Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy chciałbyś aby "obcy" ujawnili się światu?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
84 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Czy chciałbyś aby "obcy" ujawnili się światu? (280 użytkowników oddało głos)

  1. tak, jestem na to przygotowany (135 głosów [48.21%])

    Procent z głosów: 48.21%

  2. tak, ale obawiam się tego (94 głosów [33.57%])

    Procent z głosów: 33.57%

  3. nie mam zdania (5 głosów [1.79%])

    Procent z głosów: 1.79%

  4. nie, bo może to mieć negatywny wpływ na losy świata (7 głosów [2.50%])

    Procent z głosów: 2.50%

  5. nie, bo nie jesteśmy na to gotowi (25 głosów [8.93%])

    Procent z głosów: 8.93%

  6. nie ma żadnych "obcych" (14 głosów [5.00%])

    Procent z głosów: 5.00%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#31

Meledictum.
  • Postów: 222
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja bym zaznaczył 2, ale nie zaznaczę, bo ankieta wygasła :( . Dlaczego akurat 2? Powód jest prozaiczny - po prostu chciałbym zobaczyć miny sceptyków. :mrgreen: No i z ciekawości. ;)
  • 0

#32

QLIG.
  • Postów: 531
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Odp 2.Ale znając ludzi (tzn rzdzących )nie wiadomo jakby zareagowali ...
  • 0

#33

kokojambo.
  • Postów: 38
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wybrałem nr 2.
Chciałbym żeby wylądowali, lecz jest kwestia w jakim są do nas nastawieniu...
Trzeba ich poznać
  • 0

#34

Apophis_.
  • Postów: 637
  • Tematów: 36
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jeśli mają dobre zamiary, to jak najbardziej jestem gotowy - niech przybywają. Ale jak chcą np. nas zniewolić i zmusić do kopania w kopalni złota albo zabić, to niech spadają.
  • 0

#35

Nickcave.
  • Postów: 55
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak, jestem na to przygotowany. Czekam już 3 lata.
  • 0

#36

Meledictum.
  • Postów: 222
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

i co im to da? i tak zawsze kosciol to neguje-zycie obcych


Bzdury gadasz. Kościół katolicki nie neguje możliwości życia poza Ziemią. Pomyliłeś z protestantami.


Ty napewno wiesz lepiej :smile: moze sie myle ,moze sie Ty mylisz? co inny ksiadz to inny poglad...chodzilem do katolika wiec troche wiem


KK nie neguje tego - jakiś rok temu bodajże benedykt XVI dofinansował jakieś przedsięwzięcie mające na celu znalezienie obcyhc cywilizacji.
  • 0

#37

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

zaznaczylem tak, ale bardziej w sensie ze chcialbym zeby odkryto jakas pozaziemska cywilizacje.
  • 0

#38

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie boję się śmierci,tymbardziej przybycia i ujawnienia się obcych.
Jest to jedna z niewielu chwil,na którą czekam.
  • 0



#39 Gość_chruszczow

Gość_chruszczow.
  • Tematów: 0

Napisano

Nie boję się śmierci,tymbardziej przybycia i ujawnienia się obcych.
Jest to jedna z niewielu chwil,na którą czekam.


Ja też :)

każdego iweczoru kładąc się spać mam nadzieje że rano na Onecie przeczytaam że kosmici się ujawnili :) to byoby coś pieknego, nie moge sie doczekać :)
  • 0

#40

CheGitarra.
  • Postów: 112
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja już się ujawniłem, więc o czym mówimy? :-D

A bardziej poważnie - ludzkość nie jest na to gotowa. Nie gotowa, by zaakceptować chociażby fakt, że nie jest jedynym w miarę myślącym tworem we wszechświecie. Nie gotowa by przyjąć technologię, którą się ją obdaży, lub ewentualnie by bronić się przed nią. :doom:

Chociaż... chciałbym zobaczyć miny księży kiedy kosmici ujawniliby, że na prawdę oni stworzyli człowieka/brali aktywny udział w kreowaniu tej cywilizacji :-D





_________________
Jestem kosmitą, przyznaję bez bicia... :wow:
Nie jestem wariatem... najwyżej socjopatą... :wow:
IRKEN ROX! :wow:
  • 0

#41

janusz.
  • Postów: 12
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

narazie niema potrzeby zeby sie ujawniali ludzkos niedorosla dotego jak narazie niemozemy sami poradzic sobie z wieloma problemami glud choroby wojny jeszcze brakowalo by nam kosmitow :wow:
  • 0

#42 Gość_Jarma

Gość_Jarma.
  • Tematów: 0

Napisano

1-chcialabym ciekawi mnie to bardzoooo :smile:
  • 0

#43

pieczywo.
  • Postów: 65
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jestem przygotowany, a co bedzie to bedzie... nie boje sie prawdy.
  • 0

#44

Refused.
  • Postów: 633
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Heh, ja czuję że jestem psychicznie przygotowany na nadejście innych form życia. Nie boję się tego, gdyż jest to mimo wszystko normalne dla naszej świadomości tak jak śmierć, ból, stres tak samo jak i inne zjawiska niewytłumaczalne i dziwne.

(offtop)

Amerykańskie sondy potwierdziły istnienie prymitywnej cywilizacji na planecie Mars. Butni amerykanie wysłali od razu rakietę załogowa wypełnioną, paciorkami, gumami do żucia, czekolada i “nowoczesną” odremontowana bronia palna z demobilu. Gdy rakieta wylądowała pośród tłumu nieufnie spoglądających, zielonych tubylców, z megafonu popłynęły słowa prezydenta USA skierowane do bratniej ludności Czerwonej Planety obiecujące, przyjaźń, współprace, profity i sojusz wojskowy. Po skończonym przemówieniu i odpaleniu wielkiego pojemnika wypełnionego balonikami w kolorach białym, czerwonym, niebieskim i zielonym, załoga stanęła przed drzwiami, gotowa otworzyć je i wpaść w ramiona Marsjan. Jakie było ich zdziwienie, gdy okazało się, że w tym samym czasie delegacja “zielonych” zespawała im właz z resztą korpusu rakiety, skutecznie uniemożliwiając im wyjście na zewnątrz. Kiedy Marsjanie skończyli dywersje, cały tłum rozpierzchł się pozostawiając samotną zaspawaną amerykańską rakietą. Bezsilni Amerykanie popadli w taką apatię, iż zapomnieli skontaktować się z baza, a przez 2 kolejne dni siedzieli i nie odzywali się do siebie.

Na 3 dzień zastukał w korpus przechodzący opodal Marsjanin-dziadek:

- Jest tam kto? Żyjecie?

- Taaaaak! - zakrzyknęli gromko kosmonauci do których serc i umysłów powróciła nadzieja.

- Czemu tam siedzicie i nie wychodzicie?

- Przecież nas zaspawaliście a my mamy dla was prezenty, każdy z was cos dostanie, wypuść nas - błagał dziadka kapitan wyprawy.

- Heh, te spawanie to taki nasz zwyczaj. Ale jak byli tu Polacy, to poradzili sobie z włazem w 15 minut.

- Co? Polacy już tu byli?

- Tak, i tak jak wy mieli dla nas prezenty.

- Co takiego mogli oni wam dać?!?!?

- Nie wiem dokładnie co to było, bo akurat mnie nie było, ale nazywało się to “wpierdol” i wszyscy to dostali.

(/offtop)

xD
  • 0



#45

Raziel.
  • Postów: 405
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Oczywiście mam pewne obawy. Jednak nigdy nie będzie "dobrego czasu" na ujawnienie.



Święte słowa dopuki sie nieujawinią mysl o nicgh bedzie wywoływała u jednych fascynacje a w drugich ( i wydaje mi sie ze wieksosci) strach i panike ja osobiscie chcialbym zeby sie ujawnili i nieboje sie o siebie ba nawet jak sa negatywnie nastawieni bo moge zginac mi to juz LOTTO :P ale boje sie o swoich bliskich jesli sa "źli" :-/
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych