Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy chciałbyś aby "obcy" ujawnili się światu?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
84 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Czy chciałbyś aby "obcy" ujawnili się światu? (280 użytkowników oddało głos)

  1. tak, jestem na to przygotowany (135 głosów [48.21%])

    Procent z głosów: 48.21%

  2. tak, ale obawiam się tego (94 głosów [33.57%])

    Procent z głosów: 33.57%

  3. nie mam zdania (5 głosów [1.79%])

    Procent z głosów: 1.79%

  4. nie, bo może to mieć negatywny wpływ na losy świata (7 głosów [2.50%])

    Procent z głosów: 2.50%

  5. nie, bo nie jesteśmy na to gotowi (25 głosów [8.93%])

    Procent z głosów: 8.93%

  6. nie ma żadnych "obcych" (14 głosów [5.00%])

    Procent z głosów: 5.00%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#16

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

No właśnie tu wszystko ładnie fajnie a tu nagle bum i zaczynają w nas naparzać wszystkim czym mają pod ręką... nie było by ciekawie


Yhy ale odpowiedź pozytywna brzmi , że gdyby chcieli to zrobili by to wcześniej kiedy by chcieli ... także może nie jest AŻ tak źle ... niewiadomo do konca jak to przyjąć ... ale wiekszość przekazów jest jak najbardziej pozytywna (m.in. film Konferencja UFO 2005).
  • 0



#17

.
  • Tematów: 0
Reputacja

Napisano

Ja tam bym im nie ufał wychodze z założenia że ufam tylko sobie i osobą bliskim... moze porpstu czekają aż się bardziej rozwiniemy żeby mieli jakąś satysfakcje z wygranej z nami :D
  • 0

#18 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

eee to to co niee...oni maja jakis wyzszy cel...mysle ze oni opiekuja sie nami na swoj wlasny sposob..mam nadzieje :)
  • 0

#19 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

eee to to co niee...oni maja jakis wyzszy cel...mysle ze oni opiekuja sie nami na swoj wlasny sposob..mam nadzieje


Sory Muhad, nie mam nic przeciwko Twojemu optymizmowi, ale gorąco zachęcam, żebyś poszukał informacji na temat istot STS, a później dla odmiany STO. Czy świat, który widzisz na co dzień, jest jednej barwy? W jednym odcieniu?
Czy na ziemi są tylko sami "źli ludzie", albo sami "dobrzy"?
Dlaczego miało by być inaczej w całym kosmosie??

:)


nie musze szukac bo wiem o co Ci chodzi...nie raz juz ten temat walkowalismy...nie moge pofantazjowac i myslec ze wszystko bedzie ok? przeciez mam swiadomosc ze moze na grozic cos powazniejszego. :)
  • 0

#20

M_lenka.
  • Postów: 41
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

2
"tylko głupcy się nie boją " nie obrazając nikogo ...
a zresztą, te ujawnienie = wreszcie 100%prawdzie...no a prawda nie musi być kolorowa
a zresztą ja nie lubię zmian:)
  • 0

#21 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

nawet zmian na lepsze jutro? wolisz ta ciemnote na ziemi i oblude? wolisz zlo i nienawisc ktora sie poszerza?
  • 0

#22

M_lenka.
  • Postów: 41
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nawet zmian na lepsze jutro? wolisz ta ciemnote na ziemi i oblude? wolisz zlo i nienawisc ktora sie poszerza?

nie o takie zmiany chodziło...a tym bardziej to nie ma nic wspólnego ze złem i nienawiscią, chciałabym sie przekonac, ale to by wywołało chaos i panikę, wyobraz sobie te wszystkie staruszki, z różańcem w ręku które jeszcze by liczyły na ocalenie... (jeśli by sie cos złego działo)
  • 0

#23 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

do konca nie wiemy jakby sie sprawy potoczyly...moze bylby chaos...hmm....wole takie zmiany niz dalej zyc w swiecie ktory sam sie zatruwa bo malpki uzywaja zabawek ktorych nie powinny uzywac :smile:
  • 0

#24

Meledictum.
  • Postów: 222
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bardzo prawdopodobne, że takie ujawnienie się wywołałoby panikę... A te babcie to by się modliły niezależnie od tego, czy nasz UFO by nas atakowało, czy by robiło coś innego... Tak swoją drogą, nawet Watykan ma swoje obserwatorium astronomiczne, którego celem jest (Uwaga!) szukanie śladów życia w kosmosie.
  • 0

#25 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

i co im to da? i tak zawsze kosciol to neguje-zycie obcych
  • 0

#26

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

i co im to da? i tak zawsze kosciol to neguje-zycie obcych

przecierz nawet jeśli coś odkryją, to jeśli powiedzą, to uznają, że tam też się wyznaje 'naszego' boga, więc jaki to ma cel poza kolejnym narzędzien propagandy?
  • 0



#27

Indoctrine.
  • Postów: 1450
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

i co im to da? i tak zawsze kosciol to neguje-zycie obcych


Bzdury gadasz. Kościół katolicki nie neguje możliwości życia poza Ziemią. Pomyliłeś z protestantami.
  • 0

#28

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Bzdury gadasz. Kościół katolicki nie neguje możliwości życia poza Ziemią. Pomyliłeś z protestantami.

No fakt od jakiegoś czasu nie neguje... Stale podporzadkowuje sowje nauki do panujacych światopoglodów... 200 lat temu za głoszenie takich herezji by Cie ścieli, a 100 lat temu by cie potepili.. Dziś otwarcie głoszą " jest taka możliwość, że istnieją galaktyki w których może istnieć inne życie, co nie zmienia faktu że nasza wiara jest słuszna"...
  • 0

#29 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

i co im to da? i tak zawsze kosciol to neguje-zycie obcych


Bzdury gadasz. Kościół katolicki nie neguje możliwości życia poza Ziemią. Pomyliłeś z protestantami.


Ty napewno wiesz lepiej :smile: moze sie myle ,moze sie Ty mylisz? co inny ksiadz to inny poglad...chodzilem do katolika wiec troche wiem
  • 0

#30

Artur Gutowski.
  • Postów: 308
  • Tematów: 73
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Jak najbardziej jestem na to przygotowany :-D
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych