Skocz do zawartości


Zdjęcie

Opiekun ujawnia swą moc


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
45 odpowiedzi w tym temacie

#16

Halley.
  • Postów: 316
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

NICOŚĆ, dzięki za docenienie. Myślę, że szczere pragnienie musi skończyć się takim skutkiem. Oczywiscie efektownośc zjawiska jest w gestii opiekuna jednak nie należy zaprzestawać. W końcu wielki mistrz powiedział "kołaczcie a otworzą wam". Więc kołacze do znudzenia.
Wiesz NICOŚĆ, kilka lat temu zdałem sobie spraw, że na ziemi nie ma nic czego bym pragnął. Nie znaczy to, że stałem się odludny, oschły, czy pozbawiony radości, zabawy... nie, chodzi tylko o to, że jestem jak wyrośnięte dziecko, które owszem jest w piaskownicy z innymi, ale już nie bawi je robienie rzeczy, jakie do tej pory sprawiały całkowicie absorbującą rozrywkę. Teraz patrzę w chmury. :)
  • 0

#17

Ariadna.
  • Postów: 48
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Halley w pełni Cię rozumiem. Ja również niczego nie pragnę. Cieszę się tym co mam (to chyba recepta na szczęście). Jestem marzycielką skierowaną bardziej do wewnątrz. Obcy mi materializm. Kocham ludzi i wszystkie żywe istoty. Nie obawiam się śmierci. Myślę iż zjawiska paranormalne które towarzyszyły mi od dziecka zmieniły mój światopogląd. :smile:
  • 0

#18

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ariadna, chodzący ideał :P :jump:
  • 0

#19

neon.
  • Postów: 23
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja też miałam coś w tym stylu, byłam w raju, opisze w temacie o tym.
  • 0

#20

Halley.
  • Postów: 316
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ariadna, co sądzisz o "teorii", że wcielają się tuatj na ziemię istoty z wyższych gęstości wibracyjnych aby pomóc przedzrzeć drogę w rozwoju? Przywdziewają ciała i ograniczenia aby "złamać" w świadomosci ludzkiej stereotypy? Rozwijają sie, dzięki swoim przeżyciom dostarczają w świadomośc ogółu światło wiedzy.
Pytam z ciekawości, bo sam mam pamięc takie "misji".
  • 0

#21 Gość_inga

Gość_inga.
  • Tematów: 0

Napisano

Wprawdzie pytanie nie zostało skierowane do mnie ale uważam, że to prawda.
Wystarczy poczytać przekazy RA, jest tam zawartych wiele informacji na ten temat.
  • 0

#22 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

zgadzam sie z Ta opinia chocby dlatego ze rodzi sie wielu malych geniuszy:) ani to nie jest zwiazane z genami ani z talentem...to macie na mysli? :)
  • 0

#23

neon.
  • Postów: 23
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

to bardzo pozytywnie że coś takiego jak opiekun może pomóc kiedy trzeba, czasem nie, :-/
  • 0

#24 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

trzeba tylko sercem sluchac opiekuna:)

zazwyczaj nie zwracamy na niego uwagi i postepujemy wbrew temu co nam podpowiada.
Potem czujemy ze mamy kogos, lub cos na sumieniu.
  • 0

#25

Halley.
  • Postów: 316
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

zgadzam sie z Ta opinia chocby dlatego ze rodzi sie wielu malych geniuszy:) ani to nie jest zwiazane z genami ani z talentem...to macie na mysli? :)

chociażby. A myślę, że przychodzą istoty dla kazdej branży :) Z racji zbliżającego się 2012 najwięcej będzie duchowych.
  • 0

#26

Ariadna.
  • Postów: 48
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Halley myślę, że tak jest! Wszystko za tym przemawia! :smile:
  • 0

#27

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

mnie moj opiekun chyba opuscil, pamietam jak jeszcze kilka lat temu pare reazy podpowiedzial mi na lekcjach, ale ja go zignorowalem choc odpowiedzi byly rzeczywiscie prawidlowe, teraz zaluje i bardzo chcialbym jego pomocy i wsparcia
  • 0



#28 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

on przy Tobie jest az do samego konca.Napewno Jest.Mnie nie opuscil to i Ciebie tymbardziej:)
  • 0

#29

Halley.
  • Postów: 316
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiesio_PL, Kiedyś w channelingu istota przedsatwiająca się jako Adariel powiedziała mi i koledze obecnemu tam, ze nie jest dobrze prosić a potem nie przyjmować. Powiedział też, że chodźbyśmy niewiem jak wątpili, i niewiem na jakiej pustyni duchowej byli, opiekun jest zawsze w i przy nas. Nie ma takiej możliwości aby go nie było, on nie podlega czasowi ani przestrzeni.
  • 0

#30

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

raz ja nie prosilem, a odpowiedzi same wpadaly do glowy to raz

dwa mam nadzieje ze opiekun jest caly czas przy mnie, moze to on sprawia ze nic paranormalnego mi sie nie przydarza, moze chce mi dac czas na odpoczynek ??
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych