Skocz do zawartości


Zdjęcie

Chemtrails – coś wisi w powietrzu


  • Please log in to reply
7693 replies to this topic

Ankieta: Chemtrails – coś wisi w powietrzu ? (535 użytkowników oddało głos)

Chemtrails - rozpylana chemia na niebie, czy obalona teoria spiskowa ?

  1. Głosowano Zostało wykazane, że Chemtrails to nie tylko teoria. To jest fakt. (137 głosów [25.61%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 25.61%

  2. Głosowano Sceptycy zasiali lekką niepewność, ale ogólnie nie poradzilili sobie z tematem - skłaniam się ku wersji spiskowej. (57 głosów [10.65%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 10.65%

  3. Głosowano Nie wiem. Obie strony dyskusji mają wiele mocnych argumentów i obie wersje są równie prawdopodobne. (64 głosów [11.96%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 11.96%

  4. Głosowano W kilku kwestiach sceptycy nie potrafili czegoś wyjaśnić, ale raczej wykazali, że spisku nie ma. (42 głosów [7.85%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 7.85%

  5. Głosowano Teoria o Chemtrails została obalona. (235 głosów [43.93%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 43.93%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#2821 Gość_scigany

Gość_scigany.
  • Tematów: 0

Napisano


Bardzo ciekawy temat był na ZNZ odnosnie "siania"pomińmy tych co w ogóle nie przyjmują takiej wersji do swojego łba,info jest dla takich jak ja ;)
Od pewnego czasu temat smug chemicznych nad naszymi głowami pojawia się na portalach społecznościowych oraz informacyjnych. W wielu krajach mówią o tym media, powstają filmy dokumentalne, kontrowersyjne teorie, przecieki z instytutów badań. Stawia to Chemtrails w świetle poważnego tematu, który nie jest już tylko fantazją społeczeństwa.




Dorosłe osoby szokuje widok tak wielu smug tnących nasze niebo jak sernik. Wiemy, że nie jest to normalne, czy pamiętamy z dzieciństwa takie zjawiska, wręcz przeciwnie, pokazywało się paluszkiem „o, samolot leci” jak zobaczyło się jedną taką linię na niebie. Czy dla naszych dzieci widok taki będzie naturalny?, jakkolwiek zjawisko to naturalne nie jest.



Prawdziwy przełom tego zjawiska mamy w tym roku, Polska, Czechy, Francja, Niemcy, Hiszpania, USA, wymieniać można by długo. Ludzie masowo robią zdjęcia, jedni wyczuwają spiski inni podziwiają jak piękne linie tworzą się na tle zachodu słońca.



Jaki jest cel, skąd się biorą i dlaczego ktoś to robi?



Teorii jest wiele, od chęci zgładzenia ludzkości po eksperymenty wojskowe na naturalności zjawiska kończąc. Ale czy naprawdę mamy się czego obawiać? Przypuszczalnie nie, niemniej jednak sytuacja ta jest o tyle niebezpieczna, że dokonywana za naszymi plecami, bez naszej wiedzy i zgody. Ogólnoświatowa decyzja podjęta dla przypuszczalnie dobra ludzkości, której skutki nie podlegają dyskusji. Czyżby nasza atmosfera była w tak ciężkiej kondycji, że musimy ją wspierać? Czy może skażenie atmosfery jest tak duże że smugi faktycznie tworzą się samoistnie reagując ze związkami chemicznymi w powietrzu.



Jeszcze trochę czasu pozostało nam by oficjalnie usłyszeć prawdę, a Chemtrails wejdzie do naszego słownika na takiej zasadzie jak jodowanie soli. Niemniej jednak coraz więcej poważnych i publicznych osób wypowiada się na ten temat otwarcie. Jedną z takich osób jest J.P. Holdren, główny doradca ds. Nauki i Techniki, w administracji Prezydenta Obamy. Oto część jego wypowiedzi:

"Jednym ze sposobów obniżenia temperatury mogło by być rozpylenie cząsteczek siarki w atmosferze, albo poprzez wystrzeliwanie ich do niej, albo rozpylanie samolotami, co miało by spowodować zagęszczenie atmosfery i odbijanie części promieni słonecznych. Wiemy, że taki proces prowadzi do redukcji temperatury. Wybuch wulkanu Mt. Pinatubo na Filipinach, w 1991 roku wyrzucił do atmosfery miliony ton dwutlenku siarki, co spowodowało średnie obniżenie temperatury na świecie o prawie 1 stopień Fahrenheita. Geoinżynieria działała by w podobny sposób, tylko że musiało by to być realizowane w sposób ciągły, aby dotrzymać kroku intensyfikującym się gazom cieplarnianym."



Co to właściwie są smugi kondensacyjne - chemiczne Chemtrails?



Zdjęcia z całego świata pokazują te nowe chmury, które w odróżnieniu od zwykłych (contrails) nazwane zostały w j. angielskim chemtrails – samo słowo “chemtrail” to zlepek od słów “chemical trail”, czyli “chemiczny ślad”.



Jest kilka rzeczy, które odróżniają zwykłe smugi od tych nowych, chemicznych – chemtrails, jak widać raczej rozrzedzają chmury. Podobnie jak zwykłe smugi zawisają i “ciągną” się po niebie, tworząc formacje podobne do chmur cirrusów, ale najczęściej tworzą się niżej niż zwykłe cirrusy.



Poza tym zauważono, że padające na nie światło słoneczne załamuje się podobnie jak w plamie ropy – następuje zjawisko refrakcji światła, mieniąc się wszystkimi kolorami tęczy. Chemtrails układają się (są rozpylane) w zauważalne wzory, najczęściej krzyżują się pod różnymi kątami, tworząc szachownice, zachodzą na siebie, przecinają się itp. Podobnego rodzaju smugi zaobserwowano na zdjęciach satelitarnych Zatoki Perskiej w trakcie Operacji Pustynna Burza – czy chodziło o ochronę przed domniemanym atakiem biologicznej broni Saddama Husajna, czy taką bronią potraktowano Irakijczyków?



Dowodów na istnienie smug na niebie nie trzeba nikomu przytaczać. Dyskusja toczy się jedynie wokół pytania: "czym one naprawdę są?". Jeśli są to tylko smugi kondensacyjne, to nie ma sprawy, lecz jeśli są to jednak, do czego jesteśmy przekonani, smugi chemiczne - rozpylane celowo, to musi istnieć tego przyczyna i muszą za tym stać instytucje tym procederem kierujące.



Zachęcam do dyskusji i pogłębiania wiedzy na ten temat, gdyż dzieje się nad naszymi głowami coś nowego, co zostanie już z nami i będzie nam towarzyszyło coraz częściej. Oby tylko osoby odpowiedzialne z to zjawisko wiedziały co robią.
2 pogoda.pl
Sztuczne chmury nad oceanami

Bill Gates, jeden z najbogatszych ludzi świata i współzałożyciel Microsoftu, coraz poważniej inwestuje w "zielone" technologie, które mają pomóc ludzkości przetrwać zmiany klimatyczne.

Prosto z rąk miliardera 4,5 miliona dolarów otrzymają David Keith z Uniwersytetu Calgary i Ken Caldeira z Carnegie Institution for Science, którzy są twórcami teorii o ochłodzeniu ziemskiej atmosfery za pomocą sztucznego tworzenia chmur.

Projekt jest w tej chwili w fazie wstępnych eksperymentów. Prowadzone są dokładne analizy w laboratorium. Wkrótce jednak naukowcy zaczną realizować swój pomysł praktycznie i wówczas potrzebne będą pokaźne fundusze.

Według planu chmury będą tworzone po środku Oceanu Spokojnego na obszarze około 10 tysięcy kilometrów kwadratowych. Użyte zostaną do tego specjalnie statki napędzane energią wiatru, które będą wyrzucać na wysokość około kilometra bardzo drobne kropelki słonej morskiej wody. Ich celem będzie stworzenie pasa chmur o większej niż zazwyczaj możliwości odbijania promieni słonecznych.

To będzie swego rodzaju kurtyna, która nie dopuści do przedostawania się do powierzchni oceanu zbyt dużych ilości promieniowania słonecznego, co ma zaowocować spadkiem temperatury powietrza i wody w oceanach, a więc powstrzymania ocieplania się klimatu.

Z badań przeprowadzonych na zlecenie Centrum Konsensusu Kopenhaskiego wynika, że za sumę 9 miliardów dolarów można zbudować około 1,9 tysiąca statków, które brałyby udział w projekcie tworzenia i rozjaśniania chmur nad światowymi oceanami.

Wciąż jednak pozostaje niepewność jakie konsekwencje może mieć takie sztuczne wytwarzanie chmur na tak wielką skalę? Historia pokazała, że próby manipulowania pogodą kończyły się katastrofami, które zamiast pomagać, tylko przysparzały ludzkości problemów .
Ogólny program działa faktycznie od 1997 r ale najtańsza metoda oprysków na tą chwilę jest przez samoloty, najlepiej rejsowe,płaci zwykły cieć za bilet a linie lotnicze sponsorowane bardzo mocno, przez X ,mają tylko jedną drogę do sukcesu i wyeliminowanie konkurencji .
  • -1

#2822

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wiemy, że nie jest to normalne, czy pamiętamy z dzieciństwa takie zjawiska, wręcz przeciwnie, pokazywało się paluszkiem „o, samolot leci” jak zobaczyło się jedną taką linię na niebie

Pamiętam również z dzieciństwa jak się pokazywało paluszkiem że ktoś ma komputer, a potem później że ktoś ma internet. W czasach moich rodziców pokazywało się paluszkiem że ktoś ma samochód. Oczywiście sprawa jest prosta jak drut- kiedyś latało mało samolotów czyli smug na niebie również było mniej.
  • 1



#2823 Gość_scigany

Gość_scigany.
  • Tematów: 0

Napisano

Pokazywanie paluszkiem to złe wychowanie, dobre wychowanie, to pokazuje się cała dłonią,ale dla was paluszek to już norma :) NORMALKA
Ja wiem że większość z Was (nie wszyscy) nie mają pojęcia o "sianu chmur,skutek smugi chemicznej nie jest za samolotem, ale kilka godzin po nim.
  • -3

#2824

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6638
  • Tematów: 768
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

up@
Całą dłonią, to możesz klepnąć się po czole, jak zrozumiesz fizykę i powiesz: O! O to chodziło!
Ten zlepek cytatów z różnych artykułów, który nam zaserwowałeś w swoim poprzednim poście, to masło maślane.
Kopiuj, wklej - kopiuj,wklej. Tylko 100 kilo spamu i nie wniosłeś nic nowego.



#2825

Kostek.
  • Postów: 604
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ale inteligencja pisze posty w tym temacie na ZNZ który podałem. Poczytajcie sobie jak mnie zbesztali, banda leniwych nieuków.

Do tych "przebudzonych" to nawet młotkiem nie wbije sie nic w te "oświecone" łby.

Dla nich fizyka zupełnie nie istnieje, toż to już zakrawa na totalną paranoje. Dziecko z 3 kl szkoły podstawowej ma większą wiedzę od nich.

Poczytajcie sobie te posty, szczególnie od strony 2 -> http://zmianynaziemi...-sie-nie-dzieje
  • 3

#2826 Gość_scigany

Gość_scigany.
  • Tematów: 0

Napisano

Dlaczego tak prości jesteście nie docierają do Was sprawy takie jak WTC, Smoleńsk, Panowie i Panie ja wierzę że wystarczy Wam troszkę rozumu i myślenia ,aby wiedzieć że pylenie nieba to nie bajka, to są FAKTY! Z resztą polemika z tymi gośćmi to porażka.
  • -6

#2827

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6638
  • Tematów: 768
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

up@

Co ma WTC do smug?
Chyba tylko to, że tam też występowały samoloty.
Co ma Smoleńsk?
Tam też były samoloty. No dobra, jeden.
Co mają FAKTY do tego?
Aha, już wiem. Pisały o tym.
To nie te FAKTY? Dlaczego więc, mówisz o faktach wygodnych dla siebie?
Czy środowisko zwolenników ustali w końcu, jaka wersja jest oficjalna: siarka, bar, aluminium, morgellonka, czy może samoloty opróżniają swoje zbiorniki z odchodami.



#2828 Gość_scigany

Gość_scigany.
  • Tematów: 0

Napisano

up@

Co ma WTC do smug?
Chyba tylko to, że tam też występowały samoloty.
Co ma Smoleńsk?
Tam też były samoloty. No dobra, jeden.
Co mają FAKTY do tego?
Aha, już wiem. Pisały o tym.
To nie te FAKTY? Dlaczego więc, mówisz o faktach wygodnych dla siebie?
Czy środowisko zwolenników ustali w końcu, jaka wersja jest oficjalna: siarka, bar, aluminium, morgellonka, czy może samoloty opróżniają swoje zbiorniki z odchodami.

Odpowiadam że wszystkie te sprawy nie mają wytłumaczenia są to sprawy niczym ze śledztwa z archiwum X, rząd GLOBAL każdą bajkę wciśnie przedstawi i wyjaśni,jeśli chcesz, wierz rządowi ,ja nigdy nie ufam tym przez co jest największe zło w całym świecie.
  • -8

#2829

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6638
  • Tematów: 768
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Up@
Taaa, a nad Twoim domem latają czarne nieoznaczone helikoptery. Uważaj, bo przez obiektyw w komórce mogą podglądać.....
Aha, jeszcze rząd GLOBALNY, tylko kto jest prezydentem? Jakoś mi umknęło...

edit:literki

Użytkownik Staniq edytował ten post 23.11.2011 - 20:19




#2830

PaZi.
  • Postów: 933
  • Tematów: 4
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Odpowiadam że wszystkie te sprawy nie mają wytłumaczenia są to sprawy niczym ze śledztwa z archiwum X, rząd GLOBAL każdą bajkę wciśnie przedstawi i wyjaśni,jeśli chcesz, wierz rządowi ,ja nigdy nie ufam tym przez co jest największe zło w całym świecie.


@Staniq
Nie ma co z nim dyskutować. Ściagany ma objawy paranoi i widzi spiski gdzie ich prawdopodobnie nie ma, tworzone przez organizację, której na pewno jeszcze nie ma. Wszędzie widzi tylko ludzi czychających na jego życie i wolną wolę. Pewnie jakby poszukać to znajdzie się jakaś fobia, którą można tak opisać.

Pozdrawiam

Niech to ostrzeżenie przypomni wszystkim, że wycieczki personalne nie są tu mile widziane.
Aquila


Dozwolone czy nie, ale są konieczne. Skrajną głupotę trzeba wytykać, bo ostatnio zaczęła się robić modna, a jedynym powodem wiary bądź niewiary w cokolwiek jest to czy jest na tym czymś etykietka "Prawdy".

Użytkownik PaZi edytował ten post 25.11.2011 - 18:44

  • 4

#2831

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6638
  • Tematów: 768
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

up@
Jest takie pojęcie "sałata słowna", które jest jednym z objawów. Tyle, że owa "sałata słowna", może być również skutkiem braku wykształcenia, co jednocześnie tłumaczyło by brak zrozumienia i znajomości podstawowych praw fizyki. Gdzieś widziałem na angielskojęzycznej stronie dotyczącej chemtrails, słupki statystyczne, które obrazowały ciekawą zależność: wykształcenie, a popieranie tej właśnie teorii. Jak uda mi się je odszukać, to wkleję linka. Nie ma tu mowy o wycieczkach personalnych, takie są FAKTY.


edit:
Niestety. Page not found.

edit2: usunięto błędnie wpisany adres http.

Użytkownik Staniq edytował ten post 25.11.2011 - 17:51




#2832

Palmæro.

    Anty-lewak

  • Postów: 303
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

nie wiem czy o tą treść Ci dokładnie chodziło ale nic nie znika bez śladu:
Click!
  • 0

#2833

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6638
  • Tematów: 768
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

up@
Niestety nie. Prawdopodobnie wpisałem błędny adres, bo nie o mykoplazmę mi chodziło. Będę szukał w zasobach swojego kompa, bo miałem gdzieś zapisany w pliku tekstowym.



#2834

Xellos.
  • Postów: 1090
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ale inteligencja pisze posty w tym temacie na ZNZ który podałem. Poczytajcie sobie jak mnie zbesztali, banda leniwych nieuków.

Do tych "przebudzonych" to nawet młotkiem nie wbije sie nic w te "oświecone" łby.

Dla nich fizyka zupełnie nie istnieje, toż to już zakrawa na totalną paranoje. Dziecko z 3 kl szkoły podstawowej ma większą wiedzę od nich.

Poczytajcie sobie te posty, szczególnie od strony 2 -> http://zmianynaziemi...-sie-nie-dzieje


Dzięki za linka, znalazłem tam kompletną perełkę :D Może tu już było, nie wiem bo nie śledzę ale muszę wkleić bo mnie to ubawiło na dobre, dla leniwych więc wkleje:

27 września tego roku nad miejscowoscią McCook w Nebrasce pojawiły sie smugi chemiczne. Tym razem udało sie zebrać to, co samolot ropzpylał na niebie. Tym „czymś” były to włókna przypominające pajęczynę, ktore okazalty się niezwykle silne i trudno bylo je rozerwać. Zebraną „pajęczynę” pobrano do badań w niezależnym laboratorium.

Badania wykazały że z nieba spadły sztucznie wykonane (przez człowieka) nanostruktury pełne włókien wywołujących syndrom Morgellona. Jeśli założyć, że całości towarzyszyło rozpylanie DMSO (dimetylosulfotlenek, (CH3)2SO), który jest niezwykłym rozpuszczalnikiem, pozwalającym rozmaitym substancjom wchłaniać sie przez skórę człowieka bez naruszania jej struktury, to jest to logiczne wytlumaczenie wsposobu rozprzestrzeniania się tej choroby, wobec której medycyna jest jak na razie bezradna. W niektórych przypadkach choroby Morgellona znajdowano w ciele chorego człowieka kawałki owadów. Mogło sie to stać tylko wtedy, gdy owad usiadł na osobie spryskanej DMSO, rozpuścil się w tej chemicznej substancji i przeniknął do ludzkiego organizmu. DNA takiego insekta ma zdolność przeniknięcia do struktur komórkowych czlowieka i doprowadza do ich mutacji co kończy się rakiem.

To nie pierwszy przypadek znalezienia takich włókien w Nebrasce. Poprzednie były zbudowane nieco inaczej i z czasem rozrastały się wypuszczając odnogi…. Wszystko to jest wciąż ogromnie niejasne, ale wystarczająco niebezpieczny by pobudzic do myślenia na temat prawdziwego zagrożenia jakie niosą ze sobą smugi chemiczne.


są już tacy co widzieli ową pajęczynę w Polsce :) strach się bać
  • 3

#2835

Marines.
  • Postów: 42
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam, chciałbym wstawić tu zdjęcie które zrobiłem 9 Maja tego Roku. Wstawiam je dopiero teraz ponieważ najzwyczajniej zapomniałem o tym zdjęciu a teraz przez przypadek na nie natrafiłem. Myślę że przedstawia ono Chemtrails.
Dołączona grafika
  • -1


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 4

0 użytkowników, 4 gości, 0 anonimowych