Skocz do zawartości


Zdjęcie

3 Dziwne filmiki wideo


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
203 odpowiedzi w tym temacie

#181

green4444.
  • Postów: 8
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Co do Obey the walrus, to nawet po komentarzach ludzi na youtube można wywnioskować, że nieźle na nich zadziałał. U większości wywołał smutek, rozpacz. Jest to dość oryginalny filmik, jeśli chodzi o reakcje u ludzi, bo większość stara się przestraszyć, a on sam z siebie wywołuje smutek.

Widziałam też taki filmik:
Nazywa się The Wyoming Incident. Jest bardzo dziwny, zawiera treści podprogowe. Nie wiadomo, kto był jego pierwszym autorem. Jest w nim wzmianka o Dead Kids Foundation. Nie wiem, o co chodzi w tym filmiku, na mnie nie zadziałał w żaden sposób, ale może u was wywoła inną reakcję.
  • 1

#182

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6633
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Obejrzałem te filmy i nie robią na mnie wrażenia. Ktoś o słabej psychice może zostać lekko zaorany, ale generalnie to są nudne. Włosy na karku stają przy krótkich i dosadnych filmach.





#183

dr_Heks.
  • Postów: 34
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Jak po takich śmiesznych filmikach można wpadać w rozpacz, smutek itp... Jedyne co poczułem po jednym z nich to chęć zrobienia kupy, więc szybko ruszyłem do wc.
  • 6

#184

asp.
  • Postów: 225
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

spałem wczoraj tylko 1,5 h po nocce w pracy, łyknąłem na grillu 4 piwka, wieczorem siadłem i znalazłem ten temat, obejrzałem wszystko co w nim zawarte słuchając audio na słuchawkach. Nuda, nuda i jeszcze raz nuda. Działa to na ludzi podatnych na autosugestie i nakręcających się byle szmirą. Oczywiście puszczane jako tortura zbyt głośno w odosobnieniu non stop, mogą wywołać nieporządane reakcje organizmu, ale jednorazowo, dla mnie bardziej przerażające są teledyski justina biebera czy innej nicki minage. Mój próg schizów jest nieco inny, tutaj widzę i słysze tylko schematy i tandentnie wykonane podprogi.
  • -1

#185

Nerubis.
  • Postów: 154
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

The Wyoming Incident. Jest bardzo dziwny, zawiera treści podprogowe. Nie wiadomo, kto był jego pierwszym autorem. Jest w nim wzmianka o Dead Kids Foundation. Nie wiem, o co chodzi w tym filmiku, na mnie nie zadziałał w żaden sposób, ale może u was wywoła inną reakcję.


Ten dziwny ciąg cyfr 333 - 333 - 333 to z okultyzmu, czy numerologii. Ponoc uzywane do roznych rytualow i nie nalezy nawet probowac czegos z tego wyliczyc. Lustrzane odbicie napisu "We Present" zawiera w sobie liczbe 666 (z odwróconych e). No i ogólnie rzecz biorąc zdania występujące potem, na czarnym tle - to jest myślenie członków Kościoła szatana. Jesteśmy zepsuci kulturą Judeo-chrzescijanska, a oni probuja nas naprawic.

http://www.youtube.com/watch?v=jmiLICE7u14

Kto chce może obejrzeć wszystkie części, ale wstawiam to tylko ze względu na wywiad. Można się dowiedzieć czegoś nowego.

Użytkownik Nerubis edytował ten post 23.07.2012 - 03:04

  • 0

#186

Mr. Scroll.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

obejrzałem oba filmiki i powiem szczerze że nieco sie przestraszyłem może dlatego że oglądam to w nocy ale jednak coś jest w tych filmach, coś niepokojącego

Użytkownik Mr. Scroll edytował ten post 31.07.2012 - 23:32

  • 0

#187

a7x666.
  • Postów: 9
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja spróbuję odświeżyć temat. Oglądał ktoś może 3 guys 1 hammer?
  • 0

#188

czorna666.
  • Postów: 72
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mógłbyś zamieścić link do tego filmu? Bo coś nie mogę znaleźć.
  • 0

#189

Vintagee.
  • Postów: 20
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak. Ja widziałem. Jest osobny temat na forum co do takich filmików. Snuff films bodajże.
  • 0

#190

Kropa.
  • Postów: 74
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dla mnie te filmiki są straszne z tego powodu, że są zryte. Same dźwięki i muzyka w nich mnie denerwowała. Ale głównie to przez kolory (3 filmik) i zmieniające się szybko obrazy (2 filmik) bolały mnie oczy i głowa. No i kojarzą mi się z psycholami, mordercami itp. :D Masakra jednym słowem :)
  • 0

#191

Templário.

    Last white hope

  • Postów: 151
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ja spróbuję odświeżyć temat. Oglądał ktoś może 3 guys 1 hammer?


Ten film nie jest dziwny, że można po nim mieć fazę ( nie pasuje tutaj ). Widziałem go, pokazano w nim okrutne morderstwo na bezdomnych przez chorych psychicznie małolatów używających młota do wykańczania, nie polecam go oglądać.
  • 0

#192

Kropa.
  • Postów: 74
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie no, ja tam sie boję tych filmików. Chwilę temu obejrzałam ten z odbiciem dziewczynki w lustrze. Zastanawiam się czy zasnę :D Widać słabą mam psychę. Po kiego grzyba to oglądałam pytam sie siebie...
  • 0

#193

Przem0.
  • Postów: 22
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Co do tego 3 guys 1 hammer (nie oglądałem), to jakby ktoś był zainteresowany, to jest też film, gdzie jacyś ukraińscy psychole zabijają też jakiegoś faceta. Poszukajcie sobie. Nie pamiętam dokładnie ale chyba nazywali się Dnietropietrowsk Maniacs. (chyba, że to dwa i te same filmy).

Użytkownik Przem0 edytował ten post 04.03.2013 - 15:14

  • 0

#194

ultimate.

    Animam debeo !

  • Postów: 500
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@up

Był już poruszany temat tego filmu na naszym forum, został on usunięty i zakwalifikowany, jako nie zgodny z regulaminem forum, co ciekawe od strony moderacji zajmował się tym tematem również Przemo :roll:
Pomijając to, jeżeli ktoś wstawi ten film, link lub cokolwiek, będzie miał ze mną do czynienia ;)
  • 0



#195

Yoh.
  • Postów: 617
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Co do tego 3 guys 1 hammer (nie oglądałem), to jakby ktoś był zainteresowany, to jest też film, gdzie jacyś ukraińscy psychole zabijają też jakiegoś faceta. Poszukajcie sobie. Nie pamiętam dokładnie ale chyba nazywali się Dnietropietrowsk Maniacs. (chyba, że to dwa i te same filmy).

Dokładniej rzecz biorąc, bezdomnego, starszego mężczyznę, który nijak mógł się bronić przed napastnikami - film naprawdę ostro siada na ludzką psychikę.

Był już poruszany temat tego filmu na naszym forum, został on usunięty i zakwalifikowany, jako nie zgodny z regulaminem forum, co ciekawe od strony moderacji zajmował się tym tematem również Przemo :roll:

http://www.paranormalne.pl/topic/23787-dnepropetrovsk-maniacs-uwaga-18/
Zakazane treści zostały usunięte z tematu przez moderatorów forum. Można się tam jednak zapoznać z dość dużą ilością informacji oraz opinii użytkowników na temat "Dnepropetrovsk Maniacs".

Użytkownik Yoh edytował ten post 04.03.2013 - 16:13

  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych