Skocz do zawartości


Wersja Oficjalna lotu 77 a zapis FDR


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
94 odpowiedzi w tym temacie

#31

Quintus Maximus.
  • Postów: 577
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Bo nie kumasz chłopie bzdur, jakie wypisujesz, a już z pewnością nie słyszałeś, co to jest moralność.

Chcesz żebyśmy zapomnieli o śmierci tylu tysięcy osób, bo brat zza oceanu dał nam jakiś badziewny sprzęt, szybki net i dopuścił łaskawie "naszych" żołnierzy do mordowania niewinnych ludzi?

Kpisz sobie z tragedii ludzi, a Twoje propagandowe nawoływania są załamujące.

Jak nie rozumiesz przykładu z matką, to trudno. Jest bardzo prosty i logiczny.

EDIT: Aaaa to było sarkastyczne! No proszę, masz ciężkie poczucie sarkazmu! Ale jeśli był to rzeczywiście sarkazm, to przepraszam ze ostrość reakcji. Pisz jasno, na temat i będzie git.

Użytkownik Quintus Maximus edytował ten post 16.02.2010 - 18:16

  • -2

#32 Gość_xoenx

Gość_xoenx.
  • Tematów: 0

Napisano

Czyli jednak przeczytałeś, ok, np.
Piszę na temat, cały czas piszę na temat, Quintus.
W oczekiwaniu na upragnionego bana, bo tak naprawdę trzęsie mnie, gdy tu zaglądam.

Użytkownik xoenx edytował ten post 16.02.2010 - 17:50

  • 0

#33

Quintus Maximus.
  • Postów: 577
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Spoko, podałeś po prostu argument często stosowany przez "sceptyków" i często podawany przez zwykłych ludzi. Dlatego taka reakcja i przykład z matką. Podałeś po prostu GŁÓWNY POSTULAT tych, którzy dokonali tej zbrodni - DAJCIE SOBIE SPOKÓJ, SPÓJRZCIE NA TO CO DZIĘKI 911 OSIĄGNĘLIŚMY... i niestety wielu ludzi, wiedząc, że 911 to wielki przekręt, daje sobie spokój i cieszy się z osiągnięć. Dlatego tak trudno przebić się z tym do ludzi. Za wiele wielkich korporacji zbrojeniowych, medialnych itp. na tym korzysta, żeby teraz ot tak sobie się przyznać do tej zbrodni. Ale pytanie jest jedno - JAK DŁUGO JESZCZE TO POTRWA? ILE JESZCZE UTRZYMAJĄ TO KŁAMSTWO W TAJEMNICY i CO JESZCZE DZIĘKI NIEMU OSIĄGNĄŁ? Terroryści znajdą się w Iranie, Wenezueli, a potem gdzie?

P.S. a za co miałbyś bana dostać?

Użytkownik Quintus Maximus edytował ten post 16.02.2010 - 17:57

  • 0

#34

pi3otr.
  • Postów: 102
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

To nie zaglądaj ^^

Prawda jest taka, że nasze forumowe problemy i przepychanki znikają wraz z odejściem od ekranu monitora. Jeśli wy tak nie macie to szczerze Wam współczuję...



Wracając do tematu...więc jaka byłaby różnica czy Pentagon zniszczył pocisk i bomba czy "terroryści" na zlecenie USA ?
  • 0

#35 Gość_Nestor

Gość_Nestor.
  • Tematów: 0

Napisano

xoenx, dziękuję bardzo za wreszcie jakieś konkretne linki do źródeł :) Co prawda tylko raport na pewno pochodzi z oficjalnej strony NTSB, reszta jednak widzę jest dość solidnie przygotowana, więc pewnie można temu zaufać. Nie mam co prawda czasu na wnikliwe analizowanie każdego szczegółu, ale jak mi się uda rozkodować surowe dane, to może uda się coś ciekawego wygenerować.
  • 0

#36

balas.
  • Postów: 363
  • Tematów: 15
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Tu masz oficjalny raport z analizą czarnej skrzynki AA77:
http://www.ntsb.gov/info/AAL77_fdr.pdf

Przy okazji to wyjaśnieniem fenomenu, o który się pyta Muhad jest to, że od samego początku czarna skrzynka źle podawała parametry przestrzenne tego lotu. Tak więc AA77 już na płycie lotniska w Dulles miał podaną za dużą wysokość co łatwo sprawdzić porównując dane z czarnej skrzynki z wysokością na jakiej położony jest pas startowy tego lotniska. Nie zgadzają się, podobnie jak nie zgadzają się tuż przed Pentagonem.
  • 0

#37 Gość_xoenx

Gość_xoenx.
  • Tematów: 0

Napisano

Prawda jest taka, że nasze forumowe problemy i przepychanki znikają wraz z odejściem od ekranu monitora. Jeśli wy tak nie macie to szczerze Wam współczuję...


Czyli wchodzisz na onet, widzisz wojenkę, kolejny podatek, 90 mln wywalone na Predatory, odchodzisz i oglądadsz "Na wspólnej",lol???
No nie wierzę.

xoenx, dziękuję bardzo za wreszcie jakieś konkretne linki do źródeł

Żaden problem, gorzej z namierzeniem ntsb raportów nt. samolotów z 9/11, zagubiły mi się, a co ciekawe, http://www.airdisaster.com/ nie ma rzetelnych informacji nt. 9/11(brak raportów, mimo setek innych),poza jednym ciekawym zdaniem:

The Human Toll

Although the exact number of casualties as a result of the September 11 terrorist attacks will never be known, below are known details concerning fatalities: *

American Airlines Flight 11: 81 passengers, 9 flight attendants, 2 pilots
United Airlines Flight 175: 56 passengers, 7 flight attendants, 2 pilots
American Airlines Flight 77: 58 passengers, 4 flight attendants, 2 pilots
United Airlines Flight 93: 37 passengers, 5 flight attendants, 2 pilots

World Trade Center: 524 confirmed casualties, 3,822 missing[/size]
Pentagon (DOD) Building: 125 confirmed casualties

* Figures accurate as of Nov 9, 2001

The Financial Toll

Damages resulting from the September 11 terrorist attacks are expected to approach US$30 Billion, making the attacks the costliest man-made tragedy in history.

The airline and travel industries were hit particularly hard following the attacks, with commercial passenger traffic in the United States dropping nearly 40% between September 10 and October 10, 2001, and world-wide traffic decreasing some 18%. The airline industry predicts that traffic will not return to pre-attack levels until nearly 2007.


30 miliardów dolarów...ciekawe, nieprawdaż? Sprawdźcie ,ile dostał WŁASCICIEL, UBEZPIECZONY właściciel WTC.

Użytkownik xoenx edytował ten post 16.02.2010 - 18:26

  • 0

#38

Quintus Maximus.
  • Postów: 577
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Mój ostatni post.

Tak więc AA77 już na płycie lotniska w Dulles miał podaną za dużą wysokość

Panowie... Wszem i wobes ogłaszam, że oto mamy całkiem nowy, świeżusi, tłumaczący wiele CUD!

Dopisujemy go do całej listy cudownych zbiegów okoliczności, które wypełniły dzień 11 września 2001 roku po brzegi :D

Pozdro. Ja zmykam. Dzięki za dyskusję panowie. I tak już za dużo czasu na nią poświęciłem. Wcześniej obiecywałem, że wrócę jedynie na odpowiedź Ironmacko - nie odpowiedział - więc dzisiaj wróciłem napisać, że jestem zawiedziony i powiedzieć, że już nie wrócę :D Teraz nie mam już po co wracać, a czas jest dla mnie bardzo cenny.

Wykonaliście panowie - Muhad, vkali i inni - świetną robotę. Ten przekręt nie może zostać zapomniany. Jeśli dziś nikt z tym nic nie zrobi, to niewykluczone, że chcąc zaatakowac inne państwa, czy osiągnąć co innego, zrobią to ponownie!

----------- jeśli macie jakieś do mnie pytania, to zapraszam na PW ----------------

Użytkownik Quintus Maximus edytował ten post 16.02.2010 - 18:19

  • 0

#39

pi3otr.
  • Postów: 102
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano


Prawda jest taka, że nasze forumowe problemy i przepychanki znikają wraz z odejściem od ekranu monitora. Jeśli wy tak nie macie to szczerze Wam współczuję...


Czyli wchodzisz na onet, widzisz wojenkę, kolejny podatek, 90 mln wywalone na Predatory, odchodzisz i oglądadsz "Na wspólnej",lol???
No nie wierzę.



A co to da, że będę wylewał swoje żale i przemyślenia na forum? Może niektórym to ulży. Może niektórzy realizują się "dochodząc do prawdy". Ale niestety po wylogowaniu się z forum i wyłączeniu komputera jest "welcome to real world Neo" i życie toczy się dalej.
Jak ktoś sobie stworzył utopię w wirtualnym świecie to jego sprawa nikt mu nie zabrania.
  • 0

#40 Gość_xoenx

Gość_xoenx.
  • Tematów: 0

Napisano

[usunąłem..]

Użytkownik xoenx edytował ten post 16.02.2010 - 19:32

  • 0

#41

pi3otr.
  • Postów: 102
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A powiedz mi kolego czy jesteś w stanie coś z tym zrobić? Sam? Czy jesteś w stanie zorganizować odpowiednio dużą grupę ludzi aby przeciwstawić się temu zakłamaniu/niejasnym interesom/spiskom ? Co byście zrobili?

Więc powiedz mi co to mi to da, że na forum wyjaśnimy tajemnicę zamachu na Pentagon? Poczujemy się lepiej? A może rząd USA powie "No nie to teraz wpadliśmy! Mają nas!" ?


Edit
Po edycji Twojego posta mój wydaje się bez sensu...

Użytkownik pi3otr edytował ten post 16.02.2010 - 18:35

  • 0

#42 Gość_xoenx

Gość_xoenx.
  • Tematów: 0

Napisano

Nie jest bez sensu, bo przecież go odbieram w aspekcie tego, co pisałem tam.

Zadałeś bardzo trudne pytania, i zakładam, że chcesz, żebym odpowiedział po prostu: nic.
Nic nie mozemy zrobić poza logout.

Użytkownik xoenx edytował ten post 16.02.2010 - 19:20

  • 0

#43 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

CLONE STAMP TOOL FTW!!!


Mój screen jest z prezentacji z filmu, na którym jest omawiane zagadnienie. Ładnie żeś zmazał tę dwójkę w paincie.
  • 0

#44

Bierdol.
  • Postów: 385
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Popatrz na to tak: Możemy nic nie robić a nawet rugować takie myśli z głowy albo... Ja o tym nawet jak nic nie robię to myślę, zbieram informację, ustalam swój pogląd na temat i gdy nastąpi Wydarzenie to będę gotów, nie będę jak dziecko we mgle a jedynie jak dziecko z przymrużonymi oczami. ;)
A Wydarzenie ? Coś jak uzyskanie masy krytycznej. Jeden człowiek się zastanawia, drugi, trzeci. Setny ma wątpliwości, tysięczny itd.
Każdy z nich myśli "E, przecież sam nic nie zrobię. Co z tego, że wiem jak jestem robiony w bambuko. Olać". Aż nastąpi kiedyś stan nasycenia czy uzyskania masy krytycznej. Jeden człowiek czy też grupa postanowi coś z tym zrobić i BUM ! Okazuję się, że ma tysiące, miliony ludzi za sobą gotowym już, którzy potrzebowali jedynie katalizatora.
...
Tak, dobrze niektórzy już kojarzą ;) Dzwoni coś o Leninie czy Hitlerze oraz geneza ich sukcesu :) Słusznie. Makabryczno-groteskowa myśl, że tak czy inaczej pozostajemy barankami czy łykamy jak pelikany wersje oficjalną czy doszukujemy się spisków.
Muhad, tylko nie bierz powyższego zbyt do siebie i się nie obrażaj. Nie taki był zamysł notki.

Użytkownik Bierdol edytował ten post 16.02.2010 - 19:22

  • 0

#45 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

+1, Garry..choć kwestia ropy to już jedynie chyba na dziś mit..


Nieprawda. Kwestia ropy jest wciąż żywa i ropą z Iraku podzieliły się USA, Ruskie, GB oraz Chiny.
Przetargi wszystko załatwiły. Tematy też robiłem odnośnie tego.



USA pozostały frazesy, honorek, szabelka i wyprzedaże sprzętu.
+ kryzys.


Kryzys napędzały media. Tak naprawdę nie było żadnego kryzysu. Gdyby przedsiębiorcy i biznesmani nie czytali gazet i nie oglądali telewizji tylko inwestowali, to nikt nie bałby się inwestować i waluty miałyby się dobrze. To jest sztucznie wytworzone. A co do wojen i ekspansji gospodarczej. Jest tzw. planowanie długoterminowe i wedle zasady rynkowej - żeby zyskać trzeba włożyć sporo swojej siopy na rozruch. Proste pojęcia, ale prawdziwe.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych