Skocz do zawartości


Zdjęcie

Giza, Egipt na Marsie ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
35 odpowiedzi w tym temacie

#31

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Miałem na myśli to że naszą ojczystą planetą był Mars i po jakiejś katastrofie klimatycznej zostaliśmy zmuszeni się ewakuować.

Ale na Ziemię ewakuowano tylo tych najprymitywniejszych? Przyleciało UFO i zdesantowało takich australopiteków którzy nikomu nie byli nigdzie potrzebni? Nawet nie dano im żadnego wytworu marsjańskiej cywilizacji, tylko puszczono ich wolno nie dając im ani brań, ani broni ani pojazdów... Hehe, chyba ci co ich wysadzali na tej Ziemii chciali im zafundować mały survival "przeżyj sam kilka milionów lat i wywoluj w homo sapiens".

Ale na Ziemi nie było zbyt dobrego środowiska (3,9 mld lat temu)

Wtedy to i ma Marsie nie było "zbyt dobrego środowiska" :)

Ziemię natomiast zasialiśmy komórkami z których w drodze ewolucji powstaliśmy.

Aha, no to by wyjaśniało choć troszkę parę absurdów. Ale pozostaje w dalszym ciągu jeden najważniejszy - po co mieliby tak robić i czemu wysuwa się takie bajeczki bez żadnego uzasadnienia?

Jeśli ktoś jest nie usatysfakcjonowany odpowiedzią, niech sobie obejży "Misja na Marsa". Szczególnie ostatnie 30 minut

Ano tak, zapomniałem że w końcu filmy holywood to conajmniej filmy dokumentalne.

Uważasz że scenariusz filmowy można uważać za źródło informacji?
  • 0



#32

Nazy B..
  • Postów: 29
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Trzecim obiektewm jest mniejsza piramida, która posiada dokładnie te same cechy jak dwie większe. Co ciekawe, wszystkie 3 są usytuowane w takiej samej pozycji jak te na Ziemi.


Masz może astygamtyzm? ;-) Bo ja nie widzę zupełnie żadnego podobieństwa w rozmieszczeniu.

Wszystkie próby dopasowania zawsze się tak samo kończą, czy to w tym przypadku, czy w przypadku Pasa Oriona. Piramidy Chufu i Chefrena zawsze pięknie pasują (ale to oczywiste), a mniejsza piramida Menkaurego zawsze odstaje.



Czy ja muszę każdemu pisać to samo???
Ja tylko PRZETŁUMACZYŁEM ten tekst!!!
Czy Wy wiecie, co znaczy tłumaczyć coś?
Czy Polkowski tłumacząc Pottera twierdził, że czarodzieje istnieją???
  • 0

#33

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nazy B., wybacz to niedopatrzenie. :huh2:
Swoja drogą jednak widzę, że zdajesz sie sprzyjać tym hipotezom. ;-)
  • 0



#34

waluta.
  • Postów: 437
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

czy egipt może być na Marsie ? ja bym powiedział że to jest bardzo realne ponieważ moim zdaniem tamte budowle mają związek z mistyczną krainą Atlantydą która kiedyś istniała i podobno ich mieszkańcy odlecieli do Mgławicy Oriona gdzie jest druga ziemia :hmm:
  • 0

#35

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Egipt nie może być na Marsie, bo jest w Afryce (takie małe sprostowanie) :D

Mówi sięo budowlach, ale nikt budowli na Marsie nie widział i nikt nie potrafi podać zdjęć, na których je można zobaczyć. Wszystko opiera się na niewyraźnych zdjęciach na których góry są traktowane jako "budowle". Mito twarzy marsjańskiej upadł i ten sam los czeka mit o budowlach, trzeba tylko czasu i wyraźniejszych zdjęć (co niedługo nastąpi, sonda NASA właśnie zaczyna przesyłać coraz dokładniejsze dane-bodajże 1 pixel = 30 cm w rzeczywistości).

Poza tym, jaki sens ma zdanie "mistyczną krainą która istniała"? A czy Walhalla albo Kraina wielkich łowów też istniały? Atlantyda to jedynie utopia, opis państwa do jakiego ludzkość powinna dążyć, przykład dany ówczesnym. Nie ma absolutnie żadnego śladu po atlantydzie (jasne, kataklizm zniszczył absolutnie wszystko - a wiecie, kiedyś była sobie w Polsce superpiramida wysokości 500 metrów zbudowana przez kosmitów, ale wielki kataklizm wszystko zniszczył tak, że nie ma żadnego śladu - analogia :D )

Tak wspaniała cywilizacja nie pozostawiła po sobie absolutnie niczego... zastanawiające :P No i najdziwniejsze jest to, że nie istnieje absolutnie żadna wzmianka o tym kraju w przekazach innych kultur... I nikt nie wspomina o żadnych kontaktach handlowych... Ani o technologii... Tylko to że była i koniec :D

A co do mgławicy Oriona... to chyba należy pozostawić bez komentarza :P
  • 0



#36

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

A wogole byl ktos z tu obecnych w Egipcie ? bo kazdy wyobraza sobie piramidy jako niesamowite budowle zapierajace dech w piersiach, a prawda jest taka ze to obraz nedzy i rozpaczy, syf, brud i wielki zawod. Egipcjanie za "fajf dolar" wpuszcza cie do kazdej dziury, tunelu, mozesz se wlazic gdzie tylko chcesz, nic nie jest pilnowane, moim zdaniem rzad Egiptu nie zasluguje na opieke nad takimi zabytkami kulturowymi, totalna paranoja.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych