Skocz do zawartości


Zdjęcie

Chemtrails – coś wisi w powietrzu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7693 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Chemtrails – coś wisi w powietrzu ? (535 użytkowników oddało głos)

Chemtrails - rozpylana chemia na niebie, czy obalona teoria spiskowa ?

  1. Głosowano Zostało wykazane, że Chemtrails to nie tylko teoria. To jest fakt. (137 głosów [25.61%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 25.61%

  2. Głosowano Sceptycy zasiali lekką niepewność, ale ogólnie nie poradzilili sobie z tematem - skłaniam się ku wersji spiskowej. (57 głosów [10.65%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 10.65%

  3. Głosowano Nie wiem. Obie strony dyskusji mają wiele mocnych argumentów i obie wersje są równie prawdopodobne. (64 głosów [11.96%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 11.96%

  4. Głosowano W kilku kwestiach sceptycy nie potrafili czegoś wyjaśnić, ale raczej wykazali, że spisku nie ma. (42 głosów [7.85%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 7.85%

  5. Głosowano Teoria o Chemtrails została obalona. (235 głosów [43.93%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 43.93%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1981

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6633
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Muhad,mylisz się tym razem jak nigdy.Powiedz tym ludziom,ze ich badania są niewiarygodne,ze nie są niezależni,a wydrapią Ci oczy.Cenzurkę wystawiłeś,lecz nie sprawdziłeś co mają do zaoferowania.
Nie dziwię się,ze nie próbujesz sprawdzić dowodów obalających Twój punkt widzenia.
Co do Roswell,zaznaczałem to już wiele razy(jak zwykle nie czytasz),ze jestem zwolennikiem UFO,wiec nie łącz jednego z drugim.

edycja:uzupełnienie.

Użytkownik Staniq edytował ten post 11.04.2011 - 20:50




#1982 Gość_scigany

Gość_scigany.
  • Tematów: 0

Napisano

antietam
Tak, to z całą pewnością smugi chemiczne a właściwie to już codzienność.
Przykre jest to że nie można przekonać młodych ludzi to co się dzieje za naszych czasów.
Pewien "Gość" który pisał w swoich św księgach ,opisał że ostateczne czasy przyjdą gdy na niebie pojawią się pajęczyny.
Zapraszam do własnego myślenia...inaczej nie można , nie ma sensu przekonywać . A ten co chce dowodów na istnienie smug chemicznych ,jest ślepy.
  • -6

#1983

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6633
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

antietam
Tak, to z całą pewnością smugi chemiczne a właściwie to już codzienność.
Przykre jest to że nie można przekonać młodych ludzi to co się dzieje za naszych czasów.
Pewien "Gość" który pisał w swoich św księgach ,opisał że ostateczne czasy przyjdą gdy na niebie pojawią się pajęczyny.
Zapraszam do własnego myślenia...inaczej nie można , nie ma sensu przekonywać . A ten co chce dowodów na istnienie smug chemicznych ,jest ślepy.


scigany@
Wiara w święte księgi jest Twoim indywidualnym wyborem,jak religia,przekonania itp.Świętość ksiąg jest subiektywnym odczuciem,a moje notatki z podstawówki,dla mnie są równie wartościowe.Radzę więc zachować daleko idącą ostrożność,gdyż możesz urazić czyjeś uczucia nie tylko religijne.

Własne(jak to nazywasz)myślenie,doprowadziło do tego,ze pytam o dowody.Zawsze wierzysz bez sprawdzenia w to co widzisz?A jak na płocie ktoś napisze "tyłek",albo "cycki",to będziesz głaskał?

Argumenty słabizna-szukaj dalej.



#1984 Gość_scigany

Gość_scigany.
  • Tematów: 0

Napisano

Nie wiedziałem że tyłek i cycki się głaszcze :D
Dowód w postaci smug chemicznych jest piękny przy zachodzie słońca.
Dziwi mnie że doniesienia z całego świata o smugach chemicznych są traktowane jak UFO, czyli jest a tego nie ma.
Ja na twoim miejscu zostawiłbym notatki z podstawówki i sięgnął o szczebel wyżej,czyli wpływ chmur na kształtowanie pogody.
Przekonania że klimat się zmienia przez emisje co2 jest ściemą, tylko ściemą wartą miliardy $ za którą płacimy My! Smugi chemiczne są na całym globie a wam się wbijanie do głów że wszystkie kataklizmy czyli tajfuny, huragany,ulewy o nie spotykanej dotąd sile są skutkiem ocieplenia się klimatu.
Nie mam zamiaru już tu zaglądać i spierać się ,nie ma sensu.
Bardzo proszę o nie wylewanie na mniej "pomyj" że jestem odmiennego zdania niż TY Staniq bo dowcip masz bardzo płytki.
Pozdro.
  • -1

#1985

Bliss.
  • Postów: 213
  • Tematów: 35
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

już mnie to denerwuje.

Na serio nie wiem czy chemtrails to prawda czy nie.
Ale...

ziarno zostało zasiane we mnie. Dziś wstałam rano - piękna pogoda, wiem na pewno bo zerknęłam w niebo, że taki ładny dzień się zaczyna. Pierwszy od dawna. Niebo błękitne, bezchmurkowe.

No a potem:

Dołączona grafika

i dalej:

Dołączona grafika


po południu było już tak:

Dołączona grafika

zdjęcie zrobiłam prosto w słońce, które chciało prażyć ale przez tę zasłonę ...

Dołączona grafika

Proszę mi wytłumaczyć jak dziecku - jak smugi zwykłe z samolotów mogą tak zapaprać całe niebo? Przeglądam wątek - czytam ,,obie strony" ale dalej nic nie rozumiem..
  • 2



#1986

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6633
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

scigany@
jakiż to dowód widziałeś o zachodzie słońca?Robiłeś analizę spectro?Pokaz wyniki.
Powiedz łaskawie,od kiedy chmury kształtują pogodę?
Przestań się użalać nad sobą,nikt tutaj nie wylewa na Ciebie pomyj.To,ze masz odmienne zdanie nie zmienia faktu,ze dowodów nie masz żadnych.
Żadnych wiarygodnych analiz.

Bliss@
Cofnij się jakieś 1500 postów,a znajdziesz co najmniej kilkunastokrotne wytłumaczenie zjawiska.



#1987 Gość_scigany

Gość_scigany.
  • Tematów: 0

Napisano

Nowy doradca naukowy prezydenta Baracka Obamy oświadczył, że globalne ocieplenie jest tak daleko posunięte, że administracja Obamy rozważa użycie radykalnych technologii do schłodzenia powietrza na Ziemi." W dalszej części artykułu dowiadujemy się, że chodzi tutaj o technologię, rozpylania chemii przez samoloty, w celu tworzenia smug przekształcających się w chmury...To samo potwierdził Time Magazine .
Na międzynarodowym sympozjum w belgijskim mieście Gent, naukowcy potwierdzili iż program manipulacji pogody poprzez tworzenie formacji sztucznych chmur, jest już w pełni operacyjny oraz że biorą w nim udział USA, wraz ze wszystkimi sprzymierzonymi krajami.
Rada ONZ złożona z przedstawicieli 193 państw, na konwencji "Zachowania bio-różnorodności" w Nagoya, w Japonii, ustaliła moratorium na działania geoinżynieryjne, w zakresie rozpylanie cząstek w atmosferze, które to działania w ramach walki z globalnym ociepleniem, miały za zadanie pochłanianie CO2 oraz odbijanie w kosmos promieni słonecznych.
Konsorcjum Supertanker Services.inc, jedno z największych na świecie, w sektorze usług lotniczych (część koncernu Evergreen), ma działania na rzecz modyfikowania pogody wpisane w zakres swojej podstawowej działalności.

Mam nadzieję że w końcu ludzie na całym świecie zaczną głośno krzyczeć i żądać wyjaśnień bo problem jest globalny!
Chmury po opryskach (tych z wczoraj) są ciężkie, dziwnie pofałdowane i jakby miały za chwile runąć na ziemie,a w Tv meteo pokazują mapkę pogody gdzie dziś nad Katowicami i Krakowem jest piękna słoneczna pogoda, bez ani jednej chmurki :D Kto tu robi za głupiego?
Bliss fotki ok ,dokładnie było tak samo u mnie(Katowice) zachód słońca idealnie pokazał chemie na naszym niebie.
  • 0

#1988

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6633
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jeżeli potwierdził to Time,to w którym numerze?
Kiedy było to sympozjum w Belgii i czemu było poświęcone?Może jakieś wiarygodne opracowanie?
Poproszę o fragment moratorium mówiący o tym,o czym napisałeś.
Na temat Supertankers i podobnym pisaliśmy wielokrotnie.Poczytaj.
Co pokazał zachód słońca?Pytam,bo nie masz dalej dowodów,a wprowadzasz innych użytkowników w błąd.



#1989 Gość_scigany

Gość_scigany.
  • Tematów: 0

Napisano

Time magazine http://www.time.com/...1916965,00.html
Na międzynarodowym sympozjum w belgijskim mieście Gent http://coto2.wordpress.com/2010/07/28/case-orange-60-years-of-geoengineering-goes-into-hyperdrive-as-‘plan-b’/
Konsorcjum Supertanker Services.inc http://www.evergreen...anker/mkts.html
Dowody na smugi chemiczne ?! Jak tak pragniesz dowodów na smugi chemiczne to za sponsoruj jakieś 3 miliony i nie ma sprawy.
Zauważyłem że ty naprawdę nie rozróżniasz zwykłych smug kondensacyjnych z silników samolotów od smug chemicznych.
1-wsza zasada to że smuga chemiczna nigdy nie zanika i rozrasta sie do gigantycznych rozmiarów a następnie łączy się z zwykłymi chmurami.
Ja naprawdę nie mam ochoty udowadniać czegoś co jest oczywiste i widoczne na niebie.
Byłem 2 lata w lotnictwie spędzałem 24h na lotnisku i lotach bojowych, byłem obserwatorem z ziemi ,ale takich cyrków w postaci smug chemicznych nie widziałem jak teraz.
Dla obecnych "ludków leśnych" smugi chemiczne to normalka, jak to że woda z kranu jest bezpieczna i zdrowa ;) pytanie tylko dla kogo zdrowa? Dla garów czy kąpieli ,bo na pewno nie do picia.

Użytkownik scigany edytował ten post 17.04.2011 - 14:35

  • 1

#1990

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6633
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Poproś kogoś,kto zna język angielski,aby Ci przetłumaczył wylinkowane artykuły.Nie korzystaj z tłumacza Google!Wtedy dowiesz się,co tak naprawdę jest tam napisane.
Trzeba było kliknąć najpierw tutaj:
http://coto2.wordpress.com/about/
aby dowiedzieć się,o co im chodzi.

Linkowałem parę razy odnośniki do strony,gdzie dowiesz się w jakich warunkach smugi contrails utrzymują się długo.
Fizyka bracie i to prosta.A skoro byleś w lotnictwie,porozmawiaj z kolegami pilotami (nieważne co robiłeś,ale 2 lata,to pewnie służba zasadnicza),a dowiesz się od nich tego,o czym my wiemy od dawna.
Dlaczego nie masz ochoty nic udowadniać?W takim razie po co bierzesz udział w dyskusji?



#1991

renton.
  • Postów: 66
  • Tematów: 1
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Dzisiaj byl u mnie w Szwecji sprysk przed chwila bo szlem brata do przedszkola zaprowadzic. Jak wychodzilem z domu nic nie bylo, a jak wracalem dostrzeglem na niebie duza smuge jakby przez samolot sportowy, tylko z tym ze byla zbyt duza. W ciagu 10 minut calkowicie rozeszla sie po niebie
  • 0

#1992

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6633
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

scigany@
właśnie renton obalił Twoją 1-wszą zasadę.
renton@
nie powiedziałeś nic konkretnego.Zalecam ostrożność,podobne posty są traktowane jako spam.



#1993

Easy_Rider.
  • Postów: 333
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Jak patrzę na ankietę w tym temacie, to mam wrażenie, że jestem na stronie Racjonalista.pl lub podobnej.
Zwycięża opcja - "Teoria o Chemtrails została obalona." No cóż - PKP (pięknie, k.... , pięknie), żeby tylko jeszcze smugi zechciały zniknąć z nieba w wyniku głosowania - to byłoby jeszcze piękniej.
  • 1

#1994

Cytryna.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bardzo zabawny wątek :-) a oto moje 3 grosze.
Dzisiaj koło 15 przyłapałem nad Warszawą 2 siewców to CSA5MB (czeskie linie lotnicze) i GWI2141 (Germanwings). Przelecieli nad Warszawą ze wschodu na zachód i zostawili piękne chemiczne smugi. Tylko, kurka, te na horyzoncie są już prawie godzinę, a te nad Warszawą rozpłynęły się po 15 minutach.... Może inne stężenie chemikaliów nad Warszawą przewidzieli.... Pół godziny później kolejny Germanwings – GWI8157, ślad ciągnie się po horyzont i nie znika! Tak czy inaczej, to spisek czesko-niemiecki! Wszystkie 3 to były Airbusy A319, więc to konsorcjum też jest przeciwko nam!
Potem przeleciał CCA962 (Air China), z zachodu na wschód, jakieś 30-40 km na południe w stosunku do wcześniej wspomnianych samolotów. Nad Wawą contrail znikał po 30 sekundach. Dalej były chmury więc nie zaobserwowałem. Hmmm, to też był Airbus… A330. Tak czy inaczej Chińczycy na nas nic nie zrzucają.
Godzina 15 47, nad warszawą SQC 7159 (Singapore Airlines Cargo), B747, czyli Jumbo Jet. Pułap 10 km, leci na SE. km. Contrail znika po minucie. Singapurczyków też lubimy. Ale co to, kawałek contraila, ma może z kilometr, półtora, już poza Warszawą utrzymuje się już z 10 minut i za nic nie chce się rozpłynąć. A więc ci jednak też cos rozpylili!! Niechybnie współpracują z Niemiaszkami i Pepikami.
17:15 Przeleciał Ber7151 (Air Berlin) Airbus A330 ze wschodu na zachód, nic nie zostawił na pułapie 12 km.
17:38 – Przeleciał SOO923 – nic nie zostawił.
17:40 – nad Ursynowem pojawiło się stado bocianów – 10. Nie zostawiły chemtraili, co najwyżej kilka kropek na chodnikach.
17:41 – JAI122 i UAE28 lecą w przeciwnych kierunkach na 13 km – identyczne contraile, znikają za pół minuty.
Wniosek jeden Niemcy i Czesi nas atakują swoimi A319
Niektórzy tak pięknie w tym wątku określili te smugi. Spermiasta zawiesina na niebie. Cóż, może głodnemu…..
Obserwatorom chemtraili polecam flight radar. Obserwujcie i spisujcie ze stoperami, higrometrami i termometrami w dłoniach!!!!
  • 2

#1995

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6633
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jak patrzę na ankietę w tym temacie, to mam wrażenie, że jestem na stronie Racjonalista.pl lub podobnej.
Zwycięża opcja - "Teoria o Chemtrails została obalona." No cóż - PKP (pięknie, k.... , pięknie), żeby tylko jeszcze smugi zechciały zniknąć z nieba w wyniku głosowania - to byłoby jeszcze piękniej.


Znikną,ale tylko wtedy,kiedy przesiądziemy się na lotnie :mrgreen:
Cały czas mówimy o contrails (bo chemtrails przecież nie istnieje) :...:




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych