Skocz do zawartości


Zdjęcie

wasze reakcje


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
74 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Przeczytaj tekst i zaznacz. (166 użytkowników oddało głos)

Co wy zrobicie ?

  1. Głosowano Walka do upadłego (35 głosów [21.08%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 21.08%

  2. Ucieczka jak najdalej (14 głosów [8.43%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 8.43%

  3. Głosowano Budzisz domowników (31 głosów [18.67%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 18.67%

  4. Głosowano Nic nie robisz, po prostu patrzysz (52 głosów [31.33%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 31.33%

  5. Głosowano inna opcja...(przedstaw ją w poście) (34 głosów [20.48%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 20.48%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#61

Trudy.
  • Postów: 11
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bardzo możliwe, że na początku wzięłabym to za jakiś wyjątkowo realny sen, już kilka razy zdarzyło mi się śnić o tym, że się budzę, więc pomyślałabym, że znów mi się to zdarzyło. Ale później na 100% zaczęłabym się drzeć i rzucać w niego wszystkim, co miałabym pod ręką. Chyba, że by się odezwał, lub przekazał mi jakąś informację telepatycznie, że nie ma złych zamiarów. Wtedy bym pewnie całkowicie zgłupiała i nie wiedziała, co robić...
  • 0

#62

JachuPL.
  • Postów: 177
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

skoro patrzy z zaciekawieniem... Próbowałbym nawiązać kontakt słowny, werbalny (ale nie machać łapami jak gwałcony orangutan), telepatyczny. Dowiedziałbym się, czego może ode mnie chcieć.
  • 0

#63

bolekilolek.
  • Postów: 1377
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

ale nie machać łapami jak gwałcony orangutan


skąd wiesz jak macha łapami gwałcony orangutan? :D

A ja jeśli by mnie strach nie powstrzymał to bym się darł jak głupi, bo nie miałbym jak uciec, gdyż śpię na górze na piętrowym łóżku, więc zanim bym stamtąd zszedł... ;D
  • 0



#64

Osama is dead.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A co by się stało jak bym wypałował Kosmitę? :mrgreen:
  • 0

#65

bullik.
  • Postów: 377
  • Tematów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

A co by się stało jak bym wypałował Kosmitę? :mrgreen:


Nie wiadomo czy to mozliwe, bo podobno to obojnaki.. wiec oni sami siebie paluja :rotfl:
  • 0

#66

Damka1000.
  • Postów: 12
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Od razu po obudzeniu powiedziałbym o k.... Zapytałbym czego a w wyniku braku reakcjii bąć złych przeczuć rzuciłbym się na intruza.
  • 0

#67

agusiaq.
  • Postów: 108
  • Tematów: 11
  • Płeć:Kobieta
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Ja napewno w pierwszych sekundach schowała bym się pod kołdre a po krotkim czasie zapytała czy doprowadzi mnie telepatycznie do orgazmu :lol
  • 1

#68

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja napewno w pierwszych sekundach schowała bym się pod kołdre a po krotkim czasie zapytała czy doprowadzi mnie telepatycznie do orgazmu :lol

Gorzej by było jeśli jednak zrobiłby to fizycznie.
  • 1



#69

Makson.
  • Postów: 167
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Gdyby obudziło mnie jaskrawe światło o 3 w nocy to pierwsze co bym zrobił, podszedłbym do okna bez zapalenia światła by sprawdzić co było źródłem tego światła. Zapewne stałbym przy nim około 5 minut. I teraz tak, gdybym wrócił do łóżka, zamknął oczy i usłyszałbym choćby jeden krok to w ułamku sekundy zerwałbym się by zapalić światło, którego włącznik jest nad moim łóżkiem. Gdyby jednak po tym jednym kroku i mojej nagłej reakcji zobaczyłbym, że stoi jakaś postać na pół metra to najpierw bezwaruknowo jeszcze w pozycji leżącej sięgałbym ją nogą, z racji mojego kilkuletniego treningu Muai Thai oraz by zwiększyć dystans i mieć czas na zapalenie światła. Gdybym jednak stał przy oknie i usłyszał za sobą krok, byłby to bezwaruknowy i mocno agresywny atak. Ogólnie na 100% zorientowałbym się, że to kosmita dopiero po ewentualnym zapaleniu światła bądź ataku. Nie zdążyłbym się nawet zastanowić co to lub kto to, ponieważ dla mnie wystarczy fakt, że w moim pokoju jest ktoś, kogo nie powinno tu być bez względu na to czy to człowiek czy ET. Gdy jednak doszłoby do mnie, że to istota nie z tej planety oczywiście byłbym przerażony ale mniej niż gdyby to był człowiek bo większego zagrożenia spodziewałbym się po obcym człowieku w nocy w moim domu (np zabójca, złodziej itp) niż po kosmicie. Gdyby istota nawet po moim ataku nie wykazywała agresji, gdy już światło by się paliło, też bym nie atakował tylko obserwował ją z bliskiej odległości ze sztyletem w ręku, który mam u siebie, po to by w razie zagrożenia szybko się bronić. Gdyby istota próbowała nawiązać kontakt, oczywiście nie opierałbym się przed tym ale każda próba dotknięcia mnie czy zbliżenia się zbyt blisko skończyłaby się dla niego "butem" na głowę bo nie ufałbym szarakowi, o których tyle złego się mówi :)
  • 0

#70

XGOŚĆ.
  • Postów: 429
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Zagłosowałem na "inną opcję"

Zachawałbym zimną krew, otworzył umysł, nie dopuścił do wtargnięcia do mojego umysłu (pewnie byłoby to bardzo trudne ze względu na zaawansowanie technologiczne obych nad kontrolą umysłów). Zaczołbym stawiać pytania:
Dlaczego ja?
Kim są?
Czego chcą?
Skąd pochodzą?
Od kiedy ludzi nawiedzją?
Jaka jest prawdziwa historia ziemii?
Dlaczego upodobali sobie ziemię?
Ile znają cywilizacji?
Kim jest ich Bóg?
Co jest w centrum naszej galaktyki?
Co jest w centrum wszechświata?
itd... itp...???
:mrgreen:
  • 0

#71

Morningstar.

    לוציפר

  • Postów: 412
  • Tematów: 25
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jeśli to by była kosmitka hihi wiecie sami ;D
Moja reakcja... Wydaje mi się że zareagował bym agresją w humorze. Sam widok szaraka by mnie przeraził, chyba bym mu coś zanucił Rolling Stonsa xD a tak na poważnie nie wiem... Porównał bym to do bliskiego spotkania o trzeciej nad ranem z Barackiem Obamą haha :D Zdziwiłbym się na pewno i to bardzo...
  • 0



#72

Corinis.
  • Postów: 39
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Próbuje nawiązać komunikację jeżeli się to nie uda to obezwładniam
  • 0

#73 Gość_Bla Bla

Gość_Bla Bla.
  • Tematów: 0

Napisano

Ja jak bym go zobaczył, to bym z szafy wyciągną 3 metrową bambusową pałę... Szarak nawet by nie skumał czym dostał :D
  • 0

#74

optymista.
  • Postów: 504
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Ktoś przeżył coś bardzo podobnego, umieściłem kiedyś na forum tłumaczenie jego historii:

http://www.paranorma...664#entry529664
  • 0



#75

owerfull.
  • Postów: 1320
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Zesrałbym się w gacie i nie ma w tym ani krzty przesady ( hehehe, gdzieś już to pisałem ). Interesuje mnie każda paranormalna tematyka, a ta o kosmitach zalicza się do grona tych bardziej przerażających dla mnie, więc myślę, że naprawdę bym się przeraził ...
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych