Skocz do zawartości


Wersja Oficjalna lotu 77 a zapis FDR


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
94 odpowiedzi w tym temacie

#46

pi3otr.
  • Postów: 102
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Wiesz jeśli chodzi o oficjalne wersje wydarzeń to ja jestem do wszystkich raczej bardzo ostrożnie, a nawet trochę sceptycznie nastawiony cokolwiek by to nie było.
Wiadomo forum jest po to aby dyskutować i wymieniać poglądy. Co niektórzy widać trochę aż za bardzo wczuwają się w rolę mentorów i usiłują wmówić coś komuś kto ma inny pogląd od nich samych przez co wzbudzają niechęć mimo, że czasem argumenty jakie za nimi przemawiają są sensowne.
Spiski/ konspiracje/ knucie były od zawsze wpisane w dzieje ludzkości. Niektóre wychodzą na jak, a inne nie. Czasem niektórzy ludzie w nie zamieszani są zdesperowani do tego stopnia, że zrobią wszystko aby prawda nie wyszła na jaw.
Oglądałem jakiś czas temu film "Wiery ogrodnik", który dość dobrze obrazuje jak odbywają się niejasne procedery i interesy. Zainteresowani sami już czasem dokładnie nie wiedzą w czym biorą udział.
Moje pytania biorą się z tego, że kolega Muhad z wielką rzekłbym zaciekłością stara się postawić na swoim. Może mieć on rację a może jej nie mieć. Jaka jest prawda tego nie wie nikt z nas, wszystko to są tylko nasze domysły i prawdopodobnie nigdy do końca nie dowiemy się jak to było.
Ja zapewne jak większość z was przeniosło część swojego JA i dorobku do sieci. Mi np. szkoda marnować czas na udowadnianie swoich teorii która może być co najwyżej prawdopodobna bo nikt jej nie potwierdzi. Są ciekawsze rzeczy dla mnie w których mogę się realizować.
Pomyślcie teraz, że w jakiś sposób wszystkie dane z serwera tego forum zostały utracone i co wtedy?
  • 0

#47 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Tu masz oficjalny raport z analizą czarnej skrzynki AA77:
http://www.ntsb.gov/info/AAL77_fdr.pdf

Przy okazji to wyjaśnieniem fenomenu, o który się pyta Muhad jest to, że od samego początku czarna skrzynka źle podawała parametry przestrzenne tego lotu. Tak więc AA77 już na płycie lotniska w Dulles miał podaną za dużą wysokość co łatwo sprawdzić porównując dane z czarnej skrzynki z wysokością na jakiej położony jest pas startowy tego lotniska. Nie zgadzają się, podobnie jak nie zgadzają się tuż przed Pentagonem.


Zakładając słuszność tego stwierdzenia nie zmieni to faktu, że obiekt przezwyciężył prawa fizyki, co i tak sprowadza owy lot do martwego punktu.

Tak, dobrze niektórzy już kojarzą ;) Dzwoni coś o Leninie czy Hitlerze oraz geneza ich sukcesu :) Słusznie. Makabryczno-groteskowa myśl, że tak czy inaczej pozostajemy barankami czy łykamy jak pelikany wersje oficjalną czy doszukujemy się spisków.
Muhad, tylko nie bierz powyższego zbyt do siebie i się nie obrażaj. Nie taki był zamysł notki.


Nie gniewam się. Każdy ma własny rozum i niech go pożytkuje zgodnie z własnym sumieniem.
  • 0

#48

Garry.
  • Postów: 116
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

pi3otr

Odpowiem jeszcze raz jaka to różnica tyle że na przykładzie dosyć ostrym.

Załóżmy że masz dwoje dzieci.

Wracają ze szkoły.

Ktoś bestialsko je morduje.

Do pierdla idzie osoba rzekomo będąca mordercą - obskurny wytatuowany były więzień za napad z bronią.

Dostajesz "cynk" od przyjaciela, że to nie tamten koleś zabił twoje dzieci, tylko policjant który rzekomo usłyszał krzyki i pobiegł na pomoc.

Niewinny człowiek idzie siedzieć a policjant prawdopodobnie załatwił wszystko z sędzią, gdzie niegdzie dał łapówkę, i jest czysty.

Nie interesuje cię czyja to wina?

Użytkownik Garry edytował ten post 16.02.2010 - 19:39

  • 0

#49 Gość_xoenx

Gość_xoenx.
  • Tematów: 0

Napisano

Dobry wpis, pi3otr. Dzięki.
  • 0

#50

pi3otr.
  • Postów: 102
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

pi3otr

Odpowiem jeszcze raz jaka to różnica tyle że na przykładzie dosyć ostrym.

Załóżmy że masz dwoje dzieci.

Wracają ze szkoły.

Ktoś bestialsko je morduje.

Do pierdla idzie osoba rzekomo będąca mordercą - obskurny wytatuowany były więzień za napad z bronią.

Dostajesz "cynk" od przyjaciela, że to nie tamten koleś zabił twoje dzieci, tylko policjant który rzekomo usłyszał krzyki i pobiegł na pomoc.

Niewinny człowiek idzie siedzieć a policjant prawdopodobnie załatwił wszystko z sędzią, gdzie niegdzie dał łapówkę, i jest czysty.

Nie interesuje cię czyja to wina?


Raczej marny przykład, a poza tym pokazujący, że nie przeczytałeś dokładnie moich wypowiedzi ;-)


Może przytoczę moją wypowiedź abyś sobie ją jeszcze raz przeczytał i wiedział co mam na myśli:

A co za różnica czy walnął pocisk czy terroryści "wynajęci" na zlecenie USA w samolocie?


Sorry nie sprecyzowałem tego na początku ;]



Dobra rozpiszę tak dla jasności


Wersja nr. 1

USA zaatakowali terroryści z al-kaidy z nienawiści to tegoż kraju. W Pentagon i w obie wieże WTC uderzyły samoloty wcześniej uprowadzone przez terrorystów. Czyli mówiąc krótko wersja oficjalna.

Wersja nr. 2

USA zaatakowało samo siebie knując spisek mający na celu wywołać kolejną wojnę aby napędzić gospodarkę oraz przejąć kontrolę na bliskim wschodzie (ropa). W Pentagon uderzył pocisk zdalnie sterowany a w wieże WTC samoloty pilotowane przez pilotów "najętych" i podstawionych przez USA.
Więc teraz pytanie co za różnica czy uderzył tam pocisk czy samolot z takimi samymi "wynajętymi" pilotami jak w WTC ?




A tak przy okazji zapytam. W jaki sposób Ciebie osobiście dotknęła tragedia 9/11?
  • 0

#51 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

To nie jest temat na takie rozmowy. Moderatora proszę pousuwać wszelkie offtopy, łącznie z moimi , które wynikły z przebiegu dyskusji.
Dziękuję.
  • 0

#52

FCrimson.
  • Postów: 310
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Przepraszam Muhad ale powiem to szczerze. O ile jestem zdecydowanym zwolennikiem TS, to widząc Twój upór i kompletny brak jakiejkolwiek samokrytyki zaczynam wątpić sens Twoich słów. Chyba nie zdarzyło się jeszcze żebyś potwierdził to co mówią zwolennicy WO (wersja oficjalna).

Zakładasz po 10 tematów dotyczących tego samego, zaśmiecając to forum. Po wejściu na forum spójrz na listę po prawej stronie. Jest tak kilka Twoich tematów, które mają mnóstwo odpowiedzi, a ograniczają się głównie do wymiany zgryźliwych uwag.

Poza tym nie wiem dlaczego usunąłeś mnie ze znajomych (już jakiś czas temu). Jeżeli uważasz, że różnica poglądów (w pewnych kwestiach) lub krytyka jest wystarczającym powodem żeby kogoś "wywalać" to bardzo Ci współczuję. Do tej kategorii dodaję ludzi, których darzę się szacunkiem za umiejętności prowadzenia kulturalnej wymiany poglądów jak i za ich trafność. Dopisałem Cię niemal na samym początku, bo mówiłeś z sensem i pewnie wciąż byś tam był gdybyś nie usunął mnie (nawet mimo formy Twoich wypowiedzi).

Trochę to ironiczne. Tak bardzo przeżywasz stratę punktów psiocząc na zwolenników WO, a sam zachowujesz się jak dziecko wyrzucając ze znajomych osoby, które rzuciły na Ciebie cień krytyki. Przykro mi, to nie nasza klasa.

Pozdrawiam

P.S. Forma Twoich postów skutecznie odstrasza potencjalnych zwolenników TS.
  • 0



#53

Quintus Maximus.
  • Postów: 577
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Wiesz jeśli chodzi o oficjalne wersje wydarzeń to ja jestem do wszystkich raczej bardzo ostrożnie, a nawet trochę sceptycznie nastawiony cokolwiek by to nie było.
Wiadomo forum jest po to aby dyskutować i wymieniać poglądy. Co niektórzy widać trochę aż za bardzo wczuwają się w rolę mentorów i usiłują wmówić coś komuś kto ma inny pogląd od nich samych przez co wzbudzają niechęć mimo, że czasem argumenty jakie za nimi przemawiają są sensowne.
Spiski/ konspiracje/ knucie były od zawsze wpisane w dzieje ludzkości. Niektóre wychodzą na jak, a inne nie. Czasem niektórzy ludzie w nie zamieszani są zdesperowani do tego stopnia, że zrobią wszystko aby prawda nie wyszła na jaw.
Oglądałem jakiś czas temu film "Wiery ogrodnik", który dość dobrze obrazuje jak odbywają się niejasne procedery i interesy. Zainteresowani sami już czasem dokładnie nie wiedzą w czym biorą udział.
Moje pytania biorą się z tego, że kolega Muhad z wielką rzekłbym zaciekłością stara się postawić na swoim. Może mieć on rację a może jej nie mieć. Jaka jest prawda tego nie wie nikt z nas, wszystko to są tylko nasze domysły i prawdopodobnie nigdy do końca nie dowiemy się jak to było.
Ja zapewne jak większość z was przeniosło część swojego JA i dorobku do sieci. Mi np. szkoda marnować czas na udowadnianie swoich teorii która może być co najwyżej prawdopodobna bo nikt jej nie potwierdzi. Są ciekawsze rzeczy dla mnie w których mogę się realizować.
Pomyślcie teraz, że w jakiś sposób wszystkie dane z serwera tego forum zostały utracone i co wtedy?

Bzdury piszesz chłopie i tyle. Te wasze bajdurzenie - "wszystko to są tylko nasze domysły i prawdopodobnie nigdy do końca nie dowiemy się jak to było". Jakie k... nasze domysły???? Przekręt 911 został już UDOWODNIONY Na wasze nieszczęście wiemy już jak było! Oficjalna teroria to bajeczka dla naiwnych ludzi, którzy - ufni w to, co widzą w obsranej telewizji - łyknęli ją jak tabletki nasenne, które uśpiły ostatnie resztki ich zdolności logicznego myślenia. Kiedyś głównym waszym argumentem był BRAK NAUKOWYCH DOWODÓW na wyburzenie wież WTC i ogólnie na inside job. Dzisiaj dysponujemy takimi naukowymi dowodami!
Niels Harrit przedstawia wyniki swoich badań
[url="http://www.youtube.com/watch?v=8_tf25lx_3o"]http://www.youtube.c...h?v=8_tf25lx_3o[/url]

Wiesz co to oznacza? Że to, o czym piszemy, to nie nasze domysły, a naukowo udowodniony przekręt. Wam się wydaje, że obojętnie ile znajdzie się dowodów, to wystarczy napisać - I TAK NIGDY SIĘ NIE DOWIEMY JAK BYŁO, PO CO ZAWRACAĆ SOBIE TYM GŁOWĘ, PRZECIEŻ W EFEKCIE 911 MORDUJEMY ISLAMSKICH DZIKUSÓW, a nie nas CYWILIZOWANYCH LUDZI. PRZECIEŻ REALIZUJEMY CELE NAJSILNIEJSZEGO, POTĘŻNEGO IMPERIUM - USRAELA - WIĘC MORDY W KUBEŁ I CICHO SIEDZIEĆ.

Ale wobec faktu istnienia NAUKOWYCH DOWODÓW na wyburzenie wież WTC - nie można pozostać obojętnym wobec waszych działań! Przecież wy jawnie manipulujecie ludźmi, jawnie kłamiecie, jawnie stosujecie dezinformację! Dla kogo wy pracujecie, na czyje zlecenie działacie?

Mi np. szkoda marnować czas na udowadnianie swoich teorii która może być co najwyżej prawdopodobna bo nikt jej nie potwierdzi.

Szkoda ci czasu, to po ch.... się tu udzielasz? Chcesz swoim brakiem czasu przekonać innych, żeby sobie odpuścili? Nikt nie potwierdzi teorii? Niels Harrit to zrobił - potwierdził swoimi badaniami teorię o ładunkach wybuchowych umieszczonych w WTC1, 2 i 7!

Są ciekawsze rzeczy dla mnie w których mogę się realizować.

To wracaj do swoich ciekawszych rzeczy i nie zawracaj d... takimi bzdurnymi postami.

FCrimson

Zakładasz po 10 tematów dotyczących tego samego, zaśmiecając to forum

Zaśmieca forum? Tematy Muhada dorzucają tylko kolejne MOCNE argumenty świadczące, że był to jeden wielki przekręt! Czytałem je z wielkim zaintersowaniem i niestety nasi manipulatorzy - swoją drogą mistrzowie w zaśmiecaniu ważnych tematów - sobie z nimi nie poradzili.

P.S. Forma Twoich postów skutecznie odstrasza potencjalnych zwolenników TS.

O znalazł się nasz reprezentant! On wie, co odstarsza ludzi chcących poznać prawdę. Co ty możesz chłopie wiedzieć co odstrasza zwolenników TS? A może posty Muhada przysporzyły mu wielu zwolenników, jak i ludzi wątpiących w bzdurną oficjalną wersję. Wypowiadaj się w swoim imieniu, a nie innych. Forma wypowiedzi Muhada jest jak najbardziej prawidłowa i w sam raz, by uzmysłowić wszystkim z jak wielkim przekętem mamy do czynienia i jakie popełniono błędy, dzięki którym możemy się dzisiaj o tym dowiedzieć.

edit AlienGrey
3.14 Nie nadużywaj emotikonów, kolorów, wielkich liter, pogrubień i innych dekoracji tekstu.

Użytkownik AlienGrey edytował ten post 18.02.2010 - 21:05

  • 1

#54 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Chyba się zagalopowałeś. W znajomych od lat miałem tylko Cisz i niech sama Ci powie. Nigdy nie miałem Cię w znajomych i nie wiem po co takie bajki opowiadasz. Cisz imię znam. Wiem jak wygląda, a Twojego imienia niestety nie znam i nigdy nie znałem a zwykłem znać imiona ludzi, których uważam za znajomych. Poza tym Magda wie, że mnie na forum nie było mnie od bardzo dawna. Widocznie Ty tego nie zauważyłeś. Jest też tak, że jak kogoś dodajesz do znajomych to nie znaczy, że druga strona Cię doda. Ja Radosława dodałem, a Radosław mnie nie dodał i może z tego powodu mam swoje żale wylewać na forum? Opamiętaj się chłopie.

A co do potwierdzania pewnych rzeczy. Sorka. Widzisz jakie tematy pozakładałem? Są to tematy o wąskim zagadnieniu, a jak ktoś mi zaczyna pisać nie na temat i robić burdel w poszczególnym wątku, to tu nie ma się z czym zgadzać, tylko trza robić porządek, żeby tego bajzlu nie było.

Z czym się zgadzać niby? Z Lynxem , któremu dwa razy piszę, że opracowanie jest na podstawie niesymetrycznych skrzydeł, kiedy ten co chwila pisze, że ja to zrobiłem na podstawie symetrycznych? W takich sytuacjach mam przyznać rację? A może Mariushowi mam przyznać rację, że to niby opracowanie na bazie symetrycznych samolotów?? Na filmach o aerodynamice jest wyjaśnienie dlaczego jest to na podstawie niesymetrycznych skrzydeł i ma to związek ze strugami powietrza, które posiadają drogi o różnej długości przebycia zanim spotkają się w jednym punkcie. To świadczy tylko i wyłącznie o niesymetryczności, a ja muszę w kilku tematach powtarzać , jak mantrę i zaprzeczać celowej dezinformacji. A takich przykładów mogę znaleźć znacznie więcej, takiego celowego wprowadzania w błąd. Ja nie posługiwałem się argumentami fantastycznymi. Niestety tym razem, to nie UFo, Lulaj że Jezuniu, czy Egipt. Poruszyłem inne zagadnienia.

A tak swoją drogą...nie wmawiaj mi nic o plusach. Ja swoje pokazałem. Na własne oczy zobaczyliście cyrki związane z reputacją w wykonaniu panów z klanu A-M. Ja już nic nie muszę udowadniać. Moje tematy i to, że potrafiłem je obronić sprawiły, że taki QQRIVER latał za mną i obrażał mnie.

I następnym razem, jak będziesz miał jakieś osobiste żale do mojej osoby, to pisz na PW.

Użytkownik Muhad edytował ten post 17.02.2010 - 12:10

  • 0

#55

QQRIVER.
  • Postów: 123
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Drogi Quintusie ja czegoś nie rozumiem. Podobno agenci CIA byli tak świetnie przygotowani do zamachu i przeprowadzili go z tak niezwykłą precyzją, że otumanili większość naukowców i społeczeństwa. Jakim zatem cudem dopuścili do tego, że jakiekolwiek próbki z miejsca zdarzenia znalazły się w rękach naukowca z Danii? Jakim cudem ten człowiek jeszcze żyje, przecież jego działalność obnaża ten misternie ułożony plan? On mówi że znalazł ten cały nano termit w gruzach - jakim cudem. Czy ten facet był na miejscu zdarzenia? Dalczego mówi o tym dopiero po tylu latach, czyżby zastraszył w jakiś sposób agentów CIA?

Ten koleś to po prostu świr :D Jazda się zaczyna na początku, misio twierdzi że substancja jest znana od 1893 później, że cywilni naukowcy mają o niej nikłą wiedzę, a naukowcy wojskowi to on nie wie w jakim stopniu są zaznajomieni z nanotechnologią lol. TO MA BYĆ WIARYGODNA OSOBA. To jest Świr!!! Hahahhaha

Redaktor: Dlaczego pan myśli, że to spowodowało upadek?
Świr: To jest materiał wybuchowy, dlaczego niby miałby tam być?

LOL później coś bredzi, że nie wie dokładnie jak było, bo substancja może zostać użyta w dwóch celach. Albo wybuchać, albo topić, ale pan naukowiec nie ma pojęcia :D Ale, ale, ale za chwilę jednak doznaje olśnienia - on wie/twierdzi, że oba efekty wystąpiły. To w końcu wie, czy nie wie? O i było tej substancji dużo - podobno... A i oczywiście większość tego nanotermitu wybuchła, ale oczywiście nie ten, który dzielny pan naukowiec znalazł. Oczywiście trzeba dodać, że tak światły umysł nie ma najmniejszego pojęcia dlaczego QQ Zaraz, zaraz według niego było tam do 100 ton nanotermitu oO? Idiota - ciężarówkami go tam wozili?

Hahahaha

Redaktor: Ta substancja nie mogła się normalnie znajdować w budynkach?
Świr: To bardzo zaawansowany materiał... (Znany nauce od 1893 roku...) N/C

5:50 Hahhahahah Wiedziałem wozili to według świra ciężarówkami :D :D :D

Od tego momentu chyba nawet pan redaktor ma pompę.

O yeah

7:30

Redaktor: Jak to się stało, że przez 10 lat nikt nie znalazł nanotermitu?
Świr: no największe kawałki widoczne są nawet gołym okiem. (hahahhahahhahahah) No, ale potrzeba mikroskopu.

Odpuściłem już dalsze oglądanie, bo jednym słowem jest to SYF!!! A RZEKOMY NAUKOWIEC PO PROSTU DEBIL!!!

@Muhad

A tak swoją drogą...nie wmawiaj mi nic o plusach. Ja swoje pokazałem. Na własne oczy zobaczyliście cyrki związane z reputacją w wykonaniu panów z klanu A-M. Ja już nic nie muszę udowadniać. Moje tematy i to, że potrafiłem je obronić sprawiły, że taki QQRIVER latał za mną i obrażał mnie.


Już Ci pisałem pokaż mi posty w, których Cię obrażałem używając inwektyw, to założę temat z przeprosinami.

Btw chcesz może zobaczyć screena z pw od Admina, w sprawie oskarżania mnie o bycie kimś innym?

Użytkownik QQRIVER edytował ten post 17.02.2010 - 12:52

  • 1

#56

Quintus Maximus.
  • Postów: 577
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Aquila - nie będę z tobą w ogóle dyskutował manipulatorze! Przestań się chować pod tym nickiem, to może ci odpowiem na twój bzdurny post.

Świr, Syf, Idiota, Debil - tak po krótce można scharakteryzować twoją "rzeczową" wypowiedź - POZIOM ZERO! Tylko obrażać potrafisz? Najpierw obrażasz Muhada teraz duńskiego naukowca. Stara jak świat technika manipulacji, którą widać z kilometra. Możesz ją stosowac gdzie indziej, ale tu rozmawiasz z osobami, którzy doskonale znają techniki manipulacji i potrafia się przed nimi bronić. Aquila zmień płytę i pisz posty ad rem, a nie usilnie próbujesz ZAŚMIECIĆ każdy temat.
  • 0

#57

QQRIVER.
  • Postów: 123
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Czy obraziłem Ciebie? Nie, świra z Danii, więc zamilcz proszę... Czy obraziłem Muhada? Nie wiem, nie pamiętam tak jak Sobiesiak na przesłuchaniu komisji śledczej. Gdybym gdzieś dopuścił się bezpośredniego ataku werbalnego na Muhada, to wydaje mi się, że po tym co napisałem już parę razy musiałbym otwierać temat z przeprosinami.

To nie ja wklejam film z chorą psychicznie osobą i twierdzę, że właśnie udowodniłem wysadzenie WTC.

Quintus Ty też masz ochotę zobaczyć screeny?

Użytkownik QQRIVER edytował ten post 17.02.2010 - 12:50

  • -1

#58 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

To są Twoje słowa i próbowałeś w nich zrobić ze mnie idiotę.

Arogancja? To Ty jesteś arogantem skoro twierdzisz, że po dwóch dniach opanowałeś "podstawy aerodynamiki plus podstawy znajomości mechaniki samolotu". Doprawdy pełna arogancji i buty postawa.

Ostatnia część twoich wypocin to już tylko brednie szaleńca opętanego spiskiem.


Nie jestem złośliwy, w tym miejscu pokazujesz, że coś jest naprawdę z tobą nie tak. Dalej jest jeszcze lepiej, ale nie warto nawet o tym wspominać, bo każdy widzi z kim ma do czynienia.

Tutaj obrażałeś nas wszystkich:

Bardzo smutne jest to co mówi profesor na końcu, dokładnie jakbym słyszał Muhada, vkalego czy Quintusa. Tak właśnie traktowani są niezależni eksperci przez świrów opętanych wizją spisku...

Jednak Alien Grey, który lubi nagradzać mnie i innych. Ciebie np. ani razu nie nagrodził.

Czyżby Ciebie też dopadł syndrom Muhada.

Tu bezczelnie się do tego przyznajesz.

Co do samego obrażania, owszem wobec Ciebie i Quintusa stosuje te same troll'owskie techniki

Pomijam już to, że w temacie o aerodynamice, czy w innych, które pozakładałem cierpliwie tłumaczyłem bez personalnych uwag do czasu, gdy pojawiałeś się Ty i Pazi oraz balas, którzy notorycznie mnie zaczepiacie.

Padło oskarżenie, którego autorem jest http://www.dramabutton.com/ (kliknij, posłuchaj, przeczytaj)... najbardziej wiarygodna osoba na forum - Muhad...

Szyderstwo, cynizm, czepialstwo.


I to jest tylko z jednego tematu a udzielałeś się w kilku i w każdym miałeś niewybredne uwagi.
Powiedziałem Ci kilkakrotnie byś już nie błaznował i miało to związek z Twoimi uwagami.

Poza tym ile razy mam powtarzać, byście mi nie robili burdelu w tematach? Koniec dyskusji. Jak nie masz nic mądrego do napisania, to wstrzymaj się i nie śmieć.

Btw chcesz może zobaczyć screena z pw od Admina, w sprawie oskarżania mnie o bycie kimś innym?


Żałosne to jest i tyle. Prawicie samowolkę. Obrażacie watahą, jak piranie mnie i vkali i nie tylko a skutki widzę takie, że ja jestem upominany, ale nigdy Wy. Nigdy nie widziałem, by ktoś Was nagrodził ostrzeżeniem.

Mam gdzieś Twoje pogróżki.
  • 0

#59

QQRIVER.
  • Postów: 123
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Kpisz sobie? Obrażanie? Ja tu widzę jedynie jak sam napisałeś cynizm, złośliwości i czepialstwo. Nigdzie nie użyłem słowa powszechnie uważanego za obraźliwe. Nie nazwałem Cię debilem, idiotą itp.
  • 0

#60

balas.
  • Postów: 363
  • Tematów: 15
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Dobra to przejdźmy do konkretów związanych z tematem:

1. Jaką prędkość miał samolot z katastrofy w Teterboro w momencie uderzenia w mur ? Czy była ona porównywalna do prędkości AA77 w chwili uderzenia w Pentagon ?

Użytkownik balas edytował ten post 17.02.2010 - 13:40

  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych