tu maznąłem raz coś i moja polemika zakończyła się 3dniowym blokiem konta,więc dopóki po niebie nie będą latać krowy i nie będzie na mnie spadac wielka kupa to ten temat omijam,ludzie w tym temacie robią się nerwowi i pytanie teraz czy to nie wina Chemtrails :papapa:

Na tym portalu jest cenzura ,więc uważaj .Cóż trudno nie być nerwowym jak wrzyscy mówią przeciwko tobie :good:


  • 0

#5197

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6638
  • Tematów: 768
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano


Myślcie 2 razy zanim coś napiszecie.

Ty oczywiście nie musisz. Pozwalamy.


Użytkownik Staniq edytował ten post 16.06.2014 - 20:16




#5198

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mam pytanie, właściwie do adminów.

 

Czemu dalej utrzymujecie ten temat? Przecież wypowiada się tu tylko jeden oszołom.

Nawet pobieżne przeglądnięcie zaledwie kilku ostatnich stron wskazuje, że jednak się mylisz.

Dyskutantów jest sporo więcej niż tylko jeden.

Abstrahując od mojej oceny tego tematu i teorii w nim zawartej (a także jakości argumentów zwolenników tej teorii), muszę powiedzieć, że apel o zamykanie go tylko dlatego, że nie zgadzasz się z tezą w nim forsowaną jest lekko niepokojące.

Bo będzie stanowiło precedens, który może posłużyć jako argument przy ewentualnym zamykaniu kolejnych tematów "niewygodnych".

Moim zdaniem, jeśli już, to lepiej byłoby go po prostu ignorować, nie udzielając się w nim.

Wtedy umrze on śmiercią naturalną.

W końcu, jeden "oszołom" jak byłeś go uprzejmy nazwać, sam ze sobą dyskutował nie będzie chyba.


  • 0



#5199

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja tu maznąłem raz coś i moja polemika zakończyła się 3dniowym blokiem konta,

 To zdanie jest tylko w połowie prawdą.  Faktycznie coś maznąłeś i dostałeś bloka.

A teraz zajrzyj do książki i zapoznaj się ze znaczeniem słowa " Polemika"  


  • 0



#5200

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6638
  • Tematów: 768
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

pishor@

Problem polega na tym, że właśnie sam ze sobą będzie prowadził ( i to dość ożywioną ) dyskusję. Dodatkowo stworzy jeszcze jedno konto i będzie sam sobie dawał plusy, oraz zachwalał swoje posty i punkt widzenia. To już było...





#5201

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No i?

Nie bardzo rozumiem problem.

Jest tyle tematów, do których NIKT nie zagląda, więc nie bardzo rozumiem dlaczego nie można by nie zaglądać do kolejnego. No, chyba, że jest to silniejsze od Was :szczerb:


  • 0



#5202

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6638
  • Tematów: 768
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wiesz, bawi mnie jego argumentacja i to jak pęka po kilku postach nadziewając się na własne bzdury. No, ale bywało, że długo tu nie zaglądałem, bo nie było po co.





#5203

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wiesz, bawi mnie jego argumentacja i to jak pęka po kilku postach nadziewając się na własne bzdury.

 

W takim razie, potraktuj ten temat jako "relaksacyjny" :szczerb:

A tak zupełnie poważnie, to nadal podtrzymuję, ze zamykanie go z powodów podanych przez Vakowsky'ego byłoby nieporozumieniem, tworzącym na dodatek niedobry precedens.


  • 0



#5204

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No to może z innego powodu - to o czym piszemy było już omawiane. Na 320 stronie, na 280, na 210...


  • 0



#5205

Vaqowsky.
  • Postów: 780
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

No właśnie o tym mówię. Przecież te wszystkie steki bzdur były omówione do maksimum 100 strony. Temat jest już dalej wyczerpany. 

 

Pishor może i racja, że stworzyłoby to precedens więc być może rzeczywiście ignorować temat. Z drugiej strony polemika z chemoludkiem jest zabawna i nie wiem czy potrafiłbym sobie odmówić odpisania na post wybitnej treści :D


  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych